X. Nyári Kézilabda Fesztivál – döntők következnek

By | 2019.08.25

Szombati nap is több mint 100 mérkőzésén, valamennyi csoport eljutott az utolsó – döntők napja – kapujába, mindenki oizgatottan várja a korosztályok azonos képességekkel bíró csoporthelyezetjeinek várhatóan szoros, izgalmas küzdelmes, de sportszerű megmérettetését.

SIKETEKÉPÍTŐKFAHÁZELEK GYOSCPÉNZÜGYŐRKRUJVASASELEKTROMOSBVSC

EMSZT KÁLMÁNNÉ SIKETEK SPORTCSARNOK
2019.08.25. VASÁRNAP

idő hazai verndég csoport
9:15 Bp. Elektromos SE HORT SE FU14 VII.
10:00 Kecskeméti Junior SN KFT Kézilabda Utánpótlás KFT FU14 V.
10:45 Angyalföldi Sportiskola Gézengúz UKC FU15
11:30 PSN ZRT Máriaujfalui SE FU15
12:15 Szentgotthárdi VSE Tempo KSE FU15
13:00 Angyalföldi Sportiskola Ráckeve VKSK FU15
13:50 FU15 eredményhirdetés
14:00 Pénzügyőr SE Pick Szeged FU14 III.
14:45 PSN ZRT Simontornyai KK FU14 I.
15:30 FU14 eredményhirdetés

ÉPÍTŐK SPORTCSARNOK
2019.08.25. VASÁRNAP

idő hazai vendég csoport
8:30 KSA Budapest I. Dabasi KC VSE LI helyosztó 5-8 (1)
9:25 MTK Budapest Pázmánd NK KFT LI helyosztó 5-8 (2)
10:20 BVSC – Zugló I. Pénzügyőr SE Li elődöntő 1
11:15 Vasas SC Alba Fehérvár KC Li elődöntő 2
12:10 PEAC Szent István SE LI 9. helyért
13:05 XVI.kerületi KMSE FHT KOSICE LI 11. helyért
14:00 Szigetszentmiklós NKSE KSA Budapest II. LI 13. helyért
14:55 Tempo KSE BVSC-Zugló II. LI 15. helyért

FTC FAHÁZ
2019.08.25. VASÁRNAP

idő hazai vendég csoport
8:30 Alba Fehérvár KC PSN ZRT LS(7-9)
9:25 Pénzügyőr SE Szigetszentmiklós NKSE LS(10-12)
10:20 Gyömrői Kézilabda Akadémia Vasas SC LS(4-6)
11:15 Csepel DSE Dabasi KC VSE LS(1-3)
12:10 Alsózsolcai KSC Pénzügyőr SE LS(10-12)
13:05 Százhalombattai VUK SE Alba Fehérvár KC LS(7-9)
14:00 Érdi Handball Club Gyömrői Kézilabda Akadémia LS(4-6)
14:55 Szent István SE Csepel DSE LS(1-3)

ELEK GYULA ARÉNA
2019.08.25. VASÁRNAP

idő hazai vendég csoport
11:30 helyosztó 5-8 (1) vesztese helyosztó 5-8 (2) vesztese LI 7. helyért
12:25 helyosztó 5-8 (1) győztese helyosztó 5-8 (2) győztese Li 5. helyért
13:20 elődöntő 1 vesztese elődöntő 2 vesztese LI 3. helyért
14:15 elődöntő 1 győztese elődöntő 2 győztese LI döntő
15:10 LI eredményhirdetés

OSC SPORTCSARNOK
2019.08.25. VASÁRNAP

idő hazai vendég csoport
10:00 Angyalföldi Sportiskola BVSC – Zugló FU11
10:45 HORT SE Kecskeméti Junior SN KFT FU11
11:30 FTC KN KFT Pumukli KUA FU11
12:15 Szigetszentmiklósi KSK Kecskeméti Junior SN KFT FU12 III.
13:00 FTC KN KFT Kézilabda Utánpótlás KFT FU12 I.

PÉNZÜGYŐR SPORTCSARNOK
2019.08.25. VASÁRNAP

idő hazai vendég csoport
8:30 Bp. Elektromos SE Bp. Honvéd FS 5-8 (1)
9:25 Pénzügyőr SE Gézengúz UKC FS 5-8 (2)
10:20 KSA Budapest PLER KKFT FS elődöntő 1
11:15 FTC KN KFT FTC KN KFT II. FS elődöntő 2
12:10 helyosztó 5-8 (1) vesztese helyosztó 5-8 (2) vesztese FS 7. helyért
13:05 helyosztó 5-8 (1) győztese helyosztó 5-8 (2) győztese FS 5. helyért
14:00 elődöntő 1 vesztese elődöntő 2 vesztese FS 3. helyért
14:55 elődöntő 1 győztese elődöntő 2 győztese FS döntő
15:50 FS eredményhirdetés

KRUJ IVÁN SPORTCSARNOK
2019.08.25. VASÁRNAP

idő hazai vendég csoport
9:15 Csepel DSE Kecskeméti Junior SN KFT FU13A
10:00 BVSC – Zugló Szigetszentmiklósi KSK FU13A
10:45 A/5 B/5 Tempo KSE FU13 IX.
11:30 A/4 B/4 – Pénzügyőr SE FU13 VII.
12:15 A/3 B/3 FTC KN KFT FU13 V.
13:00 A/2 B/2 XVI.kerületi KMSE FU13 III.
13:45 A/1 B/1 – Kézilabda Utánpótlás KFT FU13 I.
14:30 FU13 eredményhirdetés

Vasas edzőcsarnok
2019.08.25. VASÁRNAP

idő hazai vendég csoport
10:00 Siófok KTC KFT PSN ZRT LU14 7. helyért
10:45 FTC KN KFT HORT SE LU14 5. helyért
11:30 Érdi Handball Club Szigetszentmiklós NKSE LU14 3. helyért
12:15 Budaörsi KSE XVI.kerületi KMSE LU14 döntő
13:00 LU 14 Eredményhirdetés    
13:10 LU15 3. -Pénzügyőr SE Alsózsolcai KSC LU15 III.
14:00 LU15 1. – FTC KN KFT DABASI KC VSE LU15 I.
14:45 LU 15 Eredményhirdetés    

ELEKTROMOS SPORTCSARNOK
2019.08.25. VASÁRNAP

idő hazai vendég csoport
8:30 Tempo KSE Csepel DSE FS 13-15. hely
9:25 HORT SE Gyömrői KA FS 11. helyért
10:20 Csepel DSE XVI. kerületi KMSE FS 13-15. hely
11:15 Szentgotthárdi VSE Szigetszentmiklósi KSK FS 9. helyért
12:10 BVSC – Zugló Vecsési SE FI
13:05 Bp. Elektromos SE Kézisuli Alapítvány Budapest FI
14:00 PLER KKFT Máriaujfalui SE FI
14:55 Vecsési SE VS Dunakeszi FI
15:50 FI eredményhirdetés

BVSC SPORTCSARNOK
2019.08.25. VASÁRNAP

idő hazai vendég csoport
9:00 Balassa SE Balassagyarmat Érdi Sport KFT LU13 7. helyért
9:45 Tempo KSE Százhalombattai VUK SE LU13 5. helyért
10:30 XVI.kerületi KMSE Szigetszentmiklós NKSE LU12
11:15 Budaörsi KSE FTC KN KFT LU12
12:00 Kézilabda UP Bidwonder HORT SE LU12
12:45 Szigetszentmiklós NKSE Vecsési SE LU12
13:30 Budaörsi KSE Dömsödi USE LU13 3. helyért
14:15 XVI.kerületi KMSE FTC KN KFT LU13 döntő
15:00 LU12 – LU13 eredményhirdetés