VII.NKF.eredmenyek

VII. Nyári Kézilabda Fesztivál 2016. augusztus 26 – 28. Budapest

eredmények

2016.08.262016.08.272016.08.28.IFI17S15/AS15/BU13/AU13/BU11/AU11/BIFI18S16/AS16/BU14/AU14/BU14/CU12/AU12/BU10

Elektromos Sportcsarnok Budapest, XIII. Népfürdő u.

8:30 SF “B” Bp Honvéd SE PLER 12:22 
9:15 SF “B” Csanádi KSISE KSI I. 29:25 
10:00 SF “B” Szigetszentmiklós PLER 08:26 
10:45 IF18 Pénzügyőr SE KSI 22:26 
11:40 IF18 XVI.KMSE Csanádi KSISE 17:25
12:35 IF18 Pénzügyőr SE PLER 16:26
13:30 SF “B” Bp Honvéd SE KSI I. 22:22
14:15 SF “B” Csanádi KSISE Szigetszentmiklós 24:16 
15:00 IL 17 Malév SC KSI SE 13:31
15:55 IF18 XVI.KMSE KSI 20:22 
16:50 IF18 Csanádi KSISE PLER 24:21
17:45 IL 17 Malév SC Pénzügyőr SE 21:29 
18:40 IL 17 KSI SE XVI.KMSE 21:15 

SINOSZ Sportcsarnok Budapest IX. Könyves Kálmán krt.

8:30 SF”A” Solymár SC XVI.KMSE 15:18
9:15 SF”A” KSI II. Váci KSE 10:29
10:00 U14″A” Dunakeszi Kinizsi Bp Honvéd SE I 21:28
10:45 U14″A” XVI.KMSE ÓKSI 16:12
11:30 SF”A” Solymár SC Bp.Elektromos SE 24:35
12:15 SF”A” XVI.KMSE Váci KSE 10:23 
13:00 IL 17 Pénzügyőr SE XVI.KMSE 19:17
13:55 U14″A” Dunakeszi Kinizsi XVI.KMSE 23:26 
14:40 U14″B” FTC I Szigetszentmiklós 41:14 
15:25 U14″A” Bp Honvéd SE I Pénzügyőr SE 35:12 
16:10 U14″B” Szigetszentmiklós Bp Honvéd SE II 21:34 
16:55 SF”A” Bp.Elektromos SE KSI II. 28:12
17:40 U14″A” ÓKSI Pénzügyőr SE 13:14 
18:25 U14″B” FTC I ASI DSE 43: 5
19:10 U14″B” ASI DSE Bp Honvéd SE II   7:25

Kerék utcai Általános Iskola Budapest III. ker. Kerék utca

8:30 U10 Elektromos SE FTC 09:13
9:05 U10 XVI.KMSE Budaörs KC 11:13
9:40 U14 “C” FTC II Elektromos SE 23:26
10:25 U14 “C” Váci KSE Csepel DSE 20:21
11:10 U10 XVI.KMSE Elektromos SE 15:06
11:45 U10 Budaörs KC FTC   8:12 
12:20 U12″A” Budaörs KC Bp Honvéd SE 10:13 
12:55 U12″A” Elektromos SE Pénzügyőr SE  8:19
13:30 U14 “C” Váci KSE FTC II 23:15
14:15 U14 “C” Csepel DSE Elektromos SE 31:17
15:00 U12″A” FTC Csanádi KSISE 10:11 
15:35 U12″B” Budaörs KC XVI.KMSE  9: 5
16:10 U12″B” Szigetszentmiklós ÓKSI 16:7 
16:45 U12″A” Bp Honvéd SE Pénzügyőr SE 15:16 
17:20 U12″A” XVI.KMSE Elektromos SE 22:9 
17:55 U12″B” Szigetszentmiklós FTC 10:18
18:30 U12″B” ÓKSI Csanádi KSISE 11:19 

Pénzügyőr Sportcsarnok Budapest, X. ker. Kőért utca

8:30 U13″A” FTC XVI.KMSE 18:20
9:15 U13″B” Malév SC ÓKSI 22:16
10:00 U11″B” Szigetszentmiklós II FTC I. 14:12 
10:35 U11″B” Euro-Novex Up.SE  Budaörs KC 17:07 
11:10 U13″A” Szigetszentmiklós FTC 12:22 
11:55 U13″A”  Pázmánd XVI.KMSE 05:27
12:40 U13″B” ASI DSE Malév SC 19:16 
13:25 U11″B” Szigetszentmiklós II Euro-Novex Up.SE 20:12 
14:00 U11″B” SK Talent Budaörs KC 14: 3 
14:35 U13″B” Euro-Novex Up.SE  HC Tatran Stupava 22: 6
15:20 U13″A” Pénzügyőr SE  Pázmánd 14:14 
16:05 U11″B” FTC I. SK Talent 16:16
16:40 U13″B” ÓKSI HC Tatran Stupava 15:15 
17:25 U13″B” ASI DSE Euro-Novex Up.SE  19:30
18:10 U13″A” Pénzügyőr SE Szigetszentmiklós  3:23

FTC faház Budapest X. Vajda Péter u.

8:30 U11″A” Szigetszentmiklós FTC II 10:15
9:05 U11″A” XVI.KMSE Hort SE 12:11
9:40 S15″A” Pénzügyőr SE Pázmánd NKSE 12:14 
10:25 S15″A” FTC BVSC-Zugló  46:05
11:10 U11″A” XVI.KMSE Szigetszentmiklós  18:11
11:45 U11″A” Hort SE FTC II 10:14
12:20 S15″A” Pázmánd NKSE KSI SE I 10:23
13:05 S15″A” FTC Pénzügyőr SE 28: 9 
13:50 S15″A” KSI SE I BVSC-Zugló 40: 2 
14:35 S15″B” Budaörs KC XVI.KMSE 12:23
15:20 S15″B” KSI SE II. ASI DSE 16:30 
16:05 S15″B” Csepel DSE Mikolik SS KFT 22:10 
16:50 S15″B” Budaörs KC ASI DSE 10: 0
17:35 S15″B” XVI.KMSE Mikolik SS KFT 26: 8
18:20 S15″B” KSI SE II. Csepel DSE 13:27 

Építők csarnok Budapest X. Vajda Péter u

10:00 IF18 KSI Csanádi KSISE 21:39
10:55 IF18 Pénzügyőr SE XVI.KMSE 20:34 
11:50 SF “B” PLER Csanádi KSISE 23:13 
12:45 IF18 Pénzügyőr SE Csanádi KSISE 22:42 
13:40 IF18 PLER XVI.KMSE 25:14 
14:35 IF18 KSI PLER 12:18 

SINOSZ Sportcsarnok Budapest IX. Könyves Kálmán krt.

8:30 U14″A” XVI.KMSE Bp Honvéd SE I  6:24 
9:15 U14″A” ÓKSI Dunakeszi Kinizsi 12:22
10:00 SF”A” Bp.Elektromos SE XVI.KMSE 25:12 
10:45 SF”A” KSI II. Solymár SC 14:17 
11:30 SF “B” Bp Honvéd SE Szigetszentmiklós 25:15
12:15 U14″A” Pénzügyőr SE Dunakeszi Kinizsi 15:23
13:00 SF “B” KSI I.   Szigetszentmiklós 22:16 
13:45 SF”A” XVI.KMSE KSI II. 16: 3 
14:30 U14″A” Bp Honvéd SE I ÓKSI 30:14
15:15 SF”A” Váci KSE Solymár SC 33:14 
16:00 SF “B” Bp Honvéd SE Csanádi KSISE 20:25 
16:45 SF”A” Bp.Elektromos SE Váci KSE 20:19
17:30 U14″A” XVI.KMSE Pénzügyőr SE 24:16 
18:15 SF “B” PLER KSI I. 26:18 

Kerék utcai Általános Iskola Budapest III. ker. Kerék utca

8:30 U11″A” Szigetszentmiklós Hort SE 12:12
9:05 U11″A” FTC II XVI.KMSE   7:18 
9:40 U10 Budaörs KC Elektromos SE 16:6
10:15 U10 FTC XVI.KMSE  9:5
10:50 U12″A” XVI.KMSE Bp Honvéd SE 12:16
11:25 U12″A” Elektromos SE Budaörs KC   7:17 
12:00 U12″B” FTC ÓKSI 11: 7
12:35 U12″B” Csanádi KSISE Szigetszentmiklós 16:12 
13:10 U12″A” XVI.KMSE Pénzügyőr SE 10:16 
13:45 U10 XVI. KMSE Bp. Elektromos SE 10: 7 
14:20 U10 FTC Budaörs KC 11:12
15:00 U10 eredményhirdetés
15:20 U12″A” Bp Honvéd SE Elektromos SE  25: 5
15:55 U14″B” ASI DSE Szigetszentmiklós 11:29
16:30 U12″A” Pénzügyőr SE Budaörs KC  18:12 
17:15 U14″B” Bp Honvéd SE II FTC I 10:35 
18:00 U14 “C” Elektromos SE Váci KSE 22:23 
18:45 U14 “C” FTC II Csepel DSE 13:23

Pénzügyőr Sportcsarnok Budapest, X. ker. Kőért utca

8:30 U13″A” Szigetszentmiklós  Pázmánd 22: 6 
9:15 U13″A” FTC Pénzügyőr SE 33: 5
10:00 U11″B” FTC I. Euro-Novex Up.SE 21: 8 
10:35 U13″A”  Pázmánd FTC  9:29 
11:20 U11″B” SK Talent Szigetszentmiklós II 15:12 
11:55 U13″A” Szigetszentmiklós  XVI.KMSE 10:15
12:40 U13″B” Malév SC Euro-Novex Up.SE  21:18
13:25 U11″B” FTC I. Budaörs KC 18: 7 
14:00 U13″B” HC Tatran Stupava ASI DSE 12:23 
14:45 U13″A” XVI.KMSE Pénzügyőr SE 33:12 
15:30 U11″B” Budaörs KC Szigetszentmiklós II  3:15 
16:05 U11″B” Euro-Novex Up.SE  SK Talent  9:20
16:40 U13″B” Euro-Novex Up.SE  ÓKSI 28:13 
17:25 U13″B” Malév SC HC Tatran Stupava 19:10 
18:10 U13″B” ÓKSI ASI DSE 17:20 
18:55 S15″B” ASI DSE XVI.KMSE 23:18 

FTC faház Budapest X. Vajda Péter u.

8:30 S15″A” BVSC-Zugló Pénzügyőr SE 2:12
9:15 S15″A” Pázmánd NKSE FTC 8:25 
10:00 IL 17 XVI.KMSE Malév SC 19:22 
10:55 S15″A” Pénzügyőr SE KSI SE I 17:19 
11:40 IL 17 Pénzügyőr SE KSI SE 12:20 
12:35 S15″A” FTC KSI SE I 22:12 
13:20 S15″A” BVSC-Zugló Pázmánd NKSE  1:22 
14:05 S15″B” Budaörs KC Mikolik SS KFT 19:16 
14:50 IL 17 Malév SC XVI. KMSE 23:13 
15:45 IL 17 Pénzügyőr SE KSI SE  16:19 
16:40 IL 17 eredményhirdetés
16:50 S15″B” ASI DSE Csepel DSE 21:11 
17:35 S15″B” XVI.KMSE KSI SE II. 19:20 
18:20 S15″B” Budaörs KC Csepel DSE 11:29 
19:05 S15″B” Mikolik SS KFT KSI SE II. 18:30

Elektromos Sportcsarnok Budapest, XIII. Népfürdő u.

8:45 IF KSISE Pénzügyőr SE  29:18
9:40 IF Csanádi KSISE PLER 28:25 
10:30 IF eredményhirdetés
10:45 SF KSI SE II Szigetszentmiklós 21:19 
11:30 SF Solymár SC KSI SE 19:30
12:15 SF XVI.KMSE Bp. Honvéd 16:28
13:00 SF Véci KSE Csanádi KSISE 15:22 
13:45 SF Bp. Elektromos SE PLER  18:28 
14:30 SF eredményhirdetés

SINOSZ Sportcsarnok Budapest IX. Könyves Kálmán krt.

8:30 U14 Pénzügyőr SE ASI DSE 24:6 
9:15 U14 Dunakeszi Kinizsi Szigetszentmiklós KSK  24:21
10:00 U14 ASI DSE FTC III  2:30 
10:45 U14 Bp. Elektromos SE Dunakeszi Kinizsi  17:25
11:30 U14 FTC II. Pénzügyőr SE 18:15 
12:15 U14 Szigetszentmiklósi KSK Bp. Elektromos SE 15:29
13:00 U14 XVI.ker. KMSE Bp. Honvéd II. 18:14 
13:45 U14 FTC I. Csepel DSE 28:14
14:30 U14 Bp. Honvéd II Váci KSE 15:17 
15:15 U14 Bp. Honvéd I. FTC I. 19:28
16:00 U14 Váci KSE XVI.KMSE  20:17
16:45 U14 Csepel DSE Bp. Honvéd I. 18:25 
17:30 U14 eredményhirdetés

Kerék utcai Általános Iskola Budapest III. ker. Kerék utca

9:00 U13 Pénzügyőr SE HC Tatran Stupava 11:18 
9:45 U13 Pázmánd ÓKSI 11:18 
10:30 U12 Budaörs KC ÓKSI  15:14 (13:13)
11:05 U12 XVI.KMSE Szigetszentmiklós  20:14
11:40 U12 Pénzügyőr SE FTC  9:11 
12:15 U12 Bp. Honvéd SE Csanádi KSISE 15:11 
12:50 U12 ÓKSI Szigetszentmiklós 13:15 
13:25 U12 Budaörs KC XVI.KMSE  8: 7 
14:00 U12 Pénzügyőr SE Csanádi KSISE  15:14
14:35 U12 FTC Bp. Honvéd  15:12
15:10 U12 eredményhirdetés

Pénzügyőr Sportcsarnok Budapest, X. ker. Kőért utca

9:45 U13 Szigetszentmiklós ASI DSE 15:18
10:30 U11 HORT SE Euro-Novex UP SE   4:22 
11:05 U11 Szigetszentmiklós I. FTC I.   4:22 
11:40 U11 XVI. KMSE Szigetszentmiklós II 10:15
12:15 U11 FTC II SK Talent   5:19 
12:50 U11 HORT SE Szigetszentmiklós I.  9:11 
13:25 U11 Euro-Novex UP SE FTC II.  7:16 
14:00 U11 XVI. KMSE FTC II. 13:14 
14:35 U11 Szigetszentmiklós II. SK Talent  20:15
15:10 U11 eredményhirdetés

FTC faház Budapest X. Vajda Péter u.

8:30 S15″B” Budaörs KC KSI SE II. 19:17
9:15 S15″B” Csepel DSE XVI.KMSE 23:12 
10:00 S15″B” Mikolik SS KFT ASI DSE 18:30 
10:45 S15 BVSC Zugló KSI SE II.  5:20 
11:30 S15 Budaörs KC Pénzügyőr SE 17:23 
12:15 S15 Csepel DSE KSI SE 23:18 
13:00 S15 FTC ASI DSE 19:15 
13:45 U13 FTC MALÉV 27:22 
14:30 U13 XVI,KMSE Euro-Novex UP.SE  21:25
15:15 U13 , S15 eredményhirdetés

Leány Ifi17 csoport tabellája

KSI SE 72  40  32 
Pénzügyőr SE 60  58 
MALÉV SC 56  79  -23 
XVI. KMSE 51  62  -11 

döntő: Pénzügyőr : KSISE 16:19
bronzéremért: MALÉV : XVI.ker. KMSE 23:13

Csoport végeredménye:

1.KSISE
2. Pénzügyőr
3. MALÉV SC
4. XVI. KMSE

Leány S15/A csoport tabellája

 FTC 4 4 121 34 87 8
 KSI SE I. 4 3 1 94 51 43 6
 Pázmánd NKSE 2 2 54 61 -7 4
Pénzügyőr SE 4 1 0 3 58 63 -5 2
 BVSC Zugló 4 10 128 -118

S15 végeredmény: 
1. FTC
2. ASI DSE
3. Csepel DSE
4. KSI SE I.
5. Pénzügyőr SE
6. Budaörs
7. KSI SE II.
8. BVSC-Zugló
XVI. KMSE
Pázmánd
Mikolik Sport School Kft

Leány S15/B csoport tabellája

ASI DSE 5 4 0 1 104 73 31 8
Csepel DSE 5 4 1 112 67 45 8
Budaörs KC 5 3 2 71 85 -14 6
KSI SE II. 5 2 0 3 96 113 -17 4
XVI.KMSE 5 2 3 98 86 12 4
Mikolik SSC 5 0 5 70 127 -57 0

S15 végeredmény:
1. FTC
2. ASI DSE
3. Csepel DSE
4. KSI SE I.
5. Pénzügyőr SE
6. Budaörs
7. KSI SE II.
8. BVSC-Zugló
XVI. KMSE
Pázmánd
Mikolik Sport School Kft

Leány U13/A csoport tabellája

XVI.MKSE 95  45  50 
FTC 102  46  56 
Szigetszentmiklós NKSE 67  46  21
Pázmánd 4 0 1 3 34 92 -58 1
Pénzügyőr SE 4 34  103  -69 

Leány U13 végeredménye:
1. Euro-Novex Up. SE
2. XVI. KMSE
3. FTC
4. Malév
5. ASI DSE
6. Szigetszentmiklós
7. ÓKSI
8. Pázmánd
9. HC Tatran Stupava
10. Pénzügyőr SE

Különdíjasok
Legjobb kapus: Bartucz Jázmin (Euro-Novex Up. SE)
Legjobb játékos: Komár Lili (XVI. KMSE)

Leány U13/B csoport tabellája

 Euro-Novex UP. SE 4 98  59  39 
 MALÉV SC 78  63  15 
 ASI DSE 81  75 
 Óbudai KSI SE 61  85  -24 
 HC Tatran Stupava 43  79  -36 

Leány U11/A csoport tabellája

XVI. KMSE 3 3 0 0 48 29 19 6
FTC II. 3 2 0 1 36 38 -2 4
HORT SE 3 0 1 2 33 38 -5 1
Szigetszentmiklós NKSE II 3 0 1 2 33 45 -12 1

Leány U11 végeredménye:
1. Szigetszentmiklós II.
2. SK Talent
3. FTC II.
4.XVI. KMSE
5. FTC I.
6. Euro-Novex Up. SE
7. Szigetszentmiklós I.
8. Hort SE
9. Budaörs KC
Különdíjasok
Legjobb kapus: Taligás Melinda (Szigetszentmiklós II.)
Legjobb játékos: Németh Lilla (SK Talent)

Leány U11/B csoport tabellája

SK Talent 65  40  25 
Szigetszentmiklósi NKSE II. 61  42  19 
FTC I. 4 67  45  22 
Euro-Novex Up. ESE 46  68  -22 
Budaörs KC 20  64  -44 

Leány U11 végeredménye:
1. Szigetszentmiklós II.
2. SK Talent
3. FTC II.
4.XVI. KMSE
5. FTC I.
6. Euro-Novex Up. SE
7. Szigetszentmiklós I.
8. Hort SE
9. Budaörs KC
Különdíjasok
Legjobb kapus: Taligás Melinda (Szigetszentmiklós II.)
Legjobb játékos: Németh Lilla (SK Talent)

Fiú Ifjúsági 18 csoport tabellája

 Csanádi KSISE 130  81  49 
 PLER 90  66  24 
 KSI SE 81  99  -18 
 XVI.KMSE 85  92  -7 
 Pénzügyőr SE 80  128  -48 

Végeredmény:
1. Csanádi KSI SE

2. PLER
3. KSI SE
4. Pénzügyőr SE
5. XVI.ker. KMSE

Különdíjasok
Legjobb kapus: Bouer László (PLER)
Legjobb játékos: Bognár Alex (Csanádi KSI SE)

Fiú serdülő 16 A csoport tabellája

Bp. Elektromos SE 108  67  41 
 Váci KSE 104  54  50 
 XVI. KMSE 56  66  -10 
 Solymár SC 70  100  -30 
 KSI SE II 39  90  -51 

Serdülő fiú végeredmény:
1. PLER
2. Bp. Elektromos SE
3. Csanádi KSI SE
4. Váci KSE
5. Bp. Honvéd SE
6. XVI. KMSE
7. KSI
8. Solymár SC
9. KSI II.
10. Szigetszentmiklós

Különdíjasok
Legjobb kapus: Piros Krisztián (KSI)
Legjobb játékos: Bognár Alex (Csanádi KSI SE)

Fiú serdülő 16/B csoport tabellája

PLER 4 0 97  51  46 
Csanádi KSISE 91  84 
Bp. Honvéd SE 79  84  -5 
 KSI SE 87  93  -6 
 Szigetszentmiklós KSK 55  97  -42 

Serdülő fiú végeredmény:
1. PLER
2. Bp. Elektromos SE
3. Csanádi KSI SE
4. Váci KSE
5. Bp. Honvéd SE
6. XVI. KMSE
7. KSI
8. Solymár SC
9. KSI II.
10. Szigetszentmiklós

Különdíjasok
Legjobb kapus: Piros Krisztián (KSI)
Legjobb játékos: Bognár Alex (Csanádi KSI SE)

Fiú U14/A csoport tabellája

 Bp. Honvéd SE I 4 117  53  64 
 XVI. KMSE 72  75  -3 
Dunakeszi Kinizsi 89  81 
 Pénzügyőr SE 57  95  -38 
 ÓKSI SE 51  82  -31 

Fiú U14/B csoport tabellája

 FTC I 119  29  90 
 Bp. Honvéd II 59  63  -4 
 Szigetszentmiklós KSK 64  76  -12 
 ASI DSE 23  97  -74 

Fiú U14/C csoport tabellája

Csepel DSE 3 3 0 0 75 50 25 6
 Váci KSE  3 2 0 1 66 58 8 4
 Bp. Elektromos SE  3 1  0 2 65 77 -12  2
 FTC II 3  0 0 3 51 71 -21  0

Fiú U12/A csoport tabellája

Pénzügyőr SE 69  45  24  8
Bp. Honvéd 4 69  43  26 
Budaörs KC 48  43 
XVI. KMSE 4 49  50  -1 
Bp. Elektromos SE 29  83  -54 

Fiú U12 végeredménye:
1. FTC
2. Bp. Honvéd SE
3. Pénzügyőr SE
4. Csanádi KSISE
5. Budaörs KC
6. XVI. KMSE
7. Szigetszentmiklós
8. ÓKSI
9. Bp. Elektromos SE

Különdíjasok:
Legjobb kapus: Alexa Botond (FTC)
Legjobb játékos: Siklós-Szondi Bence (Bp. Honvéd SE)

Fiú U12/B csoport tabellája

 Csanádi KSISE 3 3 46 33  13 
 FTC 3 39  28  11 
 Szigetszentmiklósi KSK 3 38  41  -3 
 Óbudai KSI SE 3 25  46  -21 

Fiú U12 végeredménye:
1. FTC 
2. Bp. Honvéd SE 
3. Pénzügyőr SE 
4. Csanádi KSISE 
5. Budaörs KC 
6. XVI. KMSE 
7. Szigetszentmiklós 
8. ÓKSI 
9. Bp. Elektromos SE 

Különdíjasok:
Legjobb kapus: Alexa Botond (FTC) 

Legjobb játékos: Siklós-Szondi Bence (Bp. Honvéd SE)

Fiú U10 csoport végeredménye

FTC 3 3 0 0 34 22 12 6
Budaörs KC 3 2 0 1 37 29 8 4
XVI. KMSE 3 1 0 2 31 28 3 2
Bp. Elektromos SE 3 0 0 3 21 44 -23 0

döntő: FTC : Budaőrs KC 11:12 (10:10) /büntetőkkel/
bronzéremért: XVI.ker. KMSE : Bp. Elektromos SE 10:7

Csoport végeredménye:

1. Budaörs KC
2. FTC
3. XVI.ker. KMSE
4. Bp. Elektromos SE

Különdíjak:
legjobb játékos: Nagy-Jávori Zalán (Budaőrs KC)
legjobb kapus: Zentai Márk (FTC)