A 2018. évi Felkészülési Kupával kapcsolatos valamennyi információ
[button url=”https://www.handballbudapest.eu/2018fkkupa/” target=”blank” background=”#45aff4″ color=”#ffffff” size=”4″ wide=”yes” center=”yes” radius=”5″ text_shadow=”0px 0px 0px #0f0d0d”]2018. Felkészülési Kupa[/button] [tabs style=”1″] [tab title=”02.18″] Sirályok ÉSE – Rákosmenti KSK 23:22 (11:11)Sárkányok KSE – Kőbánya SC12:24 (7:9)
Soroksár-DMTK II- FSZSE 20:24 (11:12)
MÖSE – Rév TSC 20:30 (9:17)
[/tab] [tab title=”02.11″] Kőbánya SC – TFSE
Rév TSC – Sirály ÉSE
TFSE – Soroksár-DMTK II
MÖSE – Rákosmenti
[/tab] [tab title=”02.04″]
Rákosmenti KSK – Rév TSC
MAFC Old Boys – Pénzügyőr SE
FSZSE – TFSE
Hidas Csajok – Gázművek MTE NKE
TFSE – Sárkányok KSE
Öregfiúk – Varánuszok
Időn túliak – Külker SC
TFSE – MÖSE
[/tab]
[tab title=”01.28″]
Sirály ÉSE – Soroksár-DMTK II.
Sárkányok KSE – Gázművek MTE NKE
Rákosmenti KSK – FSZSE
Varánuszok – MAFC Old Boys
Hidas Csajok – Kőbánya SC
Rév TSC – TFSE
Időn túliak – Pénzügyőr SE
Öregfiúk – Külker SC
[/tab]
[tab title=”01.21″]
Külker SC – Varánuszok 18:19 (10:9)
Gázművek MTE NKE – Hidas Csajok19:22 (9:12)
FSZSE – Sirály ÉSE 24:22 (14:12)
Sárkányok KSE – TFSE 18:26 (7:13)
TFSE – Rákosmenti KSK 26:22 (11:10)
TFSE – Kőbánya SC 27:17 (14:7)
Időn túliak – MAFC Old Boys 20:17 (8:8)
Pénzügyőr SE – Öreg fiúk 29:27 (15:15)
Soroksár-DMTK II. – MÖSE 21:21 (14:8)
[/tab]
[tab title=”01.14″]
TFSE – Sirály ÉSE 23:19 (10:10)
TFSE – Gázművek MTE NKE 25:18 (12:11)
FSZSE – MÖSE 21:19 (13:8)
Hídas Csajok – TFSE17:31 (5:17)
Kőbánya SC – Sárkányok KSE 18:18 (6:7)
Varánuszok – Időn túliak 13:20 (6:8)
Külker SC – Pénzügyőr SE 16:23 (6:12)
Soroksár-DMTK II. – Rév TSC 19:18 (7:12)
MAFC Old Boys Öregfiúk 20:23 (11:14)
[/tab]
[tab title=”01.07″]
Külker SC – MAFC OB 20:14 (9:4)
Gázművek MN. – Kőbánya SC 18:24 (9:13)
Rév TSC – FSZSE 18:24 (11:10)
Öregfiúk – Időn túliak 22:27 (8:16)
Hidas Csajok – Sárkányok KSE 18:19 (9:10)
Rákosmenti – Soroksár DMK II.16:20 (10:9)
Pénzügyőr SE – Varánuszok 22:18 (12:9)
MÖSE – Sirályok ÉSE 24:26 (10:11)
[/tab]
[/tabs]
[spoiler title=”Felkészülési kupa mérkőzései időrendben” style=”fancy” icon=”caret”]
A lejátszott mérkőzések jegyzőkönyvét a mérkőzésszámra kattintva érhetők el!
2018. évi Felkészülési Kupa műsora | |||||||||
helyszín: Ermszt Kálmánné Sportcsarnok (SINOSZ) Budapest IX. Könyvek K. krt. 28. | |||||||||
dátum | időpont | msz | csapatok | csoport | eredmény | játékvezetők | |||
2018.01.07 | 9:15 | 18FK01 | Külker SC | MAFC Old Boys | Férfi II | 20 | 14 | Pál Csaba | Tóthpál Balázs |
2018.01.07 | 10:30 | 18FK02 | Gázművek MTE NKE | Kőbánya SC | Női | 18 | 24 | Jézsó Tamás | Sipos Gábor |
2018.01.07 | 11:45 | 18FK03 | Rév TSC | FSZSE | Férfi I. | 18 | 24 | Budai-Bock Krisztián | Rácz László |
2018.01.07 | 13:00 | 18FK04 | Öregfiúk | Időn túliak | Férfi II. | 22 | 27 | Barta István | Juhász János |
2018.01.07 | 14:15 | 18FK05 | Hídas Csajok | Sárkányok KSE | Női | 18 | 19 | Bodó Zsuzsanna | Gál Zsuzsanna |
2018.01.07 | 15:30 | 18FK06 | Rákosmenti KSK | Soroksár-DMTK II. | Férfi I. | 16 | 20 | Kovács Márk | Nagy Balázs Attila |
2018.01.07 | 16:45 | 18FK07 | Pénzügyőr SE | Varánuszok | Férfi II. | 22 | 18 | Ihász Ajtony | Szántó Tamás |
2018.01.07 | 18:00 | 18FK08 | MÖSE | Sirály ÉSE | Férfi I. | 24 | 26 | Báthori Dezső | Lamberg-Liszkay Melinda |
2018.01.14 | 09:15 | 18FK09 | TFSE | Sirály ÉSE | Férfi I. | 23 | 19 | Kömpf Gyula | Oláh Viktor |
2018.01.14 | 10:30 | 18FK10 | TFSE | Gázművek MTE NKE | Női | 25 | 18 | Hársfalvi Zsófia | Mórocz Réka |
2018.01.14 | 11:45 | 18FK11 | FSZSE | MÖSE | Férfi I. | 21 | 19 | Horváth Sándor | Varga Zsolt Kálmán |
2018.01.14 | 13:00 | 18FK12 | Hídas Csajok | TFSE | Női | 17 | 31 | Gecsei Renáta | Kovács Kamilla |
2018.01.14 | 14:15 | 18FK13 | Kőbánya SC | Sárkányok KSE | Női | 18 | 18 | György Kata | Horváth Alexandra |
2018.01.14 | 15:30 | 18FK14 | Varánuszok | Időn túliak | Férfi II. | 13 | 20 | Obermayer Balázs | Vindis Ferenc |
2018.01.14 | 16:45 | 18FK15 | Külker SC | Pénzügyőr SE | Férfi II. | 16 | 23 | Bócz László | Wenzel Tamás |
2018.01.14 | 18:00 | 18FK16 | Soroksár-DMTK II. | Rév TSC | Férfi I. | 19 | 18 | Garai Balázs | Takács Dániel |
2018.01.14 | 19:15 | 18FK17 | MAFC Old Boys | Öregfiúk | Férfi II. | 20 | 23 | Espár Lajos | Pék György |
2018.01.21 | 09:15 | 18FK18 | Külker SC | Varánuszok | Férfi II. | 18 | 19 | Juhász János | Ujhelyi Lajos |
2018.01.21 | 10:30 | 18FK19 | Gázművek MTE NKE | Hidas Csajok | Női | 19 | 22 | Kékesi Krisztina | Liszonyi Szilvia |
2018.01.21 | 11:45 | 18FK20 | FSZSE | Sirály ÉSE | Férfi I. | 24 | 22 | Kovács Márk | Nagy Balázs Attila |
2018.01.21 | 13:00 | 18FK21 | Sárkányok KSE | TFSE | Női | 18 | 26 | Aranyosi Mária | Oláh Nóra |
2018.01.21 | 14:15 | 18FK22 | TFSE | Rákosmenti KSK | Férfi I. | 26 | 22 | Ihász Ajtony | Szántó Tamás |
2018.01.21 | 15:30 | 18FK23 | TFSE | Kőbánya SC | Női | 27 | 17 | Hendzsel Kinga | Király Julietta |
2018.01.21 | 16:45 | 18FK24 | Időn túliak | MAFC Old Boys | Férfi II. | 20 | 17 | Barta István | Stark Lőrinc |
2018.01.21 | 18:00 | 18FK25 | Pénzügyőr SE | Öreg fiúk | Férfi II. | 29 | 27 | Báthori Dezső | Lamberg Liszkay Melinda |
2018.01.21 | 19:15 | 18FK26 | Soroksár-DMTK II. | MÖSE | Férfi I. | 21 | 21 | Gyimesi Zsolt | Sipos Gábor |
2018.01.28 | 09:15 | 18FK27 | Sirály ÉSE | Soroksár-DMTK II. | Férfi I. | 17 | 17 | Horváth Sándor | Varga Zsolt Kálmán |
2018.01.28 | 10:30 | 18FK28 | Sárkányok KSE | Gázművek MTE NKE | Női | 23 | 25 | Demeter Éva | Solti Katalin |
2018.01.28 | 11:45 | 18FK29 | Rákosmenti KSK | FSZSE | Férfi I. | 26 | 22 | Budai-Bock Krisztián | Rátz László |
2018.01.28 | 13:00 | 18FK30 | Varánuszok | MAFC Old Boys | Férfi II. | 26 | 19 | Morvai Balázs | Tóth László |
2018.01.28 | 14:15 | 18FK31 | Hídas Csajok | Kőbánya SC | Női | 16 | 29 | Dézsi Tünde | Osvai Gréta |
2018.01.28 | 15:30 | 18FK32 | Rév TSC | TFSE | Férfi I. | 24 | 24 | Kömpf Gyula | Wenzel Tamás |
2018.01.28 | 16:45 | 18FK33 | Időn túliak | Pénzügyőr SE | Férfi II. | 21 | 27 | Jézsó Tamás | dr. Sipos Gábor |
2018.01.28 | 18:00 | 18FK34 | Öregfiúk | Külker SC | Férfi II. | 16 | 21 | Pál Csaba | Tóthpál Balázs |
2018.02.04 | 09:15 | 18FK35 | Rákosmenti KSK | Rév TSC | Férfi I. | 16 | 26 | Barta Istvám | Stark Lőrinc |
2018.02.04 | 10:30 | 18FK36 | MAFC Old Boys | Pénzügyőr SE | Férfi II. | 10 | 24 | Juhász János | Újhelyi Lajos |
2018.02.04 | 11:45 | 18FK37 | FSZSE | TFSE | Férfi I. | 28 | 21 | Garai Balázs | Takács Dániel |
2018.02.04 | 13:00 | 18FK38 | Hidas Csajok | Gázművek MTE NKE | Női | 14 | 27 | Barabás Kálmán | Kékesi Krisztina |
2018.02.04 | 14:15 | 18FK39 | TFSE | Sárkányok KSE | Női 1-3 | 27 | 11 | Barabás Kálmán | Kékesi Krisztina |
2018.02.04 | 15:30 | 18FK40 | Öregfiúk | Varánuszok | Férfi II. | 25 | 21 | Obermayer Balázs | Vindis Ferenc |
2018.02.04 | 16:45 | 18FK41 | Időn túliak | Külker SC | Férfi II. | 17 | 15 | Katona Attila | Varga Mara |
2018.02.04 | 18:00 | 18FK42 | TFSE | MÖSE | Férfi I. | 31 | 25 | Espár Lajos | Pék György |
2018.02.11 | 15:15 | 18FK43 | Kőbánya SC | TFSE | Női 1-3 | 12 | 24 | Aranyosi Mária | Gecsei Renáta |
2018.02.11 | 16:30 | 18FK44 | Rév TSC | Sirály ÉSE | Férfi I. | 19 | 25 | Horváth Sándor | Varga Zsolt Kálmán |
2018.02.11 | 17:45 | 18FK45 | TFSE | Soroksár-DMTK II. | Férfi I. | 23 | 19 | Kovács Márk | Nagy Balázs Attila |
2018.02.11 | 19:00 | 18FK46 | MÖSE | Rákosmenti KSK | Férfi I. | 18 | 36 | Barabás Kálmán | Kékesi Krisztina |
2018.02.18 | 09:15 | 18FK47 | Sirály ÉSE | Rákosmenti KSK | Férfi I. | 23 | 22 | Budai-Bock Krisztián | Juhász János |
2018.02.18 | 10:30 | 18FK48 | Sárkányok KSE | Kőbánya SC | Női 1-3 | 12 | 24 | Hendzsel Kinga | Osvai Gréta |
2018.02.18 | 11:45 | 18FK49 | Soroksár-DMTK II. | FSZSE | Férfi I. | 20 | 24 | Garai Balázs | Takács Dániel |
2018.02.18 | 13:00 | 18FK50 | MÖSE | Rév TSC | Férfi I. | 20 | 30 | Jézsó Tamás | Sipos Gábor |
Résztvevő csapatok:
Sirály ÉSE
Rákosmenti KSK
Rév TSC
MÖSE
Soroksár-DMTK II.
FSZSE
TFSE
Lebonyolítás:
Egyfordulós körmérkőzéses rendszerben (minden résztvevő a többi résztvevővel egy mérkőzést játszik (résztvevőnként 6 mérkőzés) ez alapján kerül a végeredmény megállapításra az érvényben lévő „A Kézilabdázás Játék és Versenyszabályai (2010.)” alapján. A helyezések eldöntésénél a több megszerzett pont, pont azonosság esetén az egymás elleni eredmény, amennyiben az döntetlen úgy a jobb összes gólkülönbség számít.
Műsor:
2018. január 7. (vasárnap)
11.45 Rév TSC – FSZSE 18:24 (11:10)
15:30 Rákosmenti KSK – Soroksár-DMTK II 16:20 (10:9)
18:00 MÖSE – Sirály ÉSE 24:26 (10:11)
2018. január 14. (vasárnap)
09:15 TFSE – Sirály ÉSE 23:19 (10:10)
11:45 FSZSE – MÖSE 21:19 (13:8)
18:00 Soroksár-DMTK II – Rév TSC 19:18 (7:12)
2018. január 21. (vasárnap)
11:45 FSZSE – Sirály ÉSE 24:22 (14:12)
14:15 TFSE – Rákosmenti KSK 26:22 (11:10)
19:15 Soroksár-DMTK II – MÖSE 20:20 (14:8)
2018. január 28. (vasárnap)
09:15 Sirály ÉSE – Soroksár-DMTK II 17:17 (8:8)
11:45 Rákosmenti KSK – FSZSE 26:22 (15:11)
15:30 Rév TSC – TFSE 24:24 (13:12)
2018. február 4. (vasárnap)
09:15 Rákosmenti KSK – Rév TSC 16:26 (7:12)
11:45 FSZSE – TFSE 28:21 (11:12)
18:00 TFSE – MÖSE 25:31 (16:9)
2018. február 11. (vasárnap)
16:30 Rév TSC – Sirály ÉSE 19:25 (8:16)
17:45 TFSE – Soroksár-DMTK II 23:19 (11:9)
19:00 MÖSE – Rákosmenti KSK 18:36 (7:17)
2018. február 18. (vasárnap)
09:15 Sirály ÉSE – Rákosmenti KSK 23:22 (11:11)
11:45 Soroksár-DMTK II – FSZSE 20:24 (11:12)
13:00 MÖSE – Rév TSC 20:30 (9:17)
csapat | J | GY | D | V | L | K | GK | pont | |
1. | FSZE | 6 | 5 | 0 | 1 | 143 | 126 | 17 | 10 |
2. | TFSE | 6 | 4 | 1 | 1 | 148 | 137 | 11 | 9 |
3. | Sirály ÉSE | 6 | 3 | 1 | 2 | 132 | 129 | 33 | 7 |
4. | Soroksár-DMTK II. | 6 | 2 | 2 | 2 | 115 | 118 | – 3 | 6 |
5. | Rév TSC | 6 | 2 | 1 | 3 | 135 | 128 | 7 | 5 |
6. | Rákosmenti KSK | 6 | 2 | 0 | 4 | 138 | 135 | 3 | 4 |
7. | MÖSE | 6 | 0 | 1 | 5 | 126 | 164 | – 38 | 1 |
Résztvevő csapatok:
Külker SC
Varánuszok
Időntúliak
Pénzügyőr SE
Öregfiúk
MAFC Old Boys
Lebonyolítás:
Egyfordulós körmérkőzéses rendszerben (minden résztvevő a többi résztvevővel egy mérkőzést játszik (résztvevőnként 5 mérkőzés) ez alapján kerül a végeredmény megállapításra az érvényben lévő „A Kézilabdázás Játék és Versenyszabályai (2010.)” alapján. A helyezések eldöntésénél a több megszerzett pont, pont azonosság esetén az egymás elleni eredmény, amennyiben az döntetlen úgy a jobb összes gólkülönbség számít.
Műsor:
2018. január 7. (vasárnap)
09:15 Külker SC MAFC Old Boys 20:14 (9:4)
13:00 Öregfiúk – Időn túliak 22:27 (8:16)
16:45 Pénzügyör SE – Varánuszok 22:18 (12:9)
2018. január 14. (vasárnap)
15:30 Varánuszok – Időntúliak 13:20 (6:8)
16:45 Külker SC – Pénzügyör SE 16:23 (6:12)
19:15 MAFC Old Boys – Öregfiúk 20:23 (11:14)
2018. január 21. (vasárnap)
09:15 Külker SC – Varánuszok 18:19 (10:9)
16:45 Időntúliak – MAFC Old Boys 20:17 (8:8)
18:00 Pénzügyör SE – Öregfiúk 29:27 (15:15)
2018. január 28. (vasárnap)
13:00 Varánuszok – MAFC Old Boys 26:19 (14:11)
16:45 Időntúliak – Penzügyör SE 21:27 (8:13)
18:00 Öregfiúk – Külker SC 16:21 (7:11)
2018. február 4. (vasárnap)
10:30 MAFC Old Boys – Pénzügyör SE 10:24 (6:12)
15:30 Öregfiúk – Varánuszok 25:21 (14:11)
16:45 Időntúliak – Külker SC 17:15 (8:7)
Tabella:
csapat | J | GY | D | V | L | K | GK | pont | |
1. | Pénzügyőr SE | 5 | 5 | 0 | 0 | 125 | 92 | 33 | 10 |
2. | Időntúliak | 5 | 4 | 0 | 1 | 105 | 94 | 11 | 8 |
3. | Külker SC | 5 | 2 | 0 | 3 | 90 | 88 | 2 | 4 |
4. | Öregfiúk | 5 | 2 | 0 | 3 | 113 | 118 | -5 | 4 |
5. | Varánuszok | 5 | 2 | 0 | 3 | 97 | 104 | -7 | 4 |
6. | MAFC Old Boys | 5 | 0 | 0 | 5 | 80 | 113 | -33 | 0 |
Végeredmény:
- Pénzügyőr SE 10 pont
- Időntúliak 8 pont
- Külker SC 4 pont
- Öregfiúk 4 pont
- Varánuszok 4 pont
- MAFC Old Boys 0 pont
Résztvevő csapatok:
TFSE
Kőbánya SC
Sárkányok KSE
Gázművek MTE NKE
Hidas Csajok
Lebonyolítás:
Egyfordulós körmérkőzéses rendszerben (minden résztvevő a többi résztvevővel egy mérkőzést játszik (résztvevőnként 4 mérkőzés),ez alapján alakul ki az alapszakasz végeredménye.
Az alapszakasz 4. és 5. helyezettje egymással még egy mérkőzésen eldönti a 4. hely sorsát, (döntetlen esetén az alapszakasz 4. helyezettje lesz a végső sorrend 4. helyezettje is, minden más esetben a mérkőzés győztese).
Az alapszakasz 1. 2. 3. helyezett csapatai a másik két csapattal egy egy mérkőzésen (3-as körmérkőzés keretében) döntik el az 1. – 3. helyezéseket.
A helyezések eldöntésére az itt fel nem sorolt speciális esetek kivételével az érvényben lévő „A Kézilabdázás Játék és Versenyszabályai (2010.)” alapján. A helyezések eldöntésénél a több megszerzett pont, pont azonosság esetén az egymás elleni eredmény, amennyiben az döntetlen úgy a jobb összes gólkülönbség számít.
Műsor:
2018. január 7. (vasárnap)
10:30 Gázművek MTE NKE – Kőbánya SC 18:24 (9:13)
14:15 Hídas Csajok – Sárkányok KSE 18:19 (9:10)
2018. január 14. (vasárnap)
10:30 TFSE – Gázművek MTE NKE 25:18 (12:11)
13:00 Hídas Csajok – TFSE 17:31 (5:17)
14:15 Kőbánya SC – Sárkányok KSE 18:18 (6:7)
2018. január 21. (vasárnap)
10:30 Gázművek MTE NKE – Hídas Csajok 19:22 (9:12)
13:00 Sárkányok KSE – TFSE 18:26 (7:13)
15:30 TFSE – Kőbánya SC 27:17 (14:7)
2018. január 28. (vasárnap)
10:30 Sárkányok KSE – Gázművek MTE NKE 23:25 (8:13)
14:15 Hídas Csajok – Kőbánya SC16:29 (5:9)
Alapszakasz végeredménye:
csapat | J | GY | D | V | L | K | GK | pont | |
1. | TFSE | 4 | 4 | 0 | 0 | 109 | 70 | 39 | 8 |
2. | Kőbánya SC | 4 | 2 | 1 | 1 | 88 | 79 | 9 | 5 |
3. | Sárkányok KSE | 4 | 1 | 1 | 2 | 78 | 87 | – 9 | 3 |
4. | Hidas Csajok | 4 | 1 | 0 | 3 | 73 | 98 | – 25 | 2* |
5. | Gázművek MTE NKE | 4 | 1 | 0 | 3 | 80 | 94 | – 14 | 2* |
* Azonos pontszám esetén az egymás elleni eredmény döntött
Helyosztók:
2018. február 4. (vasárnap)
4. helyért
13:00 Hidas Csajok – Gázművek MTE NKE 14:27 (6:11)
1-3. helyért:
14:15 TFSE – Sárkányok KSE 27:11 (16:3)
2018. február 11. (vasárnap)
15:15 Kőbánya SC – TFSE 12:24 (5:14)
2018. február 18. (vasárnap)
10:30 Sárkányok KSE – Kőbánya SC 12:24 (7:9)
Végeredmény:
1. TFSE
2. Kőbánya SC
3. Sárkányok KSE
4. Gázművek MTE NKE
5. Hidas Csajok
[/spoiler] [spoiler title=”Versenykiírás” style=”fancy” icon=”caret”] [/spoiler]