VIII. Nyári Kézilabda Fesztivál 2017. végeredménye

By | 2017.08.27

 

Leányok   Fiúk
  IF18    IF19
1. Budaörsi KSE   1. CSS SIGHISOARA
2. KSI Kézilabda Akadémia   2. VS Dunakeszi
3. MTK Budapest   3. Bp. Elektromos SE
4. Pénzügyőr SE   4. KSI Kézilabda Akadémia
5. Érdi SKFT   5. Pénzügyőr SE
6. VSK Dunaszerdahely   6. Szigetszentmiklós KSK
7. Csepel DSE       
8. Gárdony-Pázmánd NKSE  
9. Szigetszentmiklós NKSE  
 Legjobb kapus:
Mező Dóra (Érdi SKFT)   Neagu Razvan Lorand (CSS SIGHISOARA) 
 Legjobb játékos:
Bugár Cintia (VSK Dunaszerdahely)   Házi Balázs (Bp. Elektromos SE)
 
SL15    SF16 
1.  KSI Akadémia “A”   1. KSI Akadémia “A” 
2. FTC   2. Bp. Elektromos
3. XVI. KMSE   3. XVI. KMSE
4. Szent István-ÓKSI   4. Mizse KC
5. ASI DSE   5. Szent István-ÓKSI
  Pénzügyőr SE   6. VS Dunakeszi
 7. Budaörsi KSE   7. Csanádi KSI SE
  VSK Dunaszerdahely   8. Csepel DSE
 9. CSEPEL DSE   9. KSI Akadémia “B”
  KSI Akadémia “B”   10. Gézengúz UKC
 11. BVSC-ZUGLÓ   11. Szigetszentmiklósi KSK
  Szent István   12.   BVSC Zugló
Legjobb kapus:
 Tóth Renáta (Pénzügyőr SE)   Tóth Áron (Bp. Elektromos SE)
Legjobb játékos: 
 Heitler Anna (FTC)   Bognár Máté (KSI Akadémia “A”)
 
GYLU13   GYFU14
1. XVI. KMSE   1. Bp Elektromos SE
2. FTC    2. Pénzügyőr SE
3.  Szigetszentmiklós NKSE    3. PLER
4. Csepel DSE   4. ASI DSE
5. MALÉV SC   5. Tempo KSE
6. VSK Dunaszerdahely   6. Hort SE
7. Gárdony-Pázmánd NKSE         
8. Budaörsi KSE  
9. Pénzügyőr SC  
10. HORT SE  
11. BVSC-Zugló  
Legjobb kapus:
 Bárány Panna (FTC)    Tóth Mihály (PLER)
Legjobb játékos: 
Simon Petra (XVI. KMSE)      Marinka Marcell (Bp. Elektromos SE)
 
LGYU11   FUGY12
1. Szigetszentmiklós NKSE   “A” csoport
2.   XVI. KMSE   1. Kézilabda UP
3.   VSK Dunaszerdahely “A”   2. FTC
4.   Budaörsi KSE   3. Bp Elektromos SE
5.  FTC   4. XVI. KMSE “A”
6.  Hort SE   5. Csepel DSE
7.  VSK Dunaszerdahely “B”     PLER (versenyen kívül)
8.  Csepel DSE    
   Legjobb kapus:
 Melicher Kinga (Dunaszerdahely “A”)    Hajós Ádám (FTC)
Legjobb játékos:
Márton Melinda (Szigetszentmiklós NKSE)    Tóth Levente (Kézilabda UP) 
                                           “B” csoport
  1. Pénzügyőr SE
  2. Simontornyai KK
  3. XVI. KMSE “B”
  4. Tempo KSE
  5. Csepeli KSE
  6. Hort SE
  Legjobb kapus:
   Földi Szabolcs (Pénzügyőr SE)
  Legjobb játékos:
  Varga Levente (Simontornyai KK)
 
  FGYU10  
  1. Budaörsi KSE
  2. BVSC-Zugló
  3. Szigetszentmiklós KSK
  4. Csepel DSE
  Legjobb kapus
  Moto Keán (Budaörsi KSE)
  Legjobb játékos
   Szarvák Koppány (BVSC-Zugló)