2018. Felkészülési Kupa

A 2018. évi Felkészülési Kupával kapcsolatos valamennyi információ

02.1802.1102.0401.2801.2101.1401.07

Felkészülési kupa mérkőzései időrendben

A lejátszott mérkőzések jegyzőkönyvét a mérkőzésszámra kattintva érhetők el!

2018. évi Felkészülési Kupa műsora
helyszín: Ermszt Kálmánné Sportcsarnok (SINOSZ) Budapest IX. Könyvek K. krt. 28.
dátum időpont msz csapatok csoport eredmény játékvezetők
2018.01.07 9:15 18FK01 Külker SC MAFC  Old Boys Férfi II 20 14 Pál Csaba Tóthpál Balázs
2018.01.07 10:30 18FK02 Gázművek MTE NKE Kőbánya SC Női 18 24 Jézsó Tamás Sipos Gábor
2018.01.07 11:45 18FK03 Rév TSC FSZSE Férfi I. 18 24 Budai-Bock Krisztián Rácz László
2018.01.07 13:00 18FK04 Öregfiúk Időn túliak Férfi II. 22 27 Barta István Juhász János
2018.01.07 14:15 18FK05 Hídas Csajok Sárkányok KSE Női 18 19 Bodó Zsuzsanna Gál Zsuzsanna
2018.01.07 15:30 18FK06 Rákosmenti KSK Soroksár-DMTK II. Férfi I. 16 20 Kovács Márk Nagy Balázs Attila
2018.01.07 16:45 18FK07 Pénzügyőr SE Varánuszok Férfi II. 22 18 Ihász Ajtony Szántó Tamás
2018.01.07 18:00 18FK08 MÖSE Sirály ÉSE Férfi I. 24 26  Báthori Dezső Lamberg-Liszkay Melinda
2018.01.14 09:15 18FK09 TFSE Sirály ÉSE Férfi I. 23 19 Kömpf Gyula Oláh Viktor
2018.01.14 10:30 18FK10 TFSE Gázművek MTE NKE Női 25 18 Hársfalvi Zsófia Mórocz Réka
2018.01.14 11:45 18FK11 FSZSE MÖSE Férfi I. 21 19 Horváth Sándor Varga Zsolt Kálmán
2018.01.14 13:00 18FK12 Hídas Csajok TFSE Női 17 31 Gecsei Renáta Kovács Kamilla
2018.01.14 14:15 18FK13 Kőbánya SC Sárkányok KSE Női 18 18 György Kata Horváth Alexandra
2018.01.14 15:30 18FK14 Varánuszok Időn túliak Férfi II. 13 20 Obermayer Balázs Vindis Ferenc
2018.01.14 16:45 18FK15 Külker SC Pénzügyőr SE Férfi II. 16 23 Bócz László Wenzel Tamás
2018.01.14 18:00 18FK16 Soroksár-DMTK II. Rév TSC Férfi I. 19 18 Garai Balázs Takács Dániel
2018.01.14 19:15 18FK17 MAFC  Old Boys Öregfiúk Férfi II. 20 23 Espár Lajos Pék György
2018.01.21 09:15 18FK18 Külker SC Varánuszok Férfi II. 18 19 Juhász János Ujhelyi Lajos
2018.01.21 10:30 18FK19 Gázművek MTE NKE Hidas Csajok Női 19 22 Kékesi Krisztina Liszonyi Szilvia
2018.01.21 11:45 18FK20 FSZSE Sirály ÉSE Férfi I. 24 22 Kovács Márk Nagy Balázs Attila
2018.01.21 13:00 18FK21 Sárkányok KSE TFSE Női 18 26 Aranyosi Mária Oláh Nóra
2018.01.21 14:15 18FK22 TFSE Rákosmenti KSK Férfi I. 26 22 Ihász Ajtony Szántó Tamás
2018.01.21 15:30 18FK23 TFSE Kőbánya SC Női 27 17 Hendzsel Kinga Király Julietta
2018.01.21 16:45 18FK24 Időn túliak MAFC Old Boys Férfi II. 20 17 Barta István Stark Lőrinc
2018.01.21 18:00 18FK25 Pénzügyőr SE Öreg fiúk Férfi II. 29 27 Báthori Dezső Lamberg Liszkay Melinda
2018.01.21 19:15 18FK26 Soroksár-DMTK II. MÖSE Férfi I. 21 21 Gyimesi Zsolt Sipos Gábor
2018.01.28 09:15 18FK27 Sirály ÉSE Soroksár-DMTK II. Férfi I. 17 17 Horváth Sándor Varga Zsolt Kálmán
2018.01.28 10:30 18FK28 Sárkányok KSE Gázművek MTE NKE Női 23 25 Demeter Éva Solti Katalin
2018.01.28 11:45 18FK29 Rákosmenti KSK FSZSE Férfi I. 26 22 Budai-Bock Krisztián Rátz László
2018.01.28 13:00 18FK30 Varánuszok MAFC Old Boys Férfi II. 26 19 Morvai Balázs Tóth László
2018.01.28 14:15 18FK31 Hídas Csajok Kőbánya SC Női 16 29  Dézsi Tünde Osvai Gréta
2018.01.28 15:30 18FK32 Rév TSC TFSE Férfi I. 24  24  Kömpf Gyula Wenzel Tamás
2018.01.28 16:45 18FK33 Időn túliak Pénzügyőr SE Férfi II. 21  27  Jézsó Tamás dr. Sipos Gábor
2018.01.28 18:00 18FK34 Öregfiúk Külker SC Férfi II. 16 21 Pál Csaba Tóthpál Balázs
2018.02.04 09:15 18FK35 Rákosmenti KSK Rév TSC Férfi I. 16 26   Barta Istvám Stark Lőrinc
2018.02.04 10:30 18FK36 MAFC  Old Boys Pénzügyőr SE Férfi II.  10 24  Juhász János Újhelyi Lajos
2018.02.04 11:45 18FK37 FSZSE TFSE Férfi I. 28 21   Garai Balázs  Takács Dániel
2018.02.04 13:00 18FK38 Hidas Csajok Gázművek MTE NKE Női 14 27  Barabás Kálmán Kékesi Krisztina
2018.02.04 14:15 18FK39 TFSE Sárkányok KSE Női 1-3 27  11   Barabás Kálmán Kékesi Krisztina
2018.02.04 15:30 18FK40 Öregfiúk Varánuszok Férfi II. 25 21  Obermayer Balázs Vindis Ferenc
2018.02.04 16:45 18FK41 Időn túliak Külker SC Férfi II.  17 15   Katona Attila Varga Mara
2018.02.04 18:00 18FK42 TFSE MÖSE Férfi I. 31 25   Espár Lajos Pék György
2018.02.11 15:15 18FK43 Kőbánya SC TFSE Női 1-3 12 24  Aranyosi Mária Gecsei Renáta
2018.02.11 16:30 18FK44 Rév TSC   Sirály ÉSE Férfi I.  19 25  Horváth Sándor Varga Zsolt Kálmán
2018.02.11 17:45 18FK45 TFSE Soroksár-DMTK II. Férfi I.  23 19   Kovács Márk Nagy Balázs Attila
2018.02.11 19:00 18FK46 MÖSE Rákosmenti KSK Férfi I.  18 36  Barabás Kálmán Kékesi Krisztina
2018.02.18 09:15  18FK47 Sirály ÉSE Rákosmenti KSK Férfi I. 23 22  Budai-Bock Krisztián Juhász János
2018.02.18 10:30 18FK48 Sárkányok KSE Kőbánya SC Női 1-3 12 24  Hendzsel Kinga Osvai Gréta
2018.02.18 11:45 18FK49 Soroksár-DMTK II. FSZSE Férfi I. 20 24  Garai Balázs Takács Dániel
2018.02.18 13:00 18FK50 MÖSE Rév TSC   Férfi I. 20 30  Jézsó Tamás Sipos Gábor
Férfi felnőtt I. csoport

Résztvevő csapatok:

Sirály ÉSE
Rákosmenti KSK
Rév TSC
MÖSE
Soroksár-DMTK II.
FSZSE
TFSE

Lebonyolítás:

Egyfordulós körmérkőzéses rendszerben (minden résztvevő a többi résztvevővel egy mérkőzést játszik (résztvevőnként 6 mérkőzés) ez alapján kerül a végeredmény megállapításra az érvényben lévő “A Kézilabdázás Játék és Versenyszabályai (2010.)” alapján. A helyezések eldöntésénél a több megszerzett pont, pont azonosság esetén az egymás elleni eredmény, amennyiben az döntetlen úgy a jobb összes gólkülönbség számít.

Műsor:

2018. január 7. (vasárnap)

11.45 Rév TSC – FSZSE 18:24 (11:10)
15:30 Rákosmenti KSK – Soroksár-DMTK II 16:20 (10:9)
18:00 MÖSE – Sirály ÉSE 24:26 (10:11)

2018. január 14. (vasárnap)

09:15 TFSE – Sirály ÉSE 23:19 (10:10)
11:45 FSZSE – MÖSE 21:19 (13:8)
18:00 Soroksár-DMTK II – Rév TSC 19:18 (7:12)

2018. január 21. (vasárnap)

11:45 FSZSE – Sirály ÉSE 24:22 (14:12)
14:15 TFSE – Rákosmenti KSK 26:22 (11:10)
19:15 Soroksár-DMTK II – MÖSE 20:20 (14:8)

2018. január 28. (vasárnap)

09:15 Sirály ÉSE – Soroksár-DMTK II 17:17 (8:8)
11:45 Rákosmenti KSK – FSZSE 26:22 (15:11)
15:30 Rév TSC – TFSE 24:24 (13:12)

2018. február 4. (vasárnap)

09:15 Rákosmenti KSK – Rév TSC 16:26 (7:12)
11:45 FSZSE – TFSE 28:21 (11:12)
18:00 TFSE – MÖSE  25:31 (16:9)

2018. február 11. (vasárnap)

16:30 Rév TSC – Sirály ÉSE 19:25 (8:16)
17:45 TFSE – Soroksár-DMTK II 23:19 (11:9)
19:00 MÖSE – Rákosmenti KSK 18:36 (7:17)

2018. február 18. (vasárnap)

09:15 Sirály ÉSE – Rákosmenti KSK 23:22 (11:11)
11:45 Soroksár-DMTK II – FSZSE 20:24 (11:12)
13:00 MÖSE – Rév TSC 20:30 (9:17)

  csapat J GY D V L K GK pont
1. FSZE 6 5 0 1 143 126 17 10
2. TFSE 6 4 1 1 148 137 11 9
3. Sirály ÉSE 6 3 1 2 132 129 33 7
4. Soroksár-DMTK II. 6 2 2 2 115 118 – 3 6
5. Rév TSC 6 2 1 3 135 128   7 5
6. Rákosmenti KSK 6 2 0 4 138  135    3 4
7.  MÖSE 6 0 1 5 126  164  – 38 1
Férfi felnőtt II. csoport

Résztvevő csapatok:

Külker SC 
Varánuszok
Időntúliak
Pénzügyőr SE
Öregfiúk
MAFC Old Boys

Lebonyolítás:

Egyfordulós körmérkőzéses rendszerben (minden résztvevő a többi résztvevővel egy mérkőzést játszik (résztvevőnként 5 mérkőzés) ez alapján kerül a végeredmény megállapításra az érvényben lévő “A Kézilabdázás Játék és Versenyszabályai (2010.)” alapján. A helyezések eldöntésénél a több megszerzett pont, pont azonosság esetén az egymás elleni eredmény, amennyiben az döntetlen úgy a jobb összes gólkülönbség számít.

Műsor:

2018. január 7. (vasárnap)

09:15 Külker SC MAFC Old Boys 20:14 (9:4)
13:00 Öregfiúk – Időn túliak 22:27 (8:16)
16:45 Pénzügyör SE – Varánuszok 22:18 (12:9)

2018. január 14. (vasárnap)

15:30 Varánuszok – Időntúliak 13:20 (6:8)
16:45 Külker SC – Pénzügyör SE 16:23 (6:12)
19:15 MAFC Old Boys – Öregfiúk 20:23 (11:14)

2018. január 21. (vasárnap)

09:15 Külker SC – Varánuszok 18:19 (10:9)
16:45 Időntúliak – MAFC Old Boys 20:17 (8:8)
18:00 Pénzügyör SE – Öregfiúk 29:27 (15:15)

2018. január 28. (vasárnap)

13:00 Varánuszok – MAFC Old Boys 26:19 (14:11)
16:45 Időntúliak – Penzügyör SE 21:27 (8:13)
18:00 Öregfiúk – Külker SC 16:21 (7:11)

2018. február 4. (vasárnap)

10:30 MAFC Old Boys – Pénzügyör SE 10:24 (6:12)
15:30 Öregfiúk – Varánuszok 25:21 (14:11)
16:45 Időntúliak – Külker SC 17:15 (8:7)

Tabella:

  csapat J GY D V L K GK pont
1. Pénzügyőr SE 5 5 0 0 125 92 33 10
2. Időntúliak 5 4 0 1 105 94 11 8
3. Külker SC 5 2 0 3 90 88 2
4. Öregfiúk  5 2 0 3 113 118 -5 4
5. Varánuszok 5 2 0 3 97 104 -7 4
6. MAFC Old Boys 5 0 0 5 80 113 -33 0

Végeredmény:

  1. Pénzügyőr SE 10 pont
  2. Időntúliak 8 pont
  3. Külker SC 4 pont
  4. Öregfiúk 4 pont
  5. Varánuszok 4 pont
  6. MAFC Old Boys 0 pont
Női felnőtt csoport

Résztvevő csapatok:

TFSE
Kőbánya SC
Sárkányok KSE
Gázművek MTE NKE
Hidas Csajok

Lebonyolítás:

Egyfordulós körmérkőzéses rendszerben (minden résztvevő a többi résztvevővel egy mérkőzést játszik (résztvevőnként 4 mérkőzés),ez alapján alakul ki az alapszakasz végeredménye.
Az alapszakasz 4. és 5. helyezettje egymással még egy mérkőzésen eldönti a 4. hely sorsát, (döntetlen esetén az alapszakasz 4. helyezettje lesz a végső sorrend 4. helyezettje is, minden más esetben a mérkőzés győztese).
Az alapszakasz 1. 2. 3. helyezett csapatai a másik két csapattal egy egy mérkőzésen (3-as körmérkőzés keretében) döntik el az 1. – 3. helyezéseket.
A helyezések eldöntésére az itt fel nem sorolt speciális esetek kivételével az érvényben lévő “A Kézilabdázás Játék és Versenyszabályai (2010.)” alapján. A helyezések eldöntésénél a több megszerzett pont, pont azonosság esetén az egymás elleni eredmény, amennyiben az döntetlen úgy a jobb összes gólkülönbség számít.

Műsor:

2018. január 7. (vasárnap)

10:30 Gázművek MTE NKE – Kőbánya SC 18:24 (9:13)
14:15 Hídas Csajok – Sárkányok KSE 18:19 (9:10)

2018. január 14. (vasárnap)

10:30 TFSE – Gázművek MTE NKE 25:18 (12:11)
13:00 Hídas Csajok – TFSE 17:31 (5:17)
14:15 Kőbánya SC – Sárkányok KSE 18:18 (6:7)

2018. január 21. (vasárnap)

10:30 Gázművek MTE NKE – Hídas Csajok 19:22 (9:12)
13:00 Sárkányok KSE – TFSE 18:26 (7:13)
15:30 TFSE – Kőbánya SC 27:17 (14:7)

2018. január 28. (vasárnap)

10:30 Sárkányok KSE – Gázművek MTE NKE 23:25 (8:13)
14:15 Hídas Csajok – Kőbánya SC16:29 (5:9)

 

Alapszakasz végeredménye:

  csapat J GY D V L K GK pont
1. TFSE 4 4 0 0 109 70 39 8
2. Kőbánya SC 4 2 1 1 88 79 9 5
3. Sárkányok KSE 4 1 1 2 78 87 – 9 3
4. Hidas Csajok 4 1 0 3 73 98 – 25 2*
5. Gázművek MTE NKE 4 1 0 3 80 94 – 14 2*

* Azonos pontszám esetén az egymás elleni eredmény döntött

Helyosztók:

2018. február 4. (vasárnap)

4. helyért
13:00 Hidas Csajok – Gázművek MTE NKE   14:27 (6:11)


1-3. helyért:
14:15 TFSE – Sárkányok KSE 27:11 (16:3)

2018. február 11. (vasárnap)

15:15 Kőbánya SC – TFSE 12:24 (5:14)

2018. február 18. (vasárnap)

10:30 Sárkányok KSE – Kőbánya SC 12:24 (7:9)

Végeredmény:

1. TFSE
2. Kőbánya SC
3. Sárkányok KSE
4. Gázművek MTE NKE
5.  Hidas Csajok