Eredmények

Az V. Nyári Kézilabda Fesztivál eredményei folyamatosan frissül

ElektromosSINOSZFTC FaházPénzügyőr - Spartacus

V. NKF Elektromos csarnok

2014.08.21 csütörtök   végeredményfélidő
9:00IF18PLERFTC38:2022:9
9:55IF18XVI.ker.KMSEKuwait21:2710:16
10:50SF16PLERBp.Honvéd SE13:197:9
11:35SF16KSI SESzázhalombatta VUK25:2111:12
12:20IF18FTCKuwait24:2213:14
13:15IF18SZAUDXVI.ker.KMSE35:1219:4
14:10SF16ÓKSIKSI SE25:126:13
14:55SF16PLERSzázhalombatta VUK33:1615:10
15:40SF16Dunakeszi Kinizsi USE FTC22:219:13
16:25SF16KuwaitXVI.ker.KMSE26:1014:4
17:10SF16ÓKSIBp.Honvéd SE10:275:14
17:55SF16KuwaitDunakeszi Kinizsi USE (P Gy)27:1314:6
2014.08.22 péntek
9:00SF16Bp.Honvéd SEKSI SE18:135:6
9:45IF18KuwaitPLER25:2313:11
10:40SF16Százhalombatta VUKSzázhalombatta VUK19:189:4
11:25SF16ÓKSIPLER
12:10IF18PLERXVI.ker.KMSE36:1920:11
13:05SF16KSI SEPLER
13:50SF16ÓKSISzázhalombatta VUK19:189:4
14:35IF18PLERXVI.ker.KMSE36:1920:11
15:30SF16Dunakeszi Kinizsi USE (P Gy)XVI.ker.KMSE16:148:11
16:15SF16FTCKuwait16:2110:9
17:00IF18KUWAITSZAUD19:3510:15
17:55SF16A3B3
18:40SF16A4B4
19:15U18SZAUDFTC29:2511:8
2014.08.23 szombat
10IF 18 , SF 16
9:00SF16A3B4
9:45SF16A4B3
10:30SF16A1B2
11:15SF16B1A2
12:00SF16A5B3
12:45SF16A1-B2 vesztes (III.hely)B1 - A2 vesztes (III.hely)
13:30SF16A5B4
14:15SF16A1- B2 gyõztes (I.hely)B1- A2 gyõztes (I. hely)
15:15IF18III. hely
16:15IF18I.hely

V. NKF SINOSZ csarnok

2014.08.21 csütörtök   végeredmény 
8:30GYF14Bp.Honvéd SEBp.Elektromos21:11
9:05GYF14Gyömrõ VSKSolymár SC17:10
9:40GYF14ASITreff 07 SE21:16
10:15GYF14Budaörs KCPest megyei válogatott8:23
10:50GYF14FTCPénzügyõr SE fiú18:3
11:25GYF14Bp.ElektromosGyömrõ VSK10:15
12:00GYF14PLERBp.Honvéd SE12:10
12:35GYF14ASIPest megyei válogatott10:23
13:10GYF14Treff 07 SEPénzügyõr SE fiú19:8
13:45GYF14Budaörs KCFTC6:17
14:20GYF12Dunakeszi Kinizsi USEBp.Honvéd SE10:21
14:55GYF12Gyömrõ VSKASI11:4
15:30GYF12DabasBp.Elektromos10:12
16:05GYF12FTCTreff 07 SE10:0
16:40GYF12ASIDunakeszi Kinizsi USE12:12
17:15GYF12Bp.Honvéd SEKézilabda UP - PLER "A"6:17
17:50GYF12Bp.ElektromosFTC14:15
18:25GYF12Kézilabda UP - PLER "B"Dabas19:10
19:00SF16XVI.ker.KMSEFTC13:25
2014.08.22 péntek
9:05GYF12FTCKézilabda UP - PLER "B"9:19
9:40GYF12Bp.ElektromosTreff 07 SE
10:15GYF12Kézilabda UP - PLER "A"ASI24:3
10:50GYF12Dunakeszi Kinizsi USEGyömrõ VSK9:15
10:50GYF12Treff 07 SEDabas
11:25GYF12Bp.ElektromosKézilabda UP - PLER "B"11:18
12:00GYF12Bp.Honvéd SEGyömrõ VSK11:11
12:35GYF12Dunakeszi Kinizsi USEKézilabda UP - PLER "A"
13:10GYF14Bp.ElektromosPLER10:19
13:45GYF14Solymár SCBp.Honvéd SE6:23
14:20GYF14ASIPénzügyõr SE fiú20:8
14:55GYF14Pest megyei válogatottFTC18:17
15:30GYF14Treff 07 SEBudaörs KC18:18
16:05GYF14Gyömrõ VSKPLER9:16
16:40GYF14Bp.ElektromosSolymár SC23:8
17:15GYF14ASIFTC16:9
17:50GYF14Pénzügyõr SEBudaörs KC6:11
18:25GYF14Pest megyei válogatottTreff 07 SE22:12
2014.08.23 szombat
9:00GYF14Bp.Honvéd SEGyömrõ VSK
9:35GYF14PLERSolymár SC
10:10GYF14ASIBudaörs KC
10:45GYF14FTCTreff 07 SE
11:20GYF14Pénzügyõr SE fiúPest megyei válogatott
11:55GYF12ASIBp.Honvéd SE
12:30GYF12Gyömrõ VSKKézilabda UP - PLER "A"
13:05GYF12DabasFTC
13:40GYF12Kézilabda UP - PLER "B"Treff 07 SE
14:15GYF14III.hely
15:00GYF14I. hely
15:45GYF12III.hely
16:30GYF12I. hely
17:05GYL13III. hely
17:40GYL13I. hely

V. NKF Faház csarnok

2014.08.21 csütörtök   végeredményfélidő
9:00GYL13FTC "B"Dunakeszi Kinizsi USE28:114:1
9:35GYL13HORT SEASI (VK)6:123:8
10:10GYL13ÉrdFTC "A"13:216:10
10:45GYL13Pénzügyõr SE leányPostás SE7:132:5
11:20GYL13HORT SEÓKSI7:232:10
11:55GYL13ASI (VK)FTC "B"6:150:8
12:30GYL13Dunakeszi Kinizsi USEÓKSI5:232:12
13:05GYL13Pénzügyõr SE leányÉrd4:200:8
13:40GYL13Postás SEFTC "A"15:278:14
14:15GYL11FTC "A"Postás12:107:5
14:50GYF10Postás SETreff 07 SE
15:20GYL11ÉVSE KBKXVI.ker.KMSE21:1110:6
15:55GYF10Postás SEFTC 9:37:2
16:25GYF10Bp.Honvéd SEKézilabda UP - PLER2:210:13
16:55GYL11FTC "B"FTC "C"16:39:1
17:30GYF10Kézilabda UP - PLERFTC18:59:2
18:00GYF10Postás SEBp.Honvéd SE16:58:1
2014.08.22 péntek
9:00GYL11ÉVSE KBKPostás SE17:157:9
9:35GYL11XVI.ker.KMSEFTC "c"12:106:4
10:10GYL11FTC "a"FTC "b"22:912:4
10:45GYL11ÉVSE KBKFTC "c"25:011:0
11:20GYL11Postás SEFTC "b"10:125:6
11:55GYL11XVI.ker.KMSEFTC "a"6:213:11
12:30GYL13ÓKSIASI (VK)18:99:4
13:05GYL13FTC "B"HORT SE25:912:6
13:40GYL13ÉrdPostás SE10:156:8
14:15GYL13ASI (VK)Dunakeszi Kinizsi USE26:515:2
14:50GYL13FTC "A"Pénzügyõr SE29:913:4
15:25GYL13Dunakeszi Kinizsi USEHORT SE6:163:8
16:00GYL13FTC "B"ÓKSI15:125:6
16:35GYF10FTC Bp.Honvéd SE7:63:3
17:05GYF10Kézilabda UP - PLERPostás SE17:67:3
17:35GYL13FTC "B"Postás SE14:128:5
18:10GYF10FTCPostás SE
18:40GYL13OKSIFTC "a"14:244:13
2014.08.23 szombat
9:00GYL11ÉVSE KBKFTC "a"8:185:7
9:35GYL11FTC "b"XVI.ker.KMSE17:1010:6
10:10GYL11FTC "c"Postás SE2:94:18
10:45GYL13HORT SEPénzügyőr SE15:186:8
11:20GYL13A4B3
11:55GYL11ÉVSE KBKFTC "b"18:129:7
12:30GYL11FTC "c"FTC "a"3:262:12
13:05GYL11Postás SEXVI.ker.KMSE21:510:3
13:40GYF10Bp.Honvéd SEFTC5:102:4
14:10GYF10Kézilabda UP - PLERPostás SE15:611:2
14:40GYL13ÉrdDunakeszi14:55:4
15:15GYL13DunakesziHORT5:151:7
15:50GYF10PébzügyőrÉrd6:153:6

V. NKF Pénzügyőr - Spartacus csarnok

2014.08.21 csütörtök   végeredményfélidő
9:00SL15ASIPostás SE22:612:2
9:45SL15ÉrdPénzügyõr SE leány16:119:6
10:30SL15Csepel DSEFTC11:276:8
11:15SL15KSI SEPest megyei válogatott25:1514:7
12:00SL15ÉrdASI12:292:18
12:45SL15Pénzügyõr SE leányPostás SE12:137:6
13:30IL17Csepel DSEDunavarsányi TE35:1516:7
14:25IL17FTCKSI SE23:2311:16
15:20SL15KSI SECsepel DSE24:89:1
16:05SL15Pest megyei válogatottFTC12:248:11
16:50IL17FTCCsepel DSE21:228:12
17:45IL17KSI SEDunavarsányi TE37:718:1
18:40U18PLERSZAUD27:2113:11
2014.08.22 péntek
9:00SL15FTCKSI SE15:106:6
9:45SL15Csepel DSEPest megyei válogatott12:148:13
10:30SL15ASIPénzügyőr SE19.58:3
11:15SL15Postás SEÉrd
12:00IL17Csepel DSEKSI SE12:205:9
12:55IL17Dunavarsányi TEFTC
13:50SL15A1B2
14:35SL15A2B1
15:20SL15A3B4
16:05SL15A4B3
16:50IL171.4.
17:45IL172.3.
2014.08.23 szombat
9:00SL15Pénzügyőr SEPostás SE13:169:5
9:45SL15Csepel DSEPest megye válogatott18:2612:12
10:30SL15KSIÉrd26:1414:7
11:15SL15ASIFTC17:168:10
12:00IL17DunavarsányFTC9:3019:13
13:00IL17KSICsepel DSE19:1310.6
13:55GYF14GyömrőFTC13:910:2
14:30GYF14Elektromos Treff20:1210:4
15:05GYF14IX. hely (GYF 14)
15:40GYF12V. hely (GYF 12)
16:15GYF12VII.hely (GYF 12)
16:50GYF12IX. hely (GYF 12)