Adorján János Badó László Kovács László Kulcsár AnitaLeány "A" csoport
Utánpótlás Régió
Utánpótlás Régió
Utánpótlás Régió
Utánpótlás Régió
1 BALOGH Boróka BODA Beatrix BALOGH Bettina BALÁZS Bettina
2 BERNÁT Dorina BOKOR Adrienn BATÓ Lili BALOGH Száva
3 DALNOKI Klaudia CZESZBAK Dóra BOTYIK Alexandra BALOGH Petra
4 FALUVÉGI Dorottya DANKÓ Lea CSENTERI Anna BARÉTH Annamária
5 FÓRIZS Julianna FARKAS Kata CSERVEN Gréta FABRIK Eszter
6 GYÖRGY Kata GIRICZ Laura GYARMATI Gréta FARKAS Patricia
7 HORVÁTH Eszter HORVÁTH Dorina HÁFRA Noémi FODOR Zsófia
8 HORVÁTH Hajna MÁRKI Fanni HORNYÁK Bernadett GUZI Blanka
9 KÁRÁSZ Luca NÉMETH Kitti KALMÁR Henrietta GYÖNGYÖSI Evelin
10 LíÍZER Dorottya POROBIC Zita MAGLÓDI Nikolett KALYDI Dóra
11 LUGOSI Gréta REIGL Szonja NAGY Enikő KISS Viktória
12 MAGOS Eszter SEVARACZ Luca OLÁH Kyra KUIK Natália
13 MÁRITY Laura SPETH Evelin SÁNDOR Johanna Zsófia OSVAI Gréta
14 OPRE Luca SZÁNTÓ Lili SZEKERES Dóra PISÁK Zsuzsanna
15 SÖVÉNYI Evelin SZÉCSI Rebeka SZANDAI Martina SÜVEGES Bianka
16 TÓTH Lilla TÖRÖK Gréta VÁMOS Petra
hsz
Edző FIEDLER Erika BAUNOK Bernadett HOLMANN Ferenc KUPECZ László
Edző VARGA Márta KORSÓS Miklós MAJOROS Gusztáv KUPECZ Lászlóné
Csiszár László Tóth László Sterbinszky Amália Zákányi BálintLeány "B" csoport
Utánpótlás Régió
Utánpótlás Régió
Utánpótlás Régió
Utánpótlás Régió
1 CSÉPKE Dominika BORSA Eszter BERETTYÁN Petra ABUCZKI Fruzsina
2 FODOR Csenge Réka CZUCZU Frida BÍRÓ Petra ÁGOSTON Réka
3 GYŐRFFY Réka HAMMUTH Lili BORBÉLY Fruzsina BÁN FARKAS Dorottya
4 NAGY Mirtill HLAGYVIK Petra DARÁNYI Renáta BARCZI Laura
5 NOVINSZKY Dalma HUDRA Enikő DIÓSZEGI Éva FEKETE Alexandra
6 PACSIRTA Zsóka IMRE Réka GARAMVÖLGYI Krisztina HORN Mónika
7 PÁSZTOR Noémi KAMONDI Petra GYÖKÖS Barbara KUTI Bettina
8 PEITLI Viktória NAGY Martina HELMECZI Gréta LENGYELFALUSSY Vivien
9 PHAM LAN Ivett NAGY Petra Kinga IVÁNCSÓ Rebeka MÁTÉ Fanni Szabina
10 RÓZSÁS Josepine NÉMETH Klaudia KENYERES Barbara SÁRDI Klaudia
11 SÓLYOM Laura NÉMETH Orsolya KOSZTA Enikő SXHATZL Natalie
12 SZABÓ Kitti RUSZANOV Nikolett KOZMA Tünde SOMOGYI Éva Rózsa
13 SZIRMAI Judit SZALAI Stella ŐRI Gitta SZAPPANOS Anna
14 SZOVÁK Viktória TÍMÁR Petra PAPP Dóra TORNOCZKY Sára
15 TAMÁSI Emese VÍG Sára Gerda SZABÓ Panna TUTTI Kata
16 TÓTH Dóra Fruzsina VÖRÖS Szimonetta SZŰCS Debóra VÁRTOK Ramóna
hsz
Edző BÖLÖNI Roland VIRINCSIK Anasztázia MÁRIÁN Blanka WÁGNER István
Edző JÓZSA Krisztián NÉMETH Gábor PAPP Mihály BALOGH Beatrix
Adorján János Badó László Kovács László Tóth LászlóFiú "C" csoport
Utánpótlás Régió
Utánpótlás Régió
Utánpótlás Régió
Utánpótlás Régió
1 ÁCS Gergely BENÁK Dénes BOGNÁR Dominik ANTAL Máté
2 APRÓ Attila BENCSIK Barnabás BARABANTI Kristóf BAGI Gergely
3 BAUER László CSOMBOR Tamás DOMAHIDY Ádám CSAPÓ Levente
4 CSEH Adrián CSÚZI Milán FILIP Lénárd EICHKERN Levente
5 DEMÉNYI Xavér DIMOVITS Ádám GALAMBOS Kristóf GUBICZA Péter
6 FERENCZY László FODOR Zsolt KRIZSA Renátó GYŰRŰ Olivér
7 HORVÁTH László FORGÁCS Tamás LANCSA Dávid HORNYÁK Bence
8 KELLNER Gergő KARSAI Dániel MIKLIÁN Bálint JACZKÓ Márk
9 KIRÁLY Attila KOVÁCS Ákos MIKLIÁN Dávid JANKÓ Dávid
10 KISS Gergő LÓVAI Ramón NAGY Botond KUZMA Ábel
11 SÁPI Norbert MÉSZÁROS Patrik NÉMETH Alex MÁTÉ Dávid
12 SOMOGYI Bálint MÉSZÁROS Patrik SINKÓ Gergő ROSTA Miklós
13 SZABÓ Bendegúz MITRIK László SOMODI Kristóf ROZNER Kevin
14 TÓTH Milán NAGY Martin SZABÓ Tamás SCHAFFER Zsolt
15 VÁCZI Milán SÁRVÁRI Milán TASS Barnabás SZAKÁCS Benedek
16 VETÉSI Dániel SZÉL Gergő VÁCZI Balázs VIRÁG Levente
hsz
Edző RÉDAINÉ HORVÁTH Rita SZABÓ Levente TÓTH Árpád NAGY Péter
Edző KÁRPÁTI Krisztián TÓTH Edmond KOVÁCS István BELLA Viktor
Csiszár László Kulcsár Anita Sterbinszky Amália Zákányi BálintFiú "D" csoport
Utánpótlás Régió
Utánpótlás Régió
Utánpótlás Régió
Utánpótlás Régió
1 BÁBOS Marcell BENDÁSZ Balázs ANDERLICH Csaba BÁRÁNY Balázs
2 BODÓ Viktor HOSTISOCZKI Tamás BERNÁTH Bence BREZOVSZKY Barnabás
3 CSÍK Tamás JUHÁSZ Ádám BODÓ Márton CSORDÁS Marcell
4 CSIRKE Balázs KAPÁCS Gergő BORSI Ádám KIS Dániel
5 ERNEI Bence KISS Richárd CSIGE Zoltán MAGYAR Barnabás
6 GINDER Tamás LIPECZ Ákos CSIHA Gábor MAYER Balázs
7 KECSKEMÉTI Tamás MIHÁLYI Béla FÁBIÁN Dávid MEGYERI Pál
8 KRISTÓF Mátyás NAGY Dominik KATONA Zsombor MÉSZÁROS Erik
9 NAGY Barnabás PÉTER Attila KÉRI Imre ORBÁN Barnabás
10 SCHNEIDER Bence PÉTER Gábor MEZEI Martin PÉTER Barnabás
11 SOMOGYVÁRI Attila SZABÓ István PETROVSZKI Attila SCHAUFF Bence
12 SÜLE Márk TAKÁCS Gergely SÜTŐ Martin SZOMMER Erik
13 SZITA Zoltán TAKÁCS Zalán SZKALISZKI Dániel TÖRÖK Roland
14 SZŐLLŐSI Olivér TÓTH Gergely TELEKI Levente VARGA Marcell
15 SZŐLLŐSLEI Gergő ÚJVÁRI Bence TÓTH Zoltán VÉKONY Bence
16 TAKÁCS Zsombor VERES Balázs ZVOLENSZKI Attila VÖRÖS István
hsz
Edző ÉLES József BARTHA Dénes KÁDAS László VÖRÖS Károly
Edző GYÖRGY László MÁN Géza DOBSZAI Jenő KOPORNYIK Zsolt