A Budapesti Kézilabda Szövetség Versenybizottságának
2016/2017. évi bajnokságokkal kapcsolatos határozatai
Hivatalos érintkezés és információk
Mind az MKSZ NB-s mind a BKSZ Bp Bajnokságokra érvényes versenykiírása az alábbiak szerint rendelkezik a hivatalos levelezés és kézbesítés módjáról:
Sportrendezvények rendezésével kapcsolatos hivatalos iratok kézbesítése történhet postán, tértivevényes küldeményként, személyes átvételi elismervény ellenében, illetve joghatályosan teljesíthető emailben. Az elektronikus formában megküldött iratok esetében az irat megküldésétől számított 5. napon akkor is átvettnek tekintendő, ha az átvételről visszaigazolást nem ad, kivéve, ha valamely, szabályzat vagy rendelkezés, előírás ettől eltérően rendelkezik.
Bajnoksággal kapcsolatos valamennyi információt (műsor, eredmények, játékvezetők stb.) a Budapesti Kézilabda Szövetség weboldalain tesszük közzé, postai levélküldésre, telefonos értesítésre csak az átjelentés és a 8 napon belüli változások esetén kerül sor.
BKSZVB/51/2017.06.27. Esztergomi Vitézek RAFC – Tatai AC OSB fiú B csoport alsóház 5-12. helyért
BKSZVB/50/2017.05.30.KSI SE II. – Szentendrei NKE OSB leány B csoport alsóház 5-8.helyért
BKSZVB/49/2017.05.18.Szigetszentmiklós NKSE II.- Híd-Unió SE II.’ Mozgás Öröm’ Bp.I./A felsőház női
BKSZVB/47/2017.05.16. TFSE – Budakalász SC NB II. Észak férfi junior
BKSZVB/46/2017.05.15.Csömöri SSZN Kft – Esztergomi Vitézek RAFC OSB fiú B csop középdöntő alsóház
BKSZVB/45/2017.05.11.Pénzügyőr SE – Esztergomi Vitézek RAFC OSB fiú B csoport középdöntő alsóház
BKSZVB/44/2017.04.13.Budakalászi SC – Salgótarjáni Strandépítők KC NB II. Észak férfi junior
BKSZVB/43/2017.04.11. Solymári SC. – ASI DSE OSB fiú B csoport középdöntő alsóház
BKSZVB/42/2017.04.06. Mikolik Sport School Kft. – Solymári SC. OSB fiú B csoport középdöntő alsóház
BKSZVB/41/2017.04.03. VS Dunakeszi – Esztergomi Vitézek – RAFC OSB fiú B csoport középdöntő alsóház
BKSZVB/40/2017.03.28 ASI DSE -Solymári SC. OSB fiú B csoport középdöntő
BKSZVB/39/2017.03.14 Bp. Honvéd SE. : Solymár SC OSB fiú B csoport középdöntő felsőház
BKSZVB/38/2017.03.07 Solymári SC. – Főnix ISE OSB fiú B csoport
BKSZVB/37/2017.02.28 Pestszentimrei SK – KRSE Bp I. o 1. csoport
BKSZVB/36/2017.02.23 Soroksári DMTK. II. – Sirály Életmód SE Bp. I. o. 2. csoport
BKSZVB/35/2017.02.23 PLER Budapest III. – Esztergomi vitézek RAFC fiú OSB B-1 csoport
BKSZVB/34/2017
BKSZVB/33/2017.01.24 Tatai AC Budai Farkasok KK. OSB fiú B-1 csoport
BKSZVB/32/2017.01.24. Esztergomi Vitézek RAFC – ASI DSE fiú B-1 csoport
BKSZVB/31/2017.01.05. Csömör SSZN Kft. – Bp. Elektromos SE OSB fiú B-2 csoport
BKSZVB/30/2016.12.20. Pestszentimrei SK – ELIOS Kispest NKK II. Bp. I.o. női 1 csoport
BKSZVB/29/2016.12.13. Solymári SC– Esztergomi Vitézek RAFC OSB fiú B-1 csoport
BKSZVB/28/2016.12.07. TEMPO KSE : Pestszentimre SK I. Bp. férfi I. o. 1 csoport
BKSZVB/27/2016.12.07. TFSE II. női csapatának visszalépése a Bp. I/A női felnőtt osztályból
BKSZVB/26/2016.12.01. Mikolik Sport School Kft.– Esztergomi Vitézek RAFC OSB fiú B-1 csoport
BKSZVB/25/2016.11.22. TFSE KSI Kézilabda Akadémia : Csömöri SSSZN NB II ffi junior
BKSZVB/24/2016.11.16. Pénzügyőr SE – Budai Farkasok KK OSB fiú B
BKSZVB/23/2016.11.16. Szent István SE – Pilisvörösvári KSK OSB leány B
BKSZVB/22/2016.11.09. Kispesti NKK II, : KRSE női Budapest I. o. 1. csoport
BKSZVB/21/2016.11.09. Körte HVSE : Híd Unió Varánuszok férfi Budapest I/A. o. 2. csoport
BKSZVB/20/2016.11.08. Honvéd Zrínyi SE : TEMPO KSE férfi Budapest I. o. 1. csoport
BKSZVB/19/2016.11.08. EMERICUS KSE II. : Bp. Honvéd II. férfi Budapest I/A. o. 2. csoport
BKSZVB/18/2016.11.08. EMERICUS KSE I. : RUFUSZ CTSE férfi Budapest I. o. 1. csoport
BKSZVB/17/2016.11.03. Budai Farkasok KK : Tatai AC OSB fiú B-1 csoport
BKSZVB/15/2016.10.25. KRSE – Pestszentimre férfi Budapest I. o. 1. csoport
BKSZVB/14/2016.10.25. Sirályok ÉSE – Soroksár Dunakeszi II. férfi Budapest I. o. 2. csoport
BKSZVB/13/2016.10.05. Mikolik Sport Scool Kft. férfi Budapest I/A. osztály 2. csoport
BKSZVB/12/2016.09.30. Kőbánya SC Budapest I. osztály 2. csoport
BKSZVB/11/2016.09.30. Kőbánya SC Budapest I. osztály 2. csoport
BKSZVB/10/2016.09.30. MALÉV SC Junior Budapest I/A. osztály 2. csoport
BKSZVB/09/2016.09.30. Kispesti NKK II. Budapest I. osztály 1. csoport
BKSZVB/08/2016.09.29. RTSC II. BOB Budapest I. osztály 2. csoport
BKSZVB/07/2016.09.28. KRSE Budapest I. osztály 1. csoport
BKSZVB/06/2016.09.27. Esztergomi Vitézek RAFC OSB Fiú B-1 csoport
BKSZVB/05/2016.09.19. Honvéd Zrínyi SE – Pestszentimrei SK Budapest I. osztály
BKSZVB/04/2016.09.15. Esztergomi Vitézek RAFC-Mikolik Sport School Kft. OSB Fiú B-1 csoport
BKSZVB/03/2016.09.15. Esztergomi Vitézek RAFC OSB Fiú B-1 csoport
BKSZVB/02/2016.09.15. Esztergomi Vitézek RAFC OSB Fiú B-1 csoport
BKSZVB/01/2016.09.15. Mikolik Sport School Kft. OSB Fiú B-1 csoport