A Budapesti Kézilabda Szövetség Versenybizottságának
2019/2020. évi bajnokságokkal kapcsolatos határozatai
Hivatalos érintkezés és információk:
Mind a Magyar Kézilabda Szövetség NB-s mind a Budapesti Kézilabda Szövetség Budapest Felnőtt Bajnokságai 2019/2020. évi versenykiírása az alábbiak szerint rendelkezik a hivatalos levelezés és kézbesítés módjáról:
“Sportrendezvények rendezésével kapcsolatos hivatalos iratok kézbesítése történhet postán, tértivevényes küldeményként, személyes átvételi elismervény ellenében, illetve joghatályosan teljesíthető e-mailen is. E-mailben elektronikus formában megküldött iratok esetében az irat megküldést követő munkanapon akkor is átvettnek tekintendő, ha az átvételről az átvevő visszaigazolást nem ad, kivéve, ha valamely, szabályzat vagy más előírás ettől eltérően rendelkezik.”
A BKSZ Versenybizottságának a 2019/2020. évi bajnokságokkal kapcsolatos határozatainak a határozatnál megjelölt közzétételi időpontot követő munkanap tekintendő a kézbesítés időpontjának.
Bajnoksággal kapcsolatos valamennyi információt (műsor, eredmények, játékvezetők stb.) a Budapesti Kézilabda Szövetség weboldalain tesszük közzé, postai levélküldésre, telefonos értesítésre csak az átjelentés és a 8 napon belüli változások esetén kerül sor.
Határozat száma | mérkőzés | osztálya | közzététel | kézbesített | jogerős | |
BKSZVB/01/2019.09.05 | HORT SE II | FSZSE II | női Bp. III. o. | 2019.09.05 | 2019.09.06 | 2019.09.14 |
BKSZVB/02/2019.09.19. | Budakalász KZRT II | Váci KSE II | ffi III. ifj. B | 2019.09.19 | 2019.09.20 | 2019.10.05 |
BKSZVB/03/2019.09.19. | Budakalász KZRT II | Váci KSE II | ffi III. ifj. B | 2019.09.19 | 2019.09.20 | 2019.10.05 |
BKSZVB/04/2019.09.26. | Budaörsi KSE | Körte HVSE | ffi III. ifj F | 2019.09.26 | 2019.09.29 | 2019.10.14 |
BKSZVB/05/2019.09.26. | Domony KSE | Budaörsi KSE | ffi III. ifj F | 2019.09.26 | 2019.09.29 | 2019.10.14 |
BKSZVB/06/2019.09.26 | Domony KSE | HORT SE | ffi III. ser. F. | 2019.09.26 | 2019.09.29 | 2019.10.14 |
BKSZVB/07/2019.09.26. | Grundfos Tatabánya KC | Rákosmenti KSK | ffi III. ifj B | 2019.09.26 | 2019.09.29 | 2019.10.14 |
BKSZVB/08/2019.09.26. | Mikolik Sport School | Csömöri SZSZN | NB II. ffi | 2019.09.26 | 2019.09.29 | 2019.10.14 |
BKSZVB/09/2019.09.26. | Budakalász KZRT | Solymári SC | ffi III. ifj B | 2019.09.26 | 2019.09.29 | 2019.10.14 |
BKSZVB/10/2019.09.27. | Mogyoród KSK | Domony KSE | ffi III. ifj F | 2019.09.27 | 2019.09.30 | 2019.10.15 |
BKSZVB/11/2019.09.30. |
VS Dunakeszi | Váci KSE II. | ffi III. ifj B | 2019.10.01 | 2019.10.02 | 2019.10.17 |
BKSZVB/12/2019.10.01. |
Mikolik Sport School | Budapest Honvéd SE | NB II. ffi | 2019.10.01 | 2019.10.02 | 2019.10.17 |
BKSZVB/13/2019.10.03. | ASI DSE | Veresegyház VSK | ffi III. ser F | 2019.10.03 | 2019.10.04 | 2019.10.19 |
BKSZVB/14/2019.10.04. | Budakalász SC | Csömöri SSZN Kft | NB II. ffi | 2019.10.04 | 2019.10.05 | 2019.10.20 |
BKSZVB/15/2019.10.07. | Pilisvörösvári KSK | VS Dunakeszi | ffi III. ifj B | 2019.10.07. | 2019.10.08. | 2019.10.23 |
BKSZVB/16/2019.10.07. | Főnix ISE | Mogyoródi KSK | ffi III. ser F | 2019.10.07. | 2019.10.08. | 2019.10.23 |
BKSZVB/17/2019.10.08. | Grundfos Tatabánya KC | Solymári SC | ffi III. ifj B | 2019.10.08. | 2019.10.09. | 2019.10.24. |
BKSZVB/18/2019.10.08. | ASI DSE | Ercsi SE | ffi III. ser F | 2019.10.08. | 2019.10.09. | 2019.10.24. |
BKSZVB/19/2019.10.09. | Mikolik Handball School | Cunder TU KS | NB II. ffi | 2019.10.09. | 2019.10.10 | 2019.10.25. |
BKSZVB/20/2019.10.09. | Mikolik Handball School | BSC Budakalász | NB II. ffi | 2019.10.09. | 2019.10.10 | 2019.10.25. |
BKSZVB/21/2019.10.09. | Mikolik Handball School | Váci KSE | NB II. ffi | 2019.10.09. | 2019.10.10 | 2019.10.25. |
BKSZVB/22/2019.10.10. | MÖSE | Magyar Telekom DSC | ffi Bp. II. o. | 2019.10.10. | 2019.10.11. | 2019.10.26 |
BKSZVB/23/2019.10.15. | Veresegyház VSK | Mogyoródi KSK | ffi III. ifj F | 2019.10.15. | 2019.10.16 | 2019.10.31. |
BKSZVB/24/2019.10.15. | Főnix ISE | Körte HVSE | ffi III. ser F | 2019.10.15. | 2019.10.16 | 2019.10.31. |
BKSZVB/25/2019.10.15. | Solymári SC | Cunder TU KS | ffi III. ifj B | 2019.10.15. | 2019.10.16 | 2019.10.31. |
BKSZVB/26/2019.10.16 | BRSE | Híd-Unió SE II | női Bp. II. o. | 2019.10.16 | 2019.10.17 | 2019.11.01 |
BKSZVB/27/2019.10.16 | FSZSE | HORT SE | női Bp. III. o. | 2019.10.16 | 2019.10.17 | 2019.11.01 |
BKSZVB/28/2019.10.17 | Grundfos Tatabánya KC | Solymári SC | ffi III. ifj B | 2019.10.17 | 2019.10.18 | 2019.11.02 |
BKSZVB/29/2019.10.17 | Grundfos Tatabánya KC | Cunder TU | ffi III. ifj B | 2019.10.17 | 2019.10.18 | 2019.11.02 |
BKSZVB/30/2019.10.21 | ASI DSE | Martonvásári KSE | ffi III. ser F | 2019.10.21 | 2019.10.22 | 2019.11.06 |
BKSZVB/31/2019.10.21 | Martonvásári KSE | Ercsi SE | ffi III. ser F | 2019.10.21 | 2019.10.22 | 2019.11.06 |
BKSZVB/32/2019.10.21 | Pilisvörösvári KSK | Budakalász KZrt. | ffi III. ifj B | 2019.10.21 | 2019.10.22 | 2019.11.06 |
BKSZVB/33/2019.10.21 | Kistext SE | Budafoki KSE | női Bp. II. o. | 2019.10.21 | 2019.10.22 | 2019.11.06 |
BKSZVB/34/2019.10.22 | BRSE | HORT SE II | női Bp. III. o. | 2019.10.22 | 2019.10.23 | 2019.11.07 |
BKSZVB/35/2019.10.22 | MAFC | KISTEXT SE | ffi Bp. I. o. | 2019.10.22 | 2019.10.23 | 2019.11.07 |
BKSZVB/36/2019.10.22 | BEAC | FSZSE | ffi Bp. I. o. | 2019.10.22 | 2019.10.23 | 2019.11.07 |
BKSZVB/37/2019.10.22 | HORT SE II | KEAC | ffi Bp. II. o. | 2019.10.22 | 2019.10.23 | 2019.11.07 |
BKSZVB/38/2019.10.22 | Pestszentimrei SK | Budai Farkasok NKFT II | ffi Bp. I. o. | 2019.10.22 | 2019.10.23 | 2019.11.07 |
BKSZVB/39/2019.10.22 | Csépe Salgótarjáni SKC | Váci KSE II. | ffi III. ifj B | 2019.10.22 | 2019.10.23 | 2019.11.07 |
BKSZVB/40/2019.10.28 | ASI DSE | Ercsi SE | ffi III. ser F | 2019.10.28 | 2019.10.29 | 2019.11.13 |
BKSZVB/41/2019.10.28 | FTC KN Kft | MAC Szent István SE | ffi III. ifj F | 2019.10.28 | 2019.10.29 | 2019.11.13 |
BKSZVB/42/2019.10.31 | Váci KSE II. | Csömör SSZN KFT | ffi III. ifj B | 2019.10.31 | 2019.11.01 | 2019.11.16 |
BKSZVB/43/2019.11.06 | VS Dunakeszi | Salgótarjáni SKC | NB.II.férfi | 2019.11.06 | 2019.11.07 | 2019.11.22 |
BKSZVB/44/2019.11.11 | FTC KN Kft | Gödöllői KC | Bp. I. női | 2019.11.11 | 2019.11.12 | 2019.11.27 |
BKSZVB/45/2019.11.11 | Solymári SC | Pilisvörösvái KSK | ffi III. ifj B | 2019.11.11 | 2019.11.12 | 2019.11.27 |
BKSZVB/46/2019.11.11 | KSA Budapest | FŐNIX ISE | ffi III. ifj F | 2019.11.11 | 2019.11.12 | 2019.11.27 |
BKSZVB/47/2019.11.12 | Főnix ISE | Budaörs Handball | ffi III. ifj F | 2019.11.12 | 2019.11.13 | 2019.11.28 |
BKSZVB/48/2019.11.13 | Cunder TU Kézisuli | Rákosmenti KSK | ffi III. ifj B | 2019.11.13 | 2019.11.14 | 2019.11.29 |
BKSZVB/49/2019.11.13 | Moyra-Budaörs | Pásztói KC | ffi III. ifj F | 2019.11.13 | 2019.11.14 | 2019.11.29 |
BKSZVB/50/2019.11.14 | ASI DSE | Szent István SE | ffi III. ser. F. | 2019.11.14 | 2019.11.15 | 2019.11.30 |
BKSZVB/51/2019.11.14 | KSA Bp. | Martonvásári KSE | ffi III. ifj F | 2019.11.14 | 2019.11.15 | 2019.11.30 |
BKSZVB/52/2019.11.14 | VS Dunakeszi | ALBA MÁV Előre | NB.II.férfi | 2019.11.14 | 2019.11.15 | 2019.11.30 |
BKSZVB/53/2019.11.14 | VS Dunakeszi | ALBA MÁV Előre | ffi III. ifj B | 2019.11.14 | 2019.11.15 | 2019.11.30 |
BKSZVB/54/2019.11.18 | NOVA KS KFT | Érdi Sport KFT III | Bp. II. női | 2019.11.18 | 2019.11.19 | 2019.12.04 |
BKSZVB/55/2019.11.18 | HORT SE II | Kőbánya SC II | Bp. III. női | 2019.11.18 | 2019.11.19 | 2019.12.04 |
BKSZVB/56/2019.11.19 | ALBA-MÁV_Előre | Váci KSE II. | ffi III. ifj B | 2019.11.18 | 2019.11.19 | 2019.12.04 |
BKSZVB/57/2019.11.19 | MAFC | Budai Farkasok NKFT II | Bp. I. ffi | 2019.11.19 | 2019.11.20 | 2019.12.05 |
BKSZVB/58/2019.11.19 | BEAC | Pestszentimrei SK | Bp. I. ffi | 2019.11.19 | 2019.11.20 | 2019.12.05 |
BKSZVB/59/2019.11.21 | Szigetszentmiklós NKSE III | HORT SE II | Bp. III. női | 2019.11.21 | 2019.11.22 | 2019.12.07 |
BKSZVB/60/2019.11.25 | Kistext SE | Körte HVSE | ffi III. ifj F | 2019.11.25 | 2019.11.26 | 2019.12.11 |
BKSZVB/61/2019.11.25 | ÉRD III |
Budafoki KSE | Bp. II. női | 2019.11.25 | 2019.11.26 | 2019.12.11 |
BKSZVB/62/2019.11.25 | Híd-Unio II MÖSE | Emericus | Bp. II. női | 2019.11.25 | 2019.11.26 | 2019.12.11 |
BKSZVB/63/2019.11.26 | Ercsi SE | BVSC-Zugló | ffi III. ser. F. | 2019.11.26 | 2019.11.27 | 2019.12.12 |
BKSZVB/64/2019.11.26 | Ercsi SE | BVSC-Zugló | ffi III. ser. F. | 2019.11.26 | 2019.11.27 | 2019.12.12 |
BKSZVB/65/2019.11.27 | Főnix ISE | Veresegyház VSK | ffi III. ifj F | 2019.11.27 | 2019.11.28 | 2019.12.13 |
BKSZVB/66/2019.12.02 | Váci KSE II. | Solymári SC | ffi III. ifj B | 2019.12.02 | 2019.12.03 | 2019.12.18 |
BKSZVB/67/2019.12.03 | MAC- Szent István | Mogyoródi KSK | ffi III. ifj F | 2019.12.03 | 2019.12.05 | 2019.12.20 |
BKSZVB/68/2019.12.04 | VS Dunakeszi | Mikolik Sport School | NB.II.férfi | 2019.12.04 | 2019.12.05 | 2019.12.20 |
BKSZVB/69/2019.12.04 | VS Dunakeszi | Grundfos Tatabánya KC | ffi III. ifj B | 2019.12.04 | 2019.12.05 | 2019.12.20 |
BKSZVB/70/2019.12.05 | Grundfos Tatabánya KC II | Váci KSE | ffi III. ifj. B | 2019.12.05 | 2019.12.06 | 2019.12.21 |
BKSZVB/71/2019.12.05 | Váci KSE |
NB. II. férfi | 2019.12.05 | 2019.12.06 | 2019.12.21 | |
BKSZVB/72/2019.12.09 | Körte HVSE | Pásztói KC | ffi III. ifj F | 2019.12.09 | 2019.12.10 | 2019.12.25 |
BKSZVB/73/2019.12.12 | Váci KSE | Gödöllői KC | ffi III. ifj. B | 2019.12.12 | 2019.12.13 | 2019.12.28 |
BKSZVB/74/2019.12.12 | Mogyoród KSK | Körte HVSE | ffi III. ifj F | 2019.12.12 | 2019.12.13 | 2019.12.28 |
BKSZVB/75/2020.01.16 | Rév II.-BOB | Pestszentimrei SK | Bp. I. ffi | 2020.01.16 | 2020.01.17 | 2020.02.01 |
BKSZVB/76/2020.01.23 | HORT SE II | Rufusz CTSE | Bp. II. ffi | 2020.01.23 | 2020.01.24 | 2020.02.08 |
BKSZVB/77/2020.01.30 | KSA Budapest | BEKSE Budapest | Bp. I. ffi | 2020.01.30 | 2020.01.31 | 2020.02.15 |
BKSZVB/78/2020.01.30 | Kinizsi TTK | Pestszentimrei SK | Bp. I. női | 2020.01.30 | 2020.01.31 | 2020.02.15 |
BKSZVB/79/2020.02.05 | RÉV TSC | KSA Budapest | Bp. I. női | 2020.02.05 | 2020.02.06 | 2020.02.21 |
BKSZVB/80/2020.02.05 | RÉV TSC II-BOB | Pestszentimrei SK | Bp. I. ffi | 2020.02.05 | 2020.02.06 | 2020.02.21 |
BKSZVB/81/2020.02.12 | Pestszentimrei SK | Mini Titánok KSE | Bp. I. ffi | 2020.02.12 | 2020.02.13 | 2020.02.28 |
BKSZVB/82/2020.02.18 | Híd-Unio SE III. | Kőbánya SC II | Bp. III. női | 2020.02.18 | 2020.02.19 | 2020.03.05 |
BKSZVB/83/2020.02.20 | Pénzügyőr SE | FTC KN KFT III | Bp. I. női | 2020.02.20 | 2020.02.21 | 2020.03.07 |
BKSZVB/84/2020.02.20 | BEKSE Budapest | Budai Farkasok NKFT II | Bp. I. ffi | 2020.02.20 | 2020.02.21 | 2020.03.07 |
BKSZVB/85/2020.02.24 | Kőrösi KDSE Érd | Ercsi SE | ffi. III. ser. F | 2020.02.24 | 2020.02.25 | 2020.03.11 |
BKSZVB/86/2020.02.24 | Váci KSE | Budakalász KZRT II. | ffi III. ifj. B | 2020.02.24 | 2020.02.25 | 2020.03.11 |
BKSZVB/87/2020.02.24 | Váci KSE | NB. II. férfi | 2020.02.24 | 2020.02.25 | 2020.03.11 | |
BKSZVB/88/2020.02.25 | Emericus KSE | Rév TSC II-BOB | Bp. I. ffi | 2020.02.25 | 2020.02.26 | 2020.03.12 |
BKSZVB/89/2020.02.25 |
Híd-Unio SE III. | Kőbánya SC II | Bp. III. női | 2020.02.25 | 2020.02.26 | 2020.03.12 |