Budapest, 2018. december 21 – 23.
[spoiler title=”Leány csoportok végeredménye” style=”fancy” icon=”caret”]
[tabs style=”1″]
[tab title=”Leány serdülő”]
- Dabasi KC VSE
- Pénzügyőr SE
- PSN Zrt. 1.
- Angyalföldi Sportiskola
- BVSC – Zugló
- Kézisuli Alapítvány Budapest
- Mohácsi Torna Egylet 1888
- Körmendi DMTE
- Gödöllői SE
- Pázmánd NKSE
- ASKÖ Buzndesorganisation
- CSM Fogaras
- PSN Zrt. 2.
Gólkirálynő: Gherea Antónia (CSM Fogaras) 42 gól (5 mérkőzés)
[/tab]
[tab title=”Leány U14″]
- Dabasi KC VSE
- Budaörsi KSE
- Debreceni Sportcentrum KN KFT
- Gyömrői Kézilabda Akadémia
- Angyalföldi Sportiskola
- Pilisvörösvári KSK
- Pénzügyőr SE
BVSC – Zugló* törölve
Gólkirály: Szabó Laura (Gyömrői KA) 34 gól
[/tab]
[tab title=”Leány U13″]
- Debreceni Sportcentrum KN KFT
- Dabas KC VSE
- XVI.kerületi KMSE
- Vecsési SE
- Budaörsi KSE
- Angyalföldi Sportiskola
- PSN Zrt
- CSM Fogaras
- Mohácsi Torna Egylet 1888
Gólkirály: Pruna Darina (CSM Fogaras) 39 gól
[/tab]
[tab title=”Leány U12″]
- XVI.kerületi KMSE
- Mohácsi Torna Egylet 1888
- Aranyszarvas SE
- Szigetszentmiklós NKSE
- PSN Zrt.
- Érdi Sport KFT
- Gyömrői Kézilabda Akadémia
- Gézengúz UKC
- Angyalföldi Sportiskola
- BVSC – Zugló
- Dunavarsányi TE
Gólkirály: Imbre Anna(Aranyszarvas SE) 44 gól
[/tab]
[tab title=”Leány U11″]
- Vecsési SE
- Érdi Sport KFT II
- Pumukli KUA
- Angyalföldi Sportiskola
- Körmendi DMTE
Érdi Sport KFT* – törölve- Kalmár Zoltán DSE
- PSN Zrt.
Gólkirály: Ardi Lídia Panna (Vecsés SE) 45 gól
[/tab]
[tab title=”Leány U10″]
Résztvevők:
Angyalföldi Sportiskola
Angyalföldi Sportiskola II.
BVSC – Zugló
Körmendi DMTE
Mohácsi Torna Egylet 1888 I.
Mohácsi Torna Egylet 1888 II.
Pumukli KUA
[/tab]
[/tabs]
[/spoiler]
[spoiler title=”Fiú csoportok végeredménye” style=”fancy” icon=”caret”]
[tabs style=”1″]
[tab title=”Fiú serdülő”]
- Pénzügyőr SE
- Budapesti Honvéd SE
- BVSC – Zugló
- STAVMAT-Füzesabonyi Sport Club
Gólkirály: Kopcsik Patrik Zsolt(BVSC-Zugló) 49 gól
[/tab]
[tab title=”Fiú U15″]
- Gyömrői Kézilabda Akadémia
- Szigetszentmiklós KSK
- Pénzügyőr SE
- XVI. kerületi KMSE
- Angyalföldi Sportiskola
- PLER KKFT
Gólkirály: Marton Máté(Gyömrő) 29 gól
[/tab]
[tab title=”Fiú U14″]
- 1.Törökszentmiklósi Kézilabda Egyesület
- Angyalföldi Sportiskola
- Kézilabda Alapítvány Budapest
- Veresegyház VSK
Gólkirály: Nyeső Soma(Törökszentmiklós) 28 gól
[/tab]
[tab title=”Fiú U13″]
- Grundfos Tatabánya KC
- Gyömrői Kézilabda Akadémia
- Pilisvörösvári KSK
- Pénzügyőr SE
- Angyalföldi Sportiskola
- VS Dunakeszi
- Csepel DSE
- Szigetszentmiklósi KSK
- Százhalombattai VUK SE
- BVSC-Zugló
Gólkirály: Kunszt Milán(Pilisvörösvár) 38 gól
[/tab]
[tab title=”Fiú U12″]
- Kézilabda Utánpótlás Kft
- Békés-Drén KC
- Angyalföldi Sportiskola
- Grundfos Tatabánya KC
- Csepel DSE
- Kézisuli Alapítvány Budapest
- BVSC – Zugló
- Dunavarsányi TE
Gólkirály: Tóth Péter (Dunavarsány) 41 gól
[/tab]
[tab title=”Fiú U11″]
- Kézilabda Utánpótlás Kft
- Szigetszentmiklósi KSK
- Pumukli KUA
- Csepel DSE
- Angyalföldi Sportiskola
Gólkirály: Városi Zalán (Szigetszentmiklós) 35 gól
[/tab]
[tab title=”Fiú U10″]
Résztvevők:
Angyalföldi Sportiskola
BVSC-Zugló
Kőkúti Sasok DSE
Pumukli KUA
[/tab]
[/tabs]
[/spoiler]
[button url=”https://www.keziszovetseg.hu/v2h/038/011/p_011.asp?p_esemeny_kod=57&p_esemeny_evad_kod=6&p_verseny_kod=189&p_fo_cim=XXIV.%20Ferenczy-Budapest%20Kupa%202018%20Serdulo” target=”blank” background=”#09c4ff” color=”#ffffff” size=”4″ wide=”yes” center=”yes” radius=”5″ text_shadow=”0px 0px 0px #0f0d0d”]Fiú Serdülő[/button] [button url=”https://www.keziszovetseg.hu/v2h/038/011/p_011.asp?p_esemeny_kod=57&p_esemeny_evad_kod=6&p_verseny_kod=190&p_fo_cim=XXIV.%20Ferenczy-Budapest%20Kupa%202018%20FU15″ target=”blank” background=”#09c4ff” color=”#ffffff” size=”4″ wide=”yes” center=”yes” radius=”5″ text_shadow=”0px 0px 0px #0f0d0d”]Fiú U15[/button] [button url=”https://www.keziszovetseg.hu/v2h/038/011/p_011.asp?p_esemeny_kod=57&p_esemeny_evad_kod=6&p_verseny_kod=191&p_fo_cim=XXIV.%20Ferenczy-Budapest%20Kupa%202018%20FU14″ target=”blank” background=”#09c4ff” color=”#ffffff” size=”4″ wide=”yes” center=”yes” radius=”5″ text_shadow=”0px 0px 0px #0f0d0d”]Fiú U14[/button] [button url=”https://www.keziszovetseg.hu/v2h/038/011/p_011.asp?p_esemeny_kod=57&p_esemeny_evad_kod=6&p_verseny_kod=193&p_fo_cim=XXIV.%20Ferenczy-Budapest%20Kupa%202018%20FU13″ target=”blank” background=”#09c4ff” color=”#ffffff” size=”4″ wide=”yes” center=”yes” radius=”5″ text_shadow=”0px 0px 0px #0f0d0d”]Fiú U13[/button] [button url=”https://www.keziszovetseg.hu/v2h/038/011/p_011.asp?p_esemeny_kod=57&p_esemeny_evad_kod=6&p_verseny_kod=194&p_fo_cim=XXIV.%20Ferenczy-Budapest%20Kupa%202018%20FU12″ target=”blank” background=”#09c4ff” color=”#ffffff” size=”4″ wide=”yes” center=”yes” radius=”5″ text_shadow=”0px 0px 0px #0f0d0d”]Fiú U12[/button] [button url=”https://www.keziszovetseg.hu/v2h/038/011/p_011.asp?p_esemeny_kod=57&p_esemeny_evad_kod=6&p_verseny_kod=195&p_fo_cim=XXIV.%20Ferenczy-Budapest%20Kupa%202018%20FU11″ target=”blank” background=”#09c4ff” color=”#ffffff” size=”4″ wide=”yes” center=”yes” radius=”5″ text_shadow=”0px 0px 0px #0f0d0d”]Fiú U11[/button] [button url=”https://www.keziszovetseg.hu/v2h/038/011/p_011.asp?p_esemeny_kod=57&p_esemeny_evad_kod=6&p_verseny_kod=196&p_fo_cim=XXIV.%20Ferenczy-Budapest%20Kupa%202018%20FU10″ target=”blank” background=”#09c4ff” color=”#ffffff” size=”4″ wide=”yes” center=”yes” radius=”5″ text_shadow=”0px 0px 0px #0f0d0d”]Fiú U10[/button] [button url=”https://www.keziszovetseg.hu/v2h/038/011/p_011.asp?p_esemeny_kod=57&p_esemeny_evad_kod=6&p_verseny_kod=197&p_fo_cim=XXIV.%20Ferenczy-Budapest%20Kupa%202018%20Serdulo” target=”blank” background=”#ff0972″ color=”#ffffff” size=”4″ wide=”yes” center=”yes” radius=”5″ text_shadow=”0px 0px 0px #0f0d0d”]Leány serdülő[/button] [button url=”https://www.keziszovetseg.hu/v2h/038/011/p_011.asp?p_esemeny_kod=57&p_esemeny_evad_kod=6&p_verseny_kod=198&p_fo_cim=XXIV.%20Ferenczy-Budapest%20Kupa%202018%20LU14″ target=”blank” background=”#ff0972″ color=”#ffffff” size=”4″ wide=”yes” center=”yes” radius=”5″ text_shadow=”0px 0px 0px #0f0d0d”]Leány U14[/button] [button url=”https://www.keziszovetseg.hu/v2h/038/011/p_011.asp?p_esemeny_kod=57&p_esemeny_evad_kod=6&p_verseny_kod=199&p_fo_cim=XXIV.%20Ferenczy-Budapest%20Kupa%202018%20LU13″ target=”blank” background=”#ff0972″ color=”#ffffff” size=”4″ wide=”yes” center=”yes” radius=”5″ text_shadow=”0px 0px 0px #0f0d0d”]Leány U13[/button] [button url=”https://www.keziszovetseg.hu/v2h/038/011/p_011.asp?p_esemeny_kod=57&p_esemeny_evad_kod=6&p_verseny_kod=200&p_fo_cim=XXIV.%20Ferenczy-Budapest%20Kupa%202018%20LU12″ target=”blank” background=”#ff0972″ color=”#ffffff” size=”4″ wide=”yes” center=”yes” radius=”5″ text_shadow=”0px 0px 0px #0f0d0d”]Leány U12[/button] [button url=”https://www.keziszovetseg.hu/v2h/038/011/p_011.asp?p_esemeny_kod=57&p_esemeny_evad_kod=6&p_verseny_kod=201&p_fo_cim=XXIV.%20Ferenczy-Budapest%20Kupa%202018%20LU11″ target=”blank” background=”#ff0972″ color=”#ffffff” size=”4″ wide=”yes” center=”yes” radius=”5″ text_shadow=”0px 0px 0px #0f0d0d”]Leány U11[/button] [button url=”https://www.keziszovetseg.hu/v2h/038/011/p_011.asp?p_esemeny_kod=57&p_esemeny_evad_kod=6&p_verseny_kod=202&p_fo_cim=XXIV.%20Ferenczy-Budapest%20Kupa%202018%20LU10″ target=”blank” background=”#ff0972″ color=”#ffffff” size=”4″ wide=”yes” center=”yes” radius=”5″ text_shadow=”0px 0px 0px #0f0d0d”]Leány U10[/button]
[spoiler title=”Leány csoportbeosztás, lebonyolítás” style=”fancy” icon=”caret”]
[tabs style=”1″]
[tab title=”Leány serdülő”]
A csoport
Mohácsi Torna Egylet 1888
BVSC – Zugló
Pázmánd NKSE
Dabasi KC VSE
B csoport
PSN Zrt. 1.
Angyalföldi Sportiskola
Gödöllői SE
CSM Fogaras
C csoport
PSN Zrt. 2.
Kézisuli Alapítvány Budapest
Körmendi DMTE
Pénzügyőr SE
ASKÖ Buzndesorganisation
Lebonyolítás
- A, B, C, csoportok körmérkőzés a résztvevők között
- a csoportok első helyezettjei az 1-3 helyért újabb körmérkőzést játszanak,
- a csoportok második helyezettjei az 4-6 helyért újabb körmérkőzést játszanak,
- a csoportok negyedik helyezettjei az 10-12 helyért újabb körmérkőzést játszanak
- C csoport 5. helyezett csapata a tornán mérkőzés nélkül a 13. helyen végez.
[/tab]
[tab title=”Leány U14″]
A csoport
Angyalföldi Sportiskola
Budaörsi KSE
Pilisvörösvári KSK
Dabasi KC VSE
B csoport
Debreceni Sportcentrum KN KFT
Gyömrői Kézilabda Akadémia
BVSC – Zugló
Pénzügyőr SE
Lebonyolítás
- „A” és „B” csoportok résztvevői körmérkőzéssel döntik el a csoportok végeredményét,
- elődöntő az A/1 – B/2 és a A/2 – B/1 helyezettek között
- döntő az elődöntők győztesei
- bronz mérkőzés az elődöntők vesztesei között
- középdöntő A/3 – B/4 és a A/4 – B/3 csapatok között
- 5. helyért a középdöntők győztesei,
- 7. helyért a középdöntők vesztesei játszanak.
[/tab]
[tab title=”Leány U13″]
A csoport
Angyalföldi Sportiskola
Dabas KC VSE
Mohácsi Torna Egylet 1888
Vecsési SE
CSM Fogaras
B csoport
Debreceni Sportcentrum KN KFT
Budaörsi KSE
PSN Zrt
XVI.kerületi KMSE
Lebonyolítás
- „A” és „B” csoportok résztvevői körmérkőzéssel döntik el a csoportok végeredményét,
- elődöntő az A/1 – B/2 és a A/2 – B/1 helyezettek között
- döntő az elődöntők győztesei
- bronz mérkőzés az elődöntők vesztesei között
- középdöntő A/3 – B/4 és a A/4 – B/3 csapatok között
- 5. helyért a középdöntők győztesei,
- 7. helyért a középdöntők vesztesei játszanak.
- 9.helyezett további játék nélkül az „A” csoport 5. helyezett csapata
[/tab]
[tab title=”Leány U12″]
A csoport
Angyalföldi Sportiskola
Aranyszarvas SE
PSN Zrt.
Dunavarsányi TE
XVI.kerületi KMSE
Gézengúz UKC
B csoport
BVSC – Zugló
Érdi Sport KFT
Gyömrői Kézilabda Akadémia
Mohácsi Torna Egylet 1888
Szigetszentmiklós NKSE
Lebonyolítás
- „A” és „B” csoportok résztvevői körmérkőzéssel döntik el a csoportok végeredményét,
- döntő a csoportok első helyezettjei között (A/1 – B/1)
- 3. helyért a csoportok második helyezettjei (A/2 – B/2)
- 5. helyért a csoportok harmadik helyezettjei (A/3 – B/3)
- 7. helyért a csoportok negyedik helyezettjei (A/4 – B/4)
- 9.helyért a csoportok ötödik helyezettjei között (A/5 – B/5)
- 11.helyezett további játék nélkül az A csoport 6. helyezett csapata
[/tab]
[tab title=”Leány U11″]
A csoport
Angyalföldi Sportiskola
Érdi Sport KFT
Kalmár Zoltán DSE
Vecsési SE
B csoport
Pumukli KUA
Érdi Sport KFT II
Körmendi DMTE
PSN Zrt.
Lebonyolítás:
- „A” és „B” csoportok résztvevői körmérkőzéssel döntik el a csoportok végeredményét,
- elődöntő az A/1 – B/2 és a A/2 – B/1 helyezettek között
- döntő az elődöntők győztesei
- bronz mérkőzés az elődöntők vesztesei között
- középdöntő A/3 – B/4 és a A/4 – B/3 csapatok között
- 5. helyért a középdöntők győztesei,
- 7. helyért a középdöntők vesztesei játszanak.
[/tab]
[tab title=”Leány U10″]
Résztvevők:
Angyalföldi Sportiskola
Angyalföldi Sportiskola II.
BVSC – Zugló
Körmendi DMTE
Mohácsi Torna Egylet 1888 I.
Mohácsi Torna Egylet 1888 II.
Pumukli KUA
Lebonyolítás:
A résztvevők körmérkőzés keretében mérik fel tudásukat.
[/tab]
[/tabs]
[/spoiler]
[spoiler title=”Fiú csoportbeosztás, lebonyolítás” style=”fancy” icon=”caret”]
[tabs style=”1″]
[tab title=”Fiú serdülő”]
Résztvevők:
Budapesti Honvéd SE
BVSC – Zugló
Pénzügyőr SE
STAVMAT-Füzesabonyi Sport Club
Veresegyház VSK
Lebonyolítás
- Körmérkőzés a csapatok között, majd a kialakult csoportsorrend alapján
- a döntőt a csoport első és második helyezettjei
- a 3. helyért a csoport harmadik és negyedik helyezettjei játszanak.
- A csoport 5. helyezett csapata a tornán mérkőzés nélkül az 5. helyen végez.
[/tab]
[tab title=”Fiú U15″]
Résztvevők:
Angyalföldi Sportiskola
Gyömrői Kézilabda Akadémia
Pénzügyőr SE
PLER KKFT
Szigetszentmiklós KSK
XVI. kerületi KMSE
Lebonyolítás
A résztvevők körmérkőzéses rendszerben alakítják ki a csoport végeredményét
[/tab]
[tab title=”Fiú U14″]
Résztvevők:
Angyalföldi Sportiskola
Kézilabda Alapítvány Budapest
Törökszentmiklósi Kézilabda Egyesület
Veresegyház VSK
Lebonyolítás
- A résztvevők körmérkőzéses rendszerben alakítják ki a csoport végeredményét, majd
- a döntőt a csoport első és második helyezettjei
- a 3. helyért a csoport harmadik és negyedik helyezettjei játszanak.
[/tab]
[tab title=”Fiú U13″]
A csoport
Angyalföldi Sportiskola
Grundfos Tatabánya KC
Százhalombattai VUK SE
Csepel DSE
Pilisvörösvári KSK
B csoport
BVSC-Zugló
Gyömrői Kézilabda Akadémia
Szigetszentmiklósi KSK
Pénzügyőr SE
VS Dunakeszi
Lebonyolítás
- „A” és „B” csoportok résztvevői körmérkőzéssel döntik el a csoportok végeredményét,
- döntő a csoportok első helyezettjei között (A1 – B1)
- 3. helyért a csoportok második helyezettjei (A2 – B2)
- 5. helyért a csoportok harmadik helyezettjei (A3 – B3)
- 7. helyért csoportok negyedik helyezettjei (A4 – B4)
- 9. helyért a csoportok ötödik helyezettjei (A5 – B5) játszanak
[/tab]
[tab title=”Fiú U12″]
A csoport
BVSC – Zugló
Békés-Drén KC
Grundfos Tatabánya KC
Csepel DSE
B csoport
Angyalföldi Sportiskola
Kézilabda Utánpótlás Kft
Kézisuli Alapítvány Budapest
Dunavarsányi TE
Lebonyolítás
- „A” és „B” csoportok résztvevői körmérkőzéssel döntik el a csoportok végeredményét,
- elődöntő az A/1 – B/2 és a A/2 – B/1 helyezettek között
- döntő az elődöntők győztesei
- bronz mérkőzés az elődöntők vesztesei között
- középdöntő A/3 – B/4 és a A/4 – B/3 csapatok között
- 5. helyért a középdöntők győztesei,
- 7. helyért a középdöntők vesztesei játszanak.
[/tab]
[tab title=”Fiú U11″]
Résztvevők:
Angyalföldi Sportiskola
Csepel DSE
Kézilabda Utánpótlás Kft
Pumukli KUA
Szigetszentmiklósi KSK
Lebonyolítás
- Körmérkőzés a csapatok között, majd a kialakult csoportsorrend alapján
- a döntőt a csoport első és második helyezettjei
- a 3. helyért a csoport harmadik és negyedik helyezettjei játszanak.
- A csoport 5. helyezett csapata a tornán mérkőzés nélkül az 5. helyen végez
[/tab]
[tab title=”Fiú U10″]
Résztvevők:
Angyalföldi Sportiskola
BVSC-Zugló
Kőkúti Sasok DSE
Pumukli KUA
Lebonyolítás
A résztvevők kétfordulós körmérkőzéses rendszerben mérik össze tudásukat
[/tab]
[/tabs]
[/spoiler]
[spoiler title=”Versenykiírás” style=”fancy” icon=”caret”]
VERSENYKIÍRÁS
I.
Az Angyalföldi Sportiskola DSE és a Budapesti Kézilabda Szövetség – továbbiakban Szervezők – a kézilabda sportág népszerűsítése, a bajnoki versenyekre való eredményes felkészülés és a sportkapcsolatok kiépítése ápolása céljából rendezi meg a XXIV. Ferenczy – Budapest Kupa 2018 felkészülési utánpótlás versenyt.. Az MKSZ Szakmai és Versenybizottságának döntése alapján a versenyen való részvétel költsége a TAO -s költségek között elszámolható!
II.
Időpont. helyszínek:
helyszínek: budapesti sportcsarnokok, tornatermek,
időpont: 2018. december 21 – 23.
III.
Csoportok, játékidő, labdaméret, időleges kiállítás nevezési díj
csoportok |
játékosok születési ideje | Játékidő | labda méret | időleges kiállítás |
Nevezési díj / csapat |
FS | 2002.01.01 – 2005.12.31 | 2 x 20 perc | 2 | 2 perc | 44.000 Ft |
LS | 2003.01.01 – 2006.12.31 | 2 x 20 perc | 2 | 2 perc | 44.000 Ft |
FU15 | 2004.01.01 – 2005.12.31 | 2 x 15 perc | 2 | 2 perc | 35.500 Ft |
FU14 / LU14 | 2005.01.01 – 2006.12.31 | 2 x 15 perc | 1 | 1 perc | 35.500 Ft |
FU13 / LU13 | 2006.01.01 – 2007.12.31 | 2 x 15 perc | 1 | 1 perc | 35.500 Ft |
FU12 / LU12 | 2007.01.01 – 2008.12.31 | 2 x 15 perc | 0 | 1 perc | 35.500 Ft |
FU11 / LU11 | 2008.01.01 – 2009.12.31 | 2 x 15 perc | 0 | 1 perc | 35.500 Ft |
FU10 / LU10 | 2009.01.01 – 2010.12.31 | 2 x 12 perc | 15-16 cm 140-170 gr | 1 perc | 27.500 Ft |
IV.
Minden korosztályra érvényes szabályok
1. Csapatidőkérés (Team Time Out) nincs!
2. Szünet minden mérkőzésen 1 perc
3. A versenyprogram szerint elől álló csapat, köteles azonos mezszín esetén alkalmazkodni az ellenfél (második helyen szereplő) csapat felszereléséhez!
4. A mérkőzés kezdési időpontja előtt legkésőbb 30 perccel a csapatfelelős köteles az online felületen feltölteni az adott mérkőzés játékosait, mezszámokkal együtt. Ennek elmaradása esetén a mérkőzést úgy tekintjük, hogy az érintett csapat nem jelent meg, a mérkőzést 10:0 gólkülönbséggel játék nélkül az ellenfél javára igazoljuk.
5. Verseny mérkőzéseivel kapcsolatos óvás nem nyújtható be.
V.
Szakmai követelmények
1. Az MKSZ korosztályos szakmai követelményei a Kupa teljes egészére vonatkoznak, elsősorban a védekezésre és a cserékre, valamint a kapus mezőnyjátékosként történő szerepeltetésével kapcsolatban.
2. Az U10 -es korosztályba 5 mezőnyjátékos és 1 kapus, tartózkodhat csapatonként a játéktéren. A kisiskolás korosztályban nincs megkötés a védekezésre vonatkozóan, de tilos a támadás – védekezés célzott cseréje.
3. Orvosi engedély nélkül a Kupa során egyetlen játékos sem szerepelhet. Sportszervezet esetén a sportorvosi engedély, iskola esetén az iskolaorvosi engedély bemutatása a versenybírói asztalnál (regisztrációs helyszínen), minden mérkőzés előtt kötelező.
VI.
Nevezési, részvételi költségek (nevezési díj)
A III. pontban meghatározott korcsoportok szerinti nevezési díjat kell fizetnie a benevezett csapat után.
A tornán való részvétel költségei (utazás, esetleges szállás stb.) a benevezett csapatokat terhelik.
VII.
Nevezés, nevezési idő: 2018 november 1 – 2018. december 4. között
A nevezni kizárólag a Magyar Kézilabda Szövetség központi rendszerében a 11.-es menüpontban lehet. Jelentkezést más formában nem áll módunkban elfogadni!
A nevezéssel együtt a csapatoknak a nevezési díjat – a Budapesti Kézilabda Szövetség OTP Bank 11705008-20462381-00000000 számlájára a kiírás szerinti összegnek megfelelően magyar forintban (HUF) kell átutalni. Átutalásnál a megjegyzés rovatban kérjük a csapat nevét és a csoportot is feltüntetni.
A lebonyolítás valamennyi korcsoportban a beérkező nevezések alapján kerül meghatározásra. A rendelkezésre álló teremlehetőségek figyelembevételével a BKSZ azokat a nevezéseket részesíti előnyben, fogadja el, amelyekkel egyidejűleg a nevezési díjat is befizették. Abban az esetben, ha a rendelkezésre álló teremlehetőségek telítődnek, a BKSZ a nevezett sportszervezetek nevezését elutasíthatja, függetlenül attól, hogy az időben érkezett és a nevezési díjat is átutalták a sportszervezetek.
VIII.
Érkezés, regisztráció:
A verseny megkezdése előtt legkésőbb 2018. december 20-án (csütörtökön) 18:00 óráig a sportszervezetek valamennyi a Kupán részt vevő csapatuk esetében, az MKSZ rendszerébe fel kell tölteni a csapatok névsorát!
A mérkőzést megelőzően egy órával az adott mérkőzésen résztvevő személyek mezszámát és névsorát kell az elektronikus rendszerbe a csapatoknak feltölteni. Ezen névsorok átemelésével nyílik lehetőség az online jegyzőkönyve átemelni a névsorokat és vezetni a mérkőzések jegyzőkönyvét. Vitás esetben az érintett játékos kötelezettsége, hogy hitelt érdemlően (hivatalos okmányok valamelyikével) igazolja személyazonosságát!
IX.
Kupa lebonyolítása, szabályok:
1. A Szervező fenntartja a jogot, hogy adott korcsoportokat a nevezések figyelembevételével összevonjon, vagy több csoportra bontva bonyolítson le. Csapatonként maximum 5 mérkőzés lejátszását tudjuk biztosítani.
2. Jegyzőkönyv a helyezések eldöntése:
A helyezések eldöntése a Kézilabdázás Szabálykönyvében leírtak szerint történik. A mérkőzések jegyzőkönyvei az MKSZ online rendszerébe lesznek rögzítve, az eredmények ott figyelemmel kisérhetők.
3. Ha valamelyik csapat a mérkőzés kezdési időpontjáig, versenyzésre alkalmas szerelésben nem jelenik meg, névsora mezszámokkal együtt nem került feltöltésre az internetes felületre, akkor mérkőzés helyszínén a jelen lévő csapat részére 10:0 gólkülönbséggel kerül igazolásra a mérkőzés!
4. Várakozási idő nincs!
5. Kizárás:
Az a játékos, akit a mérkőzés játékvezetői kizártak (piros lap) az adott mérkőzésre elveszíti részvételi jogosultságát, de a soron következő mérkőzésen már szerepelhet.
Az a játékos, akit a mérkőzés játékvezetői kizártak és kék lappal büntettek (piros lap + kék lap) a soron következő 2 (kettő) mérkőzésre elveszíti részvételi jogosultságát, nem léphet pályára.
6. A súlyosan sportszerűtlen, vagy a szabályokat durván megszegő csapatot a Kupa Versenybizottsága kizárja és eredményeit megsemmisíti.
7. Díjazás, Különdíj:
– Az FS -LU11 korcsoport (16 fő/csapat) I. II. III. helyezett csapatai érem és oklevél díjazásban részesül,
– Különdíjat kap a korcsoportban legtöbb gólt elérő játékos(ok).
– FU10 – LU10 korcsoportok (10 fő/csapat) valamennyi résztvevő játékosa ajándékban részesül.
IX.
Egyéb rendelkezések
A mérkőzéseken mindenki saját felelősségére szerepel, így az abból adódó valamennyi felelősség a résztvevő csapatok edzőit, vezetőit terheli, a torna szervezője elhárít magától minden e felelősségére irányuló megkeresést!
A Budapesti Kézilabda Szövetség és a vele együttműködő partnerei, (sportcsarnokok, szállásadók stb.) felelősséget nem vállalnak az öltözőkben, szállásokon, étkezőhelyeken hagyott értéktárgyakért, azok felelős megőrzése a csapatok saját feladata.
A fent külön nem szabályozott kérdésekben a Nemzetközi Kézilabda Szövetség, az Európai Kézilabda Szövetség, és a Magyar Kézilabda Szövetség, hatályos verseny és játékszabályai az irányadóak, valamint a vitás kérdések eldöntése a fenti szervezetek alapdokumentumai és szokásjogai alapján történik!
A tornával kapcsolatos információkról folyamatos tájékoztatást adunk a www.handballbudapest.hu honlapon. A tornával kapcsolatos bármely információval a bkszkupa@gmail.com email címen tudnak felvilágosítást kapni.
Budapest, 2018. október 16.
Angyalföldi Sportiskola és DSE Budapesti Kézilabda Szövetség
[/spoiler]