Leányok | Fiúk | |||
IF18 | IF19 | |||
1. | Budaörsi KSE | 1. | CSS SIGHISOARA | |
2. | KSI Kézilabda Akadémia | 2. | VS Dunakeszi | |
3. | MTK Budapest | 3. | Bp. Elektromos SE | |
4. | Pénzügyőr SE | 4. | KSI Kézilabda Akadémia | |
5. | Érdi SKFT | 5. | Pénzügyőr SE | |
6. | VSK Dunaszerdahely | 6. | Szigetszentmiklós KSK | |
7. | Csepel DSE | |||
8. | Gárdony-Pázmánd NKSE | |||
9. | Szigetszentmiklós NKSE | |||
Legjobb kapus: | ||||
Mező Dóra (Érdi SKFT) | Neagu Razvan Lorand (CSS SIGHISOARA) | |||
Legjobb játékos: | ||||
Bugár Cintia (VSK Dunaszerdahely) | Házi Balázs (Bp. Elektromos SE) | |||
SL15 | SF16 | |||
1. | KSI Akadémia „A” | 1. | KSI Akadémia „A” | |
2. | FTC | 2. | Bp. Elektromos | |
3. | XVI. KMSE | 3. | XVI. KMSE | |
4. | Szent István-ÓKSI | 4. | Mizse KC | |
5. | ASI DSE | 5. | Szent István-ÓKSI | |
Pénzügyőr SE | 6. | VS Dunakeszi | ||
7. | Budaörsi KSE | 7. | Csanádi KSI SE | |
VSK Dunaszerdahely | 8. | Csepel DSE | ||
9. | CSEPEL DSE | 9. | KSI Akadémia „B” | |
KSI Akadémia „B” | 10. | Gézengúz UKC | ||
11. | BVSC-ZUGLÓ | 11. | Szigetszentmiklósi KSK | |
Szent István | 12. | BVSC Zugló | ||
Legjobb kapus: | ||||
Tóth Renáta (Pénzügyőr SE) | Tóth Áron (Bp. Elektromos SE) | |||
Legjobb játékos: | ||||
Heitler Anna (FTC) | Bognár Máté (KSI Akadémia „A”) | |||
GYLU13 | GYFU14 | |||
1. | XVI. KMSE | 1. | Bp Elektromos SE | |
2. | FTC | 2. | Pénzügyőr SE | |
3. | Szigetszentmiklós NKSE | 3. | PLER | |
4. | Csepel DSE | 4. | ASI DSE | |
5. | MALÉV SC | 5. | Tempo KSE | |
6. | VSK Dunaszerdahely | 6. | Hort SE | |
7. | Gárdony-Pázmánd NKSE | |||
8. | Budaörsi KSE | |||
9. | Pénzügyőr SC | |||
10. | HORT SE | |||
11. | BVSC-Zugló | |||
Legjobb kapus: | ||||
Bárány Panna (FTC) | Tóth Mihály (PLER) | |||
Legjobb játékos: | ||||
Simon Petra (XVI. KMSE) | Marinka Marcell (Bp. Elektromos SE) | |||
LGYU11 | FUGY12 | |||
1. | Szigetszentmiklós NKSE | „A” csoport | ||
2. | XVI. KMSE | 1. | Kézilabda UP | |
3. | VSK Dunaszerdahely „A” | 2. | FTC | |
4. | Budaörsi KSE | 3. | Bp Elektromos SE | |
5. | FTC | 4. | XVI. KMSE „A” | |
6. | Hort SE | 5. | Csepel DSE | |
7. | VSK Dunaszerdahely „B” | PLER (versenyen kívül) | ||
8. | Csepel DSE | |||
Legjobb kapus: | ||||
Melicher Kinga (Dunaszerdahely „A”) | Hajós Ádám (FTC) | |||
Legjobb játékos: | ||||
Márton Melinda (Szigetszentmiklós NKSE) | Tóth Levente (Kézilabda UP) | |||
„B” csoport | ||||
1. | Pénzügyőr SE | |||
2. | Simontornyai KK | |||
3. | XVI. KMSE „B” | |||
4. | Tempo KSE | |||
5. | Csepeli KSE | |||
6. | Hort SE | |||
Legjobb kapus: | ||||
Földi Szabolcs (Pénzügyőr SE) | ||||
Legjobb játékos: | ||||
Varga Levente (Simontornyai KK) | ||||
FGYU10 | ||||
1. | Budaörsi KSE | |||
2. | BVSC-Zugló | |||
3. | Szigetszentmiklós KSK | |||
4. | Csepel DSE | |||
Legjobb kapus | ||||
Moto Keán (Budaörsi KSE) | ||||
Legjobb játékos | ||||
Szarvák Koppány (BVSC-Zugló) |