XXIII. Ferency-Bp. Kupa 2017.

XXIII. Ferenczy – Budapest Kupa
Nemzetközi Kézilabda Utánpótlás Torna

 

2017.12.172017.12.172017.12.162017.12.15.2017.12.17TermekMűsorVersenykiírás

 

mérkőzések 12:10 - 18:00 között

mérkőzések 10:20 - 12:00 között

mérkőzések 8:00 - 10:00 között

 

 

2017. 12. 17. (vasárnapi műsor csarnokonként)
csarnok szám kezdés csapatok csoport végeredmény
ASK1 56 8:00 A3 Budaörsi KSE III. B3 PSN Handball U13    
ASK1 57 8:40 A2 Érd Sport Kft. B2 XVI. KMSE U13    
ASK1 58 9:20 A1 Debreceni SC SI I. B1 Gyömrő VSK U13    
ASK1 59 10:00 C3 Debreceni SC SI II. D3 Mohácsi TE U13    
ASK1 60 10:40 C2 ASI DSE I. D2 Budaörsi KSE U13    
ASK1 61 11:20 C1 Szigetszentmiklós NKSE D1 Csepel DSE U13    
ASK1 62 12:00 A3B3 vesztese C3D3 vesztese U13 XI.hely    
ASK1 63 12:40 A3B3 győztese C3D3 győztese U13 IX.hely    
ASK1 64 13:20 A2B2 vesztese C2D2 vesztese U13 VII.hely    
ASK1 65 14:00 A2B2 győztese C2D2 győztese U13 V.hely    
ASK1 66 14:40 A1B1 vesztese C1D1 vesztese U13 III.hely    
ASK1 67 15:20 A1B1 győztese C1D1 győztese U13 I.hely    
ASK2/A 346 9:00 A1 ASI DSE B2 Pumukli KUA II. FU8    
ASK2/A 347 9:30 A2 Kőkuti Sasok B1 Kézi UP Sport Kft. FU8    
ASK2/A 348 10:00 A3 Pumukli KUA I. B4 BVSC Zugló FU8    
ASK2/A 349 10:30 A4 PLER-Kassa B3 Pilisvörösvári TKSK FU8    
ASK2/A 350 11:00 A3B4 vesztese A4B3 vesztese FU8 VII. hely    
ASK2/A 152 11:30 3 4 LU8 III.helyért    
ASK2/A 351 12:00 A3B4 győztese A4B3 győztese FU8 V.hely    
ASK2/A 153 12:30 4 5 LU8 III.helyért    
ASK2/A 352 13:00 A1B2 vesztese A2B1 vesztese FU8 III.hely    
ASK2/A 154 13:30 5 3 LU8 III.helyért    
ASK2/A 353 14:00 A1B2 győztese A2B1 győztese FU8 I.hely    
ASK2/A 155 14:30 1 2 LU8 I.helyért    
ASK2/B 328 9:00 Farkasvár DSE Kézi UP Sport Kft FU9    
ASK2/B 329 9:30 Szigetszentmiklósi KSK Pumukli KUA FU9    
ASK2/B 330 10:00 Csepel DSE ASI DSE FU9    
ASK2/B 331 10:30 Pumukli KUA Farkasvár DSE FU9    
ASK2/B 332 11:00 ASI DSE Kézi UP Sport Kft FU9    
ASK2/B 333 11:30 Csepel DSE Szigetszentmiklósi KSK FU9    
ASK2/B 134 12:00 Kézilabda Szeged SE Szigetszentmiklós NKSE LU9 A    
ASK2/B 135 12:30 ASI DSE Érd Sport Kft I. LU9 A    
ASK2/B 136 13:00 Szigetszentmiklós NKSE Pilisvörösvári TKSK LU9 A    
ASK2/B 137 13:30 B3 XVI. KMSE B4 Érd Sport Kft. LU9B 3. hely    
ASK2/B 138 14:00 B1 Kispest NKK B2 Szeged KKSE LU9B 1. hely    
ASK2/B 139 14:30 A4 B4 Érd Sport Kft. LU9. 7. hely    
ASK2/B 139 15:00 A3 B3 XVI. KMSE LU9 5.hely    
ASK2/B 140 15:30 A2 B2 Szeged KKSE LU9 3.hely    
ASK2/B 156 15:30 A B1 Kispest NKK LU9 1 hely    
Elektromos 303 9:00 A1 Pumukli KUA B1 Éles Kézisuli SE FU10    
Elektromos 304 9:40 C1 Debreceni SC SI D1 Gézengúz UKC FU10    
Elektromos 305 10:20 A2 Kőkuti Sasok DSE B2 Kézi UP Sport Kft. FU10    
Elektromos 306 11:00 C2 Csepel DSE D2 BVSC Zugló II. FU10    
Elektromos 117 11:40 A4 Beszterce DSE B4 BVSC Zugló LU10 VII.hely    
Elektromos 307 12:20 A2B2 vesztese-C2D2 vesztese VII.hely FU10 VII.hely    
Elektromos 118 13:00 A3 Gézengúz UKC B3 Éles Kézisuli SE LU10 V.hely    
Elektromos 308 13:40 A2B2 győztese-C2D2 győztese V.hely FU10 V.hely    
Elektromos 119 14:20 A2 szigetszentmiklós NKSE B2 Mohácsi TE LU10 III.hely    
Elektromos 309 15:00 A1B1 vesztese-C1D1vesztese III.hely FU10 III.hely    
Elektromos 120 15:40 A1 XVI. KMSE B1 Budaörsi KSE LU10 I.hely    
Elektromos 310 16:20 A1B1 győztese-C1D1 győztese I.hely FU10 I.hely    
Építők 226 9:00 A5 KSI KA B5 Csanádi KSI SE SF16    
Építők 227 10:00 A4 Városi SE Dunakeszi B4 Pénzügyőr SE SF16    
Építők 228 11:00 A3 XVI. KMSE B3 Szigetszentmiklósi KSK SF16    
Építők 229 12:00 A2 Csepel DSE B2 Elektromos SE SF16    
Építők 230 13:00 A1 Veszprém Kézilabda Kft. B1 Éles Kézisuli SE SF16    
Faház 88 8:00 A4 Farkasvár DSE B4 Pénzügyőr SE U13    
Faház 89 8:40 A5 Gézengúz UKC B5 Budaörsi KSE III. U13    
Faház 90 9:20 C4 Salgótarjáni Strandépítők KC D4 Sturovo (SL) U13    
Faház 91 10:00 C5 BVSC Zugló D5 Pilisvörösvári TKSK U13    
Faház 92 10:40 A4B4 vesztese C4D4 vesztese U13 XV.hely    
Faház 93 11:20 A5B5 vesztese C5D5 vesztese U13 XIX.hely    
Faház 94 12:00 A4B4 győztese C4D4 győztese U13 XIII.hely    
Faház 95 12:40 A5B5 győztese C5D5 győztese U13 XVII.hely    
Faház 267 13:20 A4 Szent István SE B4 Százhalombattai KE U14    
Faház 268 14:00 C4 Gyömrő KA D4 ASI DSE U14    
Faház 269 14:40 A3 Csanádi KSI SE B3 Gézengúz UKC U14    
Faház 270 15:20 C3 Kézi UP Sport Kft. D3 BVSC Zugló U14    
Faház 271 16:00 A4B4 vesztese C4D4 vesztese U14 XV.hely    
Faház 272 16:40 A3B3 vesztese C3D3 vesztese U14 XIII.hely    
Faház 273 17:20 A4B4 győztese C4D4 győztese U14 XI.hely    
Faház 274 18:00 A3B3 győztese C3D3 győztese U14 IX.hely    
Kerék u. 311 9:00 A3 ASI DSE B3 Kecskeméti SI FU10    
Kerék u. 312 9:40 C3 Csepel DSE D3 Óbudai KSI SE FU10    
Kerék u. 313 10:20 A4 Beszterce DSE B4 BVSC Zugló FU10    
Kerék u. 314 11:00 C4 Pilisvörösvári TKSK D4 Szigetszentmiklósi KSK FU10    
Kerék u. 315 11:40 XV.hely FU10    
Kerék u. 316 12:20 XIII.hely FU10    
Kerék u. 317 13:00 XI.hely FU10    
Kerék u. 318 13:40 IX.hely FU10    
SINOSZ 259 9:00 C2 Elektomos SE D2 Szigetszentmiklósi KSK U14    
SINOSZ 260 9:40 A2 Salgótarjáni Strandépítők KC B2 Pénzügyőr SE U14    
SINOSZ 261 10:20 C1 Veszprém Kézilabda Kft. D1 Pilisvörösvári TKSK U14    
SINOSZ 262 11:00 A1 Grundfos-Tatabánya KC B1 Éles Kézisuli SE U14    
SINOSZ 263 11:40 VII. helyért C2D2 vesztese-A2B2 vesztese U14    
SINOSZ 264 12:20 V. helyért C2D2 győztese-A2B2 győztese U14    
SINOSZ 265 13:00 III. helyért C1D1 vesztese-A1B1 vesztese U14    
SINOSZ 266 13:40 I. helyért C1D1 győztese-A1B1 győztese U14    
Vasas 25 8:00 KSI KA I. Jászberényi TF DSE SL15 C 10 0
Vasas 26 8:50 A4 ASI DSE C4 Jászberényi TF DSE SL15    
Vasas 27 9:40 B4 KSI KA II. C5 Dunavarsányi TE SL15    
Vasas 28 10:30 C1 KSI KA I. A1 Pénzügyőr SE SL15    
Vasas 29 11:20 C2 KÖFÉM SC A2 NEKA SL15    
Vasas 30 12:10 C3 ASKÖ (AU) A3 Váci NKSE SL15    
Vasas 31 13:00 A4C4 vesztes B4C5 vesztes SL15    
Vasas 32 13:50 A4C4 győztes B4C5 győztes SL15    
Vasas 33 14:40 B1 XVI. KMSE C1 KSI KA I. SL15    
Vasas 34 15:30 B2 PSN Handball C2 KÖFÉM SC SL15    
Vasas 35 16:20 B3 Mohácsi TE C3 ASKÖ (AU) SL15    

 

2017. december 16. (szombat) eredmények (pdf)

2017. december 16. (szombat) fiúk tabellái (pdf)

2017. december16. (szombat) leány tabellák (pdf)

mérkőzések 8:00 - 13:50 között

mérkőzések 14:00 - 20:00 között

2017. december 15. (péntek) eredmények (pdf)

2017. december 15. (péntek) fiúk tabellái (pdf)

2017. december 15 (péntek) leány tabellák (pdf)

2017 12 15  mérkőzések

2017. december 17. (vasárnap) eredmények (pdf)

2017. december 17. (vasárnap) fiúk tabellái (pdf)

2017. december17. (vasárnap) leány tabellák (pdf)

Torna helyszínei, termei:

 

Az alábbi táblázaton találja a kupa aktuális legfrissebb műsorát, 

frissítve: 2017.12.12. 18:40

XXIII. Ferenczy Budapest Kupa 2017. programja (pdf)

XXIII. Ferenczy Budapest Kupa 2017. programja (xlsx)