A Budapesti Kézilabda Szövetség Versenybizottságának
2018/2019. évi bajnokságokkal kapcsolatos határozatai
Hivatalos érintkezés és információk:
Mind a Magyar Kézilabda Szövetség NB-s mind a Budapesti Kézilabda Szövetség Budapest Felnőtt Bajnokságai 2018/2019. évi versenykiírása az alábbiak szerint rendelkezik a hivatalos levelezés és kézbesítés módjáról:
“Sportrendezvények rendezésével kapcsolatos hivatalos iratok kézbesítése történhet postán, tértivevényes küldeményként, személyes átvételi elismervény ellenében, illetve joghatályosan teljesíthető e-mailen is. E-mailben elektronikus formában megküldött iratok esetében az irat megküldést követő munkanapon akkor is átvettnek tekintendő, ha az átvételről az átvevő visszaigazolást nem ad, kivéve, ha valamely, szabályzat vagy más előírás ettől eltérően rendelkezik.”
A BKSZ Versenybizottságának a 2018/2019 évi bajnokságokkal kapcsolatos határozatainak a határozatnál megjelölt közzétételi időpontot követő munkanap tekintendő a kézbesítés időpontjának.
Bajnoksággal kapcsolatos valamennyi információt (műsor, eredmények, játékvezetők stb.) a Budapesti Kézilabda Szövetség weboldalain tesszük közzé, postai levélküldésre, telefonos értesítésre csak az átjelentés és a 8 napon belüli változások esetén kerül sor.
Határozat száma | mérkőzés | osztálya | közzététel | kézbesített | jogerős | |
BKSZVB/127/2019.05.27 | BEAC | Pestszentimrei SK | ffi Bp. I. o. | 2019.05.27 | 2019.05.28 | 2019.06.05 |
BKSZVB/126/2019.05.21 | Albertirsa SE | Domony KSE | ffi. III. o. ifjúsági | 2019.05.21 | 2019.05.22 | 2019.05.30 |
BKSZVB/125/2019.05.20 | XVI. ker. KMSE | Kinizsi TTK | női III. o. ifjúsági | 2019.05.20 | 2019.05.21 | 2019.05.28 |
BKSZVB/124/2019.05.16 | HORT SE II | Kispest NKK II | női Bp. III. o. | 2019.05.16 | 2019.05.17 | 2019.05.25 |
BKSZVB/123/2019.05.14 | Szent István SE II | Tatabányai SC | ffi. III. o. ifjúsági | 2019.05.14 | 2019.05.15 | 2019.05.23 |
BKSZVB/122/2019.05.07 | REAC | Rákosmenti KSK | női Bp. I. o. | 2019.05.07 | 2019.05.08 | 2019.05.16 |
BKSZVB/121/2019.05.07 | HORT – FSZSE | Gödöllői KC | női Bp. I. o. | 2019.05.07 | 2019.05.08 | 2019.05.16 |
BKSZVB/120/2019.05.03 | FTC KN KFT II. | Solymári SC | női III. o. ifjúsági | 2019.05.03 | 2019.05.06 | 2019.05.14 |
BKSZVB/119/2019.05.03 | FTC KN KFT U22 | Solymári SC | női NBII észak | 2019.05.03 | 2019.05.06 | 2019.05.14 |
BKSZVB/118/2019.05.02 | Csepel DSE | Üllői VSK | ffi III. o. ifjúsági | 2019.05.02 | 2019.05.03 | 2019.05.11 |
BKSZVB/117/2019.05.02 |
Albertirsa SE | Martonvásári KSE | ffi III. o. ifjúsági | 2019.05.02 | 2019.05.03 | 2019.05.11 |
BKSZVB/116/2019.04.30 | Kinizsi TTK | Esztergomi Vitézek RAFC | női NBII észak | 2019.04.30 | 2019.05.02 | 2019.05.10 |
BKSZVB/115/2019.04.30 | Szent István SE | Csepel DSE | ffi III. o. ifjúsági | 2019.04.30 | 2019.05.02 | 2019.05.10 |
BKSZVB/114/2019.04.30 | Szent István SE | Vecsés SE | ffi III. o. serdülő | 2019.04.30 | 2019.05.02 | 2019.05.10 |
BKSZVB/113/2019.04.26 | Gyömrő VSK | Csepel DSE | ffi III. o. ifjúsági | 2019.04.26 | 2019.04.29 | 2019.05.07 |
BKSZVB/112/2019.04.24 | FSZSE | Emericus KSE | női Bp. II. o. | 2019.04.24 | 2019.04.25 | 2019.05.03 |
BKSZVB/111/2019.04.24 | Treff 07 SE | Mogyoródi KSK | ffi III. o. serdülő | 2019.04.24 | 2019.04.25 | 2019.05.03 |
BKSZVB/110/2019.04.24 | Albertirsa SE | Martonvásári KSE | ffi III. o. ifjúsági | 2019.04.24 | 2019.04.25 | 2019.05.03 |
BKSZVB/109/2019.04.10 | Körte HVSE | Treff 07 SE | ffi III. o. serdülő | 2019.04.10 | 2019.04.11 | 2019.04.19 |
BKSZVB/108/2019.04.10 | Albertirsa SE | Csepel DSE | ffi III. o. ifjúsági | 2019.04.10 | 2019.04.11 | 2019.04.19 |
BKSZVB/107/2019.04.10 |
BEAC | Budai Farkasok NKFT | ffi. Bp. I. o. | 2019.04.11 | 2019.04.12 | 2019.04.20 |
BKSZVB/106/2019.04.09 | Budakalász SC | Esztergomi Vitézek RAFC | női NBII észak | 2019.04.09 | 2019.04.10 | 2019.04.18 |
BKSZVB/105/2019.04.09 | VS Dunakeszi | FTC KN KFT | női NBII észak | 2019.04.09 | 2019.04.10 | 2019.04.18 |
BKSZVB/104/2019.04.09 | BEAC | Dunaharaszti MTK II. | ffi. Bp. I. o. | 2019.04.26 | 2019.04.29 | 2019.05.07 |
BKSZVB/103/2019.04.05 | Szent István SE | Mogyoródi KSK | ffi III. o. serdülő | 2019.04.05 | 2019.04.08 | 2019.04.16 |
BKSZVB/102/2019.04.05 | Albertirsa SE | Gyömrő VSK | ffi III. o. ifjúsági | 2019.04.05 | 2019.04.08 | 2019.04.16 |
BKSZVB/101/2019.04.05 | Albertirsa SE | Szent István SE | ffi III. o. ifjúsági | 2019.04.05 | 2019.04.08 | 2019.04.16 |
BKSZVB/100/2019.04.05 | Üllői VSK | Bp. Elektromos SE | ffi III. o. ifjúsági | 2019.04.05 | 2019.04.08 | 2019.04.16 |
BKSZVB/99/2019.04.04 | Solymári SC | Rákosmenti KSK | női NBII észak | 2019.04.04 | 2019.04.05 | 2019.04.13 |
BKSZVB/98/2019.04.02 |
Albertirsa SE | Csepel DSE | ffi. III. o. ifjúsági | 2019.04.02 | 2019.04.03 | 2019.04.11 |
BKSZVB/97/2019.03.29 | HORT SE II | Budapest Heroes SE | ffi Bp. II. o. | 2019.03.29 | 2019.04.01 | 2019.04.09 |
BKSZVB/96/2019.03.29 | HORT SE | Csepel DSE | ffi Bp. I. o. | 2019.03.29 | 2019.04.01 | 2019.04.09 |
BKSZVB/95/2019.03.28 | Esztergomi Vitézek RAFC | Domony KSE | ffi III. o. serdülő | 2019.03.28 | 2019.03.29 | 2019.04.06 |
BKSZVB/94/2019.03.27 | Mogyoród KSK | Gyömrő KA | ffi III. o. serdülő | 2019.03.27 | 2019.03.28 | 2019.04.05 |
BKSZVB/93/2019.03.27 | Esztergomi Vitézek RAFC | Tatabányai SC | női NBII észak | 2019.03.27 | 2019.03.28 | 2019.04.05 |
BKSZVB/92/2019.03.22 | Albertirsa SE | Szent István SE | ffi. III. o. ifjúsági | 2019.03.22 | 2019.03.25 | 2019.04.02 |
BKSZVB/91/2019.03.22 | Főnix ISE | Esztergomi Vitézek RAFC | ffi III. o. serdülő | 2019.03.22 | 2019.03.25 | 2019.04.02 |
BKSZVB/90/2019.03.21 | Albertirsa SE | Gyömrő VSK | ffi. III. o. ifjúsági | 2019.03.21 | 2019.03.25 | 2019.04.02 |
BKSZVB/89/2019.03.20 | VS Dunakeszi | Szent István SE | női III. o. ifjúsági | 2019.03.20 | 2019.03.21 | 2019.03.29 |
BKSZVB/88/2019.03.20 | NOVA Kézisuli KFT | HID-UNIO SE II MÖSE | női Bp. II. o. | 2019.03.20 | 2019.03.21 | 2019.03.29 |
BKSZVB/87/2019.03.20 | Albertirsa SE | Üllői VKSK | ffi. III. o. ifjúsági | 2019.03.20 | 2019.03.21 | 2019.03.29 |
BKSZVB/86/2019.03.19 | Körte HVSE | Gyömrő VSK | ffi. III. o. ifjúsági | 2019.03.19 | 2019.03.20 | 2019.03.28 |
BKSZVB/85/2019.03.18 | XVI. kerületi KMSE | Budakalászi SC | női NBII észak | 2019.03.18 | 2019.03.19 | 2019.03.27 |
BKSZVB/84/2019.03.18 | FTC KN KFT II. | Kántor Anikó SE | női NBII észak | 2019.03.18 | 2019.03.19 | 2019.03.27 |
BKSZVB/83/2019.03.18 |
Tatabányai SC | XVI. kerületi KMSE | női NBII észak | 2019.03.18 | 2019.03.19 | 2019.03.27 |
BKSZVB/82/2019.03.14 | Albertirsa SE | Körte HVSE | ffi III. o. ifjúsági | 2019.03.14 | 2019.03.18 | 2019.03.26 |
BKSZVB/81/2019.03.05 | ASI-Vasas | Kántor Anikó SE | női III. o. ifjúsági | 2019.03.05 | 2019.03.06 | 2019.03.14 |
BKSZVB/80/2019.02.25 | Kispest NKK II. | Budapest Police SE | női Bp. III. o. | 2019.02.25 | 2019.02.26 | 2019.03.06 |
BKSZVB/79/2019.02.25 | Budapesti Farkasok SE | ÖTE | ffi Bp. II. o. | 2019.02.25 | 2019.02.26 | 2019.03.06 |
BKSZVB/78/2019.02.20 | Gyömrői KA | Domony KSE | ffi III. o. serdülő | 2019.02.20 | 2019.02.21 | 2019.03.01 |
BKSZVB/77/2019.02.20 | VS Dunakeszi | Solymári SC | női NBII észak | 2019.02.20 | 2019.02.21 | 2019.03.01 |
BKSZVB/76/2019.02.11 | Kinizsi TTK | Gödöllői KC | női Bp. I. o. | 2019.02.11 | 2019.02.12 | 2019.02.20 |
BKSZVB/75/2019.02.11 | Kőbánya SC | HORT-FSZSE | női Bp. I. o. | 2019.02.11 | 2019.02.12 | 2019.02.20 |
BKSZVB/74/2019.02.11 | HORT SE | BEAC | ffi Bp. I. o. | 2019.02.11 | 2019.02.12 | 2019.02.20 |
BKSZVB/73/2019.02.11 | Rákosmenti KSK II | HORT SE | ffi Bp. I. o. | 2019.02.11 | 2019.02.12 | 2019.02.20 |
BKSZVB/72/2018.12.10 | Körte HVSE | Domony KSE | ffi III. o. ifjúsági | 2018.12.10 | 2018.12.11 | 2018.12.19 |
BKSZVB/71/2018.12.10 | Körte HVSE | Domony KSE | ffi III. o. serdülő | 2018.12.10 | 2018.12.11 | 2018.12.19 |
BKSZVB/70/2018.12.08 | Budakalász SC | KASE | női NBII észak | 2018.12.10 | 2018.12.11 | 2018.12.19 |
BKSZVB/69/2018.12.10 | Mogyoród KSK | Domony KSE | ffi III. o. serdülő | 2018.12.10 | 2018.12.11 | 2018.12.19 |
BKSZVB/68/2018.12.10 | Mogyoród KSK | Domony KSE | ffi III. o. serdülő | 2018.12.10 | 2018.12.11 | 2018.12.19 |
BKSZVB/67/2018.12.10 | Mogyoród KSK | Domony KSE | ffi III. o. serdülő | 2018.12.10 | 2018.12.11 | 2018.12.19 |
BKSZVB/66/2018.12.06 | ESMTK | Domony KSE | ffi III. o. ifjúsági | 2018.12.06 | 2018.12.07 | 2018.12.15 |
BKSZVB/65/2018.12.05 |
Emericus KSE II | ÖTE | ffi Bp. II. o. | 2018.12.05 | 2018.12.06 | 2018.12.14 |
BKSZVB/64/2018.12.04 | Solymári SC | VS Dunakeszi | női III. o. ifjúsági | 2018.12.04 | 2018.12.05 | 2018.12.13 |
BKSZVB/63/2018.12.04 | Kántor Anikó SE | Solymári SC | női III. o. ifjúsági | 2018.12.04 | 2018.12.05 | 2018.12.13 |
BKSZVB/62/2018.12.04 | Kántor Anikó SE | Solymári SC | női III. o. ifjúsági | 2018.12.04 | 2018.12.05 | 2018.12.13 |
BKSZVB/61/2018.11.30 |
Budapesti Farkasok KSE | Budapest Heroes SE | ffi. Bp. II. o. | 2018.11.30 | 2018.12.01 | 2018.12.09 |
BKSZVB/60/2018.11.30 | Mikolik SS | Rév TSC II-BOB | ffi Bp. I. o. | 2018.11.30 | 2018.12.01 | 2018.12.09 |
BKSZVB/59/2018.11.30 | Szent István SE | Gyömrői KA | ffi III. o. serdülő | 2018.11.30 | 2018.12.01 | 2018.12.09 |
BKSZVB/58/2018.11.30 | Szent István SE | Albertirsa SE | ffi III. o. ifjúsági | 2018.11.30 | 2018.12.01 | 2018.12.09 |
BKSZVB/57/2018.11.30 | Szent István SE | Treff 07 SE | ffi III. o. serdülő | 2018.11.30 | 2018.12.01 | 2018.12.09 |
BKSZVB/56/2018.11.29 | Szent István SE | Körte HVSE | ffi III. o. ifjúsági | 2018.11.29 | 2018.11.30 | 2018.12.08 |
BKSZVB/55/2018.11.29 | Szent István SE | Bp. Elektromos SE | ffi III. o. ifjúsági | 2018.11.29 | 2018.11.30 | 2018.12.08 |
BKSZVB/54/2018.11.29 | Veresegyház VSK | Szent István SE | ffi III. o. serdülő | 2018.11.29 | 2018.11.30 | 2018.12.08 |
BKSZVB/53/2018.11.29 | KSA Budapest | ESMTK | ffi III. o. ifjúsági | 2018.11.29 | 2018.11.30 | 2018.12.08 |
BKSZVB/52/2018.11.29 |
VS Dunakeszi | Rákosmenti KSK | női NBII észak | 2018.11.29 | 2018.11.30 | 2018.12.08 |
BKSZVB/51/2018.11.28 | Mogyoród KSK | Treff 07 SE | ffi III. o. serdülő | 2018.11.28 | 2018.11.29 | 2018.12.07 |
BKSZVB/50/2018.11.27 |
Rév TSC II | Kinizsi TTK | női Bp. I. o. | 2018.11.27 | 2018.11.28 | 2018.12.06 |
BKSZVB/49/2018.11.27 | Martonvásári KSE | Albertirsa SE | ffi III. o. ifjúsági | 2018.11.27 | 2018.11.28 | 2018.12.06 |
BKSZVB/48/2018.11.27 | KASE | Tatabányai SC | női NBII észak | 2018.11.27 | 2018.11.28 | 2018.12.06 |
BKSZVB/47/2018.11.23 | Szent István SE | Domony SE | ffi III. o. ifjúsági | 2018.11.23 | 2018.11.24 | 2018.12.02 |
BKSZVB/46/2018.11.23 |
Albertirsa SE | Körte HVSE | ffi III. o. ifjúsági | 2018.11.23 | 2018.11.24 | 2018.12.02 |
BKSZVB/45/2018.11.21 | Vecsési SE | Szent István SE | ffi III. o. serdülő | 2018.11.22 | 2018.11.23 | 2018.12.01 |
BKSZVB/44/2018.11.20 | HORT SE | Pestszentimrei SK | ffi Bp. I. o. | 2018.11.20 | 2018.11.21 | 2018.11.29 |
BKSZVB/43/2018.11.20 |
Solymár SC | Vasas SC U22 | női NBII észak | 2018.11.20 | 2018.11.21 | 2018.11.29 |
BKSZVB/42/2018.11.19 |
XVI. ker. KMSE | Tatabányai SC | női III. o. ifjúsági | 2018.11.19 | 2018.11.20 | 2018.11.28 |
BKSZVB/41/2018.11.15 | FSZSE II | Budapest Police SE | női Bp. III. o. | 2018.11.15 | 2018.11.16 | 2018.11.24 |
BKSZVB/40/2018.11.15 | Szent István SE | Gyömrői VSK | ffi III. o. serdülő | 2018.11.15 | 2018.11.16 | 2018.11.24 |
BKSZVB/39/2018.11.14 | Szent István SE | Albertirsa SE | ffi III. o. ifjúsági | 2018.11.14 | 2018.11.15 | 2018.11.23 |
BKSZVB/38/2018.11.14 | Szent István SE | Albertirsa SE | ffi III. o. ifjúsági | 2018.11.14 | 2018.11.15 | 2018.11.23 |
BKSZVB/37/2018.11.14 | Esztergomi Vitézek RAFC | Veresegyház VSK | ffi III. o. serdülő | 2018.11.14 | 2018.11.15 | 2018.11.23 |
BKSZVB/36/2018.11.12 | Rákosmenti KSK | Kinizsi TTK | női III. o. ifjúsági | 2018.11.12 | 2018.11.13 | 2018.11.21 |
BKSZVB/35/2018.11.08 | VS Dunakeszi | KASE | női NBII észak, III. o. ifjúsági | 2018.11.08 | 2018.11.09 | 2018.11.17 |
BKSZVB/34/2018.11.06 | Kinizsi TTK | Csépe Salgótarjáni SKC | női NBII észak, III. o. ifjúsági | 2018.11.06 | 2018.11.07 | 2018.11.15 |
BKSZVB/33/2018.11.06 | Tatabányai SC | Esztergomi Vitézek RAFC | női NBII észak, III. o. ifjúsági | 2018.11.06 | 2018.11.07 | 2018.11.15 |
BKSZVB/32/2018.11.06 | VS Dunakeszi | XVI. ker KMSE | női NBII észak, III. o. ifjúsági | 2018.11.06 | 2018.11.07 | 2018.11.15 |
BKSZVB/31/2018.10.30 | Esztergomi Vitézek RAFC | FTC KN KFT U22 | női NBII észak | 2018.10.30 | 2018.10.31 | 2018.11.08 |
BKSZVB/30/2018.10.25 | Esztergomi Vitézek RAFC | VS Dunakeszi | női NBII észak, III. o. ifjúsági | 2018.10.25 | 2018.10.26 | 2018.11.03 |
BKSZVB/29/2018.10.24 | Rákosmenti KSK | Solymári SC | női III. o. ifjúsági | 2018.10.24 | 2018.10.25 | 2018.11.02 |
BKSZVB/28/2018.10.24 | Treff 07 SE | Esztergomi Vitézek RAFC | ffi III. o. serdülő | 2018.10.24 | 2018.10.25 | 2018.11.02 |
BKSZVB/27/2018.10.24 | Gyömrői KA | Mogyoródi KSK | ffi III. o. serdülő | 2018.10.24 | 2018.10.25 | 2018.11.02 |
BKSZVB/26/2018.10.18 | Győrffy Réka átigazolás | 2018.10.18 | 2018.10.19 | 2018.10.27 | ||
BKSZVB/25/2018.10.18 | VS Dunakeszi | Csépe Salgótarjáni SKC | női NBII észak, III. o. ifjúsági | 2018.10.18 | 2018.10.19 | 2018.10.27 |
BKSZVB/24/2018.10.17 | ESMTK | Szent István SE | ffi III. o. ifjúsági | 2018.10.17 | 2018.10.18 | 2018.10.26 |
BKSZVB/23/2018.10.17 | ESMTK | Szent István SE | ffi III. o. ifjúsági | 2018.10.17 | 2018.10.18 | 2018.10.26 |
BKSZVB/22/2018.10.10 | Mogyoródi KSK | KÖRTE HVSE | ffi III. o. serdülő | 2018.10.10 | 2018.10.11 | 2018.10.19 |
BKSZVB/21/2018.10.09 | BEAC | HORT SE | ffi Bp. I. o. | 2018.10.09 | 2018.10.10 | 2018.10.18 |
BKSZVB/20/2018.10.09 | ESMTK | Gyömrő VSK | ffi III. o. ifjúsági | 2018.10.09 | 2018.10.10 | 2018.10.18 |
BKSZVB/19/2018.10.04 | Treff 07 SE | Domony SE | ffi III. o. serdülő | 2018.10.04 | 2018.10.05 | 2018.10.13 |
BKSZVB/18/2018.10.02 | ESMTK | Albertirsa SE | ffi III. o. ifjúsági | 2018.10.02 | 2018.10.03 | 2018.10.11 |
BKSZVB/17/2018.10.02 | KinizsiTTK II | Rákosmenti KSK II. | női Bp. I. o. | 2018.10.02 | 2018.10.03 | 2018.10.11 |
BKSZVB/16/2018.10.02 | Pénzüyőr SE II | Mini Titánok KSE | férfi Bp. II. o. | 2018.10.02. | 2018.10.03 | 2018.10.11 |
BKSZVB/15/2018.10.02 | BEAC | Emericus KSE | férfi Bp. II. o. | 2018.10.02 | 2018.10.03 | 2018.10.11 |
BKSZVB/14/2018.10.02 | MALÉV SC | Rév TSCS | női Bp. I. o. | 2018.10.02 | 2018.10.03 | 2018.10.11 |
BKSZVB/13/2018.10.02 | Üllői VSK | Körte HVSE | ffi III. o. ifjúsági | 2018.10.02 | 2018.10.03 | 2018.10.11 |
BKSZVB/12/2018.10.02 | Domony KSE | Csepel DSE | ffi III. o. ifjúsági | 2018.10.02 | 2018.10.03 | 2018.10.11 |
BKSZVB/11/2018.10.02 | Domony KSE | Vecsési SE | ffi III. o. serdülő | 2018.10.02 | 2018.10.03 | 2018.10.11 |
BKSZVB/10/2018.09.19 | Mikolik SS Kft | Budai Farkasok NKft II. | ffi Bp. o. | 2018.09.19 | 2018.09.20 | 2018.09.28 |
BKSZVB/9/2018.09.17 | Veresegyház VSK | Mogyoródi KSK | ffi III. o. ifjúsági | 2018.09.17 | 2018.09.18 | 2018.09.26 |
BKSZVB/8/2018.09.17 | ESMTK | Üllő VSK | ffi III. o. ifjúsági | 2018.09.17 | 2018.09.18 | 2018.09.26 |
BKSZVB/7/2018.09.17 | ESMTK | Üllő VSK | ffi III. o. ifjúsági | 2018.09.17 | 2018.09.18 | 2018.09.26 |
BKSZVB/6/2018.09.14 | Domony KSE | Gyömrő KA | ffi III. o. serdölő | 2018.09.14 | 2018.09.15 | 2018.09.23 |
BKSZVB/5/2018.09.12 | BEAC | MÖSE | ffi Bp. I. o | 2018.09.12 | 2018.09.13 | 2018.09.21 |
BKSZVB/4/2018.09.12 | KSA Budapest visszalépése | ffi Bp. I. o | 2018.09.12 | 2018.09.13 | 2018.09.21 | |
BKSZVB/3/2018.09.11 | MALÉV SC | HORT SE | női Bp. I. o. | 2018.09.11 | 2018.09.12 | 2018.09.20 |
BKSZVB/2/2018.09.07 | Rév TSC II – Óriások átsorolása | női Bp. I. o. | 2018.09.07 | 2018.09.08 | 2018.09.16 | |
BKSZVB/1/2018.09.07 | FSZSE átsorolása | női Bp. II. o. | 2018.09.07 | 2018.09.08 | 2018.09.16 |