23. Ferenczy-Bp. Kupa

XXIII. Ferenczy – Budapest Kupa
Nemzetközi Kézilabda Utánpótlás Torna

 

Teljes műsorfüzetFS16FU14FU10FU9FU8LS15LU13LU10LU9LU82017.12.162017.12.15.VégeredményTermekMűsorVersenykiírás

Végeredmény:

 1. Veszprém Kézilabda Kft.
 2. Éles Kézisuli SE.
 3. Bp. Elektromos SE.
 4. Csepel DSE
 5. XVI. ker. KMSE
 6. Szigetszentmiklósi KSK
 7. Városi SE Dunakeszi
 8. Pénzügyőr SE
 9. KSI Kézilabda Akadémia
10. Csanádi KSI SE
11. ASI DSE

Helyosztók

A csoport

B csoport

 

Lebonyolítás:
csoportokban körmérkőzés, az elért csoportbeli helyezések alapján a másik csoport azonos helyen végzett csapatával játszik helyosztót

Végeredménye:

1 Éles Kézisuli SE
2 Veszprém Kézilabda Kft.
3 Grundfos-Tatabánya KC.
4 Pilisvörösvári KSK
5 Bp. Elektromos SE
6 Pénzügyőr SE
7 Salgótarjáni Strandépítők KC
8 Szigetszentmiklósi KSK
9. Kézilabda UP. Sport Kft.
10. Gézengúz UKC
11. BVSC Zugló
12. Csanádi KSISE
13. Gyömrő KA
14. Százhalombattai KE
15. Szent István SE
16. ASI DSE

Helyosztók

A csoport

B csoport

C csoport

D csoport

Lebonyolítás:

csoportokban körmérkőzés, az elért csoportbeli helyezések alapján 1-4 helyezésért (A1-B1, C1-D1, és helyosztók, a további helyek azonosan az 5-8 stb. helyekért

Végeredménye:

 1 Éles Kézisuli SE
 2 Debreceni SC SI
 3 Pumukli KUA
 4 Gézengúz UKC
 5 Kézilabda UP Sport Kft.
 6 BVSC Zugló
 7 Kőkuti Sasok DSE
 8 Farkasvár DSE
 9 Kecskeméti SI
10 Csepel DSE
11 ASI DSE
12 Óbudai KSISE
13 Pilisvörösvári KSK
14 Beszterce DSE
15 Szigetszentmiklósi KSK
16 BVSC Zugló

Helyosztók

A csoport

B csoport

C csoport

D csoport

Lebonyolítás:

csoportokban körmérkőzés, az elért csoportbeli helyezések alapján 1-4 helyezésért (A1-B1, C1-D1, és helyosztók, a további helyek azonosan az 5-8 stb. helyekért

Végeredmény

1. Kézilabda UP Sport Kft.
2. Szigetszentmiklósi KSK
3. Farkasvár DSE
4. Pumukli KUA
5. Csepel DSE
6. ASI DSE

[/spoiler]

Eredmények

Lebonyolítás:

Körmérkőzés

Végeredmény:

1. Kézilabda UP Sport Kft.
2. Pumukli KUA II.
3. ASI DSE
4. Kőkuti Sasok DSE
5. Pumukli KUA I.
6. Pilisvörösvári KSK
7. BVSC Zugló
8. PLER-Kassa

Helyosztók

A csoport

B csoport

Lebonyolítás:

A két csoport körmérkőzést játszik, majd az 1-4 helyezésért, keresztjáték A1-B2. A2-B1 és helyosztók, 5-8 helyezésért keresztjáték A3-B4, A4-B3 és helyosztók.

Végeredmény:

1. Pénzügyőr SE
2. XVI. ker. KMSE
3. KSI Kézilabda Akadémia I.
4. NEKA
5. PSN Handball
6. KÖFÉM SC
7. Mohácsi TE
8. ASKÖ (AU)
9. Váci NKSE
10. ASI DSE

11. KSI Kézilabda Akadémia II.
12. Jászberényi TE DSE.
13. Dunavarsányi TE.

Helyosztók

A csoport

B csoport

C csoport

Lebonyolítás:

A,B,C csoportok 1 kör, majd a csoport elsők egymással, a csoport másodikok egymással, csoport harmadikok egymással, csoport negyedikek egymással.

Végeredmény:

 1.  Debreceni SC SI I.
 2. Szigetszentmiklós NKSK
 3. Gyömrő KA
 4. Csepel DSE
 5. Érdi Sport Kft.
 6. Budaörsi KSE I.
 7. ASI DSE I.
 8. XVI.ker.KMSE
 9. Debreceni SC SI II.
10. PSN Handball
11. Mohácsi TE
12. Budaörsi KSE II.
13. Salgótarjáni Strandépítők KC
14. Farkasvár DSE
15. Pénzügyőr SE
16. Sturovo (SL)
17. Pilisvörösvári KSK
18. Budaörsi KSE III.
19. Gézengúz UKC
20. BVSC Zugló

Helyosztók

A csoport

B csoport

C csoport

D csoport

Lebonyolítás:

A,B,C,D csoport 1 kör, majd 1-4 helyezésért A1-B1, C1-D1 és helyosztók. 5-8 helyért A2-B2, C2-D2 és helyosztók stb.

Végeredmény:

1. Budaörsi KSE
2. XVI.ker.KMSE
3. Mohácsi TE
4. Szigetszentmiklós NKSE
5. Éles Kézisuli SE
6. Gézengúz UKC
7. BVSC Zugló
8. Óbudai KSI SE
9. ASI DSE

Helyosztók

A csoport

B csoport

Lebonyolítás:

A,B csoport ,az A csoport 1-2 és 3-4 csoporton belüli első és harmadik helyért játszik újra (elért eredményeket nem viszik magukkal) majd helyosztók A1-B1, A2-B2, A3-B3, A4-B4,

Végeredmény:

1. Kispest NKK
2. Kézilabda Szeged SE
3. ASI DSE
4. Szeged KKSE
5. Pilisvörösvári KSK
6. XVI. ker. KMSE
7. Szigetszentmiklósi NKSE
8. Érdi Sport Kft. II.
9. Érdi Sport Kft. I.

Helyosztók

A csoport

B csoport

Lebonyolítás:

A,B csoport és helyosztók A1-B2, A2-B1, A3-B4, A4-B3, és helyosztók

Csoport végeredménye:

1. Pumukli KUA
2. Kispest NKK
3. ASI DSE I.

4. BVSC-Zugló
5. ASI DSE II.

Helyosztók

Alapszakasz eredményei

Lebonyolítás:

1 kör, majd I.helyért az 1-2,III.helyért a 3,4,5 újra játszik

Torna helyszínei, termei:

Az alábbi táblázaton találja a kupa aktuális legfrissebb műsorát, 

frissítve: 2017.12.12. 18:40

XXIII. Ferenczy Budapest Kupa 2017. programja (pdf)

XXIII. Ferenczy Budapest Kupa 2017. programja (xlsx)