Az V. Nyári Kézilabda Fesztivál eredményei folyamatosan frissül
[tabs style=”2″]
[tabs]
[tab title=”Elektromos”]
V. NKF Elektromos csarnok
2014.08.21 csütörtök | | | | végeredmény | félidő |
9:00 | IF18 | PLER | FTC | 38:20 | 22:9 |
9:55 | IF18 | XVI.ker.KMSE | Kuwait | 21:27 | 10:16 |
10:50 | SF16 | PLER | Bp.Honvéd SE | 13:19 | 7:9 |
11:35 | SF16 | KSI SE | Százhalombatta VUK | 25:21 | 11:12 |
12:20 | IF18 | FTC | Kuwait | 24:22 | 13:14 |
13:15 | IF18 | SZAUD | XVI.ker.KMSE | 35:12 | 19:4 |
14:10 | SF16 | ÓKSI | KSI SE | 25:12 | 6:13 |
14:55 | SF16 | PLER | Százhalombatta VUK | 33:16 | 15:10 |
15:40 | SF16 | Dunakeszi Kinizsi USE | FTC | 22:21 | 9:13 |
16:25 | SF16 | Kuwait | XVI.ker.KMSE | 26:10 | 14:4 |
17:10 | SF16 | ÓKSI | Bp.Honvéd SE | 10:27 | 5:14 |
17:55 | SF16 | Kuwait | Dunakeszi Kinizsi USE (P Gy) | 27:13 | 14:6 |
| | | | | |
2014.08.22 péntek | | | | | |
9:00 | SF16 | Bp.Honvéd SE | KSI SE | 18:13 | 5:6 |
9:45 | IF18 | Kuwait | PLER | 25:23 | 13:11 |
10:40 | SF16 | Százhalombatta VUK | Százhalombatta VUK | 19:18 | 9:4 |
11:25 | SF16 | ÓKSI | PLER | | |
12:10 | IF18 | PLER | XVI.ker.KMSE | 36:19 | 20:11 |
13:05 | SF16 | KSI SE | PLER | | |
13:50 | SF16 | ÓKSI | Százhalombatta VUK | 19:18 | 9:4 |
14:35 | IF18 | PLER | XVI.ker.KMSE | 36:19 | 20:11 |
15:30 | SF16 | Dunakeszi Kinizsi USE (P Gy) | XVI.ker.KMSE | 16:14 | 8:11 |
16:15 | SF16 | FTC | Kuwait | 16:21 | 10:9 |
17:00 | IF18 | KUWAIT | SZAUD | 19:35 | 10:15 |
17:55 | SF16 | A3 | B3 | | |
18:40 | SF16 | A4 | B4 | | |
19:15 | U18 | SZAUD | FTC | 29:25 | 11:8 |
| | | | | |
2014.08.23 szombat | | | | | |
10 | | IF 18 , SF 16 | | | |
9:00 | SF16 | A3 | B4 | | |
9:45 | SF16 | A4 | B3 | | |
10:30 | SF16 | A1 | B2 | | |
11:15 | SF16 | B1 | A2 | | |
12:00 | SF16 | A5 | B3 | | |
12:45 | SF16 | A1-B2 vesztes (III.hely) | B1 - A2 vesztes (III.hely) | | |
13:30 | SF16 | A5 | B4 | | |
14:15 | SF16 | A1- B2 gyõztes (I.hely) | B1- A2 gyõztes (I. hely) | | |
15:15 | IF18 | III. hely | | | |
16:15 | IF18 | I.hely | | | |
[/tab]
[tab title=”SINOSZ”]
V. NKF SINOSZ csarnok
2014.08.21 csütörtök | | | | végeredmény | |
8:30 | GYF14 | Bp.Honvéd SE | Bp.Elektromos | 21:11 | |
9:05 | GYF14 | Gyömrõ VSK | Solymár SC | 17:10 | |
9:40 | GYF14 | ASI | Treff 07 SE | 21:16 | |
10:15 | GYF14 | Budaörs KC | Pest megyei válogatott | 8:23 | |
10:50 | GYF14 | FTC | Pénzügyõr SE fiú | 18:3 | |
11:25 | GYF14 | Bp.Elektromos | Gyömrõ VSK | 10:15 | |
12:00 | GYF14 | PLER | Bp.Honvéd SE | 12:10 | |
12:35 | GYF14 | ASI | Pest megyei válogatott | 10:23 | |
13:10 | GYF14 | Treff 07 SE | Pénzügyõr SE fiú | 19:8 | |
13:45 | GYF14 | Budaörs KC | FTC | 6:17 | |
14:20 | GYF12 | Dunakeszi Kinizsi USE | Bp.Honvéd SE | 10:21 | |
14:55 | GYF12 | Gyömrõ VSK | ASI | 11:4 | |
15:30 | GYF12 | Dabas | Bp.Elektromos | 10:12 | |
16:05 | GYF12 | FTC | Treff 07 SE | 10:0 | |
16:40 | GYF12 | ASI | Dunakeszi Kinizsi USE | 12:12 | |
17:15 | GYF12 | Bp.Honvéd SE | Kézilabda UP - PLER "A" | 6:17 | |
17:50 | GYF12 | Bp.Elektromos | FTC | 14:15 | |
18:25 | GYF12 | Kézilabda UP - PLER "B" | Dabas | 19:10 | |
19:00 | SF16 | XVI.ker.KMSE | FTC | 13:25 | |
| | | | | |
2014.08.22 péntek | | | | | |
9:05 | GYF12 | FTC | Kézilabda UP - PLER "B" | 9:19 | |
9:40 | GYF12 | Bp.Elektromos | Treff 07 SE | | |
10:15 | GYF12 | Kézilabda UP - PLER "A" | ASI | 24:3 | |
10:50 | GYF12 | Dunakeszi Kinizsi USE | Gyömrõ VSK | 9:15 | |
10:50 | GYF12 | Treff 07 SE | Dabas | | |
11:25 | GYF12 | Bp.Elektromos | Kézilabda UP - PLER "B" | 11:18 | |
12:00 | GYF12 | Bp.Honvéd SE | Gyömrõ VSK | 11:11 | |
12:35 | GYF12 | Dunakeszi Kinizsi USE | Kézilabda UP - PLER "A" | | |
13:10 | GYF14 | Bp.Elektromos | PLER | 10:19 | |
13:45 | GYF14 | Solymár SC | Bp.Honvéd SE | 6:23 | |
14:20 | GYF14 | ASI | Pénzügyõr SE fiú | 20:8 | |
14:55 | GYF14 | Pest megyei válogatott | FTC | 18:17 | |
15:30 | GYF14 | Treff 07 SE | Budaörs KC | 18:18 | |
16:05 | GYF14 | Gyömrõ VSK | PLER | 9:16 | |
16:40 | GYF14 | Bp.Elektromos | Solymár SC | 23:8 | |
17:15 | GYF14 | ASI | FTC | 16:9 | |
17:50 | GYF14 | Pénzügyõr SE | Budaörs KC | 6:11 | |
18:25 | GYF14 | Pest megyei válogatott | Treff 07 SE | 22:12 | |
| | | | | |
2014.08.23 szombat | | | | | |
9:00 | GYF14 | Bp.Honvéd SE | Gyömrõ VSK | | |
9:35 | GYF14 | PLER | Solymár SC | | |
10:10 | GYF14 | ASI | Budaörs KC | | |
10:45 | GYF14 | FTC | Treff 07 SE | | |
11:20 | GYF14 | Pénzügyõr SE fiú | Pest megyei válogatott | | |
11:55 | GYF12 | ASI | Bp.Honvéd SE | | |
12:30 | GYF12 | Gyömrõ VSK | Kézilabda UP - PLER "A" | | |
13:05 | GYF12 | Dabas | FTC | | |
13:40 | GYF12 | Kézilabda UP - PLER "B" | Treff 07 SE | | |
14:15 | GYF14 | III.hely | | | |
15:00 | GYF14 | I. hely | | | |
15:45 | GYF12 | III.hely | | | |
16:30 | GYF12 | I. hely | | | |
17:05 | GYL13 | III. hely | | | |
17:40 | GYL13 | I. hely | | | |
| | | | | |
[/tab]
[tab title=”FTC Faház”]
V. NKF Faház csarnok
2014.08.21 csütörtök | | | | végeredmény | félidő |
9:00 | GYL13 | FTC "B" | Dunakeszi Kinizsi USE | 28:1 | 14:1 |
9:35 | GYL13 | HORT SE | ASI (VK) | 6:12 | 3:8 |
10:10 | GYL13 | Érd | FTC "A" | 13:21 | 6:10 |
10:45 | GYL13 | Pénzügyõr SE leány | Postás SE | 7:13 | 2:5 |
11:20 | GYL13 | HORT SE | ÓKSI | 7:23 | 2:10 |
11:55 | GYL13 | ASI (VK) | FTC "B" | 6:15 | 0:8 |
12:30 | GYL13 | Dunakeszi Kinizsi USE | ÓKSI | 5:23 | 2:12 |
13:05 | GYL13 | Pénzügyõr SE leány | Érd | 4:20 | 0:8 |
13:40 | GYL13 | Postás SE | FTC "A" | 15:27 | 8:14 |
14:15 | GYL11 | FTC "A" | Postás | 12:10 | 7:5 |
14:50 | GYF10 | Postás SE | Treff 07 SE | | |
15:20 | GYL11 | ÉVSE KBK | XVI.ker.KMSE | 21:11 | 10:6 |
15:55 | GYF10 | Postás SE | FTC | 9:3 | 7:2 |
16:25 | GYF10 | Bp.Honvéd SE | Kézilabda UP - PLER | 2:21 | 0:13 |
16:55 | GYL11 | FTC "B" | FTC "C" | 16:3 | 9:1 |
17:30 | GYF10 | Kézilabda UP - PLER | FTC | 18:5 | 9:2 |
18:00 | GYF10 | Postás SE | Bp.Honvéd SE | 16:5 | 8:1 |
| | | | | |
2014.08.22 péntek | | | | | |
9:00 | GYL11 | ÉVSE KBK | Postás SE | 17:15 | 7:9 |
9:35 | GYL11 | XVI.ker.KMSE | FTC "c" | 12:10 | 6:4 |
10:10 | GYL11 | FTC "a" | FTC "b" | 22:9 | 12:4 |
10:45 | GYL11 | ÉVSE KBK | FTC "c" | 25:0 | 11:0 |
11:20 | GYL11 | Postás SE | FTC "b" | 10:12 | 5:6 |
11:55 | GYL11 | XVI.ker.KMSE | FTC "a" | 6:21 | 3:11 |
12:30 | GYL13 | ÓKSI | ASI (VK) | 18:9 | 9:4 |
13:05 | GYL13 | FTC "B" | HORT SE | 25:9 | 12:6 |
13:40 | GYL13 | Érd | Postás SE | 10:15 | 6:8 |
14:15 | GYL13 | ASI (VK) | Dunakeszi Kinizsi USE | 26:5 | 15:2 |
14:50 | GYL13 | FTC "A" | Pénzügyõr SE | 29:9 | 13:4 |
15:25 | GYL13 | Dunakeszi Kinizsi USE | HORT SE | 6:16 | 3:8 |
16:00 | GYL13 | FTC "B" | ÓKSI | 15:12 | 5:6 |
16:35 | GYF10 | FTC | Bp.Honvéd SE | 7:6 | 3:3 |
17:05 | GYF10 | Kézilabda UP - PLER | Postás SE | 17:6 | 7:3 |
17:35 | GYL13 | FTC "B" | Postás SE | 14:12 | 8:5 |
18:10 | GYF10 | FTC | Postás SE | | |
18:40 | GYL13 | OKSI | FTC "a" | 14:24 | 4:13 |
| | | | | |
2014.08.23 szombat | | | | | |
9:00 | GYL11 | ÉVSE KBK | FTC "a" | 8:18 | 5:7 |
9:35 | GYL11 | FTC "b" | XVI.ker.KMSE | 17:10 | 10:6 |
10:10 | GYL11 | FTC "c" | Postás SE | 2:9 | 4:18 |
10:45 | GYL13 | HORT SE | Pénzügyőr SE | 15:18 | 6:8 |
11:20 | GYL13 | A4 | B3 | | |
11:55 | GYL11 | ÉVSE KBK | FTC "b" | 18:12 | 9:7 |
12:30 | GYL11 | FTC "c" | FTC "a" | 3:26 | 2:12 |
13:05 | GYL11 | Postás SE | XVI.ker.KMSE | 21:5 | 10:3 |
13:40 | GYF10 | Bp.Honvéd SE | FTC | 5:10 | 2:4 |
14:10 | GYF10 | Kézilabda UP - PLER | Postás SE | 15:6 | 11:2 |
14:40 | GYL13 | Érd | Dunakeszi | 14:5 | 5:4 |
15:15 | GYL13 | Dunakeszi | HORT | 5:15 | 1:7 |
15:50 | GYF10 | Pébzügyőr | Érd | 6:15 | 3:6 |
[/tab]
[tab title=”Pénzügyőr – Spartacus”]
V. NKF Pénzügyőr - Spartacus csarnok
2014.08.21 csütörtök | | | | végeredmény | félidő |
9:00 | SL15 | ASI | Postás SE | 22:6 | 12:2 |
9:45 | SL15 | Érd | Pénzügyõr SE leány | 16:11 | 9:6 |
10:30 | SL15 | Csepel DSE | FTC | 11:27 | 6:8 |
11:15 | SL15 | KSI SE | Pest megyei válogatott | 25:15 | 14:7 |
12:00 | SL15 | Érd | ASI | 12:29 | 2:18 |
12:45 | SL15 | Pénzügyõr SE leány | Postás SE | 12:13 | 7:6 |
13:30 | IL17 | Csepel DSE | Dunavarsányi TE | 35:15 | 16:7 |
14:25 | IL17 | FTC | KSI SE | 23:23 | 11:16 |
15:20 | SL15 | KSI SE | Csepel DSE | 24:8 | 9:1 |
16:05 | SL15 | Pest megyei válogatott | FTC | 12:24 | 8:11 |
16:50 | IL17 | FTC | Csepel DSE | 21:22 | 8:12 |
17:45 | IL17 | KSI SE | Dunavarsányi TE | 37:7 | 18:1 |
18:40 | U18 | PLER | SZAUD | 27:21 | 13:11 |
| | | | | |
2014.08.22 péntek | | | | | |
9:00 | SL15 | FTC | KSI SE | 15:10 | 6:6 |
9:45 | SL15 | Csepel DSE | Pest megyei válogatott | 12:14 | 8:13 |
10:30 | SL15 | ASI | Pénzügyőr SE | 19.5 | 8:3 |
11:15 | SL15 | Postás SE | Érd | | |
12:00 | IL17 | Csepel DSE | KSI SE | 12:20 | 5:9 |
12:55 | IL17 | Dunavarsányi TE | FTC | | |
13:50 | SL15 | A1 | B2 | | |
14:35 | SL15 | A2 | B1 | | |
15:20 | SL15 | A3 | B4 | | |
16:05 | SL15 | A4 | B3 | | |
16:50 | IL17 | 1. | 4. | | |
17:45 | IL17 | 2. | 3. | | |
| | | | | |
2014.08.23 szombat | | | | | |
9:00 | SL15 | Pénzügyőr SE | Postás SE | 13:16 | 9:5 |
9:45 | SL15 | Csepel DSE | Pest megye válogatott | 18:26 | 12:12 |
10:30 | SL15 | KSI | Érd | 26:14 | 14:7 |
11:15 | SL15 | ASI | FTC | 17:16 | 8:10 |
12:00 | IL17 | Dunavarsány | FTC | 9:30 | 19:13 |
13:00 | IL17 | KSI | Csepel DSE | 19:13 | 10.6 |
13:55 | GYF14 | Gyömrő | FTC | 13:9 | 10:2 |
14:30 | GYF14 | Elektromos | Treff | 20:12 | 10:4 |
15:05 | GYF14 | IX. hely (GYF 14) | | | |
15:40 | GYF12 | V. hely (GYF 12) | | | |
16:15 | GYF12 | VII.hely (GYF 12) | | | |
16:50 | GYF12 | IX. hely (GYF 12) | | | |
[/tab]
[/tabs]