X. NKF – Bp Cup ’19

X. Nyári Kézilabda Fesztivál – Budapest Kupa 2019

Budapest, 2019. augusztus 23 – 25.

 

EREDMÉNYEK

A Fesztivál eredményei online jegyzőkönyvei és tabellái, a Magyar Kézilabda Szövetség weboldalán az utánpótlás tornák menüben tekinthetők meg, vagy kattintson ide

HatározatokTájékoztatóSINOSZ Építők Faház Elek Gyula Aréna OSC PénzügyőrKrujVasasElektromosBVSC
A X. Nyári Kézilabda Fesztivál 2019 szervezője a Budapesti Kézilabda Szövetség Versenybizottsága az alábbi X.NKF.VB.005/20190822. számú határozatot hozta:
 
A X. Nyári Kézilabda Fesztivál – Budapest Kupa 2019 Leány ifjúsági “A” csoportjában 2019.08.23-án 09:25 órakor az Építők sportcsarnokban lejátszásra került
Tempo KSE – XVI.kerületi KMSE mérkőzés pályán elért eredményét (17:19) hivatalból megsemmisíti és a mérkőzés 2 (kettő) pontját 0:10 gólkülönbséggel a XVI.kerületi KMSE csapata javára igazolja.
 
Indokolás
 
a fenti mérkőzésen a TEMPO KSE csapatában Földházi Eszter 15073 a Fesztivál versenykiírásának III. pontjában meghatározott ifjúsági korosztályban szerepeltethető játékosok születési időkereténél (2001.01.01-2005.12.31) idősebb 2000.09.04-én született – túlkoros játékos -, jogosulatlan szerepeltetése miatt a A Kézilabdázás Szabálykönyve Bajnoki és Kupa Rendszabályainak 7. §. alapján szereplése jogosulatlannak minősül, ezért a fentiek szerint határoztunk.
 
Kérjük határozatunk tudomásulvételét.
 

A X. Nyári Kézilabda Fesztivál 2019 szervezője a Budapesti Kézilabda Szövetség Versenybizottsága az alábbi X.NKF.VB.004/20190822. számú határozatot hozta:
 
A Bp. Elektromos SE FU13 csapatát a Fesztiválról a csapat írásban bejelentett visszalépési szándéka miatt TÖRLI.
 
A kisorsolt mérkőzéseit a Kézilabdázás Szabálykönyve Bajnoki Rendszabályok 11. szabály 4.§. a) valamint a Kupa Rendszabályok 11. pont ja figyelembevételével törli a programból, a befizetett nevezési díj visszatérítésére az Bp. Elektromos SE csapata nem tarthat igényt.
A torna Fiú U13A csoportjának a fentiekre tekintettel az alábbi mérkőzései törlésre kerülnek a versenyprogramból:
 
2019.08.23.  Emszt Kálmánné SINOSZ sportcsarnok
11:30 807 Csepel DSE – Bp. Elektromos SE FU13A
15:25 811 Bp. Elektromos SE – Szigetszentmikósi KSK FU13A
 
2019.08.24. Emszt Kálmánné SINOSZ sportcsarnok
11:30 813 Bp. Elektromos SE – BVSC-Zugló  FU13A
15:15 815 Kecskeméti Junior SN KFT – Bp. Elektromos SE FU13A
 
A további mérkőzések változatlanok!

A X. Nyári Kézilabda Fesztivál 2019 szervezője a Budapesti Kézilabda Szövetség Versenybizottsága az alábbi X.NKF.VB.003/20190822. számú határozatot hozta:

Az Angyalföldi Sportiskola FU14 csapatát a Fesztiválról a csapat írásban bejelentett visszalépési szándéka miatt TÖRLI.
 
A kisorsolt mérkőzéseit a Kézilabdázás Szabálykönyve Bajnoki Rendszabályok 11. szabály 4.§. a) valamint a Kupa Rendszabályok 11. pont ja figyelembevételével törli a programból, a befizetett nevezési díj visszatérítésére az Angyalföldi Sportiskola csapata nem tarthat igényt.
 
2019.08.23.  Kruj Iván sportcsarnok
14:30 804 Angyalföldi Sportiskola – HORT SE FU14B
18:15 799 Simontornyai KK – Angyalföldi Sportiskola FU14B
 
2019.08.24. Kruj Iván sportcsarnok
10:00 800 Angyalföldi Sportiskola – Pick ZRT FU14B
12:15 803 Kézilabda Utánpótlás Kft – Angyalföldi Sportiskola FU14B
 
A további mérkőzések változatlanok!

A Nyári Kézilabda Fesztivál – Budapest Kupa 2019 lebonyolításával kapcsolatos információk:

A rendezvény az MKSZ TAO rendszeréhez kapcsolódóan zajlik, az azon résztvevő csapatok jelentős része költségeit elszámolja a kapott támogatásával szemben, ezért már a Versenykiírásban is az MKSZ ifjúsági, serdülő és gyermekbajnokságának aktuális szabályai szerepelnek.

Az MKSZ korosztályos szakmai követelményei a Fesztivál teljes egészére vonatkoznak, elsősorban a védekezésre és a cserékre, valamint a kapus mezőnyjátékosként történő szerepeltetésével kapcsolatban.

Ifjúsági
 Nincs speciális szabályozás,

Serdülő
 „Serdülő mérkőzésen cserélni csak támadásban lehetséges, vagyis csak az a csapat hajthat végre cserét, aki a labdát birtokolja. Ez alól kivételt képez a sérült játékos lecserélése, a kapus helyett támadó mezőnyjátékos visszacserélése kapusra, illetve hétméteresnél a kapuscsere.

U15 - U11
  • U15-U11 a teljes játékidő alatt tilos a vegyes védekezés (célzott emberfogás) alkalmazása, illetve a védőjátékosok célzott cseréje, beleértve a kapus mezőnyjátékosként történő szereplését is az összes gyermekbajnoki korosztályban mindkét félidőben.
  • Tilos a 7-6 elleni támadójáték. Az előírt védekezési felállások helyett, a teljes csapattal történő emberfogás engedélyezett. Amennyiben a védekezés nem a fent leírtaknak megfelelően történik az eddigi gyakorlatnak megfelelő szankciókat kell alkalmazni.
  • Játékosok kötelező szerepeltetése: U11-U14 minden a mérkőzésre nevezett játékosnak mindkét félidőben minimum 7,5 perc játéklehetőséget KÖTELEZŐ biztosítani, az U15 minden a mérkőzésre nevezett játékosnak az első félidőben minimum 7,5 perc játéklehetőséget KÖTELEZŐ biztosítani.
  • Kapus támadó játéka: Az U15 bajnokságokban – a pályán lévő teljes csapatlétszám esetén – a mérkőzés első félidejének teljes ideje alatt tilos a kapus támadó mezőnyjátékosként történő szerepeltetése. Az U11-14 korcsoportokban a mérkőzés mindkét félidejének teljes időtartalma alatt tilos a kapus támadó mezőnyjátékosként történő szerepeltetése. Ennek értelmében kizárólag csapata saját védőtérfelén vehet részt a játékban, mint mezőnyjátékos!
Orvosi engedély
 Orvosi engedély nélkül a Fesztivál során egyetlen játékos sem szerepelhet. Sportszervezet esetén a sportorvosi engedély, iskola esetén az iskolaorvosi engedély bemutatása a versenybírói asztalnál, minden mérkőzés előtt kötelező.
Lebonyolítással kapcsolatos az általános szabályoktól eltérő speciális szabályok

1.)    Csapatidőkérés (Team Time Out) nincs!

2.)    Szünet minden mérkőzésen 1 (egy) perc!

3.)    A versenyprogram szerint elől álló csapat köteles azonos mezszín esetén alkalmazkodni az ellenfél (második helyen szereplő) csapat felszereléséhez!

4.)    A mérkőzés megkezdése előtt legalább 30 perccel a csapatfelelős köteles az online    felületen feltölteni az adott mérkőzés játékosait, mezszámokkal együtt, ha a csapat adott mérkőzésen szereplő játékosnévsorának átemelése elmarad, a mérkőzést úgy tekintjük, hogy az érintett csapat nem jelent meg, a mérkőzést 10:0 gólkülönbséggel az ellenfél javára igazoljuk.

5.)    A mérkőzésekről kizárólag online az MKSZ rendszerében rögzítésre kerülő jegyzőkönyv készül – minden érintett onnan tud tájékozódni az eredményekről bármely mérkőzéssel kapcsolatosan.

6.)    Várakozási idő nincs!

7.)    Ahol a csoportkört követő helyosztó mérkőzések kerülnek lejátszásra, amennyiben a mérkőzés végeredménye döntetlen, azonnal 7 m-es dobásokkal kell eldönteni a győztes és vesztes csapatot. A 7 m-es dobásokkal kapcsolatosan a Kézilabdázás Játékszabályai 2. szabály 2:2 pontja szerint kell eljárni, azzal a módosítással, hogy 5 – 5 helyett 3 – 3 db 7m-es dobást kell alkalmazni. Amennyiben ez nem hoz döntést, a csapatok felváltva 1 – 1 7m-es dobást dobnak mindaddig, míg el nem dől el a győztes csapat kiléte.

8.)    A gyerekbajnoki csoportok esetén kérjük a wax használat mellőzését, minden más korosztályban és teremben kizárólag vizesbázisú wax használható.

Korosztályok, játékidő,labda méret, időleges kiállítás
csoportok játékosok születési ideje játékidő labda méret időleges kiállítás
FI 2000.01.01 – 2004.12.31 2 x 20 perc 3 2 perc
LI 2001.01.01 – 2005.12.31 2 x 20 perc 2 2 perc
FS 2003.01.01 – 2006.12.31 2 x 20 perc 2 2 perc
LS 2004.01.01 – 2007.12.31 2 x 20 perc 2 2 perc
FU15 / LU15 2005.01.01 – 2006.12.31 2 x 15 perc 2 1 perc
FU14 / LU14 2006.01.01 – 2007.12.31 2 x 15 perc 1 1 perc
FU13 / LU13 2007.01.01 – 2008.12.31 2 x 15 perc 1 1 perc
FU12 / LU12 2008.01.01 – 2009.12.31 2 x 15 perc 0 1 perc
FU11 2009.01.01 – 2010.12.31 2 x 15 perc 0 1 perc

Emszt Kálmánné SINOSZ Sportcsarnok Budapest, IX. Könyves Kálmán krt. 28.

2019.08.23. (péntek)
idő kód hazai vendég csoport eredmény
8:30 729 Tempo KSE Angyalföldi Sportiskola FU15 7-14
9:15 730 Ráckeve VKSK Máriaujfalui SE FU15 14-23
10:00 733 Tempo KSE Gézengúz UKC FU15 26-19
10:45 808 Kecskeméti Junior SN KFT BVSC – Zugló FU13A 24-4
11:30 807 Csepel DSE Bp. Elektromos SE FU13A  
12:15 806 Angyalföldi Sportiskola Szigetszentmiklósi KSK FU13A 17-15
13:00 728 PSN ZRT Tempo KSE FU15 27-14
13:45 732 Szentgotthárdi VSE Angyalföldi Sportiskola FU15 11-13
14:30 775 Szentgotthárdi VSE Tempo KSE FSC  
15:25 811 Bp. Elektromos SE Szigetszentmiklósi KSK FU13A  
16:10 777 FTC KN KFT II. Szentgotthárdi VSE FSC  
17:05 809 BVSC – Zugló Csepel DSE FU13A  
17:50 727 Máriaujfalui SE Szentgotthárdi VSE FU15  
18:35 726 Gézengúz UKC Ráckeve VKSK FU15  
19:20 731 Szentgotthárdi VSE PSN ZRT FU15  
           
2019.08.24. (szombat)
idő kód hazai vendég csoport
8:30 738 Angyalföldi Sportiskola PSN ZRT FU15
9:15 746 Ráckeve VKSK Szentgotthárdi VSE FU15
10:00 737 Máriaujfalui SE Tempo KSE FU15
10:45 812 Angyalföldi Sportiskola Csepel DSE FU13A
11:30 813 Bp. Elektromos SE BVSC – Zugló FU13A
12:15 814 Szigetszentmiklósi KSK Kecskeméti Junior SN KFT FU13A
13:00 736 Gézengúz UKC Szentgotthárdi VSE FU15
13:45 741 Máriaujfalui SE Angyalföldi Sportiskola FU15
14:30 734 Ráckeve VKSK PSN ZRT FU15
15:15 815 Kecskeméti Junior SN KFT Bp. Elektromos SE FU13A
16:00 816 Szigetszentmiklósi KSK Csepel DSE FU13A
16:45 817 BVSC – Zugló Angyalföldi Sportiskola FU13A
17:30 742 PSN ZRT Gézengúz UKC FU15
18:15 743 Tempo KSE Ráckeve VKSK FU15
19:00 739 Gézengúz UKC Máriaujfalui SE FU15
2019.08.25. (vasárnap)
idő kód hazai vendég csoport
8:30   A/5 B/5 FU14 IX.
9:15   A/4 B/4 FU14 VII.
10:00   A/3 B/3 FU14 V.
10:45 744 Angyalföldi Sportiskola Gézengúz UKC FU15
11:30 745 PSN ZRT Máriaujfalui SE FU15
12:15 740 Szentgotthárdi VSE Tempo KSE FU15
13:00 735 Angyalföldi Sportiskola Ráckeve VKSK FU15
13:50 FU15 eredményhirdetés
14:00   A/2 B/2 FU14 III.
14:45   A/1 B/1 FU14 I.
15:30 FU14 eredményhirdetés

FTC Edzőcentrum 2 Építők sportcsarnok Budapest X. ker. Vajda Péter u.

2019.08.23. (péntek)
idő kód hazai vendég csoport eredmény
8:30 831 Alba Fehérvár KC KSA Alapítvány Budapest I. LIA  
9:25 832 Tempo KSE XVI.kerületi KMSE LIA  
10:20 837 FHT KOSICE KSA Alapítvány Budapest II. LIB  
11:15 838 Pénzügyőr SE Vasas SC LIB  
12:10 849 BVSC – Zugló I. Pázmánd NK KFT LIC  
13:05 850 Szent István SE Szigetszentmiklós NKSE LIC  
14:00 843 BVSC – Zugló II. Dabasi KC VSE LID  
14:55 844 MTK Budapest PEAC LID  
15:50 810 Kecskeméti Junior SN KFT Angyalföldi Sportiskola FU13A 23-6
16:45 833 XVI.kerületi KMSE Alba Fehérvár KC LIA  
17:40 834 KSA Alapítvány Budapest I. Tempo KSE LIA  
18:35 839 Vasas SC FHT KOSICE LIB  
19:30 840 KSA Alapítvány Budapest II. Pénzügyőr SE LIB  
2019.08.24. (szombat)
idő kód hazai vendég csoport
8:30 854 Szent István SE BVSC – Zugló I. LIC
9:25 853 Szigetszentmiklós NKSE Pázmánd NK KFT LIC
10:20 847 PEAC Dabasi KC VSE LID
11:15 848 MTK Budapest BVSC – Zugló II. LID
12:10 835 XVI.kerületi KMSE Kézisuli Alapítvány Budapest I. LIA
13:05 836 Tempo KSE Alba Fehérvár KC LIA
14:00 841 Vasas SC Kézisuli Alapítvány Budapest II. LIB
14:55 842 Pénzügyőr SE FHT KOSICE LIB
15:50   A/1 C/2 LI 1/8 (1)
16:45   C/1 A/2 LI 1/8 (3)
17:40   B/1 D/2 LI 1/8 (2)
18:35   D/1 B/2 LI 1/8 (4)
2019.08.25. (vasárnap)
idő kód hazai vendég csoport
8:30   A/1 – C/2 vesztese D/1 – B/2 vesztese LI helyosztó 5-8 (1)
9:25   B/1 – D/2 vesztese C/1 – A/2 vesztese LI helyosztó 5-8 (2)
10:20   A/1 – C/2 győztese D/1 – B/2 győztese Li elődöntő 1
11:15   B/1 – D/2 győztese C/1 – A/2 győztese Li elődöntő 2
12:10   legjobb csoport 3. második legjobb csoport 3. LI 9. helyért
13:05   harmadik csoport 3. negyedik csoport 3. LI 11. helyért
14:00   legjobb csoport 4. második legjobb csoport 4. LI 13. helyért
14:55   harmadik csoport 4. negyedik csoport 4. LI 15. helyért

FTC Népligeti Faház Budapest X. ker. Vajda Péter u.

2019.08.23. (péntek)
idő kód hazai vendég csoport
8:30 886 Pénzügyőr SE Gyömrői Kézilabda Akadémia LSA
9:25 881 Vasas SC Dabasi KC VSE LSB
10:20 896 Százhalombattai VUK SE Szent István SE LSC
11:15 887 Gyömrői Kézilabda Akadémia Pázmánd NK KFT LSA
12:10 880 Szigetszentmiklós NKSE Vasas SC LSB
13:05 888 Pénzügyőr SE Alba Fehérvár KC LSA
14:00 897 Alsózsolcai KSC Százhalombattai VUK SE LSC
14:55 879 Dabasi KC VSE PSN ZRT LSB
15:50 898 Érdi Handball Club Szent István SE LSC
16:45 893 Alba Fehérvár KC Csepel DSE LSA
17:40 882 PSN ZRT Szigetszentmiklós NKSE LSB
18:35 885 Pázmánd NK KFT Csepel DSE LSA
19:30 895 Alsózsolcai KSC Érdi Handball Club LSC
2019.08.24. (szombat)
idő kód hazai vendég csoport
8:30 891 Pénzügyőr SE Csepel DSE LSA
9:25 892 Gyömrői Kézilabda Akadémia Alba Fehérvár KC LSA
10:20 883 Vasas SC PSN ZRT LSB
11:15 884 Szigetszentmiklós NKSE Dabasi KC VSE LSB
12:10 894 Pázmánd NK KFT Pénzügyőr SE LSA
13:05 899 Érdi Handball Club Százhalombattai VUK SE LSC
14:00 900 Szent István SE Alsózsolcai KSC LSC
14:55 889 Alba Fehérvár KC Pázmánd NK KFT LSA
15:50 890 Csepel DSE Gyömrői Kézilabda Akadémia LSA
16:45   B/1 C/1 LS(1-3)
17:40   B/2 C/2 LS(4-6)
18:35   B/3 C/3 LS(7-9)
19:30   B/4 C/4 LS(10-12)
2019.08.25. (vasárnap)
idő kód hazai verndég csoport
8:30   A/3 B/3 LS(7-9)
9:25   A/4 B/4 LS(10-12)
10:20   A/2 B/2 LS(4-6)
11:15   A/1 B/1 LS(1-3)
12:10   C/4 A/4 LS(10-12)
13:05   C/3 A/3 LS(7-9)
14:00   C/2 A/2 LS(4-6)
14:55   C/1 A/1 LS(1-3)
15:50 LS eredményhirdetés 

Elek Gyula Aréna Budapest, Kőbányai út 47/a.

2019.08.23. (péntek)
idő kód hazai vendég csoport
16:30 851 Szigetszentmiklós NKSE BVSC – Zugló I. LIC
17:30 852 Pázmánd NK KFT Szent István SE LIC
2019.08.25. (vasárnap)
idő kód hazai vendég csoport
11:30   helyosztó 5-8 (1) vesztese helyosztó 5-8 (2) vesztese LI 7. helyért
12:25   helyosztó 5-8 (1) győztese helyosztó 5-8 (2) győztese Li 5. helyért
13:20   elődöntő 1 vesztese elődöntő 2 vesztese LI 3. helyért
14:15   elődöntő 1 győztese elődöntő 2 győztese LI döntő
15:10 LI eredményhirdetés 

Semmelweis Egyetem Sportcsarnoka Budapest, X. Zágrábi út

2019.08.23. (péntek)
idő kód hazai vendég csoport
8:30 715 Kecskeméti Junior SN KFT Angyalföldi Sportiskola FU11
9:15 861 Érdi Handball Club HORT SE LU14B
10:00 714 FTC KN KFT HORT SE FU11
10:45 863 XVI.kerületi KMSE Érdi Handball Club LU14B
11:30 748 Szigetszentmiklósi KSK Kézilabda Utánpótlás KFT FU12
12:15 713 Kecskeméti Junior SN KFT FTC KN KFT FU11
13:00 755 FTC KN KFT Kecskeméti Junior SN KFT FU12
13:45 711 Angyalföldi Sportiskola Pumukli KUA FU11
14:30 750 Szigetszentmiklósi KSK FTC KN KFT FU12
15:15 747 Ráckeve VKSK Kecskeméti Junior SN KFT FU12
16:00 864 HORT SE PSN ZRT LU14B
16:45 716 BVSC – Zugló Pumukli KUA FU11
17:30 749 Kézilabda Utánpótlás KFT Ráckeve VKSK FU12
18:15 712 HORT SE BVSC – Zugló FU11
19:00 862 PSN ZRT XVI.kerületi KMSE LU14B
2019.08.24. (szombat)
idő kód hazai vendég csoport
9:15 721 Pumukli KUA HORT SE FU11
10:00 718 BVSC – Zugló FTC KN KFT FU11
10:45 752 Kecskeméti Junior SN KFT Kézilabda Utánpótlás KFT FU12
11:30 751 FTC KN KFT Ráckeve VKSK FU12
12:15 722 FTC KN KFT Angyalföldi Sportiskola FU11
13:00 753 Szigetszentmiklósi KSK Kecskeméti Junior SN KFT FU12
13:45 717 Angyalföldi Sportiskola HORT SE FU11
14:30 719 Pumukli KUA Kecskeméti Junior SN KFT FU11
15:15 754 Kézilabda Utánpótlás KFT FTC KN KFT FU12
16:00 756 Ráckeve VKSK Szigetszentmiklósi KSK FU12
16:45 720 Kecskeméti Junior SN KFT BVSC – Zugló FU11
2019.08.25. (vasárnap)
idő kód hazai vendég csoport
10:00 723 Angyalföldi Sportiskola BVSC – Zugló FU11
10:45 724 HORT SE Kecskeméti Junior SN KFT FU11
11:30 725 FTC KN KFT Pumukli KUA FU11
12:15   FU12 3. FU12 4. FU12 III.
13:00   FU12 1. FU12 2. FU12 I.
13:45 FU11 / FU12 eredményhirdetés

Pénzügyőr Sportcsarnok Budapest, X. Kőér u. 1/a

2019.08.23. (péntek)
idő kód hazai vendég csoport eredmény
9:25 769 FTC KN KFT I. Szigetszentmiklósi KSK FSB 24-15
10:20 762 Gézengúz UKC HORT SE FSA 24-15
11:15 763 Kézisuli Alapítvány Budapest XVI.kerületi KMSE FSA 27-21
12:10 770 Szigetszentmiklósi KSK Budapesti Honvéd SE FSB 20-24
14:00 774 Bp. Elektromos SE FTC KN KFT II. FSC 11-31
14:55 764 XVI.kerületi KMSE Gézengúz UKC FSA 18-22
15:50 780 Csepel DSE Gyömrői Kézilabda Akadémia FSD  
16:45 781 Pénzügyőr SE PLER KKFT FSD  
17:40 765 HORT SE Kézisuli Alapítvány Budapest FSA  
18:35 782 PLER KKFT Csepel DSE FSD  
19:30 783 Gyömrői Kézilabda Akadémia Pénzügyőr SE FSD  
2019.08.24. (szombat)
idő kód hazai vendég csoport
9:25 767 Kézisuli Alapítvány Budapest Gézengúz UKC FSA
10:20 766 XVI.kerületi KMSE HORT SE FSA
11:15 773 FTC KN KFT I. Budapesti Honvéd SE FSB
12:10 778 Tempo KSE FTC KN KFT II. FSC
13:05 785 Pénzügyőr SE Csepel DSE FSD
14:00 784 PLER KKFT Gyömrői Kézilabda Akadémia FSD
14:55 779 Szentgotthárdi VSE Bp. Elektromos SE FSC
15:50   A/1 C/2  FS 1/8 (1)
16:45   B/1 D/2 FS 1/8 (2)
17:40   C/1 A/2 FS 1/8 (3)
18:35   D/1 B/2 FS 1/8 (4)
2019.08.25. (vasárnap)
idő kód hazai vendég csoport
8:30   A/1 – C/2 vesztese D/1 – B/2 vesztese FS 5-8 (1)
9:25   B/1 – D/2 vesztese C/1 – A/2 vesztese FS 5-8 (2)
10:20   A/1 – C/2 győztese D/1 – B/2 győztese FS elődöntő 1
11:15   B/1 – D/2 győztese C/1 – A/2 győztese FS elődöntő 2
12:10   helyosztó 5-8 (1) vesztese helyosztó 5-8 (2) vesztese FS 7. helyért
13:05   helyosztó 5-8 (1) győztese helyosztó 5-8 (2) győztese FS 5. helyért
14:00   elődöntő 1 vesztese elődöntő 2 vesztese FS 3. helyért
14:55   elődöntő 1 győztese elődöntő 2 győztese FS döntő
15:50 FS eredményhirdetés 

Kruj Iván Sportcsarnok Budapest, XX. Mártírok u. 205.

2019.08.23. (péntek)
idő kód hazai vendég csoport eredmény
8:30 824 XVI.kerületi KMSE FTC KN KFT FU13B 8-8
9:15 787 Szigetszentmiklósi KSK Pénzügyőr SE FU14A  
10:00 822 XVI.kerületi KMSE Pénzügyőr SE FU13B 11-11
10:45 796 Pick KZRT HORT SE FU14B  
11:30 823 Pénzügyőr SE Tempo KSE FU13B 18-13
12:15 788 Pénzügyőr SE PSN ZRT FU14A  
13:00 829 FTC KN KFT Kézilabda Utánpótlás KFT FU13B 8-24
13:45 798 Kézilabda Utánpótlás KFT Pick KZRT FU14B  
14:30 804 Angyalföldi Sportiskola HORT SE FU14B  
15:15 797 Simontornyai KK Kézilabda Utánpótlás KFT FU14B  
16:00 786 PSN ZRT Kecskeméti Junior SN KFT FU14A  
16:45 821 Tempo KSE Kézilabda Utánpótlás KFT FU13B  
17:30 789 Szigetszentmiklósi KSK Bp. Elektromos SE FU14A  
18:15 799 Simontornyai KK Angyalföldi Sportiskola FU14B  
19:00 794 Bp. Elektromos SE Kecskeméti Junior SN KFT FU14A  
2019.08.24. (szombat)
idő kód hazai vendég csoport
8:30 792 Szigetszentmiklósi KSK Kecskeméti Junior SN KFT FU14A
9:15 826 Kézilabda Utánpótlás KFT Pénzügyőr SE FU13B
10:00 800 Angyalföldi Sportiskola Pick KZRT FU14B
10:45 795 PSN ZRT Szigetszentmiklósi KSK FU14A
11:30 802 Simontornyai KK HORT SE FU14B
12:15 803 Kézilabda Utánpótlás KFT Angyalföldi Sportiskola FU14B
13:00 827 XVI.kerületi KMSE Kézilabda Utánpótlás KFT FU13B
13:45 828 Pénzügyőr SE FTC KN KFT FU13B
14:30 791 Kecskeméti Junior SN KFT Pénzügyőr SE FU14A
15:15 830 Tempo KSE XVI.kerületi KMSE FU13B
16:00 805 Pick KZRT Simontornyai KK FU14B
16:45 825 FTC KN KFT Tempo KSE FU13B
17:30 790 Bp. Elektromos SE PSN ZRT FU14A
18:15 801 HORT SE Kézilabda Utánpótlás KFT FU14B
19:00 793 Pénzügyőr SE Bp. Elektromos SE FU14A
2019.08.25. (vasárnap)
idő kód hazai vendég csoport
8:30 818 Angyalföldi Sportiskola Bp. Elektromos SE FU13A
9:15 819 Csepel DSE Kecskeméti Junior SN KFT FU13A
10:00 820 BVSC – Zugló Szigetszentmiklósi KSK FU13A
10:45   A/5 B/5 FU13 IX.
11:30   A/4 B/4 FU13 VII.
12:15   A/3 B/3 FU13 V.
13:00   A/2 B/2 FU13 III.
13:45   A/1 B/1 FU13 I.
14:30 FU13 eredményhirdetés / Vindis F.

Vasas edzőcsarnok Budapest, XIII. Fay u. 58.

2019.08.23. (péntek)
idő kód hazai vendég csoport
11:30 659 FTC KN KFT Csepel DSE LU15
12:15 856 Siófok KTC KFT Szigetszentmiklós NKSE LU14A
13:00 660 Pénzügyőr SE Dabasi KC VSE LU15
13:45 855 Budaörsi KSE FTC KN KFT LU14A
14:30 661 Dabasi KC VSE FTC KN KFT LU15
15:15 858 FTC KN KFT Siófok KTC KFT LU14A
16:00 667 Alsózsolcai KSC Csepel DSE LU15
16:45 857 Szigetszentmiklós NKSE Budaörsi KSE LU14A
17:30 662 Pénzügyőr SE Alsózsolcai KSC LU15
18:10 845 PEAC BVSC – Zugló II. LID
19:05 846 Dabasi KC VSE MTK Budapest LID
2019.08.24. (szombat)
idő kód hazai vendég csoport
9:15 859 Szigetszentmiklós NKSE FTC KN KFT LU14A
10:00 666 Dabasi KC VSE Alsózsolcai KSC LU15
10:45 860 Siófok KTC KFT Budaörsi KSE LU14A
11:30 866 PSN ZRT Érdi Handball Club LU14B
12:15 663 Alsózsolcai KSC FTC KN KFT LU15
13:00 865 XVI.kerületi KMSE HORT SE LU14B
13:45 664 Csepel DSE Dabasi KC VSE LU15
14:30 668 FTC KN KFT Pénzügyőr SE LU15
15:15   A/1 B/2 LU14 elődöntő 1
16:00   B/1 A/2 LU14 elődöntő 2
16:45 665 Pénzügyőr SE Csepel DSE LU15
17:45   A3 C3 FS alsókereszt 1
18:40   B3 D3 FS alsókereszt 2
2019.08.25. (vasárnap)
idő kód hazai vendég csoport
10:00   A/4 B/4 LU14 7. helyért
10:45   A/3 B/3 LU14 5. helyért
11:30   elődöntő 1 vesztese elődöntő 2 vesztese LU14 3. helyért
12:15   elődöntő 1 győztese elődöntő 2 győztese LU14 döntő
13:00 LU 14 Eredményhirdetés
13:10   LU15 3. LU15 4. LU15 III.
14:00   LU15 1. LU15 2. LU15 I.
14:45 LU 15 Eredményhirdetés

Elektromos Sportcsarnok Budapest, XIII. Népfürdő u. 18.

2019.08.23. (péntek)
idő kód hazai vendég csoport eredmény
8:30 693 BVSC – Zugló Bp. Elektromos SE FI 24-17
9:25 776 Tempo KSE Bp. Elektromos SE FSC 18-26
10:20 695 VS Dunakeszi PLER KKFT FI 12-24
11:15 690 Kézisuli Alapítvány Budapest Vecsési SE FI 27-14
12:10 696 VS Dunakeszi Bp. Elektromos SE FI 20-13
13:05 692 PLER KKFT BVSC – Zugló FI 21-21
14:00 694 Vecsési SE Máriaujfalui SE FI 13-14
14:55 697 BVSC – Zugló Kézisuli Alapítvány Budapest FI 22-21
15:50 691 Máriaujfalui SE VS Dunakeszi FI 18-21
2019.08.24. (szombat)
idő kód hazai vendég csoport
10:30 699 Bp. Elektromos SE Vecsési SE FI
11:25 706 PLER KKFT Kézisuli Alapítvány Budapest FI
12:20 701 Máriaujfalui SE BVSC – Zugló FI
13:15 702 Bp. Elektromos SE PLER KKFT FI
14:10 703 Kézisuli Alapítvány Budapest Máriaujfalui SE FI
15:05 704 VS Dunakeszi BVSC – Zugló FI
16:00 705 Máriaujfalui SE Bp. Elektromos SE FI
16:55 700 Kézisuli Alapítvány Budapest VS Dunakeszi FI
17:50 698 Vecsési SE PLER KKFT FI
18:45   A/4 C/4 FS 13-15 hely
2019.08.25. (vasárnap)
idő kód hazai verndég csoport
8:30   C4 D4 FS 13-15. hely
9:25   A3-C3 vesztes B3-D3 vesztes FS 11. helyért
10:20   D4 A4 FS 13-15. hely
11:15   A3-C3 győztes B3-D3 győztes FS 9. helyért
12:10 707 BVSC – Zugló Vecsési SE FI
13:05 708 Bp. Elektromos SE Kézisuli Alapítvány Budapest FI
14:00 709 PLER KKFT Máriaujfalui SE FI
14:55 710 Vecsési SE VS Dunakeszi FI
15:50 FI eredményhirdetés

BVSC Sportcsarnok Budapest, Szőnyi út 2

2019.08.23. (péntek)
idő kód hazai vendég csoport
8:00 876 Érdi Sport KFT FTC KN KFT LU13B
8:45 676 XVI.kerületi KMSE FTC KN KFT LU12
9:30 675 Vecsési SE Budaörsi KSE LU12
10:15 869 XVI.kerületi KMSE Balassa SE Balassagyarmat LU13A
11:00 873 Budaörsi KSE Érdi Sport KFT LU13B
11:45 874 FTC KN KFT Százhalombattai VUK SE LU13B
12:30 669 FTC KN KFT Szigetszentmiklós NKSE LU12
13:15 670 HORT SE Vecsési SE LU12
14:00 867 Balassa SE Balassagyarmat Dömsödi USE LU13A
14:45 672 XVI.kerületi KMSE Budaörsi KSE LU12
15:30 673 Szigetszentmiklós NKSE HORT SE LU12
16:15 875 Százhalombattai VUK SE Budaörsi KSE LU13B
17:00 868 Tempo KSE XVI.kerületi KMSE LU13A
17:45 671 Kézilabda UP Bidwonder XVI.kerületi KMSE LU12
18:30 870 Dömsödi USE Tempo KSE LU13A
19:15 674 Vecsési SE Kézilabda UP Bidwonder LU12
2019.08.24. (szombat)
idő kód hazai vendég csoport
8:30 679 FTC KN KFT Vecsési SE LU12
9:15 681 Budaörsi KSE Kézilabda UP Bidwonder LU12
10:00 680 HORT SE XVI.kerületi KMSE LU12
10:45 871 XVI.kerületi KMSE Dömsödi USE LU13A
11:30 878 FTC KN KFT Budaörsi KSE LU13B
12:15 682 FTC KN KFT HORT SE LU12
13:00 683 Vecsési SE XVI.kerületi KMSE LU12
13:45 684 HORT SE Budaörsi KSE LU12
14:30 872 Tempo KSE Balassa SE Balassagyarmat LU13A
15:15 877 Százhalombattai VUK SE Érdi Sport KFT LU13B
16:00 678 Budaörsi KSE Szigetszentmiklós NKSE LU12
16:45 685 Kézilabda UP Bidwonder FTC KN KFT LU12
17:30   A/1 B/2 LU13 elődöntő 1
18:15   B/1 A/2 LU13 elődöntő 2
19:00 677 Szigetszentmiklós NKSE Kézilabda UP Bidwonder LU12
2019.08.25. (vasárnap)
idő kód hazai verndég csoport
9:00   A/4 B/4 LU13 7. helyért
9:45   A/3 B/3 LU13 5. helyért
10:30 686 XVI.kerületi KMSE Szigetszentmiklós NKSE LU12
11:15 687 Budaörsi KSE FTC KN KFT LU12
12:00 688 Kézilabda UP Bidwonder HORT SE LU12
12:45 689 Szigetszentmiklós NKSE Vecsési SE LU12
13:30   elődöntő 1 vesztese elődöntő 2 vesztese LU13 3. helyért
14:15   elődöntő 1 győztese elődöntő 2 győztese LU13 döntő
15:00 LU13 eredményhirdetés