VIII. Nyári Kézilabda Fesztivál 2017. augusztus 25 – 27. Budapest
eredmények
[tabs] [tab title=”2017.08.25″]SINOSZ (Könyves Kálmán krt. 28.)
8:30 | FS16″B” | XVI.KMSE | – | KSI Akadémia „B” | 22-16 |
9:20 | LU13″B” | FTC | – | Hort SE | 33-4 |
10:10 | FS16″A” | KSI Akadémia „A” | – | Csepel DSE | 27-22 |
11:00 | LU13″B” | Budaörsi KSE | – | FTC | 14-19 |
11:50 | FS16″C” | Bp Elektromos SE | – | Szent István -ÓKSI | 23-21 |
12:40 | FS16″A” | Génzengúz UKC | – | Mizse KC | 15-30 |
13:30 | FS16″B” | KSI Akadémia „B” | – | VS Dunakeszi | 18-26 |
14:20 | LU13″B” | Budaörsi KSE | – | Csepel DSE | 13-19 |
15:10 | FS16″A” | Génzengúz UKC | – | KSI Akadémia „A” | 14-36 |
16:00 | FS16″C” | Bp Elektromos SE | – | Csanádi KSI SE | 22-18 |
16:50 | LU13″B” | Csepel DSE | – | Malév SC | 15-14 |
17:40 | FS16″B” | XVI.KMSE | – | Szigetszentmiklós KSK | 25-24 |
18:30 | FS16″C” | Csanádi KSI SE | – | BVSC-Zugló | 32-18 |
19:20 | LU13″B” | Hort SE | – | Malév SC | 14-21 |
Elektromos (Népfürdő u. 18-20)
8:30 | FU14 | ASI DSE | – | Tempo KSE | 16-15 |
9:20 | FU14 | Bp Elektromos SE | – | PLER | 21-18 |
10:10 | FU14 | Hort SE | – | Pénzügyőr SE | 3-44 |
11:00 | FI19 | VS Dunakeszi | – | Pénzügyőr SE | 32-22 |
12:00 | FI19 | Szigetszentmiklós KSK | – | KSI Kézilabda Akadémia | 17-28 |
13:00 | FI19 | Bp Elektromos SE | – | CSS SIGHISOARA | 19-19 |
14:00 | FU14 | ASI DSE | – | PLER | 3-34 |
14:50 | FU14 | Tempo KSE | – | Pénzügyőr SE | 7-40 |
15:40 | FI19 | Bp Elektromos SE | – | Pénzügyőr SE | 18-20 |
16:40 | FU14 | Bp Elektromos SE | – | Hort SE | 37-7 |
17:30 | FI19 | VS Dunakeszi | – | Szigetszentmiklós KSK | 32-27 |
18:30 | FI19 | CSS SIGHISOARA | – | KSI Kézilabda Akadémia | 27-24 |
OSC (Zágrábi út 14)
8:30 | FU12 „B” | Csepeli KSE | – | XVI.KMSE „B” | 3-18 |
9:10 | FU12 „B” | Hort SE | – | Tempo KSE | 4-19 |
9:50 | FU12 „B” | Pénzügyőr SE | – | Simontornyai KK | 18-6 |
10:30 | FU12″A” | Bp Elektromos SE | – | XVI.KMSE „A” | 9-8 |
11:10 | FU12″A” | Csepel DSE | – | PLER | 9-24 |
11:50 | FU12″A” | FTC | – | Kézilabda UP | 9-12 |
12:30 | FU12 „B” | Csepeli KSE | – | Tempo KSE | 9-17 |
13:10 | FU12 „B” | XVI.KMSE „B” | – | Simontornyai KK | 10-14 |
13:50 | FU12 „B” | Hort SE | – | Pénzügyőr SE | 1-31 |
14:30 | FU12″A” | XVI.KMSE „A” | – | Kézilabda UP | 7-14 |
15:10 | FU12″A” | Csepel DSE | – | FTC | 7-27 |
15:50 | FU12″A” | Bp Elektromos SE | – | PLER | 10-11 |
Építők (Vajda Péter u. 38.)
9:00 | LI18″A” | KSI Kézilabda Akadémia | – | Csepel DSE | 23-24 |
10:00 | LI18″A” | Pénzügyőr SE | – | Szigetszentmiklós NKSE | 27-16 |
törölve | LI18″B” | Gárdony-Pázmánd NKSE | – | Malév SC | |
11:00 | LI18″B” | MTK-Budapest | – | Budaörsi KSE | 27-24 |
12:00 | LI18″A” | Csepel DSE | – | Érd SKFT | 21-22 |
13:00 | LI18″A” | Pénzügyőr SE | – | KSI Kézilabda Akadémia | 24-25 |
14:00 | LI18″B” | Gárdony-Pázmánd NKSE | – | VSK Dunaszerdahely | 16-21 |
15:00 | LI18″A” | Szigetszentmiklós NKSE | – | Érd SKFT | 20-25 |
törölve | LI18″B” | Malév SC | – | Budaörsi KSE | |
16:00 | LI18″B” | Budaörsi KSE | – | Gárdony-Pázmánd NKSE | 24-21 |
17:00 | LI18″B” | VSK Dunaszerdahely | – | MTK-Budapest | 21-34 |
[/tab]
[tab title=”2017.08.26″]
SINOSZ (Könyves Kálmán krt. 28.)
8:30 | FS16″C” | Szent István -ÓKSI | – | BVSC-Zugló | 34-15 |
9:20 | FS16″A” | Csepel DSE | – | Gézengúz UKC | 26-8 |
10:10 | FS16″A” | KSI Akadémia „A” | – | Mizse KC | 18-12 |
11:00 | FS16″B” | KSI Akadémia „B” | – | Szigetszentmiklós KSK | 24-18 |
11:50 | FS16″C” | BVSC-Zugló | – | Bp Elektromos SE | 13-33 |
12:40 | FS16″A” | Mizse KC | – | Csepel DSE | 22-20 |
13:30 | FS16″C” | Csanádi KSI SE | – | Szent István -ÓKSI | 20-24 |
14:20 | FS16″B” | VS Dunakeszi | – | XVI.KMSE | 18-19 |
15:10 | LU13″B” | FTC | – | Csepel DSE | 14-14 |
16:00 | FS16″B” | Szigetszentmiklós KSK | – | VS Dunakeszi | 23-26 |
16:50 | LU13″B” | Hort SE | – | Budaörsi KSE | 17-37 |
17:40 | LU13″B” | FTC | – | Malév SC | 22-19 |
18:30 | LU13″B” | Csepel DSE | – | Hort SE | 30-9 |
19:20 | LU13″B” | Malév SC | – | Budaörsi KSE | 24-16 |
Elektromos (Népfürdő u. 18-20)
8:30 | FU14 | ASI DSE | – | Pénzügyőr SE | 8-31 |
9:20 | FU14 | PLER | – | Hort SE | 38-0 |
10:10 | FU14 | Tempo KSE | – | Bp Elektromos SE | 11-38 |
11:00 | FI19 | VS Dunakeszi | – | KSI Kézilabda Akadémia | 24-24 |
12:00 | FI19 | Pénzügyőr SE | – | CSS SIGHISOARA | 18-28 |
13:00 | FI19 | Szigetszentmiklós KSK | – | Bp Elektromos SE | 21-26 |
14:00 | FU14 | ASI DSE | – | Hort SE | 22-9 |
14:50 | FU14 | Pénzügyőr SE | – | Bp Elektromos SE | 22-24 |
15:40 | FU14 | PLER | – | Tempo KSE | 33-3 |
16:30 | FI19 | VS Dunakeszi | – | CSS SIGHISOARA | 26-29 |
17:30 | FI19 | KSI Kézilabda Akadémia | – | Bp Elektromos SE | 23-25 |
18:30 | FI19 | Pénzügyőr SE | – | Szigetszentmiklós KSK | 20-16 |
OSC (Zágrábi út 14)
8:30 | FU12 „B” | Tempo KSE | – | Pénzügyőr SE | 4-22 |
9:10 | FU12 „B” | XVI.KMSE „B” | – | Hort SE | 19-2 |
9:50 | FU12 „B” | Csepeli KSE | – | Simontornyai KK | 8-15 |
10:30 | FU10 | Budaörsi KSE | – | BVSC-Zugló | 11-12 |
11:10 | FU10 | Csepel DSE | – | Szigetszentmiklós KSK | 12-12 |
11:50 | FU12″A” | Bp Elektromos SE | – | Kézilabda UP | 5-15 |
12:30 | FU12″A” | PLER | – | FTC | 12-6 |
13:10 | FU12″A” | XVI.KMSE „A” | – | Csepel DSE | 16-1 |
13:50 | FU10 | Csepel DSE | – | Budaörsi KSE | 8-12 |
14:30 | FU10 | Szigetszentmiklós KSK | – | BVSC-Zugló | 8-7 |
15:10 | FU12 „B” | Csepeli KSE | – | Pénzügyőr SE | 7-30 |
15:50 | FU12 „B” | Simontornyai KK | – | Hort SE | 19-6 |
16:30 | FU12 „B” | Tempo KSE | – | XVI.KMSE „B” | 10-11 |
17:10 | FU12″A” | Bp Elektromos SE | – | FTC | 12-14 |
17:50 | FU12″A” | Kézilabda UP | – | Csepel DSE | 26-3 |
18:30 | FU12″A” | PLER | – | XVI.KMSE „A” | 14-10 |
19:10 | LI18″B” | I.helyezett /MTK Budapest/ | – | II.helyezett /Budaörsi KSE/ | 0-10 |
Építők (Vajda Péter u. 38.)
13:00 | LI18″A” | Csepel DSE | – | Pénzügyőr SE | 24-25 |
14:00 | LI18″B” | MTK-Budapest | – | Gárdony-Pázmánd NKSE | 38-17 |
15:00 | LI18″A” | Szigetszentmiklós NKSE | – | Csepel DSE | 17-21 |
16:00 | LI18″A” | KSI Kézilabda Akadémia | – | Érd SKFT | 20-14 |
17:00 | LI18″B” | VSK Dunaszerdahely | – | Budaörsi KSE | 21-27 |
18:00 | LI18″A” | Érd SKFT | – | Pénzügyőr SE | 21-21 |
19.00 | LI18″A” | KSI Kézilabda Akadémia | – | Szigetszentmiklós NKSE | 22-16 |
Elektromos Sportcsarnok Budapest, XIII. Népfürdő u.
SINOSZ Sportcsarnok Budapest IX. Könyves Kálmán krt.
Kerék utcai Általános Iskola Budapest III. ker. Kerék utca
Pénzügyőr Sportcsarnok Budapest, X. ker. Kőért utca
FTC faház Budapest X. Vajda Péter u.
[/tab][tab title=”Fiú Ifi19″]
Fiú Ifi19 csoport tabellája
[/tab] [tab title=”Fiú Serdülő16″]Fiú S16 csoport
[/tab]
FGY12/A
[/tab] [tab title=”Fiú Gyermek 12/B”] [/tab][tab title=”Fiú Gyermek 10″]
[/tab] [tab title=”Leány Ifi18″]Leány ifjúsági 18
[/tab]
[tab title=”Leány Serdülő15″]
[tab title=”Leány Gyermek13″]