XXIV. Ferenczy-Budapest Kupa 2018 végeredménye és eredményei

By | 2018.12.21

Leány csoportok végeredménye

Leány serdülőLeány U14Leány U13Leány U12Leány U11Leány U10

  1. Dabasi KC VSE 
  2. Pénzügyőr SE
  3. PSN Zrt. 1. 
  4. Angyalföldi Sportiskola  
  5. BVSC – Zugló
  6. Kézisuli Alapítvány Budapest
  7. Mohácsi Torna Egylet 1888
  8. Körmendi DMTE
  9. Gödöllői SE 
  10. Pázmánd NKSE  
  11. ASKÖ Buzndesorganisation
  12. CSM Fogaras 
  13. PSN Zrt. 2.

Gólkirálynő: Gherea Antónia (CSM Fogaras) 42 gól (5 mérkőzés)                       

  1. Dabasi KC VSE  
  2. Budaörsi KSE
  3. Debreceni Sportcentrum KN KFT
  4. Gyömrői Kézilabda Akadémia
  5. Angyalföldi Sportiskola
  6. Pilisvörösvári KSK
  7. Pénzügyőr SE
  8. BVSC – Zugló * törölve

Gólkirály: Szabó Laura (Gyömrői KA) 34 gól

  1. Debreceni Sportcentrum KN KFT
  2. Dabas KC VSE
  3. XVI.kerületi KMSE
  4. Vecsési SE
  5. Budaörsi KSE
  6. Angyalföldi Sportiskola 
  7. PSN Zrt
  8. CSM Fogaras
  9.  Mohácsi Torna Egylet 1888

Gólkirály: Pruna Darina (CSM Fogaras) 39 gól

  1. XVI.kerületi KMSE   
  2. Mohácsi Torna Egylet 1888
  3. Aranyszarvas SE  
  4. Szigetszentmiklós NKSE
  5. PSN Zrt. 
  6. Érdi Sport KFT
  7. Gyömrői Kézilabda Akadémia
  8. Gézengúz UKC 
  9. Angyalföldi Sportiskola 
  10. BVSC – Zugló
  11. Dunavarsányi TE 

Gólkirály: Imbre Anna(Aranyszarvas SE) 44 gól

  1. Vecsési SE   
  2.  Érdi Sport KFT II
  3. Pumukli KUA
  4. Angyalföldi Sportiskola 
  5. Körmendi DMTE
  6. Érdi Sport KFT   * – törölve
  7. Kalmár Zoltán DSE 
  8. PSN Zrt.

Gólkirály: Ardi Lídia Panna (Vecsés SE) 45 gól

Résztvevők:

Angyalföldi Sportiskola
Angyalföldi Sportiskola II.
BVSC – Zugló
Körmendi DMTE
Mohácsi Torna Egylet 1888 I.
Mohácsi Torna Egylet 1888 II.
Pumukli KUA

Fiú csoportok végeredménye

Fiú serdülőFiú U15Fiú U14Fiú U13Fiú U12Fiú U11Fiú U10

  1. Pénzügyőr SE
  2. Budapesti Honvéd SE
  3. BVSC – Zugló
  4. STAVMAT-Füzesabonyi Sport Club
  5.  

 Gólkirály: Kopcsik Patrik Zsolt(BVSC-Zugló) 49 gól

  1. Gyömrői Kézilabda Akadémia
  2. Szigetszentmiklós KSK
  3. Pénzügyőr SE
  4. XVI. kerületi KMSE
  5. Angyalföldi Sportiskola
  6. PLER KKFT

 Gólkirály: Marton Máté(Gyömrő) 29 gól

  1. 1.Törökszentmiklósi Kézilabda Egyesület
  2. Angyalföldi Sportiskola
  3. Kézilabda Alapítvány Budapest
  4. Veresegyház VSK

 Gólkirály: Nyeső Soma(Törökszentmiklós) 28 gól

  1. Grundfos Tatabánya KC 
  2. Gyömrői Kézilabda Akadémia
  3. Pilisvörösvári KSK 
  4. Pénzügyőr SE
  5. Angyalföldi Sportiskola    
  6. VS Dunakeszi
  7. Csepel DSE   
  8. Szigetszentmiklósi KSK
  9. Százhalombattai VUK SE
  10. BVSC-Zugló

 Gólkirály: Kunszt Milán(Pilisvörösvár) 38 gól

  1. Kézilabda Utánpótlás Kft
  2. Békés-Drén KC  
  3. Angyalföldi Sportiskola
  4. Grundfos Tatabánya KC 
  5. Csepel DSE 
  6. Kézisuli Alapítvány Budapest
  7. BVSC – Zugló     
  8. Dunavarsányi TE

 Gólkirály: Tóth Péter (Dunavarsány) 41 gól

  1. Kézilabda Utánpótlás Kft
  2. Szigetszentmiklósi KSK
  3. Pumukli KUA
  4. Csepel DSE
  5. Angyalföldi Sportiskola

 Gólkirály: Városi Zalán (Szigetszentmiklós) 35 gól

Résztvevők:

Angyalföldi Sportiskola
BVSC-Zugló
Kőkúti Sasok DSE
Pumukli KUA

Torna oldalán a részletek