XXIII. Ferency-Bp. Kupa 2017.

XXIII. Ferenczy – Budapest Kupa
Nemzetközi Kézilabda Utánpótlás Torna

 

2017.12.172017.12.172017.12.162017.12.15.2017.12.17TermekMűsorVersenykiírás

 

mérkőzések 12:10 - 18:00 között

 
Vasas 30 12:10 C3 ASKÖ (AU) A3 Váci NKSE SL15 29 24 
Elektromos 307 12:20 Kőkuti Sasok DSE Farkasvár DSE FU10 VII.hely  25 11 
Kerék u. 316 12:20 Beszterce DSE Pilisvörösvári KSK FU10  9 11 
SINOSZ 264 12:20 Elektromos SE Pénzügyőr SE U14 19 18 
ASK2/A 153 12:30 BVSC Zugló ASI DSE III LU8 III.helyért  12
ASK2/B 135 12:30 ASI DSE Érd Sport Kft I. LU9 A 23  6
ASK1 63 12:40 PSN Handball Debreceni SC SI II. U13 IX.hely  14 15 
Faház 95 12:40 Budaörsi KSE Pilisvörösvári KSK U13 XVII.hely 6 13
ASK2/A 352 13:00 ASI DSE Kőkuti Sasok FU8 III.hely 17  14
ASK2/B 136 13:00 Szigetszentmiklós NKSE Pilisvörösvári TKSK LU9 A 22  16 
Elektromos 118 13:00 Gézengúz UKC Éles Kézisuli SE LU10 V.hely 12
Építők 230 13:00 Veszprém Kézilabda Kft. Éles Kézisuli SE SF16 30  14
Kerék u. 317 13:00 Óbudai KSI SE ASI DSE FU10 18 8
SINOSZ 265 13:00 Pilisvörösvári KSK Grundfos-Tatabánya KC U14 11 30
Vasas 31 13:00 Jászberényi TF DSE Dunavarsányi TE SL15  20 14 
ASK1 64 13:20 XVI. KMSE ASI DSE I. U13 VII.hely 13 16
Faház 267 13:20 Szent István SE Százhalombattai KE U14 12  25
ASK2/A 154 13:30 ASI DSE II ASI DSE I LU8 III.helyért 9
ASK2/B 137 13:30 XVI. KMSE Érd Sport Kft. LU9B 3. hely 18 6
Elektromos 308 13:40 Kézi UP Sport Kft BVSC Zugló FU10 V.hely  20 9
Kerék u. 318 13:40 Csepel DSE Kecskeméti SI FU10 19  5
SINOSZ 266 13:40 Veszprém Kézilabda Kft. Éles Kézisuli SE U14  12 27 
Vasas 32 13:50 KSI Kézilabda Akadémia II. ASI DSE SL15 13 26
ASK1 65 14:00 Érd Sport Kft. Budaörsi KSE U13 V.hely 18 12
ASK2/A 353 14:00 Pumukli KUA II. Kézi UP Sport Kft. FU8 I.hely 12  13
ASK2/B 138 14:00 Kispest NKK Szeged KKSE LU9B 1. hely 19 15
Faház 268 14:00 Gyömrő KA ASI DSE U14  17
Elektromos 119 14:20 Szigetszentmiklós NKSE Mohácsi TE LU10 III.hely 8 18 
ASK2/A 155 14:30 Pumukli KUA Kispesti NKK LU8 I.helyért  13
ASK2/B 139 14:30 Szigetszentmiklósi NKSE Érd Sport Kft. LU9. 7. hely 15  10
ASK1 66 14:40 Gyömrő VSK Csepel DSE U13 III.hely  14 13 
Vasas 33 14:40 XVI. KMSE KSI Kézilabda Akadémia I. SL15  21 16 
Faház 269 14:40 Csanádi KSI SE Gézengúz UKC U14 24 25
ASK2/B 139 15:00 Pilisvörösvári KSK XVI. KMSE LU9 5.hely 14 10
Elektromos 309 15:00 Pumukli KUA  Gézengúz UKC FU10 III.hely  22 8
Faház 270 15:20 Kézi UP Sport Kft. BVSC Zugló U14 20 12
ASK1 67 15:20 Debreceni SC SI I. Szigetszentmiklós NKSE U13 I.hely 22  11
ASK2/B 140 15:30 ASI DSE Szeged KKSE LU9 3.hely  17 11
ASK2/B 156 15:30 Kézilabda Szeged SE Kispest NKK LU9 1 hely  15 18 
Vasas 34 15:30 PSN Handball KÖFÉM SC SL15  18 12 
Elektromos 120 15:40  XVI. KMSE Budaörsi KSE LU10 I.hely 11 12
Faház 271 16:00 Szent István SE ASI DSE U14 XV.hely 18 15
Vasas 35 16:20 Mohácsi TE ASKÖ (AU) SL15 22 18
Elektromos 310 16:20 Éles Kézisuli SE Debreceni SC SI FU10 I.hely  16 5
Faház 272 16:40 Csanádi KSI SE BVSC Zugló U14 XIII.hely  24 17 
Faház 273 17:20 Százhalombattai KE Gyömrő KA U14 XI.hely 13  20
Faház 274 18:00 Gézengúz UKC Kézi UP Sport Kft. U14 IX.hely  12 15 

mérkőzések 10:20 - 12:00 között

 
Terem msz. időpont csapatok korcsoport eredmény
Elektromos 305 10:20 A2 Kőkuti Sasok DSE B2 Kézi UP Sport Kft. FU10  10 13 
Kerék u. 313 10:20 A4 Beszterce DSE B4 BVSC Zugló FU10  14
SINOSZ 261 10:20 C1 Veszprém Kézilabda Kft. D1 Pilisvörösvári KSK U14  18 21 
ASK2/A 349 10:30 A4 PLER-Kassa B3 Pilisvörösvári KSK FU8 14 16 
ASK2/B 331 10:30 Pumukli KUA Farkasvár DSE FU9  11 14 
Vasas 28 10:30 C1 KSI KA I. A1 Pénzügyőr SE SL15 14 14 
ASK1 60 10:40 C2 ASI DSE I. D2 Budaörsi KSE U13 15 16 
Faház 92 10:40 Pénzügyőr SE Sturovo (SL) U13 XV.hely 19
ASK2/A 350 11:00 BVSC Zugló PLER Kassa FU8 VII. hely  10
ASK2/B 332 11:00 ASI DSE Kézi UP Sport Kft FU9 11  23 
Elektromos 306 11:00 C2 Farkasvár DSE D2 BVSC Zugló II. FU10  14 15 
Építők 228 11:00 A3 XVI. KMSE B3 Szigetszentmiklósi KSK SF16 27 18 
Kerék u. 314 11:00 C4 Pilisvörösvári KSK D4 Szigetszentmiklósi KSK FU10  14
SINOSZ 262 11:00 A1 Grundfos-Tatabánya KC B1 Éles Kézisuli SE U14 18 21 
ASK1 61 11:20 C1 Szigetszentmiklós NKSE D1 Csepel DSE U13 15 10 
Faház 93 11:20 Gézengúz UKC BVSC Zugló U13 XIX.hely  11
Vasas 29 11:20 C2 KÖFÉM SC A2 NEKA SL15 15 17 
ASK2/A 152 11:30 ASI DSE BVSC Zugló LU8 III.helyért  8
ASK2/B 333 11:30 Csepel DSE Szigetszentmiklósi KSK FU9 17
Elektromos 117 11:40 ÓKSI SE BVSC Zugló LU10 VII.hely 9 11 
Kerék u. 315 11:40 BCSC Zugló Szigetszentmiklósi KSK FU10
SINOSZ 263 11:40 Szigetszentmiklósi KSK Salgótarjáni Strandépítők U14 11 23 
ASK1 62 12:00 Budaörsi KSE III Mohácsi TE U13 XI.hely 18  21 
ASK2/A 351 12:00 Pumukli KUA I. Pilisvörösvári KSK FU8 V.hely 19  10 
ASK2/B 134 12:00 Kézilabda Szeged SE Szigetszentmiklós NKSE LU9 A 22 
Építők 229 12:00 A2 Csepel DSE B2 Elektromos SE SF16  20 32 
Faház 94 12:00 Farkasvár DSE Salgótarjáni Strandépítők U13 XIII.hely 12  16 

mérkőzések 8:00 - 10:00 között

2017. december 17.
Terem msz. időpont csapatok korcsoport eredmény
ASK1 56 8:00 A3 Budaörsi KSE III. B3 PSN Handball U13 17 19
Faház 88 8:00 A4 Farkasvár DSE B4 Pénzügyőr SE U13 16 12
Vasas 25 8:00 KSI Kézilabda Akadémia Jászberényi TF DSE SL15 C 10 0
ASK1 57 8:40 A2 Érd Sport Kft. B2 XVI. KMSE U13 24 10
Faház 89 8:40 A5 Gézengúz UKC B5 Budaörsi KSE III. U13 10 11
Vasas 26 8:50 A4 KSI Kézilabda Akadémia  II. C4 Jászberényi TF DSE SL15 22 21
ASK2/A 346 9:00 A1 ASI DSE B2 Pumukli KUA II. FU8 10 16
ASK2/B 328 9:00 Farkasvár DSE Kézi UP Sport Kft FU9 8 18
Elektromos 303 9:00 A1 Pumukli KUA B1 Éles Kézisuli SE FU10 15 18
Építők 226 9:00 A5 KSI Kézilabda Akadémia B5 Csanádi KSI SE SF16 23 16
Kerék u. 311 9:00 A3 ASI DSE B3 Kecskeméti SI FU10 7 14
SINOSZ 259 9:00 C2 Elektomos SE D2 Szigetszentmiklósi KSK U14 20 11
ASK1 58 9:20 A1 Debreceni SC SI I. B1 Gyömrő VSK U13 20  10 
Faház 90 9:20 C4 Salgótarjáni Strandépítők KC D4 Sturovo (SL) U13 21  20 
ASK2/A 347 9:30 A2 Kőkuti Sasok B1 Kézi UP Sport Kft. FU8  6 18 
ASK2/B 329 9:30 Szigetszentmiklósi KSK Pumukli KUA FU9 13 13 
SINOSZ 260 9:40 A2 Salgótarjáni Strandépítők KC B2 Pénzügyőr SE U14  14 15 
Vasas 27 9:40 B4 ASI DSE C5 Dunavarsányi TE SL15 36 
Elektromos 304 9:40 C1 Debreceni SC SI D1 Gézengúz UKC FU10 17 
Kerék u. 312 9:40 C3 Csepel DSE D3 Óbudai KSI SE FU10 11  10 
ASK1 59 10:00 C3 Debreceni SC SI II. D3 Mohácsi TE U13 20  14 
ASK2/A 348 10:00 A3 Pumukli KUA I. B4 BVSC Zugló FU8  20
ASK2/B 330 10:00 Csepel DSE ASI DSE FU9  10
Építők 227 10:00 A4 Városi SE Dunakeszi B4 Pénzügyőr SE SF16 18 13 
Faház 91 10:00 C5 BVSC Zugló D5 Pilisvörösvári TKSK U13  7 17 

 

 

2017. 12. 17. (vasárnapi műsor csarnokonként)
csarnok szám kezdés csapatok csoport végeredmény
ASK1 56 8:00 A3 Budaörsi KSE III. B3 PSN Handball U13    
ASK1 57 8:40 A2 Érd Sport Kft. B2 XVI. KMSE U13    
ASK1 58 9:20 A1 Debreceni SC SI I. B1 Gyömrő VSK U13    
ASK1 59 10:00 C3 Debreceni SC SI II. D3 Mohácsi TE U13    
ASK1 60 10:40 C2 ASI DSE I. D2 Budaörsi KSE U13    
ASK1 61 11:20 C1 Szigetszentmiklós NKSE D1 Csepel DSE U13    
ASK1 62 12:00 A3B3 vesztese C3D3 vesztese U13 XI.hely    
ASK1 63 12:40 A3B3 győztese C3D3 győztese U13 IX.hely    
ASK1 64 13:20 A2B2 vesztese C2D2 vesztese U13 VII.hely    
ASK1 65 14:00 A2B2 győztese C2D2 győztese U13 V.hely    
ASK1 66 14:40 A1B1 vesztese C1D1 vesztese U13 III.hely    
ASK1 67 15:20 A1B1 győztese C1D1 győztese U13 I.hely    
ASK2/A 346 9:00 A1 ASI DSE B2 Pumukli KUA II. FU8    
ASK2/A 347 9:30 A2 Kőkuti Sasok B1 Kézi UP Sport Kft. FU8    
ASK2/A 348 10:00 A3 Pumukli KUA I. B4 BVSC Zugló FU8    
ASK2/A 349 10:30 A4 PLER-Kassa B3 Pilisvörösvári TKSK FU8    
ASK2/A 350 11:00 A3B4 vesztese A4B3 vesztese FU8 VII. hely    
ASK2/A 152 11:30 3 4 LU8 III.helyért    
ASK2/A 351 12:00 A3B4 győztese A4B3 győztese FU8 V.hely    
ASK2/A 153 12:30 4 5 LU8 III.helyért    
ASK2/A 352 13:00 A1B2 vesztese A2B1 vesztese FU8 III.hely    
ASK2/A 154 13:30 5 3 LU8 III.helyért    
ASK2/A 353 14:00 A1B2 győztese A2B1 győztese FU8 I.hely    
ASK2/A 155 14:30 1 2 LU8 I.helyért    
ASK2/B 328 9:00 Farkasvár DSE Kézi UP Sport Kft FU9    
ASK2/B 329 9:30 Szigetszentmiklósi KSK Pumukli KUA FU9    
ASK2/B 330 10:00 Csepel DSE ASI DSE FU9    
ASK2/B 331 10:30 Pumukli KUA Farkasvár DSE FU9    
ASK2/B 332 11:00 ASI DSE Kézi UP Sport Kft FU9    
ASK2/B 333 11:30 Csepel DSE Szigetszentmiklósi KSK FU9    
ASK2/B 134 12:00 Kézilabda Szeged SE Szigetszentmiklós NKSE LU9 A    
ASK2/B 135 12:30 ASI DSE Érd Sport Kft I. LU9 A    
ASK2/B 136 13:00 Szigetszentmiklós NKSE Pilisvörösvári TKSK LU9 A    
ASK2/B 137 13:30 B3 XVI. KMSE B4 Érd Sport Kft. LU9B 3. hely    
ASK2/B 138 14:00 B1 Kispest NKK B2 Szeged KKSE LU9B 1. hely    
ASK2/B 139 14:30 A4 B4 Érd Sport Kft. LU9. 7. hely    
ASK2/B 139 15:00 A3 B3 XVI. KMSE LU9 5.hely    
ASK2/B 140 15:30 A2 B2 Szeged KKSE LU9 3.hely    
ASK2/B 156 15:30 A B1 Kispest NKK LU9 1 hely    
Elektromos 303 9:00 A1 Pumukli KUA B1 Éles Kézisuli SE FU10    
Elektromos 304 9:40 C1 Debreceni SC SI D1 Gézengúz UKC FU10    
Elektromos 305 10:20 A2 Kőkuti Sasok DSE B2 Kézi UP Sport Kft. FU10    
Elektromos 306 11:00 C2 Csepel DSE D2 BVSC Zugló II. FU10    
Elektromos 117 11:40 A4 Beszterce DSE B4 BVSC Zugló LU10 VII.hely    
Elektromos 307 12:20 A2B2 vesztese-C2D2 vesztese VII.hely FU10 VII.hely    
Elektromos 118 13:00 A3 Gézengúz UKC B3 Éles Kézisuli SE LU10 V.hely    
Elektromos 308 13:40 A2B2 győztese-C2D2 győztese V.hely FU10 V.hely    
Elektromos 119 14:20 A2 szigetszentmiklós NKSE B2 Mohácsi TE LU10 III.hely    
Elektromos 309 15:00 A1B1 vesztese-C1D1vesztese III.hely FU10 III.hely    
Elektromos 120 15:40 A1 XVI. KMSE B1 Budaörsi KSE LU10 I.hely    
Elektromos 310 16:20 A1B1 győztese-C1D1 győztese I.hely FU10 I.hely    
Építők 226 9:00 A5 KSI KA B5 Csanádi KSI SE SF16    
Építők 227 10:00 A4 Városi SE Dunakeszi B4 Pénzügyőr SE SF16    
Építők 228 11:00 A3 XVI. KMSE B3 Szigetszentmiklósi KSK SF16    
Építők 229 12:00 A2 Csepel DSE B2 Elektromos SE SF16    
Építők 230 13:00 A1 Veszprém Kézilabda Kft. B1 Éles Kézisuli SE SF16    
Faház 88 8:00 A4 Farkasvár DSE B4 Pénzügyőr SE U13    
Faház 89 8:40 A5 Gézengúz UKC B5 Budaörsi KSE III. U13    
Faház 90 9:20 C4 Salgótarjáni Strandépítők KC D4 Sturovo (SL) U13    
Faház 91 10:00 C5 BVSC Zugló D5 Pilisvörösvári TKSK U13    
Faház 92 10:40 A4B4 vesztese C4D4 vesztese U13 XV.hely    
Faház 93 11:20 A5B5 vesztese C5D5 vesztese U13 XIX.hely    
Faház 94 12:00 A4B4 győztese C4D4 győztese U13 XIII.hely    
Faház 95 12:40 A5B5 győztese C5D5 győztese U13 XVII.hely    
Faház 267 13:20 A4 Szent István SE B4 Százhalombattai KE U14    
Faház 268 14:00 C4 Gyömrő KA D4 ASI DSE U14    
Faház 269 14:40 A3 Csanádi KSI SE B3 Gézengúz UKC U14    
Faház 270 15:20 C3 Kézi UP Sport Kft. D3 BVSC Zugló U14    
Faház 271 16:00 A4B4 vesztese C4D4 vesztese U14 XV.hely    
Faház 272 16:40 A3B3 vesztese C3D3 vesztese U14 XIII.hely    
Faház 273 17:20 A4B4 győztese C4D4 győztese U14 XI.hely    
Faház 274 18:00 A3B3 győztese C3D3 győztese U14 IX.hely    
Kerék u. 311 9:00 A3 ASI DSE B3 Kecskeméti SI FU10    
Kerék u. 312 9:40 C3 Csepel DSE D3 Óbudai KSI SE FU10    
Kerék u. 313 10:20 A4 Beszterce DSE B4 BVSC Zugló FU10    
Kerék u. 314 11:00 C4 Pilisvörösvári TKSK D4 Szigetszentmiklósi KSK FU10    
Kerék u. 315 11:40 XV.hely FU10    
Kerék u. 316 12:20 XIII.hely FU10    
Kerék u. 317 13:00 XI.hely FU10    
Kerék u. 318 13:40 IX.hely FU10    
SINOSZ 259 9:00 C2 Elektomos SE D2 Szigetszentmiklósi KSK U14    
SINOSZ 260 9:40 A2 Salgótarjáni Strandépítők KC B2 Pénzügyőr SE U14    
SINOSZ 261 10:20 C1 Veszprém Kézilabda Kft. D1 Pilisvörösvári TKSK U14    
SINOSZ 262 11:00 A1 Grundfos-Tatabánya KC B1 Éles Kézisuli SE U14    
SINOSZ 263 11:40 VII. helyért C2D2 vesztese-A2B2 vesztese U14    
SINOSZ 264 12:20 V. helyért C2D2 győztese-A2B2 győztese U14    
SINOSZ 265 13:00 III. helyért C1D1 vesztese-A1B1 vesztese U14    
SINOSZ 266 13:40 I. helyért C1D1 győztese-A1B1 győztese U14    
Vasas 25 8:00 KSI KA I. Jászberényi TF DSE SL15 C 10 0
Vasas 26 8:50 A4 ASI DSE C4 Jászberényi TF DSE SL15    
Vasas 27 9:40 B4 KSI KA II. C5 Dunavarsányi TE SL15    
Vasas 28 10:30 C1 KSI KA I. A1 Pénzügyőr SE SL15    
Vasas 29 11:20 C2 KÖFÉM SC A2 NEKA SL15    
Vasas 30 12:10 C3 ASKÖ (AU) A3 Váci NKSE SL15    
Vasas 31 13:00 A4C4 vesztes B4C5 vesztes SL15    
Vasas 32 13:50 A4C4 győztes B4C5 győztes SL15    
Vasas 33 14:40 B1 XVI. KMSE C1 KSI KA I. SL15    
Vasas 34 15:30 B2 PSN Handball C2 KÖFÉM SC SL15    
Vasas 35 16:20 B3 Mohácsi TE C3 ASKÖ (AU) SL15    

 

2017. december 16. (szombat) eredmények (pdf)

2017. december 16. (szombat) fiúk tabellái (pdf)

2017. december16. (szombat) leány tabellák (pdf)

mérkőzések 8:00 - 13:50 között

ASK2/A 338 14:00 Kézi UP Sport Kft Pilisvörösvári TKSK FU8 B 23 4
ASK2/B 319 14:00 ASI DSE Szigetszentmiklósi KSK FU9 11 15 
Elektromos 294 14:00 Óbudai KSI SE Szigetszentmiklósi KSK FU10 D 21 11
Vasas 19 14:00 Pénzügyőr SE NEKA SL15 A 20 15
SINOSZ 250 14:20 Éles Kézisuli SE Gézengúz UKC U14 B 30 11
ASK2/A 339 14:30 PLER-Kassa Kőkuti Sasok DSE FU8 A 6 23
ASK2/B 133 14:30 Érd Sport Kft II. Kispest NKK LU9 B 18 
ASK1 55 14:30 Debreceni SC SI II. BVSC Zugló U13 C 20 
Faház 87 14:30 Csepel DSE Mohácsi TE U13 D  19 15 
Építők 220 14:40 Csanádi KSISE Elektromos SE SF16 B  13 34 
Elektromos 295 14:40 Budakalászi SC BVSC Zugló II. FU10 D 16  18 
Vasas 20 14:50 KSI KA II. Váci NKSE SL15 A  20 23 
ASK2/A 340 15:00 Pumukli KUA I. ASI DSE FU8 A 15 
ASK2/B 320 15:00 Pumukli KUA Kézi UP Sport Kft FU9 16 
SINOSZ 249 15:00 Veszprém Kézilabda Kft. Kézi UP Sport Kft U14 C  26
ASK1 101 15:10 Budaörsi KSE ASI DSE LU10 B  16
Faház 111 15:10 Gézengúz UKC Szigetszentmiklós NKSE LU10 A  6 13
Elektromos 296 15:20 Csepel DSE Debreceni SC SI FU10 C  7 21
ASK2/A 341 15:30 Pumukli KUA II. BVSC Zugló FU8 B 27 
ASK2/B 321 15:30 Farkasvár DSE Csepel DSE FU9  14
Építők 221 15:30 Csepel DSE KSI Kézilabda Akadémia SF16 A  25 16 
Vasas 21 15:40 Jászberényi TF DSE KÖFÉM SC SL15 C  12 34 
SINOSZ 252 15:40 Grundfos-Tatabánya KC Salgótarjáni Strandépítők KC U14 A  27 17 
ASK1 102 15:50 Éles Kézisuli SE Mohácsi TE LU10 B  13 13 
Faház 112 15:50 XVI.KMSE Óbudai KSI SE LU10 A 22 
ASK2/A 342 16:00 Pilisvörösvári TKSK Pumukli KUA II. FU8 B 24
ASK2/B 322 16:00 Csepel DSE Pumukli KUA FU9 14  22 
Elektromos 297 16:00 Pilisvörösvári TKSK Farkasvár DSE FU10 C  12 16 
Építők 222 16:20 XVI.KMSE Városi SE Dunakeszi SF16 A  25 20 
SINOSZ 255 16:20 Szigetszentmiklósi KSK ASI DSE U14 D 17  15 
ASK2/A 343 16:30 BVSC Zugló Kézi UP Sport Kft FU8 B 32
ASK2/B 323 16:30 Farkasvár DSE ASI DSE FU9 12  5
Vasas 22 16:30 A1 / Pénzügyőr SE B1 / XVI.KMSE SL15 20  19 
ASK1 103 16:30 ASI DSE BVSC Zugló LU10 B
Elektromos 298 16:40 Gézengúz UKC Óbudai KSI SE FU10 D 12  11 
ASK2/A 344 17:00 Pumukli KUA II. Kézi UP Sport Kft FU8 B 15  20 
ASK2/B 324 17:00 Kézi UP Sport Kft Szigetszentmiklósi KSK FU9 25 17 
Faház 113 17:00 A1 / XVI.KMSE A2 / Szigetszentmiklós NKSE LU10 A  14 12 
SINOSZ 253 17:00 Csanádi KSISE Szent István SE U14 A 18  11 
ASK1 105 17:10 Mohácsi TE Budaörsi KSE LU10 B 11  11 
Építők 223 17:10 Szigetszentmiklósi KSK Pénzügyőr SE SF16 B 24  29 
Elektromos 299 17:20 Csepel DSE Pilisvörösvári TKSK FU10 C 13  14 
Vasas 23 17:20 A2 /NEKA B2 / PSN Handball SL15  17 16 
ASK2/A 345 17:30 BVSC Zugló Pilisvörösvári TKSK FU8 B 25 
ASK2/B 325 17:30 ASI DSE Pumukli KUA FU9  7 11 
Faház 114 17:40 A3 / Gézengúz UKC A4 / ÓKSI SE LU10 A  10
SINOSZ 257 17:40 Pilisvörösvári TKSK ASI DSE U14 D 18 
ASK1 104 17:50 Éles Kézisuli SE BVSC Zugló LU10 B 20 11 
ASK2/B 326 18:00 Kézi UP Sport Kft Csepel DSE FU9  21 10 
Elektromos 300 18:00 Szigetszentmiklósi KSK Budakalászi SC FU10 D  13 12 
Építők 224 18:00 Csanádi KSISE ASI DSE SF16 B  32 19 
Vasas 24 18:10 A3 / Váci NKSE B3 / Mohácsi TE SL15  17 25 
SINOSZ 258 18:20 Szigetszentmiklósi KSK BVSC Zugló U14 D  16
ASK2/B 327 18:30 Szigetszentmiklósi KSK Farkasvár DSE FU9 11
Elektromos 301 18:40 BVSC Zugló II. Gézengúz UKC FU10 D 12  13 
Építők 225 18:50 Éles Kézisuli SE Elektromos SE SF16 B 26 20 
Elektromos 302 19:20 Farkasvár DSE Debreceni SC SI FU10 C 21 

mérkőzések 14:00 - 20:00 között

 helyszín mérk. sz. kezdési idő  résztvevők   korcsoport eredmény  
 Építők  219 13:50  Szigetszentmiklósi KSK  ASI DSE  SF16B 27 11 
Faház 86 13:50 Budaörsi KSE Sturovo (SL) LU13D 20 10
ASK1 54 13:50 Szigetszentmiklósi KSK ASI DSE LU13C 14  11 
SINOSZ 251 13:40 Pénzügyőr SE Százhalombattai KE FU14C 14 9
ASK2 – B 132 13:30 Szeged KKSE Kispest NKK LU9B 19 22 
ASK2 – A 337 13:30 Pumukli KUA I. Kőkuti Sasok DSE FU8A 12 13
Elektromos 293 13:20 Kecskeméti Sportiskola Kézi UP Sport Kft FU10B 9 17
Faház 85 13:10 Pilisvörösvári KSK Csepel DSE LU13D 7 18
ASK1 53 13:10 Salgótarjáni Strandépítők KC BVSC Zugló LU13C 18 10
 Vasas 18  13:10  ASI DSE  PSN Handball  SL15B  13  17 
SINOSZ  248  13:00  Gyömrő KA Elektromos SE  FU14C 17  22
 Építők 218  13:00  Pénzügyőr SE  Éles Kézisuli SE  SF16B 12  27 
ASK2 – B  131  13:00  Kézilabda Szeged SE  Pilisvörösvári KSK  LU9A  23  13 
 ASK2 – A  336  13:00 ASI DSE  PLER-Kassa  FU8A  23  10 
Elektromos 292 12:40 Pumukli KUA Kőkuti Sasok DSE FU10A 26 16
Faház 84 12:30 PSN Handball Gyömrő VSK LU13B 16 20
ASK1 52 12:30 Érd Sport Kft Farkasvár DSE LU13A 13 12
ASK2 – B 130 12:30 Szeged KKSE Érdi Sport Kft II. LU9B 15 4
ASK2 – A 335 12:30 PLER-Kassa Pumukli KUA I. FU8A 6 14
SINOSZ 247 12:20 Salgótarjáni Strandépítők Csanádi KSISE FU14A 25 20
Vasas 17 12:20 XVI.KMSE Mohácsi TE SL15B 17 17
Építők 217 12:10 Veszprémi Kézilabda Kft. Csepel DSE SF16A 24 22
 Elektromos  291 12:00  Kecskeméti Sportiskola  Éles Kézilsuli SE FU10B  12  19 
ASK2 – B 129 12:00 Érdi Sport Kft. I. Kézilabda Szeged SE LU9A 3 17
ASK2 – A 151 12:00 Kispest NKK ASI DSE II. LU8 22 8
Faház  83 11:50  XVI.KMSE  Pénzügyőr SE  LU13B   16 16 
 ASK1 51 11:50  Budaörsi KSE II  Debreceni SC SI I. LU13A  26 
SINOSZ 246 11:40 Szent István SE Grundfos-Tatabánya KC FU14 7 29
Vasas 16 11:30 Jászberényi TF DSE ASKÖ (AU) SL15C 8 24
ASK2 – B 128 11:30 Kispest NKK XVI.KMSE LU9B 18 9
ASK2 – A 334 11:30 Kőkuti Sasok DSE ASI DSE FU8A 17 21
Építők 216 11:20 XVI.KMSE KSI Kézilabda Akadémia SF16A 25 16
Elektromos 290 11:20 BVSC Zugló I. Kézi UP Sport Kft FU10B  1 26 
Faház 82 11:10 Pilisvörösvári TKSK Budaörsi KSE LU13D 10 16
 ASK1 50 11:10  Szigetszentmiklós NKSE Debreceni SC SI II.  LU13C 19 16 
 Sinosz  245 11:00  Százhalombattai KE  Gézengúz UKC  FU14B  14 19 
ASK2 – B 127 11:00 Érd Sport Kft I. Pilisvörösvári TKSK LU9A 9 22
ASK2 – A 150 11:00 BVSC Zugló Kispest NKK LU8 7 20
Vasas 15 10:40 Dunavarsányi TE KÖFÉM SC SL15C 5 24
Elektromos 289 10:40 Beszterce DSE ASI DSE FU10A 11 20
Építők 215 10:30 Városi SE Dunakeszi Veszprém Kézilabda Kft SF16A 18 38
Faház 81 10:30 Mohácsi TE Sturovo (SL) LU13D 14 14
ASK1 49 10:30 ASI DSE I. Salgótarjáni Strandépítők KC LU13C  23 11 
ASK2 – B 126 10:30 Szigetszentmiklós NKSE ASI DSE LU9A 8 10
ASK2 – A 149 10:30 Kispest NKK ASI DSE I. LU8 14 4
SINOSZ 244 10:20 Pénzügyőr SE Éles Kézisuli SE FU14B 13 16
Elektromos  288 10:00  Éles Kézisuli SE  BVSC Zugló I. FU10B  49
 ASK2 – B 125 10:00 XVI.KMSE  Érd Sport Kft. II. LU9B  16 
ASK2 – A  148  10:00 ASI DSE II.  Pumukli KUA  LU8  11 
Faház 80 9:50 XVI.KMSE PSN Handball LU13B  17
ASK1 48 9:50 Gézengúz UKC Farkasvár DSE LU13A 6 13
Vasas 14 9:50 KSI Kézilabda Akadémia I. ASKÖ (AU) SL15C 23 18
SINOSZ 243 9:40 Gyömrő KA Veszprém Kézilabda Kft FU14C 20 23
Építők 214 9:40 ASI DSE Pénzügyőr SE SF16B 9 21
ASK2 – B 124 9:30 Szigetszentmiklós NKSE Érd Sport Kft I. LU9A 17 3
Elektromos 287 9:20 Beszterce DSE Kőkuti Sasok DSE FU10A 26 
ASK2 – A 147 9:30 ASI DSE I. BVSC Zugló LU8 4 3
Faház 79 9:10 Pénzügyőr SE Budaörsi KSE III. LU13B 17 3
ASK1 47 9:10 Debreceni SC SI I Érdi Sport Kft LU13A  21 10 
Vasas 13 9:00 Dunavarsányi TE Jászberényi TF DSE SL15C  15 20
SINOSZ  242  9:00  Elektromos SE  Kézi UP Sport Kft FU14C 20  19 
ASK2-B 123 9:00 ASI DSE Pilisvörösvári TKSK LU9A 16 13
 ASK2-A 146  9:00 Kispest NKK Pumukli KUA LU8  9 15 
Építők  213  8:50  Szigetszentmiklósi KSK  Elektromos SE SF16B   19 31 
Elektromos 286 8:40 ASI DSE Pumukli KUA FU10A 16 18
 Faház 78 8:30  Budaörsi KSE III.  Gyömrő VSK LU13B 23
ASK1 46 8:30 Budaörsi KSE II. Gézengúz UKC U13A 23 8
Építők 212 8:00 Éles Kézisuli SE Csanádi KSISE SF16 B 37 11

 

2017. december 15. (péntek) eredmények (pdf)

2017. december 15. (péntek) fiúk tabellái (pdf)

2017. december 15 (péntek) leány tabellák (pdf)

2017 12 15  mérkőzések

2017. december 15. (péntek) eredményei
mérk.sz helyszín kezdési idő résztvevők korcsoport eredmény
100 ASK1 19:20 BSC Zugló Mohácsi TE LU10B 7 21
12 Vasas 19:10 ASKÖ (AU) KÖFÉM SC SL15C 10 19
285 Kerék u. 19:00 Szigetszentmiklósi KSK BVSC Zugló II. FU10D 6 17
115  Faház 19:00 Óbudai KSI SE Gézengúz UKC LU10A 12 13
 201 Építők  18:40 Pénzügyőr SE Elektromos SE SF16B 17  30
99 ASK1 18:40 Éles Kézisuli SE ASI DSE LU10B 14 9
11 Vasas 18:20 NEKA KSI Kézilabda Akadémia II. SL15A 38 15
109 Faház 18:20 XVI.KMSE Szigetszentmiklós NKSE LU10A 22 11
284 Kerék u. 18:20 Budakalászi SC Óbudai KSI SE FU10D 13 16
278 SINOSZ 18:20 Beszterce DSE Pumukli KUA FU10A 9 29
145 ASK2 – A 18:00 Pumukli KUA ASI DSE I. LU8 15 8
98 ASK1 18:00 Budaörsi KSE BVSC Zugló LU10B 24 9
211 Építők 17:50 Veszprémi Kézilabda Kft KSI Kézilabda Akadémia SF16A  28 11 
283 Kerék u. 17:40 Gézengúz UKC Szigetszentmiklósi KSK FU10D 11 8
277 SINOSZ 17:40 Kőkuti Sasok DSE ASI DSE FU10A 11 6
10 Vasas 17:30 PSN Handball Mohácsi TE SL15B 17 16
97 ASK1 17:20 ASI DSE Mohácsi TE LU10B 5 17
107 Faház 17:20 Szigetszentmiklós NKSE Óbudai KSI SE LU10A 16 7
144 ASK2 – A 17:15 Pumukli KUA BVSC Zugló LU8 7 17
 210 Építők 17:00 Csepel DSE  XVI.KMSE SF16A  24  24
156 ASK2 -B 17:00 ASI DSE Kézilabda Szeged SE LU9A 8 21
282 Kerék u. 17:00 Dereceni SC SI Pilisvörösvári TKSK FU10C 14 8
276 SINOSZ 17:00 Kecskeméti Sportiskola BVSC Zugló I. FU10B 23 1
143 ASK2-A 16:45 ASI DSE I. ASI DSE II. LU8 12 2
96 ASK1 16:40 Budaörsi KSE Éles Kézisuli SE LU10B 17 13
9 Vasas 16:40 ASKÖ (AU) Dunavarsányi TE SL1C 18 14
106 Faház 16:40 Gézengúz UKC XVI.KMSE LU10A 4 19
121 ASK2 -B 16:30 XVI.KMSE Szeged KKSE LU9B 10 14
275 SINOSZ 16:20 Kézi UP Sport Kft Éles Kézisuli SE FU10B 9 14
106 Faház 16:20 Gézengúz UKC Budakalászi SC FU10D 14 17
209  Építők 16:10 Éles Kézisuli SE   Szigetszentmiklósi KSK SF16B  30  17
77 Faház 16:00 Sturovo SL Csepel DSE FU13C 9 19
45 ASK1 16:00 Salgótarjáni Strandépítők Debreceni SC SI II. LU13C 12 16
142 ASK2 – A 16:00 BVSC Zugló ASI DSE II LU8 19 4
8 Vasas 15:50 KSI Kézilabda Akadémia Pénzügyőr SE SL15A 12 23
280 Kerék u. 15:40 Csepel DSE Farkasvár DSE FU10C 17 16
44 ASK1 15:20 Gézengúz UKC Debreceni SC SI I. LU13A 1 27
208 Építők 15:20 ASI DSE Elektromos SE SF16B 6 43
 76 Faház  15:20 Pilisvörösvári TKSK  Mohácsi TE FU13D 14 18
279 Kerék u. 15:00 Óbudai KSI SE BVSC Zugló II. FU10D 8 15
7 Vasas 15:00 KÖFÉM SC KSI Kézilabda Akadémia SL15C 12  13
240 SINOSZ 15:00 Gézengúz UKC Pénzügyőr SE FU14B 14 15
43 ASK1 14:40 ASI DSE I. Sebreceni SC SI II. LU13C 21 17
75 Faház 14:40 Budaörsi KSE III. PSN Handball LU13D 6 32
207 Építők 14:30 Pénzügyőr SE Csanádi KSISE SF16B 24 27
231 SINOSZ 14:20 ASI DSE BVSC Zugló FU14D 11 12
6 Vasas 14:10 Váci NKSE NEKA SL15A 15 26
74 Faház 14:00 Pilisvörösvári TKSK Sturovo (SL) LU13D 12 19
42 ASK1  14:00 Salgótarjáni Strandépítők  KC  Szigetszentmiklós NKSE FU13C 12 18 
 238 SINOSZ  13:40 Csanádi KSI SE  Grundfos-Tatabánya KC  FU14A 13 31
206 Építők 13:40 KSI Kézilabda Akadémia Városi SE Dunakeszi SF16A 24 26
73 Faház 13:20 Budaörsi KSE Mohácsi TE LU13D 20 12
41 ASK1 13:20 Debreceni SC SI. I. Farkasvár DSE LU13A 29 9
5 Vasas 13:20 XVI.KMSE PSN Handball LS15B 21 17
237 SINOSZ 13:00 BVSC Zugló Pilisvörösvári TKSK FU14D 13 21
205 Építők 12:50 XVI.KMSE Veszprém Kézilabda Kft. SF16A 16 28
72 Faház 12:40 PSN Handball Pénzügyőr SE LU13B 18 13
40 ASK1 12:40 Érd Sport Kft Gézengúz UKC LU13A 19 5
4 Vasas 12:30 Mohácsi TE ASI DSE SL15B 16 16
236  SINOSZ 12:20 Elektromos SE Veszprém Kézilabda Kft. FU14C 20 22
71 Faház 12:00 Gyömrő VSK XVI. KMSE LU13B 25 17
39 ASK1 12:00 BVSC Zugló Szigetszentmiklós NKSE LU13C 8 25
204 Építők 12:00 Városi SE Dunakeszi Csepel DSE SF16A 21 34
235 SINOSZ 11:40 Százhalombattai KE Éles Kézisuli SE FU14B 12 27
70 Faház 11:20 Budaörsi KSE Csepel DSE LU13D 13 15
38 ASK1 11:20 Farkasvár DSE Budaörsi KSE II. LU13A 14 14
3 Vasas 11:40 KSI KA I. Dunavarsányi TE. SL15C 17 9
234 SINOSZ 11:00 Pilisvörösvári TKSK Szigetszentmiklósi KSK FU14D 16 14
203 Építők 11:10 Csanádi KSI SE Szigetszentmilósi KSK SF16B 23 30
69 Faház 10:40 XVI. KMSE Budaörsi KSE III LU13B 20 4
37 ASK1  10:40 ASI DSE I. BVSC Zugló FU13C 19 3
2 Vasas 10:50 Pénzügyőr SE Váci NKSE SL15A 27 19
233 SINOSZ 10:20 Szent István SE Salgótarjáni SÉ. FU14A 22 16
202 Építők 10:20 ASI DSE Éles Kézisuli SE SF16B 8 40 
68 Faház 10:00 Pénzügyőr SE Gyomrő VSK LU13B 14 17 
36 ASK 1 10:00 Budaörsi KSE II. Érd Sport Kft LU13A 17 20 
1 Vasas 10:00 ASI DSE XVI.KMSE SL15B 16 20 
232 SINOSZ 9:40 Kézi UP Sport Kft Gyömrő KA FU14C 22 16 

 

 

2017. december 17. (vasárnap) eredmények (pdf)

2017. december 17. (vasárnap) fiúk tabellái (pdf)

2017. december17. (vasárnap) leány tabellák (pdf)

Torna helyszínei, termei:

 

Az alábbi táblázaton találja a kupa aktuális legfrissebb műsorát, 

frissítve: 2017.12.12. 18:40

XXIII. Ferenczy Budapest Kupa 2017. programja (pdf)

XXIII. Ferenczy Budapest Kupa 2017. programja (xlsx)