VII. Nyári Kézilabda Fesztivál 2016. augusztus 26 – 28. Budapest
eredmények
[tabs]
[tab title=”2016.08.26″]
Elektromos Sportcsarnok Budapest, XIII. Népfürdő u.
8:30 | SF „B” | Bp Honvéd SE | – | PLER | 12:22 |
9:15 | SF „B” | Csanádi KSISE | – | KSI I. | 29:25 |
10:00 | SF „B” | Szigetszentmiklós | – | PLER | 08:26 |
10:45 | IF18 | Pénzügyőr SE | – | KSI | 22:26 |
11:40 | IF18 | XVI.KMSE | – | Csanádi KSISE | 17:25 |
12:35 | IF18 | Pénzügyőr SE | – | PLER | 16:26 |
13:30 | SF „B” | Bp Honvéd SE | – | KSI I. | 22:22 |
14:15 | SF „B” | Csanádi KSISE | – | Szigetszentmiklós | 24:16 |
15:00 | IL 17 | Malév SC | – | KSI SE | 13:31 |
15:55 | IF18 | XVI.KMSE | – | KSI | 20:22 |
16:50 | IF18 | Csanádi KSISE | – | PLER | 24:21 |
17:45 | IL 17 | Malév SC | – | Pénzügyőr SE | 21:29 |
18:40 | IL 17 | KSI SE | – | XVI.KMSE | 21:15 |
SINOSZ Sportcsarnok Budapest IX. Könyves Kálmán krt.
8:30 | SF”A” | Solymár SC | – | XVI.KMSE | 15:18 |
9:15 | SF”A” | KSI II. | – | Váci KSE | 10:29 |
10:00 | U14″A” | Dunakeszi Kinizsi | – | Bp Honvéd SE I | 21:28 |
10:45 | U14″A” | XVI.KMSE | – | ÓKSI | 16:12 |
11:30 | SF”A” | Solymár SC | – | Bp.Elektromos SE | 24:35 |
12:15 | SF”A” | XVI.KMSE | – | Váci KSE | 10:23 |
13:00 | IL 17 | Pénzügyőr SE | – | XVI.KMSE | 19:17 |
13:55 | U14″A” | Dunakeszi Kinizsi | – | XVI.KMSE | 23:26 |
14:40 | U14″B” | FTC I | – | Szigetszentmiklós | 41:14 |
15:25 | U14″A” | Bp Honvéd SE I | – | Pénzügyőr SE | 35:12 |
16:10 | U14″B” | Szigetszentmiklós | – | Bp Honvéd SE II | 21:34 |
16:55 | SF”A” | Bp.Elektromos SE | – | KSI II. | 28:12 |
17:40 | U14″A” | ÓKSI | – | Pénzügyőr SE | 13:14 |
18:25 | U14″B” | FTC I | – | ASI DSE | 43: 5 |
19:10 | U14″B” | ASI DSE | – | Bp Honvéd SE II | 7:25 |
Kerék utcai Általános Iskola Budapest III. ker. Kerék utca
8:30 | U10 | Elektromos SE | – | FTC | 09:13 |
9:05 | U10 | XVI.KMSE | – | Budaörs KC | 11:13 |
9:40 | U14 „C” | FTC II | – | Elektromos SE | 23:26 |
10:25 | U14 „C” | Váci KSE | – | Csepel DSE | 20:21 |
11:10 | U10 | XVI.KMSE | – | Elektromos SE | 15:06 |
11:45 | U10 | Budaörs KC | – | FTC | 8:12 |
12:20 | U12″A” | Budaörs KC | – | Bp Honvéd SE | 10:13 |
12:55 | U12″A” | Elektromos SE | – | Pénzügyőr SE | 8:19 |
13:30 | U14 „C” | Váci KSE | – | FTC II | 23:15 |
14:15 | U14 „C” | Csepel DSE | – | Elektromos SE | 31:17 |
15:00 | U12″A” | FTC | – | Csanádi KSISE | 10:11 |
15:35 | U12″B” | Budaörs KC | – | XVI.KMSE | 9: 5 |
16:10 | U12″B” | Szigetszentmiklós | – | ÓKSI | 16:7 |
16:45 | U12″A” | Bp Honvéd SE | – | Pénzügyőr SE | 15:16 |
17:20 | U12″A” | XVI.KMSE | – | Elektromos SE | 22:9 |
17:55 | U12″B” | Szigetszentmiklós | – | FTC | 10:18 |
18:30 | U12″B” | ÓKSI | – | Csanádi KSISE | 11:19 |
Pénzügyőr Sportcsarnok Budapest, X. ker. Kőért utca
8:30 | U13″A” | FTC | – | XVI.KMSE | 18:20 |
9:15 | U13″B” | Malév SC | – | ÓKSI | 22:16 |
10:00 | U11″B” | Szigetszentmiklós II | – | FTC I. | 14:12 |
10:35 | U11″B” | Euro-Novex Up.SE | – | Budaörs KC | 17:07 |
11:10 | U13″A” | Szigetszentmiklós | – | FTC | 12:22 |
11:55 | U13″A” | Pázmánd | – | XVI.KMSE | 05:27 |
12:40 | U13″B” | ASI DSE | – | Malév SC | 19:16 |
13:25 | U11″B” | Szigetszentmiklós II | – | Euro-Novex Up.SE | 20:12 |
14:00 | U11″B” | SK Talent | – | Budaörs KC | 14: 3 |
14:35 | U13″B” | Euro-Novex Up.SE | – | HC Tatran Stupava | 22: 6 |
15:20 | U13″A” | Pénzügyőr SE | – | Pázmánd | 14:14 |
16:05 | U11″B” | FTC I. | – | SK Talent | 16:16 |
16:40 | U13″B” | ÓKSI | – | HC Tatran Stupava | 15:15 |
17:25 | U13″B” | ASI DSE | – | Euro-Novex Up.SE | 19:30 |
18:10 | U13″A” | Pénzügyőr SE | – | Szigetszentmiklós | 3:23 |
FTC faház Budapest X. Vajda Péter u.
8:30 | U11″A” | Szigetszentmiklós | – | FTC II | 10:15 |
9:05 | U11″A” | XVI.KMSE | – | Hort SE | 12:11 |
9:40 | S15″A” | Pénzügyőr SE | – | Pázmánd NKSE | 12:14 |
10:25 | S15″A” | FTC | – | BVSC-Zugló | 46:05 |
11:10 | U11″A” | XVI.KMSE | – | Szigetszentmiklós | 18:11 |
11:45 | U11″A” | Hort SE | – | FTC II | 10:14 |
12:20 | S15″A” | Pázmánd NKSE | – | KSI SE I | 10:23 |
13:05 | S15″A” | FTC | – | Pénzügyőr SE | 28: 9 |
13:50 | S15″A” | KSI SE I | – | BVSC-Zugló | 40: 2 |
14:35 | S15″B” | Budaörs KC | – | XVI.KMSE | 12:23 |
15:20 | S15″B” | KSI SE II. | – | ASI DSE | 16:30 |
16:05 | S15″B” | Csepel DSE | – | Mikolik SS KFT | 22:10 |
16:50 | S15″B” | Budaörs KC | – | ASI DSE | 10: 0 |
17:35 | S15″B” | XVI.KMSE | – | Mikolik SS KFT | 26: 8 |
18:20 | S15″B” | KSI SE II. | – | Csepel DSE | 13:27 |
[/tab]
[tab title=”2016.08.27″]
Építők csarnok Budapest X. Vajda Péter u
10:00 | IF18 | KSI | – | Csanádi KSISE | 21:39 |
10:55 | IF18 | Pénzügyőr SE | – | XVI.KMSE | 20:34 |
11:50 | SF „B” | PLER | – | Csanádi KSISE | 23:13 |
12:45 | IF18 | Pénzügyőr SE | – | Csanádi KSISE | 22:42 |
13:40 | IF18 | PLER | – | XVI.KMSE | 25:14 |
14:35 | IF18 | KSI | – | PLER | 12:18 |
SINOSZ Sportcsarnok Budapest IX. Könyves Kálmán krt.
8:30 | U14″A” | XVI.KMSE | – | Bp Honvéd SE I | 6:24 |
9:15 | U14″A” | ÓKSI | – | Dunakeszi Kinizsi | 12:22 |
10:00 | SF”A” | Bp.Elektromos SE | – | XVI.KMSE | 25:12 |
10:45 | SF”A” | KSI II. | – | Solymár SC | 14:17 |
11:30 | SF „B” | Bp Honvéd SE | – | Szigetszentmiklós | 25:15 |
12:15 | U14″A” | Pénzügyőr SE | – | Dunakeszi Kinizsi | 15:23 |
13:00 | SF „B” | KSI I. | Szigetszentmiklós | 22:16 | |
13:45 | SF”A” | XVI.KMSE | – | KSI II. | 16: 3 |
14:30 | U14″A” | Bp Honvéd SE I | – | ÓKSI | 30:14 |
15:15 | SF”A” | Váci KSE | – | Solymár SC | 33:14 |
16:00 | SF „B” | Bp Honvéd SE | – | Csanádi KSISE | 20:25 |
16:45 | SF”A” | Bp.Elektromos SE | – | Váci KSE | 20:19 |
17:30 | U14″A” | XVI.KMSE | – | Pénzügyőr SE | 24:16 |
18:15 | SF „B” | PLER | – | KSI I. | 26:18 |
Kerék utcai Általános Iskola Budapest III. ker. Kerék utca
8:30 | U11″A” | Szigetszentmiklós | – | Hort SE | 12:12 |
9:05 | U11″A” | FTC II | – | XVI.KMSE | 7:18 |
9:40 | U10 | Budaörs KC | – | Elektromos SE | 16:6 |
10:15 | U10 | FTC | – | XVI.KMSE | 9:5 |
10:50 | U12″A” | XVI.KMSE | – | Bp Honvéd SE | 12:16 |
11:25 | U12″A” | Elektromos SE | – | Budaörs KC | 7:17 |
12:00 | U12″B” | FTC | – | ÓKSI | 11: 7 |
12:35 | U12″B” | Csanádi KSISE | – | Szigetszentmiklós | 16:12 |
13:10 | U12″A” | XVI.KMSE | – | Pénzügyőr SE | 10:16 |
13:45 | U10 | XVI. KMSE | – | Bp. Elektromos SE | 10: 7 |
14:20 | U10 | FTC | – | Budaörs KC | 11:12 |
15:00 | U10 | eredményhirdetés | |||
15:20 | U12″A” | Bp Honvéd SE | – | Elektromos SE | 25: 5 |
15:55 | U14″B” | ASI DSE | – | Szigetszentmiklós | 11:29 |
16:30 | U12″A” | Pénzügyőr SE | – | Budaörs KC | 18:12 |
17:15 | U14″B” | Bp Honvéd SE II | – | FTC I | 10:35 |
18:00 | U14 „C” | Elektromos SE | – | Váci KSE | 22:23 |
18:45 | U14 „C” | FTC II | – | Csepel DSE | 13:23 |
Pénzügyőr Sportcsarnok Budapest, X. ker. Kőért utca
8:30 | U13″A” | Szigetszentmiklós | – | Pázmánd | 22: 6 |
9:15 | U13″A” | FTC | – | Pénzügyőr SE | 33: 5 |
10:00 | U11″B” | FTC I. | – | Euro-Novex Up.SE | 21: 8 |
10:35 | U13″A” | Pázmánd | – | FTC | 9:29 |
11:20 | U11″B” | SK Talent | – | Szigetszentmiklós II | 15:12 |
11:55 | U13″A” | Szigetszentmiklós | – | XVI.KMSE | 10:15 |
12:40 | U13″B” | Malév SC | – | Euro-Novex Up.SE | 21:18 |
13:25 | U11″B” | FTC I. | – | Budaörs KC | 18: 7 |
14:00 | U13″B” | HC Tatran Stupava | – | ASI DSE | 12:23 |
14:45 | U13″A” | XVI.KMSE | – | Pénzügyőr SE | 33:12 |
15:30 | U11″B” | Budaörs KC | – | Szigetszentmiklós II | 3:15 |
16:05 | U11″B” | Euro-Novex Up.SE | – | SK Talent | 9:20 |
16:40 | U13″B” | Euro-Novex Up.SE | – | ÓKSI | 28:13 |
17:25 | U13″B” | Malév SC | – | HC Tatran Stupava | 19:10 |
18:10 | U13″B” | ÓKSI | – | ASI DSE | 17:20 |
18:55 | S15″B” | ASI DSE | – | XVI.KMSE | 23:18 |
FTC faház Budapest X. Vajda Péter u.
8:30 | S15″A” | BVSC-Zugló | – | Pénzügyőr SE | 2:12 |
9:15 | S15″A” | Pázmánd NKSE | – | FTC | 8:25 |
10:00 | IL 17 | XVI.KMSE | – | Malév SC | 19:22 |
10:55 | S15″A” | Pénzügyőr SE | – | KSI SE I | 17:19 |
11:40 | IL 17 | Pénzügyőr SE | – | KSI SE | 12:20 |
12:35 | S15″A” | FTC | – | KSI SE I | 22:12 |
13:20 | S15″A” | BVSC-Zugló | – | Pázmánd NKSE | 1:22 |
14:05 | S15″B” | Budaörs KC | – | Mikolik SS KFT | 19:16 |
14:50 | IL 17 | Malév SC | – | XVI. KMSE | 23:13 |
15:45 | IL 17 | Pénzügyőr SE | – | KSI SE | 16:19 |
16:40 | IL 17 | eredményhirdetés | |||
16:50 | S15″B” | ASI DSE | – | Csepel DSE | 21:11 |
17:35 | S15″B” | XVI.KMSE | – | KSI SE II. | 19:20 |
18:20 | S15″B” | Budaörs KC | – | Csepel DSE | 11:29 |
19:05 | S15″B” | Mikolik SS KFT | – | KSI SE II. | 18:30 |
[/tab]
[tab title=”2016.08.28.”]
Elektromos Sportcsarnok Budapest, XIII. Népfürdő u.
8:45 | IF | KSISE | – | Pénzügyőr SE | 29:18 |
9:40 | IF | Csanádi KSISE | – | PLER | 28:25 |
10:30 | IF | eredményhirdetés | |||
10:45 | SF | KSI SE II | – | Szigetszentmiklós | 21:19 |
11:30 | SF | Solymár SC | – | KSI SE | 19:30 |
12:15 | SF | XVI.KMSE | – | Bp. Honvéd | 16:28 |
13:00 | SF | Véci KSE | – | Csanádi KSISE | 15:22 |
13:45 | SF | Bp. Elektromos SE | – | PLER | 18:28 |
14:30 | SF | eredményhirdetés |
SINOSZ Sportcsarnok Budapest IX. Könyves Kálmán krt.
8:30 | U14 | Pénzügyőr SE | – | ASI DSE | 24:6 |
9:15 | U14 | Dunakeszi Kinizsi | – | Szigetszentmiklós KSK | 24:21 |
10:00 | U14 | ASI DSE | – | FTC III | 2:30 |
10:45 | U14 | Bp. Elektromos SE | – | Dunakeszi Kinizsi | 17:25 |
11:30 | U14 | FTC II. | – | Pénzügyőr SE | 18:15 |
12:15 | U14 | Szigetszentmiklósi KSK | – | Bp. Elektromos SE | 15:29 |
13:00 | U14 | XVI.ker. KMSE | – | Bp. Honvéd II. | 18:14 |
13:45 | U14 | FTC I. | – | Csepel DSE | 28:14 |
14:30 | U14 | Bp. Honvéd II | – | Váci KSE | 15:17 |
15:15 | U14 | Bp. Honvéd I. | – | FTC I. | 19:28 |
16:00 | U14 | Váci KSE | – | XVI.KMSE | 20:17 |
16:45 | U14 | Csepel DSE | – | Bp. Honvéd I. | 18:25 |
17:30 | U14 | eredményhirdetés |
Kerék utcai Általános Iskola Budapest III. ker. Kerék utca
9:00 | U13 | Pénzügyőr SE | – | HC Tatran Stupava | 11:18 |
9:45 | U13 | Pázmánd | – | ÓKSI | 11:18 |
10:30 | U12 | Budaörs KC | – | ÓKSI | 15:14 (13:13) |
11:05 | U12 | XVI.KMSE | – | Szigetszentmiklós | 20:14 |
11:40 | U12 | Pénzügyőr SE | – | FTC | 9:11 |
12:15 | U12 | Bp. Honvéd SE | – | Csanádi KSISE | 15:11 |
12:50 | U12 | ÓKSI | – | Szigetszentmiklós | 13:15 |
13:25 | U12 | Budaörs KC | – | XVI.KMSE | 8: 7 |
14:00 | U12 | Pénzügyőr SE | – | Csanádi KSISE | 15:14 |
14:35 | U12 | FTC | – | Bp. Honvéd | 15:12 |
15:10 | U12 | eredményhirdetés |
Pénzügyőr Sportcsarnok Budapest, X. ker. Kőért utca
9:45 | U13 | Szigetszentmiklós | – | ASI DSE | 15:18 |
10:30 | U11 | HORT SE | – | Euro-Novex UP SE | 4:22 |
11:05 | U11 | Szigetszentmiklós I. | – | FTC I. | 4:22 |
11:40 | U11 | XVI. KMSE | – | Szigetszentmiklós II | 10:15 |
12:15 | U11 | FTC II | – | SK Talent | 5:19 |
12:50 | U11 | HORT SE | – | Szigetszentmiklós I. | 9:11 |
13:25 | U11 | Euro-Novex UP SE | – | FTC II. | 7:16 |
14:00 | U11 | XVI. KMSE | – | FTC II. | 13:14 |
14:35 | U11 | Szigetszentmiklós II. | – | SK Talent | 20:15 |
15:10 | U11 | eredményhirdetés |
FTC faház Budapest X. Vajda Péter u.
8:30 | S15″B” | Budaörs KC | – | KSI SE II. | 19:17 |
9:15 | S15″B” | Csepel DSE | – | XVI.KMSE | 23:12 |
10:00 | S15″B” | Mikolik SS KFT | – | ASI DSE | 18:30 |
10:45 | S15 | BVSC Zugló | – | KSI SE II. | 5:20 |
11:30 | S15 | Budaörs KC | – | Pénzügyőr SE | 17:23 |
12:15 | S15 | Csepel DSE | – | KSI SE | 23:18 |
13:00 | S15 | FTC | – | ASI DSE | 19:15 |
13:45 | U13 | FTC | – | MALÉV | 27:22 |
14:30 | U13 | XVI,KMSE | – | Euro-Novex UP.SE | 21:25 |
15:15 | U13 , S15 | eredményhirdetés |
[/tab]
[tab title=”IFI17″]
Leány Ifi17 csoport tabellája
KSI SE | 3 | 3 | 0 | 0 | 72 | 40 | 32 | 6 |
Pénzügyőr SE | 3 | 2 | 0 | 1 | 60 | 58 | 2 | 4 |
MALÉV SC | 3 | 1 | 0 | 2 | 56 | 79 | -23 | 2 |
XVI. KMSE | 3 | 0 | 0 | 3 | 51 | 62 | -11 | 0 |
döntő: Pénzügyőr : KSISE 16:19
bronzéremért: MALÉV : XVI.ker. KMSE 23:13
Csoport végeredménye:
1.KSISE
2. Pénzügyőr
3. MALÉV SC
4. XVI. KMSE
[/tab]
[tab title=”S15/A”]
Leány S15/A csoport tabellája
FTC | 4 | 4 | 0 | 0 | 121 | 34 | 87 | 8 |
KSI SE I. | 4 | 3 | 0 | 1 | 94 | 51 | 43 | 6 |
Pázmánd NKSE | 4 | 2 | 0 | 2 | 54 | 61 | -7 | 4 |
Pénzügyőr SE | 4 | 1 | 0 | 3 | 58 | 63 | -5 | 2 |
BVSC Zugló | 4 | 0 | 0 | 4 | 10 | 128 | -118 | 0 |
S15 végeredmény:
1. FTC
2. ASI DSE
3. Csepel DSE
4. KSI SE I.
5. Pénzügyőr SE
6. Budaörs
7. KSI SE II.
8. BVSC-Zugló
XVI. KMSE
Pázmánd
Mikolik Sport School Kft
[/tab]
[tab title=”S15/B”]
Leány S15/B csoport tabellája
ASI DSE | 5 | 4 | 0 | 1 | 104 | 73 | 31 | 8 |
Csepel DSE | 5 | 4 | 0 | 1 | 112 | 67 | 45 | 8 |
Budaörs KC | 5 | 3 | 0 | 2 | 71 | 85 | -14 | 6 |
KSI SE II. | 5 | 2 | 0 | 3 | 96 | 113 | -17 | 4 |
XVI.KMSE | 5 | 2 | 0 | 3 | 98 | 86 | 12 | 4 |
Mikolik SSC | 5 | 0 | 0 | 5 | 70 | 127 | -57 | 0 |
S15 végeredmény:
1. FTC
2. ASI DSE
3. Csepel DSE
4. KSI SE I.
5. Pénzügyőr SE
6. Budaörs
7. KSI SE II.
8. BVSC-Zugló
XVI. KMSE
Pázmánd
Mikolik Sport School Kft
[/tab]
[tab title=”U13/A”]
Leány U13/A csoport tabellája
XVI.MKSE | 4 | 4 | 0 | 0 | 95 | 45 | 50 | 8 |
FTC | 4 | 3 | 0 | 1 | 102 | 46 | 56 | 5 |
Szigetszentmiklós NKSE | 4 | 2 | 0 | 2 | 67 | 46 | 21 | 4 |
Pázmánd | 4 | 0 | 1 | 3 | 34 | 92 | -58 | 1 |
Pénzügyőr SE | 4 | 0 | 1 | 3 | 34 | 103 | -69 | 1 |
Leány U13 végeredménye:
1. Euro-Novex Up. SE
2. XVI. KMSE
3. FTC
4. Malév
5. ASI DSE
6. Szigetszentmiklós
7. ÓKSI
8. Pázmánd
9. HC Tatran Stupava
10. Pénzügyőr SE
Különdíjasok
Legjobb kapus: Bartucz Jázmin (Euro-Novex Up. SE)
Legjobb játékos: Komár Lili (XVI. KMSE)
[/tab]
[tab title=”U13/B”]
Leány U13/B csoport tabellája
Euro-Novex UP. SE | 4 | 3 | 0 | 1 | 98 | 59 | 39 | 6 |
MALÉV SC | 4 | 3 | 0 | 1 | 78 | 63 | 15 | 6 |
ASI DSE | 4 | 3 | 0 | 1 | 81 | 75 | 6 | 6 |
Óbudai KSI SE | 4 | 0 | 1 | 3 | 61 | 85 | -24 | 1 |
HC Tatran Stupava | 4 | 0 | 1 | 3 | 43 | 79 | -36 | 1 |
[/tab]
[tab title=”U11/A”]
Leány U11/A csoport tabellája
XVI. KMSE | 3 | 3 | 0 | 0 | 48 | 29 | 19 | 6 |
FTC II. | 3 | 2 | 0 | 1 | 36 | 38 | -2 | 4 |
HORT SE | 3 | 0 | 1 | 2 | 33 | 38 | -5 | 1 |
Szigetszentmiklós NKSE II | 3 | 0 | 1 | 2 | 33 | 45 | -12 | 1 |
Leány U11 végeredménye:
1. Szigetszentmiklós II.
2. SK Talent
3. FTC II.
4.XVI. KMSE
5. FTC I.
6. Euro-Novex Up. SE
7. Szigetszentmiklós I.
8. Hort SE
9. Budaörs KC
Különdíjasok
Legjobb kapus: Taligás Melinda (Szigetszentmiklós II.)
Legjobb játékos: Németh Lilla (SK Talent)
[/tab]
[tab title=”U11/B”]
Leány U11/B csoport tabellája
SK Talent | 4 | 3 | 1 | 0 | 65 | 40 | 25 | 7 |
Szigetszentmiklósi NKSE II. | 4 | 3 | 0 | 1 | 61 | 42 | 19 | 6 |
FTC I. | 4 | 2 | 1 | 1 | 67 | 45 | 22 | 5 |
Euro-Novex Up. ESE | 4 | 1 | 0 | 3 | 46 | 68 | -22 | 2 |
Budaörs KC | 4 | 0 | 0 | 4 | 20 | 64 | -44 | 0 |
Leány U11 végeredménye:
1. Szigetszentmiklós II.
2. SK Talent
3. FTC II.
4.XVI. KMSE
5. FTC I.
6. Euro-Novex Up. SE
7. Szigetszentmiklós I.
8. Hort SE
9. Budaörs KC
Különdíjasok
Legjobb kapus: Taligás Melinda (Szigetszentmiklós II.)
Legjobb játékos: Németh Lilla (SK Talent)
[/tab]
[tab title=”IFI18″]
Fiú Ifjúsági 18 csoport tabellája
Csanádi KSISE | 4 | 4 | 0 | 0 | 130 | 81 | 49 | 8 |
PLER | 4 | 3 | 0 | 1 | 90 | 66 | 24 | 6 |
KSI SE | 4 | 2 | 0 | 2 | 81 | 99 | -18 | 4 |
XVI.KMSE | 4 | 1 | 0 | 3 | 85 | 92 | -7 | 2 |
Pénzügyőr SE | 4 | 0 | 0 | 4 | 80 | 128 | -48 | 0 |
Végeredmény:
1. Csanádi KSI SE
2. PLER
3. KSI SE
4. Pénzügyőr SE
5. XVI.ker. KMSE
Legjobb kapus: Bouer László (PLER)
Legjobb játékos: Bognár Alex (Csanádi KSI SE)
[/tab]
[tab title=”S16/A”]
Fiú serdülő 16 A csoport tabellája
Bp. Elektromos SE | 4 | 4 | 0 | 0 | 108 | 67 | 41 | 8 |
Váci KSE | 4 | 3 | 0 | 1 | 104 | 54 | 50 | 6 |
XVI. KMSE | 4 | 2 | 0 | 2 | 56 | 66 | -10 | 4 |
Solymár SC | 4 | 1 | 0 | 3 | 70 | 100 | -30 | 2 |
KSI SE II | 4 | 0 | 0 | 4 | 39 | 90 | -51 | 0 |
Serdülő fiú végeredmény:
1. PLER
2. Bp. Elektromos SE
3. Csanádi KSI SE
4. Váci KSE
5. Bp. Honvéd SE
6. XVI. KMSE
7. KSI
8. Solymár SC
9. KSI II.
10. Szigetszentmiklós
Legjobb kapus: Piros Krisztián (KSI)
Legjobb játékos: Bognár Alex (Csanádi KSI SE)
[/tab]
[tab title=”S16/B”]
Fiú serdülő 16/B csoport tabellája
PLER | 4 | 4 | 0 | 0 | 97 | 51 | 46 | 8 |
Csanádi KSISE | 4 | 3 | 0 | 1 | 91 | 84 | 7 | 6 |
Bp. Honvéd SE | 4 | 1 | 1 | 2 | 79 | 84 | -5 | 3 |
KSI SE | 4 | 1 | 1 | 2 | 87 | 93 | -6 | 3 |
Szigetszentmiklós KSK | 4 | 0 | 0 | 4 | 55 | 97 | -42 | 0 |
Serdülő fiú végeredmény:
1. PLER
2. Bp. Elektromos SE
3. Csanádi KSI SE
4. Váci KSE
5. Bp. Honvéd SE
6. XVI. KMSE
7. KSI
8. Solymár SC
9. KSI II.
10. Szigetszentmiklós
Különdíjasok
Legjobb kapus: Piros Krisztián (KSI)
Legjobb játékos: Bognár Alex (Csanádi KSI SE)
[/tab]
[tab title=”U14/A”]
Fiú U14/A csoport tabellája
Bp. Honvéd SE I | 4 | 4 | 0 | 0 | 117 | 53 | 64 | 8 |
XVI. KMSE | 4 | 3 | 0 | 1 | 72 | 75 | -3 | 6 |
Dunakeszi Kinizsi | 4 | 2 | 0 | 2 | 89 | 81 | 8 | 4 |
Pénzügyőr SE | 4 | 1 | 0 | 3 | 57 | 95 | -38 | 2 |
ÓKSI SE | 4 | 0 | 0 | 4 | 51 | 82 | -31 | 0 |
[/tab]
[tab title=”U14/B”]
Fiú U14/B csoport tabellája
FTC I | 3 | 3 | 0 | 0 | 119 | 29 | 90 | 6 |
Bp. Honvéd II | 3 | 2 | 0 | 1 | 59 | 63 | -4 | 4 |
Szigetszentmiklós KSK | 3 | 1 | 0 | 2 | 64 | 76 | -12 | 2 |
ASI DSE | 3 | 0 | 0 | 3 | 23 | 97 | -74 | 0 |
[/tab]
[tab title=”U14/C”]
Fiú U14/C csoport tabellája
Csepel DSE | 3 | 3 | 0 | 0 | 75 | 50 | 25 | 6 |
Váci KSE | 3 | 2 | 0 | 1 | 66 | 58 | 8 | 4 |
Bp. Elektromos SE | 3 | 1 | 0 | 2 | 65 | 77 | -12 | 2 |
FTC II | 3 | 0 | 0 | 3 | 51 | 71 | -21 | 0 |
[/tab]
[tab title=”U12/A”]
Fiú U12/A csoport tabellája
Pénzügyőr SE | 4 | 4 | 0 | 0 | 69 | 45 | 24 | 8 |
Bp. Honvéd | 4 | 3 | 0 | 1 | 69 | 43 | 26 | 6 |
Budaörs KC | 4 | 2 | 0 | 2 | 48 | 43 | 5 | 4 |
XVI. KMSE | 4 | 1 | 0 | 3 | 49 | 50 | -1 | 2 |
Bp. Elektromos SE | 4 | 0 | 0 | 4 | 29 | 83 | -54 | 0 |
Fiú U12 végeredménye:
1. FTC
2. Bp. Honvéd SE
3. Pénzügyőr SE
4. Csanádi KSISE
5. Budaörs KC
6. XVI. KMSE
7. Szigetszentmiklós
8. ÓKSI
9. Bp. Elektromos SE
Különdíjasok:
Legjobb kapus: Alexa Botond (FTC)
Legjobb játékos: Siklós-Szondi Bence (Bp. Honvéd SE)
[/tab]
[tab title=”U12/B”]
Fiú U12/B csoport tabellája
Csanádi KSISE | 3 | 3 | 0 | 0 | 46 | 33 | 13 | 6 |
FTC | 3 | 2 | 0 | 1 | 39 | 28 | 11 | 4 |
Szigetszentmiklósi KSK | 3 | 1 | 0 | 2 | 38 | 41 | -3 | 2 |
Óbudai KSI SE | 3 | 0 | 0 | 3 | 25 | 46 | -21 | 0 |
Fiú U12 végeredménye:
1. FTC
2. Bp. Honvéd SE
3. Pénzügyőr SE
4. Csanádi KSISE
5. Budaörs KC
6. XVI. KMSE
7. Szigetszentmiklós
8. ÓKSI
9. Bp. Elektromos SE
Különdíjasok:
Legjobb kapus: Alexa Botond (FTC)
Legjobb játékos: Siklós-Szondi Bence (Bp. Honvéd SE)
[/tab]
[tab title=”U10″]
Fiú U10 csoport végeredménye
FTC | 3 | 3 | 0 | 0 | 34 | 22 | 12 | 6 |
Budaörs KC | 3 | 2 | 0 | 1 | 37 | 29 | 8 | 4 |
XVI. KMSE | 3 | 1 | 0 | 2 | 31 | 28 | 3 | 2 |
Bp. Elektromos SE | 3 | 0 | 0 | 3 | 21 | 44 | -23 | 0 |
döntő: FTC : Budaőrs KC 11:12 (10:10) /büntetőkkel/
bronzéremért: XVI.ker. KMSE : Bp. Elektromos SE 10:7
Csoport végeredménye:
1. Budaörs KC
2. FTC
3. XVI.ker. KMSE
4. Bp. Elektromos SE
Különdíjak:
legjobb játékos: Nagy-Jávori Zalán (Budaőrs KC)
legjobb kapus: Zentai Márk (FTC)
[/tab]
[/tabs]