A Budapesti Kézilabda Szövetség Versenybizottságának
2019/2020. évi bajnokságokkal kapcsolatos határozatai


Hivatalos érintkezés és információk:

Mind a Magyar Kézilabda Szövetség NB-s mind a Budapesti Kézilabda Szövetség Budapest Felnőtt Bajnokságai 2019/2020. évi versenykiírása az alábbiak szerint rendelkezik a hivatalos levelezés és kézbesítés módjáról:

“Sportrendezvények rendezésével kapcsolatos hivatalos iratok kézbesítése történhet postán, tértivevényes küldeményként, személyes átvételi elismervény ellenében, illetve joghatályosan teljesíthető e-mailen is. E-mailben elektronikus formában megküldött iratok esetében az irat megküldést követő munkanapon akkor is átvettnek tekintendő, ha az átvételről az átvevő visszaigazolást nem ad, kivéve, ha valamely, szabályzat vagy más előírás ettől eltérően rendelkezik.”

A BKSZ Versenybizottságának a 2019/2020. évi bajnokságokkal kapcsolatos határozatainak a határozatnál megjelölt közzétételi időpontot követő munkanap tekintendő a kézbesítés időpontjának.

Bajnoksággal kapcsolatos valamennyi információt (műsor, eredmények, játékvezetők stb.) a Budapesti Kézilabda Szövetség weboldalain tesszük közzé, postai levélküldésre, telefonos értesítésre csak az átjelentés és a 8 napon belüli változások esetén kerül sor.

Határozat száma mérkőzés osztálya közzététel kézbesített jogerős
BKSZVB/01/2019.09.05 HORT SE II FSZSE II női Bp. III. o. 2019.09.05 2019.09.06 2019.09.14
BKSZVB/02/2019.09.19. Budakalász KZRT II Váci KSE II ffi III. ifj. B 2019.09.19 2019.09.20 2019.10.05
BKSZVB/03/2019.09.19. Budakalász KZRT II Váci KSE II ffi III. ifj. B 2019.09.19 2019.09.20 2019.10.05
BKSZVB/04/2019.09.26. Budaörsi KSE Körte HVSE ffi III. ifj F 2019.09.26 2019.09.29 2019.10.14
BKSZVB/05/2019.09.26. Domony KSE Budaörsi KSE ffi III. ifj F 2019.09.26 2019.09.29 2019.10.14
BKSZVB/06/2019.09.26 Domony KSE HORT SE ffi III. ser. F. 2019.09.26 2019.09.29 2019.10.14
BKSZVB/07/2019.09.26. Grundfos Tatabánya KC Rákosmenti KSK ffi III. ifj B 2019.09.26 2019.09.29 2019.10.14
BKSZVB/08/2019.09.26. Mikolik Sport School Csömöri SZSZN NB II. ffi 2019.09.26 2019.09.29 2019.10.14
BKSZVB/09/2019.09.26. Budakalász KZRT Solymári SC ffi III. ifj B 2019.09.26 2019.09.29 2019.10.14
BKSZVB/10/2019.09.27. Mogyoród KSK Domony KSE ffi III. ifj F 2019.09.27 2019.09.30 2019.10.15
BKSZVB/11/2019.09.30.
VS Dunakeszi Váci KSE II. ffi III. ifj B 2019.10.01 2019.10.02 2019.10.17
BKSZVB/12/2019.10.01.
Mikolik Sport School Budapest Honvéd SE NB II. ffi 2019.10.01 2019.10.02 2019.10.17
BKSZVB/13/2019.10.03. ASI DSE Veresegyház VSK ffi III. ser F 2019.10.03 2019.10.04 2019.10.19
BKSZVB/14/2019.10.04. Budakalász SC Csömöri SSZN Kft NB II. ffi 2019.10.04 2019.10.05 2019.10.20
BKSZVB/15/2019.10.07. Pilisvörösvári KSK VS Dunakeszi ffi III. ifj B 2019.10.07. 2019.10.08. 2019.10.23
BKSZVB/16/2019.10.07. Főnix ISE Mogyoródi KSK ffi III. ser F 2019.10.07. 2019.10.08. 2019.10.23
BKSZVB/17/2019.10.08. Grundfos Tatabánya KC Solymári SC  ffi III. ifj B 2019.10.08. 2019.10.09. 2019.10.24.
BKSZVB/18/2019.10.08. ASI DSE Ercsi SE ffi III. ser F 2019.10.08. 2019.10.09. 2019.10.24.
BKSZVB/19/2019.10.09. Mikolik Handball School Cunder TU KS NB II. ffi 2019.10.09. 2019.10.10 2019.10.25.
BKSZVB/20/2019.10.09. Mikolik Handball School BSC Budakalász NB II. ffi 2019.10.09. 2019.10.10 2019.10.25.
BKSZVB/21/2019.10.09. Mikolik Handball School Váci KSE NB II. ffi 2019.10.09. 2019.10.10 2019.10.25.
BKSZVB/22/2019.10.10. MÖSE Magyar Telekom DSC ffi Bp. II. o. 2019.10.10. 2019.10.11. 2019.10.26
BKSZVB/23/2019.10.15. Veresegyház VSK Mogyoródi KSK ffi III. ifj F 2019.10.15. 2019.10.16 2019.10.31.
BKSZVB/24/2019.10.15. Főnix ISE Körte HVSE ffi III. ser F 2019.10.15. 2019.10.16 2019.10.31.
BKSZVB/25/2019.10.15. Solymári SC Cunder TU KS ffi III. ifj B 2019.10.15. 2019.10.16 2019.10.31.
BKSZVB/26/2019.10.16 BRSE Híd-Unió SE II női Bp. II. o. 2019.10.16 2019.10.17 2019.11.01
BKSZVB/27/2019.10.16 FSZSE HORT SE női Bp. III. o. 2019.10.16 2019.10.17 2019.11.01
BKSZVB/28/2019.10.17 Grundfos Tatabánya KC Solymári SC ffi III. ifj B 2019.10.17 2019.10.18 2019.11.02
BKSZVB/29/2019.10.17 Grundfos Tatabánya KC Cunder TU ffi III. ifj B 2019.10.17 2019.10.18 2019.11.02
BKSZVB/30/2019.10.21 ASI DSE Martonvásári KSE ffi III. ser F 2019.10.21 2019.10.22 2019.11.06
BKSZVB/31/2019.10.21 Martonvásári KSE Ercsi SE ffi III. ser F 2019.10.21 2019.10.22 2019.11.06
BKSZVB/32/2019.10.21 Pilisvörösvári KSK Budakalász KZrt.  ffi III. ifj B 2019.10.21 2019.10.22 2019.11.06
BKSZVB/33/2019.10.21 Kistext SE Budafoki KSE női Bp. II. o. 2019.10.21 2019.10.22 2019.11.06
BKSZVB/34/2019.10.22 BRSE HORT SE II női Bp. III. o. 2019.10.22 2019.10.23 2019.11.07
BKSZVB/35/2019.10.22 MAFC KISTEXT SE ffi Bp. I. o. 2019.10.22 2019.10.23 2019.11.07
BKSZVB/36/2019.10.22 BEAC FSZSE ffi Bp. I. o. 2019.10.22 2019.10.23 2019.11.07
BKSZVB/37/2019.10.22 HORT SE II KEAC ffi Bp. II. o. 2019.10.22 2019.10.23 2019.11.07
BKSZVB/38/2019.10.22 Pestszentimrei SK Budai Farkasok NKFT II ffi Bp. I. o. 2019.10.22 2019.10.23 2019.11.07
BKSZVB/39/2019.10.22 Csépe Salgótarjáni SKC Váci KSE II. ffi III. ifj B 2019.10.22 2019.10.23 2019.11.07
BKSZVB/40/2019.10.28 ASI DSE Ercsi SE ffi III. ser F 2019.10.28 2019.10.29 2019.11.13
BKSZVB/41/2019.10.28 FTC KN Kft MAC Szent István SE ffi III. ifj F 2019.10.28 2019.10.29 2019.11.13