Leány csoportok, mérkőzések

Leány serdülőLeány U14Leány U13Leány U12Leány U11

CSOPORTMÉRKŐZÉSEK

A csoport

ASI DSE
Budaörs KSN KFT
CSM Fagaras
Farkasvár DSE
Gyömrői KA

2019. december 20. péntek         Sterbinszky Amália Kézilabdacsarnok (Vasas)

11:45 Farkasvár DSE – Gyömrői KA
13:35 CSM Fagaras – Farkasvár DSE
14:30 Gyömrői KA – Budaörs KSN KFT
16:20 ASI DSE – Budaörs KSN KFT
18:10 CSM Fagaras – ASI DSE

2019. december 21. szombat          Sterbinszky Amália Kézilabdacsarnok (Vasas)

09:00 ASI DSE – Farkasvár DSE
11:45 Budaörs KSN KFT – CSM Fagaras
12:40 Gyömrői KA – ASI DSE
13:35 Farkasvár DSE – Budaörs KSN KFT
14:30 Gyömrői KA – CSM Fagaras


B csoport

Csepel DSE
Dabas KC VSE
Szigetszentmiklós NKSE
Vasas SC

2019. december 20. péntek          Sterbinszky Amália Kézilabdacsarnok (Vasas)

10:50 Szigetszentmiklós NKSE – Vasas SC
12:40 Csepel DSE – Dabasi KC VSE
15:25 Szigetszentmiklós NKSE – Csepel DSE
17:15 Vasas SC – Dabasi KC VSE

2019. december 21. szombat          Sterbinszky Amália Kézilabdacsarnok (Vasas)

09:55 Vasas SC – Csepel DSE
10:50 Dabasi KC VSE – Szigetszentmiklós NKSE


ELŐDÖNTŐK / KÖZÉPDÖNTŐK

2019. december 21. szombat         Sterbinszky Amália Kézilabdacsarnok (Vasas)

16:20 A/3 – B/4 középdöntő 1.
17:15 A/4 – B/3 középdöntő 2.
18.10 A/1 – B/2 elődöntő 1.
19:05 A/2 – B/1 elődöntő 2.

Az “A” csoport 5. helyezettje nem játszik több mérkőzést!


HELYOSZTÓK

2019. december 22. vasárnap          Angyalföldi Sportközpont (ASI 1.)

08:30 középdöntő 1 vesztese – középdöntő 2 vesztese VII. helyért
09:30 középdöntő 1 győztese – középdöntő 2 győztese V. helyért

Sterbinszky Amália Kézilabdacsarnok (Vasas)

11:10 elődöntő 1 vesztese – elődöntő 2 vesztese III. helyért
14:00 elődöntő 1 győztese – elődöntő 2 győztese döntő

15:00 Eredményhirdetés

CSOPORTMÉRKŐZÉSEK

Csoportbeosztás:

Angyalföldi Sportiskola és DSE
CSM Fagaras
Debreceni Sportcentrum KN KFT
Szigetszentmiklós NKSE
XVI.kerületi KMSE

2019. december 20. péntek         Sterbinszky Amália Kézilabdacsarnok (Vasas)

09:55 Szigetszentmiklós NKSE – XVI.kerületi KMSE

Vasas edzőcsarnok

12:45 Debreceni Sportcentrum KN – Szigetszentmiklós NKSE
13:40 Angyalföldi Sportiskola – CSM Fagaras
18:20 Debreceni Sportcentrum KN – Angyalföldi Sportiskola

Sterbinszky Amália Kézilabdacsarnok (Vasas)

19:05 XVI.kerületi KMSE – CSM Fagaras

2019. december 21. szombat          Sterbinszky Amália Kézilabdacsarnok (Vasas)

08:00 XVI.kerületi KMSE – Angyalföldi Sportiskola

Vasas edzőcsarnok

09:10 Szigetszentmiklós NKSE – CSM Fagaras
10:50 XVI.kerületi KMSE – Debreceni Sportcentrum KN

Sterbinszky Amália Kézilabdacsarnok (Vasas)

15:25 Angyalföldi Sportiskola – Szigetszentmiklós NKSE

Vasas edzőcsarnok

15:30 CSM Fagaras – Debreceni Sportcentrum KN

A csoport 5. helyezettje nem játszik több mérkőzést!

HELYOSZTÓK

2019. december 22. vasárnap          Sterbinszky Amália Kézilabdacsarnok (Vasas)

10:10 csoport 3. – csoport 4. III. helyért
13:00 csoport 1. – csoport 2. döntő

15:00 Eredményhirdetés

CSOPORTMÉRKŐZÉSEK

A csoport

Angyalföldi Sportiskola és DSE
Csepel DSE
Érdi Sport Kft
EURONOVEX USE
Gézengúz UKC

2019. december 20. péntek         Vasas edzőcsarnok

10:30 EURONOVEX USE – ÉRD
11:15 Csepel DSE – Gézengúz UKC
14:35 Angyalföldi Sportiskola – Csepel DSE
16:05 ÉRD – Gézengúz UKC
16:50 Angyalföldi Sportiskola – EURONOVEX USE

2019. december 21. szombat          Vasas edzőcsarnok

08:25 ÉRD – Angyalföldi Sportiskola
10:05 EURONOVEX USE – Csepel DSE
11:45 Gézengúz UKC – Angyalföldi Sportiskola
14:00 Csepel DSE – ÉRD
14:45 EURONOVEX USE – Gézengúz UKC


B csoport

Debreceni Sportcentrum KN KFT
Helló Gyömrő!
Szigetszentmiklós NKSE
XVI.kerületi KMSE

2019. december 20. péntek          Sterbinszky Amália Kézilabdacsarnok (Vasas)

09:00 Szigetszentmiklós NKSE – XVI.kerületi KMSE

Vasas edzőcsarnok

12:00 XVI.kerületi KMSE – Gyömrői KA
15:20 Szigetszentmiklós NKSE – Debreceni Sportcentrum KN
17:35 Debreceni Sportcentrum KN – Gyömrői KA

2019. december 21. szombat          Vasas edzőcsarnok

12:30 Debreceni Sportcentrum KN – XVI.kerületi KMSE
13:15 Gyömrői KA – Szigetszentmiklós NKSE


ELŐDÖNTŐK / KÖZÉPDÖNTŐK

2019. december 21. szombat       Vasas edzőcsarnok

16:25 A/3 – B/4 középdöntő 1.
17:20 A/4 – B/3 középdöntő 2.
18.15 A/1 – B/2 elődöntő 1.
19:10 A/2 – B/1 elődöntő 2.

Az “A” csoport 5. helyezettje nem játszik több mérkőzést!


HELYOSZTÓK

2019. december 22. vasárnap          Angyalföldi Sportközpont (ASI 1.)

10:30 középdöntő 1 vesztese – középdöntő 2 vesztese VII. helyért
11:15 középdöntő 1 győztese – középdöntő 2 győztese V. helyért

Sterbinszky Amália Kézilabdacsarnok (Vasas)

09:20 elődöntő 1 vesztese – elődöntő 2 vesztese III. helyért
12:10 elődöntő 1 győztese – elődöntő 2 győztese döntő

15:00 Eredményhirdetés

CSOPORTMÉRKŐZÉSEK

A csoport

Angyalföldi Sportiskola és DSE
Érdi Sport Kft I.
Kalmár Zoltán DSE
Kispest NKK I.
Körmendi DMTE

2019. december 20. péntek          Angyalföldi Sportközpont

13:15 Kispest NKK I. – Körmendi DMTE
14:45 Körmendi DMTE – Kalmár Zoltán DSE
16:15 ÉRD I. – Kalmár Zoltán DSE
17:45 Angyalföldi Sportiskola – ÉRD I.
19:15 Angyalföldi Sportiskola – Kispest NKK I.

2019. december 21. szombat          Angyalföldi Sportközpont

12:45 ÉRD I. – Körmendi DMTE
15:00 Kalmár Zoltán DSE – Kispest NKK I.
16:30 Kispest NKK I. – ÉRD I.
17:15 Kalmár Zoltán DSE – Angyalföldi Sportiskola
18:45 Körmendi DMTE – Angyalföldi Sportiskola


B csoport

Debreceni Sportcentrum KN KFT
Érdi Sport Kft II.
Kispest NKK II.
Vecsési SE
XVI.kerületi KMSE

2019. december 20. péntek          Angyalföldi Sportközpont

11:00 Kispest NKK II. – XVI.kerületi KMSE
11:45 ÉRD II – Vecsési SE
14:00 XVI.kerületi KMSE – Vecsési SE
15:30 Debreceni Sportcentrum KN – Kispest NKK II.
17:00 Debreceni Sportcentrum KN – ÉRD II

2019. december 21. szombat          Angyalföldi Sportközpont

12:00 XVI.kerületi KMSE – ÉRD II
13:30 XVI.kerületi KMSE – Debreceni Sportcentrum KN
14:15 Kispest NKK II. – ÉRD II
15:45 Kispest NKK II. – Vecsési SE
18:00 Vecsési SE – Debreceni Sportcentrum KN

 


HELYOSZTÓK

2019. december 22. vasárnap          Angyalföldi Sportközpont (ASI 1.)

12:00 A/5 – B/5 IX. helyért
12:45 A/4 – B/4 VII. helyért
13:30 A/3 – B/3 V. helyért
14:15 A/2 – B/2 III. helyért
15:00 A/1 – B/1 döntő

15:45 Eredményhirdetés

CSOPORTMÉRKŐZÉSEK

A csoport

Budaörs KSN KFT I.
Debreceni Sportcentrum KN KFT
Érdi Sport Kft
XVI.kerületi KMSE

2019. december 20. péntek          Angyalföldi Sportközpont

10:30 ÉRD – XVI.kerületi KMSE
12:00 ÉRD – Moyra-Budaörs Handball I.
12:30 XVI.kerületi KMSE – Debreceni Sportcentrum KN
17:15 Moyra-Budaörs Handball I. – Debreceni Sportcentrum KN

2019. december 21. szombat          Angyalföldi Sportközpont

09:45 Moyra-Budaörs Handball I. – XVI.kerületi KMSE
10:30 Debreceni Sportcentrum KN – ÉRD


B csoport

Angyalföldi Sportiskola és DSE
Budaörs KSN KFT II.
Dorogi ESE
Szent István SE

2019. december 20. péntek          Angyalföldi Sportközpont

15:50 Dorogi ESE – Angyalföldi Sportiskola
16:30 Szent István SE – Moyra-Budaörs Handball II
18:30 Angyalföldi Sportiskola – Moyra-Budaörs Handball II
18:45 Dorogi ESE – Szent István SE

2019. december 21. szombat          Angyalföldi Sportközpont

11:15 Angyalföldi Sportiskola – Szent István SE
12:00 Moyra-Budaörs Handball II – Dorogi ESE


ELŐDÖNTŐK / KÖZÉPDÖNTŐK

2019. december 21. szombat          Angyalföldi Sportközpont (2. pálya)

14:15 A/3 – B/4 középdöntő 1.
15:00 A/4 – B/3 középdöntő 2.
15:45 A/1 – B/2 elődöntő 1.
16:30 A/2 – B/1 elődöntő 2.


HELYOSZTÓK

2019. december 22. vasárnap          Angyalföldi Sportközpont (ASI 2.)

10:30 középdöntő 1 vesztese – középdöntő 2 vesztese VII. helyért
11:15 középdöntő 1 győztese – középdöntő 2 győztese V. helyért
12:45 elődöntő 1 vesztese – elődöntő 2 vesztese III. helyért
14:15 elődöntő 1 győztese – elődöntő 2 győztese döntő

15:45 Eredményhirdetés (ASI 1)

Fiú csoportok, mérkőzések

Fiú serdülőFiú U15Fiú U14Fiú U13Fiú U12Fiú U11

Csoportbeosztás:

Budapesti Honvéd SE
BVSC – Zugló
Helló Gyömrő!
PLER-Budapest I
PLER-Budapest II
Szigetszentmiklósi KSK
XVI.kerületi KMSE

2019. december 20. péntek          Építők Sportcsarnok

12:55 Gyömrői KA – Szigetszentmiklósi KSK
13:50 PLER KKFT II. – PLER KKFT I.
14:45 XVI.kerületi KMSE – Budapesti Honvéd SE
15:40 BVSC – Zugló – PLER KKFT II.
16:35 PLER KKFT I. – Gyömrői KA
17:30 Szigetszentmiklósi KSK – Budapesti Honvéd SE
18:25 XVI.kerületi KMSE – BVSC – Zugló

2019. december 21. szombat          Építők Sportcsarnok

10:00 XVI.kerületi KMSE – PLER KKFT II.
10:55 BVSC – Zugló – Gyömrői KA
11:50 Szigetszentmiklósi KSK – PLER KKFT I.
12:45 Budapesti Honvéd SE – PLER KKFT II.
13:40 Gyömrői KA – XVI.kerületi KMSE
14:35 BVSC – Zugló – Szigetszentmiklósi KSK
15:30 Budapesti Honvéd SE – PLER KKFT I.

2019. december 22. vasárnap          Vasas edzőcsarnok

08:30 Gyömrői KA – Budapesti Honvéd SE
09:25 PLER KKFT I. – BVSC – Zugló
10:20 Szigetszentmiklósi KSK – XVI.kerületi KMSE
11:15 PLER KKFT II. – Gyömrői KA
12:10 Budapesti Honvéd SE – BVSC – Zugló
13:05 PLER KKFT I. – XVI.kerületi KMSE
14:00 PLER KKFT II. – Szigetszentmiklósi KSK

15:00 Eredményhirdetés (Sterbinszky) 

Csoportbeosztás:

Angyalföldi Sportiskola és DSE
Bp. Elektromos SE
Haladás VSE
Kézisuli Alapítvány Budapest
PLER-Budapest

2019. december 20. péntek          Pénzügyőr Sportcsarnok

11:45 PLER KKFT – Bp. Elektromos SE
13:25 Haladás VSE – KSA Budapest
15:05 Haladás VSE – Angyalföldi Sportiskola
17:30 KSA Budapest – PLER KKFT

2019. december 21. szombat          Pénzügyőr Sportcsarnok

10:00 Angyalföldi Sportiskola – Bp. Elektromos SE
12:15 Angyalföldi Sportiskola – KSA Budapest
13:10 Bp. Elektromos SE – Haladás VSE
16:20 PLER KKFT – Angyalföldi Sportiskola
17:15 KSA Budapest – Bp. Elektromos SE
18:10 PLER KKFT – Haladás VSE

A csoport 5. helyezettje nem játszik több mérkőzést!


HELYOSZTÓK

2019. december 22. vasárnap         Pénzügyőr Sportcsarnok

11:30 csoport 3. – csoport 4. III. helyért
14:15 csoport 1. – csoport 2. döntő

15:15 Eredményhirdetés

CSOPORTMÉRKŐZÉSEK

A csoport

Angyalföldi Sportiskola és DSE
Helló Gyömrő!
Kézilabda Utánpótlás Kft
Kőkúti Sasok DSE

2019. december 20. péntek          Népligeti Faház

13:50 Kőkúti Sasok DSE – Gyömrői KA
14:45 Kézilabda Utánpótlás KFT – Angyalföldi Sportiskola
17:30 Kőkúti Sasok DSE – Angyalföldi Sportiskola
18:25 Gyömrői KA – Kézilabda Utánpótlás KFT

2019. december 21. szombat          Népligeti Faház

10:00 Angyalföldi Sportiskola – Gyömrői KA
10:55 Kézilabda Utánpótlás KFT – Kőkúti Sasok DSE

B csoport

ÓKSI SE
Pénzügyőr SE
Tatabányai Kézilabda Kft
VS Dunakeszi

2019. december 20. péntek          Népligeti Faház

12:00 Grundfos Tatabánya KC – Pénzügyőr SE
12:55 ÓKSI SE – VS Dunakeszi
15:40 ÓKSI SE – Grundfos Tatabánya KC
16:35 VS Dunakeszi – Pénzügyőr SE

2019. december 21. szombat          Népligeti Faház

11:50 Pénzügyőr SE – ÓKSI SE
12:45 Grundfos Tatabánya KC – VS Dunakeszi


ELŐDÖNTŐK / KÖZÉPDÖNTŐK

2019. december 21. szombat          Népligeti Faház

14:20 A/3 – B/4 középdöntő 1.
15:15 A/4 – B/3 középdöntő 2.
16:10 A/1 – B/2 elődöntő 1.
17:05 A/2 – B/1 elődöntő 2.


HELYOSZTÓK

2019. december 22. vasárnap           Építők Sportcsarnok

08:30 középdöntő 1 vesztese – középdöntő 2 vesztese VII. helyért
09:30 középdöntő 1 győztese – középdöntő 2 győztese V. helyért

Pénzügyőr Sportcsarnok

09:50 elődöntő 1 vesztese – elődöntő 2 vesztese III. helyért
13:15 elődöntő 1 győztese – elődöntő 2 győztese döntő

15:15 Eredményhirdetés (Pénzügyőr)

CSOPORTMÉRKŐZÉSEK

A csoport

Angyalföldi Sportiskola és DSE I.
Debreceni Sportcentrum KN KFT
Gézengúz UKC
Szigetszentmiklósi KSK
XVI.kerületi KMSE

2019. december 20. péntek          Emszt Kálmánné spcs. (Siketek)

09:15 Szigetszentmiklósi KSK – XVI.kerületi KMSE
12:15 Gézengúz UKC – Szigetszentmiklósi KSK
13:45 Debreceni SC SI – XVI.kerületi KMSE
16:00 Angyalföldi Sportiskola 1 – Debreceni SC SI
18:15 Angyalföldi Sportiskola 1 – Gézengúz UKC

2019. december 21. szombat          Emszt Kálmánné spcs. (Siketek)
09:15 Debreceni SC SI – Szigetszentmiklósi KSK
11:30 XVI.kerületi KMSE – Angyalföldi Sportiskola 1
13:45 Gézengúz UKC – Debreceni SC SI
16:00 Szigetszentmiklósi KSK – Angyalföldi Sportiskola 1

Építők Sportcsarnok

16:25 Gézengúz UKC – XVI.kerületi KMSE


B csoport

Angyalföldi Sportiskola és DSE II.
Csepel DSE
Haladás VSE
Pénzügyőr SE
VS Dunakeszi

2019. december 20. péntek         Emszt Kálmánné spcs. (Siketek)

10:00 Csepel DSE – VS Dunakeszi
11:30 Pénzügyőr SE – VS Dunakeszi
15:15 Angyalföldi Sportiskola 2 – Csepel DSE
16:45 Haladás VSE – Pénzügyőr SE
19:00 Angyalföldi Sportiskola 2 – Haladás VSE

2019. december 21. szombat          Emszt Kálmánné spcs. (Siketek)

08:30 Csepel DSE – Pénzügyőr SE
10:45 VS Dunakeszi – Angyalföldi Sportiskola 2
13:00 Haladás VSE – Csepel DSE
15:15 Pénzügyőr SE – Angyalföldi Sportiskola 2
17:30 Haladás VSE – VS Dunakeszi


C csoport

Bp. Elektromos SE
Budakalász KZRT
Kézisuli Alapítvány Budapest
PLER-Budapest
Tatabányai Kézilabda Kft

2019. december 20. péntek          Emszt Kálmánné spcs. (Siketek)

08:30 PLER KKFT – Bp. Elektromos SE
10:45 Grundfos Tatabánya KC – Bp. Elektromos SE
13:00 KSA Budapest – Grundfos Tatabánya KC
14:30 Budakalász KZRT – PLER KKFT
17:30 KSA Budapest – Budakalász KZRT

2019. december 21. szombat          Emszt Kálmánné spcs. (Siketek)

10:00 KSA Budapest – PLER KKFT
12:15 Bp. Elektromos SE – Budakalász KZRT
14:30 PLER KKFT – Grundfos Tatabánya KC
16:45 Bp. Elektromos SE – KSA Budapest

Építők Sportcsarnok

17:20 Budakalász KZRT – Grundfos Tatabánya KC


HELYOSZTÓK

2019. december 22. vasárnap          Építők Sportcsarnok

10:30 A/5 – B/5 XIII-XV. helyért
11:15 A/4 – B/4 X-XII. helyért
12:00 C/5 – A/5 XIII-XV. helyért
12:45 C/4 – A/4 X-XII. helyért
13:30 B/5 – C/5 XIII-XV. helyért
14:15 B/4 – C/4 X-XII. helyért

Emszt Kálmánné spcs. (Siketek)

08:30 A/2 – B/2 IV-VI. helyért
09:15 A/3 – B/3 VII-IX. helyért
10:00 C/2 – A/2 IV-VI. helyért
10:45 C/3 – A/3 VII-IX. helyért
11:30 B/2 – C/2 IV-VI. helyért
12:15 B/3 – C/3 VII-IX. helyért

Pénzügyőr Sportcsarnok

09:00 B/1 – C/1 I-III. helyért
10:45 C/1 – A/1 I-III. helyért
12:30 A/1 – B/1 I-III. helyért

15:15 Eredményhirdetés (Pénzügyőr)

Csoportbeosztás:

Angyalföldi Sportiskola és DSE
Budakalász KZRT
Csepel DSE
PLER-Budapest
Szigetszentmiklósi KSK

2019. december 20. péntek          Pénzügyőr Sportcsarnok

12:40 Csepel DSE – PLER KKFT
14:20 Angyalföldi Sportiskola – Budakalász KZRT
16:00 PLER KKFT – Szigetszentmiklósi KSK
16:45 Angyalföldi Sportiskola – Csepel DSE
18:25 Budakalász KZRT – Szigetszentmiklósi KSK

2019. december 21. szombat          Pénzügyőr Sportcsarnok

10:45 Csepel DSE – Szigetszentmiklósi KSK
11:30 PLER KKFT – Angyalföldi Sportiskola
14:05 Csepel DSE – Budakalász KZRT
14:50 Szigetszentmiklósi KSK – Angyalföldi Sportiskola
15:35 Budakalász KZRT – PLER KKFT

A csoport 5. helyezettje nem játszik több mérkőzést!


HELYOSZTÓK

2019. december 22. vasárnap          Emszt Kálmánné spcs. (Siketek)

13:00 csoport 3. – csoport 4. III. helyért
13:50 csoport 1. – csoport 2. döntő

14:40 Eredményhirdetés (Emszt Kné spcs.)

CSOPORTMÉRKŐZÉSEK

A csoport

Angyalföldi Sportiskola és DSE
FTC KN KFT
Kézilabda Utánpótlás Kft
Szigetszentmiklósi KSK

2019. december 20. péntek          Angyalföldi Sportközpont

09:45 Kézilabda Utánpótlás KFT – Szigetszentmiklósi KSK
12:45 Szigetszentmiklósi KSK – FTC KN KFT
13:30 Kézilabda Utánpótlás KFT – Angyalföldi Sportiskola
15:45 Angyalföldi Sportiskola – FTC KN KFT

2019. december 21. szombat          Angyalföldi Sportközpont

09:00 FTC KN KFT – Kézilabda Utánpótlás KFT
09:45 Angyalföldi Sportiskola – Szigetszentmiklósi KSK


B csoport

Budapesti Honvéd SE
Gézengúz UKC
NOVA Kézisuli Kft
XVI.kerületi KMSE

2019. december 20. péntek          Angyalföldi Sportközpont

09:00 NOVA Kézisuli KFT – XVI.kerületi KMSE
11:15 XVI.kerületi KMSE – Gézengúz UKC
14:15 NOVA Kézisuli KFT – Budapesti Honvéd SE
18:00 Budapesti Honvéd SE – Gézengúz UKC

2019. december 21. szombat          Angyalföldi Sportközpont

10:30 Budapesti Honvéd SE – XVI.kerületi KMSE
11:15 Gézengúz UKC – NOVA Kézisuli KFT

 


ELŐDÖNTŐK / KÖZÉPDÖNTŐK

2019. december 21. szombat          Angyalföldi Sportközpont (2. pálya)

12:45 A/3 – B/4 középdöntő 1.
13:30 A/4 – B/3 középdöntő 2.
17:15 A/1 – B/2 elődöntő 1.
18:00 A/2 – B/1 elődöntő 2.


HELYOSZTÓK

2019. december 22. vasárnap          Angyalföldi Sportközpont (ASI 2.)

09:00 középdöntő 1 vesztese – középdöntő 2 vesztese VII. helyért
09.45 középdöntő 1 győztese – középdöntő 2 győztese V. helyért
12:00 elődöntő 1 vesztese – elődöntő 2 vesztese III. helyért
13:30 elődöntő 1 győztese – elődöntő 2 győztese döntő

15:45 Eredményhirdetés (ASI 1)

Versenykiírás

XXV. Ferenczy – Budapest Kupa 2019.

2019. december 20 – 22.

VERSENYKIÍRÁSA

1. A Budapesti Kézilabda Szövetség – mint rendező szervezet – az Angyalföldi Sportiskola DSE által 25 éve megrendezett – a kézilabda sportág népszerűsítése, a bajnoki versenyekre való eredményes felkészülés és a sportkapcsolatok kiépítése ápolása céljából 25. alkalommal rendezi meg a Ferenczy – Budapest Kupa 2019 utánpótlás versenyt.

A Kupa megfelel az MKSZ Szakmai- és Versenybizottságának 5/2019.(I.24.) számú határozatában előírt és a 43/2019.09.03. határozattal módosított Tornarendezési kérelmek elbírálásáról, valamint a tornák rendezési feltételeinek módosításáról szóló határozatok rendezési és részvételi feltételeinek.

A fentiekre tekintettel e Bizottság döntése értelmében a Kupán való részvétel költsége a résztvevő sportszervezetek részéről TAO -s költségek között elszámolható!

2. IDŐPONT, HELYSZÍNEK

helyszínek:            budapesti sportcsarnokok, tornatermek,

időpont:                2019. december 20 – 22.

3. CSOPORTOK, JÁTÉKIDŐ, LABDAMÉRET, IDŐLEGES KIÁLLÍTÁS, NEVEZÉSI DÍJ

csoportok játékosok születési ideje Játékidő labda méret időleges kiállítás Nevezési díj / csapat
FS 2003.01.01 – 2006.12.31 2 x 20 perc 2 2 perc 50.000 Ft
LS 2004.01.01 – 2007.12.31 2 x 20 perc 2 2 perc 50.000 Ft
FU15/LU15 2005.01.01 – 2006.12.31 2 x 20 perc 2 2 perc 48.000 Ft
FU14 / LU14 2006.01.01 – 2007.12.31 2 x 20 perc 1 2 perc 48.000 Ft
FU13 / LU13 2007.01.01 – 2008.12.31 2 x 15 perc 1 1 perc 42.000 Ft
FU12 / LU12 2008.01.01 – 2009.12.31 2 x 15 perc 0 1 perc 42.000 Ft
FU11 / LU11 2009.01.01 – 2010.12.31 2 x 15 perc 0 1 perc 42.000 Ft

4. VALAMENNYI KOROSZTÁLYRA ÉRVÉNYES SZABÁLYOK

4.1.     Csapatidőkérés (Team Time Out) nincs!

4.2.    Szünet minden mérkőzésen 1 perc

4.3.    A versenyprogram szerint elől álló csapat, köteles azonos mezszín esetén alkalmazkodni az ellenfél (második helyen szereplő) csapat felszereléséhez!

4.4.   A mérkőzés kezdési időpontja előtt legkésőbb 30 perccel a csapatfelelős köteles az online felületen feltölteni az adott mérkőzés játékosait, mezszámokkal együtt. Ennek elmaradása esetén a mérkőzést úgy tekintjük, hogy az érintett csapat nem jelent meg, a mérkőzést 10:0 gólkülönbséggel játék nélkül az ellenfél javára igazoljuk.

4.5. A Kupa mérkőzéseivel kapcsolatos óvás nem nyújtható be!

5.  SZAKMAI KÖVETELMÉNYEK

5.1. Az MKSZ 2019/2020. évi korosztályos versenykiírásaiban meghatározott szakmai követelményei a Kupa teljes egészére vonatkoznak.

5.2. Orvosi engedély nélkül a fesztivál során egyetlen játékos sem szerepelhet. Sportszervezet esetén a sportorvosi engedély, iskola esetén az iskolaorvosi engedély bemutatása a Kupa valamennyi mérkőzése előtt a versenybizottság képviselőjének kötelező.

5.3. Amennyiben nem igazolt sportoló, vagy MKSZ kézilabda igazolvánnyal nem rendelkező nem magyar állampolgár kíván szerepelni, számára is szükséges a regisztráció és a mérkőzéseken csak a hatályos jogszabályoknak megfelelő orvosi engedéllyel szerepelhet a mérkőzéseken.

6. NEVEZÉSSEL KAPCSOLATOS INFORMÁCIÓK

6.1. A meghirdetett korosztályokban, a rendelkezésre álló teremlehetőségek figyelembevételével, nemenként maximálisan 10 – 10 csapat nevezését fogadja be, az e feletti nevezések befogadásáról, a nevezési határidő lejártát követően, a csoportok kialakításakor dönt a BKSZ.

A beérkezett nevezés és a nevezési díj átutalásának együttes megléte a nevezés befogadásának feltétele.

Amennyiben egy korosztályban több sportszervezet nevezne, a 10. nevező és a nevezési díjat befizető csapat után lezárjuk a csoportot, több nevezést nem lehet benyújtani.

A beérkezett nevezések és a nevezési díj befizetése után befogadott csapatok aktuális létszámát, a BKSZ weboldalán és Facebook oldalán tesszük közzé tájékoztatás céljából.

6.2. Nevezni kizárólag a Magyar Kézilabda Szövetség központi rendszerében a 11.-es menüpontban lehet. Jelentkezést más formában nem áll módunkban elfogadni!

6.3. Nevezésre nyitva álló idő:  2019. november 5 – 2019. december 3.

6.4. Nevezési díj befizetése a Budapesti Kézilabda Szövetség OTP Bank 11705008-20462381-00000000 számlájára a kiírás szerinti összegnek megfelelően magyar forintban (HUF) kell átutalni. Átutalásnál a megjegyzés rovatban kérjük a csapat nevét és a csoportot is feltüntetni.

7. RÉSZVÉTEL KÖLTSÉGEI

A nevezési díj nem tartalmazza, a csapatokat terheli a Kupára való utazás, itt tartózkodás (szállás, étkezés) valamennyi költsége.

8. ELEKTRONIKUS ÜGYINTÉZŐK:

nevezés, lebonyolítás:            Szalai Márton (101558)       (+36 20 439 9907)         marton.szalai@handballbudapest.hu

versenybizottság vezető:      György Gábor (274)              (+36 20 411 3461)           gyorgyg@handballbudapest.hu

pénzügyek, számlázás:          Puja Pál (32224)                    (+36 20 556 7248)          pal.puja@handballbudapest.hu

9. ÉRKEZÉS, REGISZTRÁCIÓ:

A verseny megkezdése előtt legkésőbb 2019. december 12-én (csütörtökön) 18:00 óráig a sportszervezetek, valamennyi a Tornán részt vevő csapatuk tekintetében, az MKSZ Back Office rendszerébe fel kell tölteni a csapatok névsorát!

A mérkőzést megelőzően egy órával az adott mérkőzésen résztvevő személyek névsorát, mezszámát és hivatalos személyeit az elektronikus rendszerbe a csapatoknak kell feltölteni. A feltöltött névsorok átemelésével nyílik lehetőség az online jegyzőkönyve átemelni a névsorokat és vezetni a mérkőzések jegyzőkönyvét.

Vitás esetben az érintett játékos kötelezettsége, hogy hitelt érdemlően (hivatalos okmányok valamelyikével) igazolja személyazonosságát!

10. LEBONYOLÍTÁSSAL KAPCSOLATOS SPECIÁLIS SZABÁLYOK:

10.1. A BKSZ fenntartja a jogot, hogy adott korcsoportokat a nevezések figyelembevételével egyeztetve az érintett csapatokkal összevonjon, vagy több csoportra bontva bonyolítson le.

10.2. Csapatonként maximálisan 5 mérkőzés lejátszását tudjuk biztosítani.

10.3. A helyezések eldöntése a Kézilabdázás Szabálykönyvében leírtak szerint történik.

10.4. A mérkőzések jegyzőkönyvei online az MKSZ Back Office rendszerébe lesznek rögzítve, az eredmények ott figyelemmel kísérhetők.

10.5. Ha valamelyik csapat a mérkőzés kezdési időpontjáig, versenyzésre alkalmas szerelésben nem jelenik meg, névsora mezszámokkal együtt nem került feltöltésre az internetes felületre, akkor mérkőzés helyszínén a jelen lévő csapat részére 10:0 gólkülönbséggel kerül igazolásra a mérkőzés!

10.6. Várakozási idő nincs!

10.7. U 11 – U 14 korcsoportokban a wax használata Tilos!

10.8. Fegyelmi ügyek kapcsán az MKSZ Korosztályos Versenykiírásaiban foglaltak szerint kell eljárni!

11. DÍJAZÁS, KÜLÖNDÍJ:

11.1. Korcsoportok 1-3. helyezett csapatai oklevél, játékosai érem (18 fő/csapat) díjazásban részesülnek,

11.2. Különdíjat kap korosztályonként és nemenként:

11.2.1. legtöbb gólt szerző játékos,

11.2.2.legjobb kapus

12. EGYÉB RENDELKEZÉSEK

12.1. A mérkőzéseken mindenki saját felelősségére szerepel, így az abból adódó valamennyi felelősség a résztvevő csapatok edzőit, vezetőit terheli, a Kupa szervezője elhárít magától minden e felelősségére irányuló megkeresést!

12.2.A Budapesti Kézilabda Szövetség és a vele együttműködő partnerei, (sportcsarnokok, termek) felelősséget nem vállalnak az öltözőkben, versenyhelyszíneken hagyott értéktárgyakért, azok felelős megőrzése a csapatok saját feladata.

12.3. A Kupára történő nevezéssel a benevezett sportszervezet elfogadja és magára nézve kötelezően tudomásul veszi, hogy a versenyhelyszíneken, (játéktéren, öltözőkben, egyéb helyiségekben) a játékosai, hivatalos személyei és szurkolói által okozott rongálásokért, károkért anyagi felelősséggel, – a rendeltetésszerű használat helyreállítás költségeinek megfizetésével – tartozik.

A fent külön nem szabályozott kérdésekben a Nemzetközi Kézilabda Szövetség (IHF), az Európai Kézilabda Szövetség (EHF), és a Magyar Kézilabda Szövetség (MKSZ), hatályos verseny és játékszabályai az irányadóak, valamint a vitás kérdések eldöntése a fenti szervezetek alapdokumentumai és szokásjogai alapján történik!

Budapest, 2019. október 15.

Budapesti Kézilabda Szövetség

 

Leány csoportok végeredménye

Leány serdülőLeány U15Leány U13Leány U12Leány U11


Fiú csoportok végeredménye

Fiú serdülőFiú U15Fiú U14Fiú U13Fiú U12Fiú U11