2017. évi LV. International Felkészülési Kupa műsora, eredményei,
[tabs style=”1″]
[tab title=”műsor”]
dátum idő csapatok csoport eredmény játékvezetők versenybíró
2017.01.08 09:15 vas Hort SE Öregfiúk Pénzügyőr SE Férfi B 26 25 Stark L. Szentesi V. Nagy J.
2017.01.08 10:45 vas Külker SC DMTK - Soroksár Férfi A 16 23 Barta I. Budai-Bock K. Farkas Zs.
2017.01.08 12:15 vas Rév Hilltop II. TKSE Női B 22 22 Csalogány Zs. Pálfi M. Ihász I.
2017.01.08 13:45 vas Rév TSC II. - BOB FSZSE Férfi A 29 20 Barabás K. Sárosi G. Báthori D.
2017.01.08 15:15 vas Rév Hilltop TFSE Női A 26 24 Kovács M. Nagy B. A. György G.
2017.01.08 16:45 vas MÖSE Híd Unió SE "Varánuszok" Férfi B 29 30 Morvai B. Szarka B. Várhegyi A.
2017.01.15 08:45 vas Pénzügyőr SE XIII. ker. ÖTE Férfi B 30 24 Budai-Bock K. Rácz L. Barta I.
2017.01.15 10:15 vas TFSE Budafoki KSE Női A 27 21 Demeter É. Solti K. Dobos I. J.
2017.01.15 11:45 vas Rév Hilltop II. Kőbánya SC Női B 13 23 Konkoly Á. Osgyán B. Oláh V.
2017.01.15 13:15 vas TKSE Gázművek MTE NKE Női B 19 19 Király J. Spolmin R. Bócz L.
2017.01.15 14:45 vas TFSE FSZSE Férfi A 35 27 Barta I. Katona A. Vindis F.
2017.01.15 16:15 vas Külker SC Rév TSC II. - BOB Férfi A 17 44 Juhász J. Ujhelyi L. Fülöp Gy.
2017.01.15 17:45 vas Híd Unió SE Varánuszok Hort SE Öregfiúk Férfi B 28 35 Ihász A. Szántó T. Doborvits Cs.
2017.01.15 19:15 vas MAFC Old Boys MÖSE Férfi B 28 23 Stark L. Szentesi V. Orbán S.
2017.01.22 09:15 vas Pénzügyőr SE Híd Unió SE Varánuszok Férfi B 29 25 Garai Balázs Róbert Takács Dániel György Gábor
2017.01.22 10:45 vas Kőbánya SC Gázművek MTE NKE Női B 14 22 Obermayer Balázs Vindis Ferenc ifj György Szolanzs
2017.01.22 12:15 vas Rév Hilltop Budafoki KSE Női A 38 22 Tombor Szilárd Varga Tamás Ihász István
2017.01.22 13:45 vas DMTK - Soroksár FSZSE Férfi A 22 25 Báthori Dezső Lamber Liszkai M. Nagy József
2017.01.22 15:15 vas TFSE REAC SE SI Női A 26 28 Aranyosi Mária Oláh Nóra Éles Péter
2017.01.22 16:45 vas Rév TSC II. - BOB TFSE Férfi A 32 22 Kovács Marcell dr. Wentzel Tamás Sándor Zoltán
2017.01.22 17.45 vas MAFC Old Boys XIII. ker. ÖTE Férfi B 26 26 Bognár Attila Morvai Balázs Brinzay Margit
2017.01.29 08:45 vas Dunaharaszti MTK - Soroksár TFSE Férfi A 19 30 György Gábor Sárosi Gábor Juhász János
2017.01.29 10:15 vas REAC SE SI Budafoki KSE Női A 28 9 Liszonyi Szilvia Rozs Bettina Lamberg-Liszkay Melinda
2017.01.29 11:45 vas Gázművek MTE NKE Rév Hilltop II. Női B 28 24 Mandl Gergely Tóth László Benyák Katalin
2017.01.29 13:15 vas REAC SE SI Rév Hilltop Női A 18 22 Bodó Zsuzsanna G. Bartus Zsuzsa Demeter Éva
2017.01.29 14:45 vas FSZSE Külker SC Férfi A 24 20 Szarka Balázs Tor Tamás Soli Katalin
2017.01.29 16:15 vas Kőbánya SC TKSE Női B 39 19 Aranyosi Mária Király Julietta Stark Lőrinc
2017.01.29 17:45 vas XIII. ker. ÖTE Hort SE Öregfiúk Férfi B 28 31 Kömpf Gyula Rózsa Norbert dr. Sipos Gábor
2017.01.29 19:15 vas MAFC Old Boys Pénzügyőr SE Férfi B 18 24 Espár Lajos Pék György Vindis Ferenc
2017.02.05 08:45 vas Gázművek MTE NKE Rév Hilltop II. Női B 28 13 Horváth Orsolya Rozsnyik Emese Nehéz Jenő
2017.02.05 10:15 vas Kőbánya SC TKSE Női B 25 12 Horváth Sándor Varga Zsolt Kálmán Farkas Zsuzsanna
2017.02.05 11:45 vas Rév Hilltop I. Budafoki KSE Női A 35 11 Ihász Ajtony Szántó Tamás Nehéz Jenő
2017.02.05 13:15 vas REAC SE SI TFSE Női A 36 26 Benyák Katalin Szopóczy Brigitta Sárosi Gábor
2017.02.05 14:45 vas Külker SC TFSE Férfi A 25 37 Budai-Bock Krisztián Halász András Dobos István János
2017.02.05 16:15 vas MAFC Old Boys Hort SE Öregfiúk Férfi B 20 35 Stark Lőrinc Szentesi Vilmos Robotka József
2017.02.05 17:45 vas Rév TSC II. - BOB DMTK - Soroksár Férfi A 30 27 Morvai Balázs dr. Sipos Gábor Várhegyi Attila
2017.02.05 19:15 vas XIII. ker. ÖTE MÖSE Férfi B 26 26 Ágrez Ferenc Jézsó Tamás Ihász István
2017.02.11 14:15 szo Rév Hiltop II. TKSE Női B 20 18 Liszonyi Szilvia Rozs Bettina Orbán Sándor József
2017.02.11 15:45 szo Budafoki KSE TFSE Női A 21 22 Espár Lajos Pék György Solti Katalin
2017.02.11 17:15 szo Híd Unió SE Varánuszok MAFC Old Boys Férfi B 27 22 Espár Lajos PéK György Demeter Éva Katalin
2017.02.11 18:45 szo Pénzügyőr SE MÖSE Férfi B 30 32 Barabás Kálmán Sárosi Gábor Dobos István János
2017.02.12 10:45 vas Gázművek MTE NKE Kőbánya SC Női B 30 25 Ihász Ajtony Szántó Tamás Lamberg-Liszkay Melinda
2017.02.12 12:15 vas FSZSE Külker SC Férfi A 31 20 Budai-Bock Krisztián Halász András Benyák Katalin
2017.02.12 13:45 vas Rév Hilltop REAC SE SI Női A 15 24 Bodó Zsuzsanna Oláh Nóra Brinzay Margit
2017.02.12 15:15 vas FSZSE Dunaharaszi MTK Soroksár Férfi A 30 18 Barta István Katona Attila Gábor Fülöp György
2017.02.12 16:45 vas Rév TSC II. - BOB TFSE Férfi A 32 30 Stark Lőrinc Szentesi Vilmos Juhász János
2017.02.12 18:15 vas Dunaharaszi MTK Soroksár Külker SC Férfi A 21 20 Espár Lajos Pék György Tor Tamás
2017.02.19 16:00 vas Híd Unió SE Varánuszok XIII. ker. ÖTE Férfi B 23 29 Ihász Ajtony Szántó Tamás Dobos István János
2017.02.19 17:30 vas Hort SE Öregfiúk MÖSE Férfi B 38 25 Horváth Sándor Varga Zsolt Kálmán György Gábor
[/tab]
[tab title=”Férfi táblázatok”]
Férfi I. osztály
CSAPAT | J | GY | D | V | LG | KG | GK | P | |
1. | Rév TSC II. BOB | 4 | 4 | 0 | 0 | 135 | 86 | 49 | 8 |
2. | TFSE | 4 | 3 | 0 | 1 | 124 | 103 | 21 | 6 |
3. | FSZSE | 4 | 2 | 0 | 2 | 96 | 106 | – 10 | 4 |
4. | Dunaharaszti MTK Soroksár | 4 | 1 | 0 | 3 | 91 | 101 | – 10 | 2 |
5. | Külker SC | 4 | 0 | 0 | 4 | 78 | 128 | -50 | 0 |
Döntő: Rév TSC II. BOB : TFSE 32:30
Végeredmény:
- Rév TSC II. BOB
- TFFSE
- FSZSE
- Dunaharaszti MTK – Soroksár
- Külker SC
Alsóházi rájátszás
CSAPAT | J | GY | D | V | LG | KG | GK | P | |
1. | FSZSE | 4 | 4 | 0 | 0 | 110 | 80 | 30 | 8 |
2. | Dunaharaszti MTK – Soroksár | 4 | 2 | 0 | 2 | 84 | 94 | – 7 | 4 |
3 | Külker SC | 4 | 0 | 0 | 4 | 76 | 99 | – 23 | 0 |
Férfi II. osztály
CSAPAT | J | GY | D | V | LG | KG | GK | P | |
1. | HORT SE Öregfiúk | 5 | 5 | 0 | 0 | 165 | 126 | 39 | 10 |
2. | Pénzügyőr SE | 5 | 3 | 0 | 2 | 138 | 125 | 13 | 6 |
3. | XIII. ker. ÖTE | 5 | 1 | 2 | 2 | 133 | 136 | – 3 | 4 |
4. | Híd Unió SE „Varánuszok” | 5 | 2 | 0 | 3 | 133 | 144 | -11 | 4 |
5. | MÖSE | 5 | 1 | 1 | 3 | 135 | 152 | – 17 | 3 |
5. | MAFC Old Boys | 5 | 1 | 1 | 3 | 114 | 135 | – 21 | 3 |
Azonos pontszám esetén az egymás elleni eredmény rangsorolt.
[/tab]
[tab title=”Női táblázatok”]
Női I. osztály
CSAPAT | J | GY | D | V | LG | KG | GK | P | |
1. | Rév – Hilltop | 3 | 3 | 0 | 0 | 86 | 54 | 32 | 6 |
2. | REAC SE SI | 3 | 2 | 0 | 1 | 74 | 57 | 17 | 4 |
3 | TFSE | 3 | 1 | 0 | 2 | 77 | 75 | 2 | 2 |
4. | Budafoki KSE | 3 | 0 | 0 | 3 | 42 | 93 | -51 | 0 |
Döntő: Rév Hilltop : REAC SE SI 15:24
III. hely: Budafoki KSE : TFSE 21:22
Végeredmény:
- REAC SE SI
- Rév Hilltop
- TFSE
- Budafoki KSE
Női II. osztály
CSAPAT | J | GY | D | V | LG | KG | GK | P | |
1. | Gázművek MTE NKE | 3 | 2 | 1 | 0 | 69 | 57 | 12 | 5 |
2. | Kőbánya SC | 3 | 2 | 0 | 1 | 76 | 54 | 22 | 4 |
3 | TKSE | 3 | 0 | 2 | 1 | 60 | 80 | -20 | 2 |
4. | Rév Hilltop II. | 3 | 0 | 1 | 2 | 59 | 73 | -14 | 1 |
Döntő: Gázművek MTE NKE – Kőbánya SC 30:25
III. hely: TKSE – Rév Hilltop II. 18:20
Végeredmény:
- Gázművek MTE NKE
- Kőbánya SC
- Rév Hilltop II.
- TKSE
[/tab]
[/tabs]