VIII. NKF Eredmények

VIII. Nyári Kézilabda Fesztivál 2017. augusztus 25 – 27. Budapest

eredmények

2017.08.252017.08.262017.08.27.Fiú Ifi19Fiú Serdülő16Fiú Gyermek14Fiú Gyermek 12/AFiú Gyermek 12/BFiú Gyermek 10Leány Ifi18Leány Serdülő15Leány Gyermek13Leány Gyermek11

SINOSZ (Könyves Kálmán krt. 28.)

8:30 FS16″B” XVI.KMSE KSI Akadémia “B” 22-16
9:20 LU13″B” FTC Hort SE 33-4
10:10 FS16″A” KSI Akadémia “A” Csepel DSE 27-22
11:00 LU13″B” Budaörsi KSE FTC 14-19
11:50 FS16″C” Bp Elektromos SE Szent István -ÓKSI 23-21
12:40 FS16″A” Génzengúz UKC Mizse KC 15-30
13:30 FS16″B” KSI Akadémia “B” VS Dunakeszi 18-26
14:20 LU13″B” Budaörsi KSE Csepel DSE 13-19
15:10 FS16″A” Génzengúz UKC KSI Akadémia “A” 14-36
16:00 FS16″C” Bp Elektromos SE Csanádi KSI SE 22-18
16:50 LU13″B” Csepel DSE Malév SC 15-14
17:40 FS16″B” XVI.KMSE Szigetszentmiklós KSK 25-24
18:30 FS16″C” Csanádi KSI SE BVSC-Zugló 32-18
19:20 LU13″B” Hort SE Malév SC 14-21

Elektromos (Népfürdő u. 18-20)

8:30 FU14 ASI DSE Tempo KSE 16-15
9:20 FU14 Bp Elektromos SE PLER 21-18
10:10 FU14 Hort SE Pénzügyőr SE 3-44
11:00 FI19 VS Dunakeszi Pénzügyőr SE 32-22
12:00 FI19 Szigetszentmiklós KSK KSI Kézilabda Akadémia 17-28
13:00 FI19 Bp Elektromos SE CSS SIGHISOARA 19-19
14:00 FU14 ASI DSE PLER 3-34
14:50 FU14 Tempo KSE Pénzügyőr SE 7-40
15:40 FI19 Bp Elektromos SE Pénzügyőr SE 18-20
16:40 FU14 Bp Elektromos SE Hort SE 37-7
17:30 FI19 VS Dunakeszi Szigetszentmiklós KSK 32-27
18:30 FI19 CSS SIGHISOARA KSI Kézilabda Akadémia 27-24

OSC (Zágrábi út 14)

8:30 FU12 “B” Csepeli KSE XVI.KMSE “B” 3-18
9:10 FU12 “B” Hort SE Tempo KSE 4-19
9:50 FU12 “B” Pénzügyőr SE Simontornyai KK 18-6
10:30 FU12″A” Bp Elektromos SE XVI.KMSE “A” 9-8
11:10 FU12″A” Csepel DSE PLER 9-24
11:50 FU12″A” FTC Kézilabda UP 9-12
12:30 FU12 “B” Csepeli KSE Tempo KSE 9-17
13:10 FU12 “B” XVI.KMSE “B” Simontornyai KK 10-14
13:50 FU12 “B” Hort SE Pénzügyőr SE 1-31
14:30 FU12″A” XVI.KMSE “A” Kézilabda UP 7-14
15:10 FU12″A” Csepel DSE FTC 7-27
15:50 FU12″A” Bp Elektromos SE PLER 10-11

Építők (Vajda Péter u. 38.)

9:00 LI18″A” KSI Kézilabda Akadémia Csepel DSE 23-24
10:00 LI18″A” Pénzügyőr SE Szigetszentmiklós NKSE 27-16
törölve LI18″B” Gárdony-Pázmánd NKSE Malév SC  
11:00 LI18″B” MTK-Budapest Budaörsi KSE 27-24
12:00 LI18″A” Csepel DSE Érd SKFT 21-22
13:00 LI18″A” Pénzügyőr SE KSI Kézilabda Akadémia 24-25
14:00 LI18″B” Gárdony-Pázmánd NKSE VSK Dunaszerdahely 16-21
15:00 LI18″A” Szigetszentmiklós NKSE Érd SKFT 20-25
törölve LI18″B” Malév SC Budaörsi KSE  
16:00 LI18″B” Budaörsi KSE Gárdony-Pázmánd NKSE 24-21
17:00 LI18″B” VSK Dunaszerdahely MTK-Budapest 21-34

SINOSZ (Könyves Kálmán krt. 28.)

8:30 FS16″C” Szent István  -ÓKSI BVSC-Zugló 34-15
9:20 FS16″A” Csepel DSE Gézengúz UKC 26-8
10:10 FS16″A” KSI Akadémia “A” Mizse KC 18-12
11:00 FS16″B” KSI Akadémia “B” Szigetszentmiklós KSK 24-18
11:50 FS16″C” BVSC-Zugló Bp Elektromos SE 13-33
12:40 FS16″A” Mizse KC Csepel DSE 22-20
13:30 FS16″C” Csanádi KSI SE Szent István -ÓKSI 20-24
14:20 FS16″B” VS Dunakeszi XVI.KMSE 18-19
15:10 LU13″B” FTC Csepel DSE 14-14
16:00 FS16″B” Szigetszentmiklós KSK VS Dunakeszi 23-26
16:50 LU13″B” Hort SE Budaörsi KSE 17-37
17:40 LU13″B” FTC Malév SC 22-19
18:30 LU13″B” Csepel DSE Hort SE 30-9
19:20 LU13″B” Malév SC Budaörsi KSE 24-16

Elektromos (Népfürdő u. 18-20)

8:30 FU14 ASI DSE Pénzügyőr SE 8-31
9:20 FU14 PLER Hort SE 38-0
10:10 FU14 Tempo KSE Bp Elektromos SE 11-38
11:00 FI19 VS Dunakeszi KSI Kézilabda Akadémia 24-24
12:00 FI19 Pénzügyőr SE CSS SIGHISOARA 18-28
13:00 FI19 Szigetszentmiklós KSK Bp Elektromos SE 21-26
14:00 FU14 ASI DSE Hort SE 22-9
14:50 FU14 Pénzügyőr SE Bp Elektromos SE 22-24
15:40 FU14 PLER Tempo KSE 33-3
16:30 FI19 VS Dunakeszi CSS SIGHISOARA 26-29
17:30 FI19 KSI Kézilabda Akadémia Bp Elektromos SE 23-25
18:30 FI19 Pénzügyőr SE Szigetszentmiklós KSK 20-16

 

OSC (Zágrábi út 14)

8:30 FU12 “B” Tempo KSE Pénzügyőr SE 4-22
9:10 FU12 “B” XVI.KMSE “B” Hort SE 19-2
9:50 FU12 “B” Csepeli KSE Simontornyai KK 8-15
10:30 FU10 Budaörsi KSE BVSC-Zugló 11-12
11:10 FU10 Csepel DSE Szigetszentmiklós KSK 12-12
11:50 FU12″A” Bp Elektromos SE Kézilabda UP 5-15
12:30 FU12″A” PLER FTC 12-6
13:10 FU12″A” XVI.KMSE “A” Csepel DSE 16-1
13:50 FU10 Csepel DSE Budaörsi KSE 8-12
14:30 FU10 Szigetszentmiklós KSK BVSC-Zugló 8-7
15:10 FU12 “B” Csepeli KSE Pénzügyőr SE 7-30
15:50 FU12 “B” Simontornyai KK Hort SE 19-6
16:30 FU12 “B” Tempo KSE XVI.KMSE “B” 10-11
17:10 FU12″A” Bp Elektromos SE FTC 12-14
17:50 FU12″A” Kézilabda UP Csepel DSE 26-3
18:30 FU12″A” PLER XVI.KMSE “A” 14-10
19:10 LI18″B” I.helyezett /MTK Budapest/ II.helyezett /Budaörsi KSE/ 0-10

Építők (Vajda Péter u. 38.)

13:00 LI18″A” Csepel DSE Pénzügyőr SE 24-25
14:00 LI18″B” MTK-Budapest Gárdony-Pázmánd NKSE 38-17
15:00 LI18″A” Szigetszentmiklós NKSE Csepel DSE 17-21
16:00 LI18″A” KSI Kézilabda Akadémia Érd SKFT 20-14
17:00 LI18″B” VSK Dunaszerdahely Budaörsi KSE 21-27
18:00 LI18″A” Érd SKFT Pénzügyőr SE 21-21
19.00 LI18″A” KSI Kézilabda Akadémia Szigetszentmiklós NKSE 22-16

Elektromos Sportcsarnok Budapest, XIII. Népfürdő u.

SINOSZ Sportcsarnok Budapest IX. Könyves Kálmán krt.

Kerék utcai Általános Iskola Budapest III. ker. Kerék utca
Pénzügyőr Sportcsarnok Budapest, X. ker. Kőért utca

FTC faház Budapest X. Vajda Péter u.

Fiú Ifi19 csoport tabellája

Fiú S16 csoport 

FGY12/A

Leány ifjúsági 18