2018/2019

A Budapesti Kézilabda Szövetség Versenybizottságának
2018/2019. évi bajnokságokkal kapcsolatos határozatai


Hivatalos érintkezés és információk:

Mind a Magyar Kézilabda Szövetség NB-s mind a Budapesti Kézilabda Szövetség Budapest Felnőtt Bajnokságai 2018/2019. évi versenykiírása az alábbiak szerint rendelkezik a hivatalos levelezés és kézbesítés módjáról:

“Sportrendezvények rendezésével kapcsolatos hivatalos iratok kézbesítése történhet postán, tértivevényes küldeményként, személyes átvételi elismervény ellenében, illetve joghatályosan teljesíthető e-mailen is. E-mailben elektronikus formában megküldött iratok esetében az irat megküldést követő munkanapon akkor is átvettnek tekintendő, ha az átvételről az átvevő visszaigazolást nem ad, kivéve, ha valamely, szabályzat vagy más előírás ettől eltérően rendelkezik.”

A BKSZ Versenybizottságának a 2018/2019 évi bajnokságokkal kapcsolatos határozatainak a határozatnál megjelölt közzétételi időpontot követő munkanap tekintendő a kézbesítés időpontjának.

Bajnoksággal kapcsolatos valamennyi információt (műsor, eredmények, játékvezetők stb.) a Budapesti Kézilabda Szövetség weboldalain tesszük közzé, postai levélküldésre, telefonos értesítésre csak az átjelentés és a 8 napon belüli változások esetén kerül sor.

Határozat száma mérkőzés osztálya közzététel kézbesített jogerős
BKSZVB/72/2018.12.10 Körte HVSE Domony KSE ffi III. o. ifjúsági 2018.12.10 2018.12.11 2018.12.19
BKSZVB/71/2018.12.10 Körte HVSE Domony KSE ffi III. o. serdülő 2018.12.10 2018.12.11 2018.12.19
BKSZVB/70/2018.12.08 Budakalász SC KASE női NBII észak 2018.12.10 2018.12.11 2018.12.19
BKSZVB/69/2018.12.10 Mogyoród KSK Domony KSE ffi III. o. serdülő 2018.12.10 2018.12.11 2018.12.19
BKSZVB/68/2018.12.10 Mogyoród KSK Domony KSE ffi III. o. serdülő 2018.12.10 2018.12.11 2018.12.19
BKSZVB/67/2018.12.10 Mogyoród KSK Domony KSE ffi III. o. serdülő 2018.12.10 2018.12.11 2018.12.19
BKSZVB/66/2018.12.06 ESMTK Domony KSE ffi III. o. ifjúsági 2018.12.06 2018.12.07 2018.12.15
BKSZVB/65/2018.12.05
Emericus KSE II ÖTE ffi Bp. II. o. 2018.12.05 2018.12.06 2018.12.14
BKSZVB/64/2018.12.04 Solymári SC VS Dunakeszi női III. o. ifjúsági 2018.12.04 2018.12.05 2018.12.13
BKSZVB/63/2018.12.04 Kántor Anikó SE Solymári SC női III. o. ifjúsági 2018.12.04 2018.12.05 2018.12.13
BKSZVB/62/2018.12.04 Kántor Anikó SE Solymári SC női III. o. ifjúsági 2018.12.04 2018.12.05 2018.12.13
BKSZVB/61/2018.11.30
Budapesti Farkasok KSE Budapest Heroes SE ffi. Bp. II. o. 2018.11.30 2018.12.01 2018.12.09
BKSZVB/60/2018.11.30 Mikolik SS Rév TSC II-BOB ffi Bp. I. o. 2018.11.30 2018.12.01 2018.12.09
BKSZVB/59/2018.11.30 Szent István SE Gyömrői KA ffi III. o. serdülő 2018.11.30 2018.12.01 2018.12.09
BKSZVB/58/2018.11.30 Szent István SE Albertirsa SE ffi III. o. ifjúsági 2018.11.30 2018.12.01 2018.12.09
BKSZVB/57/2018.11.30 Szent István SE Treff 07 SE ffi III. o. serdülő 2018.11.30 2018.12.01 2018.12.09
BKSZVB/56/2018.11.29 Szent István SE Körte HVSE ffi III. o. ifjúsági 2018.11.29 2018.11.30 2018.12.08
BKSZVB/55/2018.11.29 Szent István SE Bp. Elektromos SE ffi III. o. ifjúsági 2018.11.29 2018.11.30 2018.12.08
BKSZVB/54/2018.11.29 Veresegyház VSK Szent István SE ffi III. o. serdülő 2018.11.29 2018.11.30 2018.12.08
BKSZVB/53/2018.11.29 KSA Budapest ESMTK ffi III. o. ifjúsági 2018.11.29 2018.11.30 2018.12.08
BKSZVB/52/2018.11.29
VS Dunakeszi Rákosmenti KSK női NBII észak 2018.11.29 2018.11.30 2018.12.08
BKSZVB/51/2018.11.28 Mogyoród KSK Treff 07 SE ffi III. o. serdülő 2018.11.28 2018.11.29 2018.12.07
BKSZVB/50/2018.11.27
Rév TSC II Kinizsi TTK női Bp. I. o. 2018.11.27 2018.11.28 2018.12.06
BKSZVB/49/2018.11.27 Martonvásári KSE Albertirsa SE ffi III. o. ifjúsági 2018.11.27 2018.11.28 2018.12.06
BKSZVB/48/2018.11.27 KASE Tatabányai SC női NBII észak 2018.11.27 2018.11.28 2018.12.06
BKSZVB/47/2018.11.23 Szent István SE Domony SE ffi III. o. ifjúsági 2018.11.23 2018.11.24 2018.12.02
BKSZVB/46/2018.11.23
Albertirsa SE Körte HVSE ffi III. o. ifjúsági 2018.11.23 2018.11.24 2018.12.02
BKSZVB/45/2018.11.21 Vecsési SE Szent István SE ffi III. o. serdülő 2018.11.22 2018.11.23 2018.12.01
BKSZVB/44/2018.11.20 HORT SE Pestszentimrei SK ffi Bp. I. o. 2018.11.20 2018.11.21 2018.11.29
BKSZVB/43/2018.11.20
Solymár SC Vasas SC U22 női NBII észak 2018.11.20 2018.11.21 2018.11.29
BKSZVB/42/2018.11.19
XVI. ker. KMSE Tatabányai SC női III. o. ifjúsági 2018.11.19 2018.11.20 2018.11.28
BKSZVB/41/2018.11.15 FSZSE II Budapest Police SE női Bp. III. o. 2018.11.15 2018.11.16 2018.11.24
BKSZVB/40/2018.11.15 Szent István SE Gyömrői VSK ffi III. o. serdülő 2018.11.15 2018.11.16 2018.11.24
BKSZVB/39/2018.11.14 Szent István SE Albertirsa SE ffi III. o. ifjúsági 2018.11.14 2018.11.15 2018.11.23
BKSZVB/38/2018.11.14 Szent István SE Albertirsa SE ffi III. o. ifjúsági 2018.11.14 2018.11.15 2018.11.23
BKSZVB/37/2018.11.14 Esztergomi Vitézek RAFC Veresegyház VSK ffi III. o. serdülő 2018.11.14 2018.11.15 2018.11.23
BKSZVB/36/2018.11.12 Rákosmenti KSK Kinizsi TTK női III. o. ifjúsági 2018.11.12 2018.11.13 2018.11.21
BKSZVB/35/2018.11.08 VS Dunakeszi KASE női NBII észak, III. o. ifjúsági 2018.11.08 2018.11.09 2018.11.17
BKSZVB/34/2018.11.06 Kinizsi TTK Csépe Salgótarjáni SKC női NBII észak, III. o. ifjúsági 2018.11.06 2018.11.07 2018.11.15
BKSZVB/33/2018.11.06 Tatabányai SC Esztergomi Vitézek RAFC női NBII észak, III. o. ifjúsági 2018.11.06 2018.11.07 2018.11.15
BKSZVB/32/2018.11.06 VS Dunakeszi XVI. ker KMSE női NBII észak, III. o. ifjúsági 2018.11.06 2018.11.07 2018.11.15
BKSZVB/31/2018.10.30 Esztergomi Vitézek RAFC FTC KN KFT U22 női NBII észak 2018.10.30 2018.10.31 2018.11.08
BKSZVB/30/2018.10.25 Esztergomi Vitézek RAFC VS Dunakeszi női NBII észak, III. o. ifjúsági 2018.10.25 2018.10.26 2018.11.03
BKSZVB/29/2018.10.24 Rákosmenti KSK Solymári SC női III. o. ifjúsági 2018.10.24 2018.10.25 2018.11.02
BKSZVB/28/2018.10.24 Treff 07 SE Esztergomi Vitézek RAFC ffi III. o. serdülő 2018.10.24 2018.10.25 2018.11.02
BKSZVB/27/2018.10.24 Gyömrői KA Mogyoródi KSK ffi III. o. serdülő 2018.10.24 2018.10.25 2018.11.02
BKSZVB/26/2018.10.18 Győrffy Réka átigazolás 2018.10.18 2018.10.19 2018.10.27
BKSZVB/25/2018.10.18 VS Dunakeszi Csépe Salgótarjáni SKC női NBII észak, III. o. ifjúsági 2018.10.18 2018.10.19 2018.10.27
BKSZVB/24/2018.10.17 ESMTK Szent István SE ffi III. o. ifjúsági 2018.10.17 2018.10.18 2018.10.26
BKSZVB/23/2018.10.17 ESMTK Szent István SE ffi III. o. ifjúsági 2018.10.17 2018.10.18 2018.10.26
BKSZVB/22/2018.10.10 Mogyoródi KSK KÖRTE HVSE ffi III. o. serdülő 2018.10.10 2018.10.11 2018.10.19
BKSZVB/21/2018.10.09 BEAC HORT SE ffi Bp. I. o. 2018.10.09 2018.10.10 2018.10.18
BKSZVB/20/2018.10.09 ESMTK Gyömrő VSK ffi III. o. ifjúsági 2018.10.09 2018.10.10 2018.10.18
BKSZVB/19/2018.10.04 Treff 07 SE Domony SE ffi III. o. serdülő 2018.10.04 2018.10.05 2018.10.13
BKSZVB/18/2018.10.02 ESMTK Albertirsa SE ffi III. o. ifjúsági 2018.10.02 2018.10.03 2018.10.11
BKSZVB/17/2018.10.02 KinizsiTTK II Rákosmenti KSK II. női Bp. I. o. 2018.10.02 2018.10.03 2018.10.11
BKSZVB/16/2018.10.02 Pénzüyőr SE II Mini Titánok KSE férfi Bp. II. o. 2018.10.02. 2018.10.03 2018.10.11
BKSZVB/15/2018.10.02 BEAC Emericus KSE férfi Bp. II. o. 2018.10.02 2018.10.03 2018.10.11
BKSZVB/14/2018.10.02 MALÉV SC Rév TSCS női Bp. I. o. 2018.10.02 2018.10.03 2018.10.11
BKSZVB/13/2018.10.02 Üllői VSK Körte HVSE ffi III. o. ifjúsági 2018.10.02 2018.10.03 2018.10.11
BKSZVB/12/2018.10.02 Domony KSE Csepel DSE ffi III. o. ifjúsági 2018.10.02 2018.10.03 2018.10.11
BKSZVB/11/2018.10.02 Domony KSE Vecsési SE ffi III. o. serdülő 2018.10.02 2018.10.03 2018.10.11
BKSZVB/10/2018.09.19 Mikolik SS Kft Budai Farkasok NKft II. ffi Bp. o. 2018.09.19 2018.09.20 2018.09.28
BKSZVB/9/2018.09.17 Veresegyház VSK Mogyoródi KSK ffi III. o. ifjúsági 2018.09.17 2018.09.18 2018.09.26
BKSZVB/8/2018.09.17 ESMTK Üllő VSK ffi III. o. ifjúsági 2018.09.17 2018.09.18 2018.09.26
BKSZVB/7/2018.09.17 ESMTK Üllő VSK ffi III. o. ifjúsági 2018.09.17 2018.09.18 2018.09.26
BKSZVB/6/2018.09.14 Domony KSE Gyömrő KA ffi III. o. serdölő 2018.09.14 2018.09.15 2018.09.23
BKSZVB/5/2018.09.12 BEAC MÖSE ffi  Bp. I. o 2018.09.12 2018.09.13 2018.09.21
BKSZVB/4/2018.09.12 KSA Budapest visszalépése ffi Bp. I. o 2018.09.12 2018.09.13 2018.09.21
BKSZVB/3/2018.09.11 MALÉV SC HORT SE női Bp. I. o. 2018.09.11 2018.09.12 2018.09.20
BKSZVB/2/2018.09.07 Rév TSC II – Óriások átsorolása női Bp. I. o. 2018.09.07 2018.09.08 2018.09.16
BKSZVB/1/2018.09.07 FSZSE átsorolása női Bp. II. o. 2018.09.07 2018.09.08 2018.09.16